Ειλικρινέστατη ακόμα και στα προσωπικά της θέματα εμφανίστηκε η καυτή Ελένη Φουρέιρα, σε συνέντευξη στο περιοδικό «Down Town», που συνοδεύτηκε από σέξι φωτογράφιση...






Η ώραία Ελενη "αφορίζει" το one night καθώς δηλώνει πως δεν έχει κάνει ποτέ:
, λέει χαρακτηριστικά."Δεν μου αρέσουν αυτού του είδους οι σχέσεις. Για να επιλέξω να βρεθώ με κάποιον σημαίνει ότι αυτός μου αρέσει πάρα πολύ. Ποτέ δεν θα έκανα κάτι με έναν άνθρωπο έτσι απλά, μόνο για το σεξ"

Πάντως παραδεχεται ότι έχει απατήσει στο παρελθόν συντροφό της: "Θα έλεγα ψέματα αν απαντούσα όχι. Όλοι μας το έχουμε κάνει. Αν αγαπάς τον άλλο και είσαι ερωτευμένη μαζί του, τότε τον συγχωρείς και δίνεις δεύτερη ευκαιρία. Το ‘χω κάνει κι εγώ στο παρελθόν", αναφέρει και εξομολογείται ότι την έχουν απατήσει αλλά το έμαθε αφού είχε χωρίσει.

Όσον αφορά για τη σχέση της με τον Κωνσταντίνο Γαλανό, η τραγουδίτρια δήλωσε: "Είμαι πάρα πολύ καλά. Αυτή η φάση είναι μία από τις καλύτερες της ζωής μου. Είμαι πολύ γεμάτη", αρκείται να πει για την σχέση της η τραγουδίστρια και ξεκαθαρίζει πως είναι μικρή για να παντρευτεί. "Θέλω να γίνω κουνέλα!", συνεχίζει και λέει πως ονειρεύεται να αποκτήσει πολύ μεγάλη οικογένεια.

Η ίδια έχει δηλώσει πως έχει μεξικάνικες ρίζες, όμως, δεν είναι λίγοι εκείνοι που την κατηγορούν ότι είναι από την γειτονική Αλβανία και ψεύδεται. ", σχολιάζει.Γελάω, όπως με το καθετί που έχει ειπωθεί για μένα. Στην αρχή λες μέσα σου "γιατί ρε γαμώτο; Αφού δεν έχω πειράξει κανέναν!. Μετά καταλαβαίνεις πως ασχολούνται μαζί σου γιατί έχεις κάποιο ενδιαφέρον. Τους ευχαριστώ, λοιπόν, πάρα πολύ όλους αυτούς που μιλούν για εμένα, γιατί με κάνουν να υπάρχω"

Παράλληλα, η σέξι 23χρονη τονίζει πως δεν έχει κανένα κόμπλεξ. "Αν υπήρχε μεγάλη ανάγκη δεν θα είχα κανένα κόμπλεξ να κάνω οποιαδήποτε δουλειά. Ακόμα και να επιστρέψω στο σουβλατζίδικο στη Γλυφάδα ή να εργαστώ ξανά ως σερβιτόρα. Δεν με νοιάζει, δεν είναι ντροπή", αναφέρει και συμπληρώνει πως μεγάλωσε σε ένα πολύ μικρό σπίτι και στερήθηκε κάποια πράγματα, όμως, ποτέ δεν της έλειψε η αγάπη.

Πάντυως παρα τη ξέφρενη επιτυχία εμφανίζεται προσγειωμένη: "Η ζωή μου έχει αλλάξει μόνο προς το καλό. Δουλεύω αρκετά και, δόξα τω Θεώ, παίρνω παραπάνω χρήματα. Μπορώ να πως αυτή είναι η πρώτη φορά που είμαι καλά οικονομικά. Από την άλλη πλευρά, όμως, δεν άφησα να αλλάξει η καθημερινότητά μου... Η μόνη αλλαγή είναι ότι έγινα περισσότερο αναγνωρίσιμη", καταλήγει.

Δείτε το νέο video clip της Ελένης Φουρέιρα στο τραγούδι "Άσε με", αποκλειστικά από το Dailymotion:




πηγη