Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: παρακαλώ ερώτηση για nanoxx 9600ip

  1. #11

    Απ: παρακαλώ ερώτηση για nanoxx 9600ip

    αγαπητέ Σεραφείμ Καρακώστα σε ευχάριστο και την επισήμανση σου.

    δεν γνωρίζω περί πειρατείας η προγραμμάτων cccam/newcamd αλλα εάν με τον nanoxx θα βλέπω κανονικά τότε τι τα θέλω τα προγραμματάκια η γιατί θα πρέπει να ενωθώ με κάποιον server ?

    εάν ο nanoxx δουλεύει κανονικά χωρίς πρόγραμμα είμαστε εντάξει καλε μου φιλε, με κάρτα irdeto ? nova κύπρου στα 19 euros αλλα το μικρό πακέτο νομίζω ?


    σε ευχάριστο πολύ και καλήν χρονια, φεύγω για δουλειά

  2. #12

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,425
    Rep Power
    4091704

    Απ: παρακαλώ ερώτηση για nanoxx 9600ip

    μαλλον του ξεμεινε του "κυριου Γιωργου" ο δεκτης,γιατι σαν πολλα βλεπω να κανει ο δεκτης καλυτερα απο αλλους (αφου αν δεν ειχε περασει απο τα χερια μου καποτε,θα πηγαινα κι εγω να τον αγορασω).
    τωρα,οπως εχω απαντησει και σε αλλη ενοτητα,δεν αξιζει να ασχοληθεις με κανεναν απο αυτους τους 2 δεκτες. δυστυχως,θα πρεπει να πας σε ενα κοστολογιο ισως και 2πλασιο απο αυτο που αναφερεις,αλλα σιγουρα δε θα ξαναχρειαστεις δεκτη σε 1-2 χρονια.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  3. #13

    Απ: παρακαλώ ερώτηση για nanoxx 9600ip

    Σεραφείμ Καρακώστα, georgeflu καλημέρα και καλήν χρονια και ευχάριστο για τι απάντησιν σου.

    μόλις σήμερα μπόρεσα να σου απαντήσω.

    συγγνώμη αλλα δεν γνωρίζω περί πειρατείας και αν όντως γνώριζα δεν θα ήμουνα εδώ για να ρωτάω.

    απλά ρωτάω γιατί να θέλω προγράμματα για να δω η να πάρο ένα δεκτη με cccam και ethernet αφού όπως λες είναι πειρατεία αυτά.

    εν πάση περίπτωση μάλλον θα παο για cyta vision cable mpg4 που είναι και πιο φτηνά και δεν χρειαζουμε οποιονδήποτε δεκτη ούτε και τόσες πολλές ρυθμίσεις.

    ευχάριστο όλους για τα σχόλια και συμβουλές


    καλή χρονια
    Last edited by nikonikcy; 03-01-13 at 08:42. Reason: λάθος

  4. #14

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,425
    Rep Power
    4091704

    Απ: παρακαλώ ερώτηση για nanoxx 9600ip

    φιλε μου,οι ερωτησεις,ειναι καλοδεχουμενες.
    το τι δεκτη θα παρεις τωρα,(πειρατικο η οχι) ειναι καθαρα προσωπικο σου θεμα.αλωστε και αλλοι δεκτες που σου προτειναμε εχουν το "πειρατικο" τους κομματι (το οποιο ομως ...δεν υποστηριζουμε εδω),απλα εκεινοι εχουν και ενα σωρο αλλες δυνατοτητες με τις οποιες,ασχολουμαστε αρκετα.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ATLANTA FUN BOX Sat Receiver IP PVR (Protek / Nanoxx 9600IP)
    By παντελης in forum Λοιποί δέκτες
    Replies: 1
    Last Post: 11-02-12, 11:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •