Πέμπτη 1 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
20:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕ Λεμεσού – Άρης Προκριματικά UEFA Europa League
Πέμπτη 1 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
20:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕ Λεμεσού – Άρης Προκριματικά UEFA Europa League
Παρασκευή 2 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
12:00 ΕΡΤ Sports HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
14:10 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερες δοκιμές Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
15:20 COSMOTE SPORT 8 HD SS7 Moksi 2 WRC Φινλανδίας
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
16:00 ΕΡΤ Sports HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
16:25 COSMOTE SPORT 8 HD SS8 Urria 2 WRC Φινλανδίας
17:15 COSMOTE SPORT 8 HD SS9 Assamaki 2 WRC Φινλανδία
18:40 COSMOTE SPORT 8 HD SS10 Aanekoski 1 WRC Φινλανδίας
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπόχουμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open
23:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open
Σάββατο 3 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30 COSMOTE SPORT 8 HD SS15 Tuohikotanen 1 WRC Φινλανδίας
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
12:35 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
13:50 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
14:30 Novasports 1HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν Σούπερ Καπ Γαλλίας
15:05 COSMOTE SPORT 8 HD SS16 Tuohikotanen 2 WRC Φινλανδίας
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
16:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS17 Kakaristo 2 WRC Φινλανδίας
16:30 Eurosport 1 Σαν Σεμπαστιάν Ποδηλασία
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αννόβερο – Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2
17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
18:30 Eurosport 1 Γύρος της Πολωνίας National Tours
19:00 ΕΡΤ Sports HD Τουρκία – Σλοβενία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18
19:00 Eurosport 2 Ridelondon Classique Ποδηλασία
19:30 Novasports 1HD Φίτεσε – Άγιαξ Eredivisie
19:35 Novasports 3HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μίλαν International Champions Cup
21:00 Novasports 2HD Γαλατασαράι – Παναθηναϊκός Φιλικό
21:15 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ντόρτμουντ - Μπάγερν Μονάχου Σούπερ Καπ Γερμανίας
21:45 Novasports 1HD Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Colby Covington vs Robby Lawler UFC Fight Night
Κυριακή 4 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS22 Laukka 2 WRC Φινλανδίας
11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
12:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
12:55 Eurosport 1 Βουδαπέστη Αγώνες αυτοκινήτου
13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky
14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Βέλγιο Motocross
14:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Βέλγιο Motocross
15:20 COSMOTE SPORT 9 HD Ημιτελικός FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
15:30 Novasports 2HD Φέγενορντ - Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie
15:50 ΕΡΤ Sports HD Αγώνας Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
16:00 Eurosport 2 Ridelondon Classique Ποδηλασία
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Rolex Magyar Nagydij
16:00 Novasports 3HD Κάλμαρ – Χάμαρμπι Allsvenskan
17:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
17:05 Novasports 1HD Τότεναμ – Ίντερ International Champions Cup
17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Σλοβενία Μικρός τελικός Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18
19:05 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Βιέννη
21:15 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Τουρκία Τελικός Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νυρεμβέργη – Αμβούργο Bundesliga 2
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αγώνας NASCAR Cup Series, Watkins GoBowling at The Glen
Δευτέρα 5 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Play offs UEFA Champions League
13:25 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Play offs UEFA Europa League
17:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
18:15 Eurosport 2 Γύρος της Πολωνίας National Tours
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νυρεμβέργη – Αμβούργο Bundesliga 2
21:45 Novasports 1HD Καέν – Λοριάν Ligue 2
Τρίτη 6 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
13:25 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
17:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
20:00 OPEN TV ΠΑΟΚ – Άγιαξ Προκριματικά UEFA Champions League
Τετάρτη 7 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
20:45 Novasports 1HD Μπασακσεχίρ – Ολυμπιακός Προκριματικά UEFA Champions League
Πέμπτη 8 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
13:25 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
16:00 Eurosport 2 Αλκμααρ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Δρόμου
17:00 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
18:15 Eurosport 2 Γύρος της Πολωνίας National Tours
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
19:15 COSMOTE SPORT 1 HD Κραϊόβα – ΑΕΚ Προκριματικά UEFA Europa League
20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μόλντε – Άρης Προκριματικά Europa League
22:00 ΕΡΤ Sports HD Λέγκια – Ατρόμητος Προκριματικά Europa League
Παρασκευή 9 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
19:30 ΕΡΤ Sports HD Μπίντγκοζ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων
20:15 Eurosport 1 Μπίντγκοζ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων
21:00 ΕΡΤ1 Ελλάδα – Ουγγαρία Τουρνουά Aegean
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
21:45 Novasports 2HD Ίρντιγκεν – Ντόρτμουντ Κύπελλο Γερμανίας
21:45 Novasports 1HD Μονακό – Λυών Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Νόριτς Premier League
Σάββατο 10 Αυγούστου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
13:25 Eurosport 1 Κίνα Διεθνές Πρωτάθλημα Σνούκερ
13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
16:00 Novasports 1HD Κλερμόν – Λανς Ligue 2
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich
16:50 Eurosport 1 Μπίντγκοζ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων
17:00 ΕΡΤ Sports HD Μπίντγκοζ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων
17:20 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτος αγώνας Red Bull MotoGP Rookies Cup, Σπίλμπεργκ
18:30 Novasports 1HD Μαρσέιγ – Ρεμς Ligue 1
19:05 Eurosport 2 Valkenswaard Global Champions Tour
19:05 Novasports 4HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Γιουβέντους International Champions Cup
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ - Άστον Βίλα Premier League
20:00 Novasports 2HD Μπεσίκτας – Παναθηναϊκός Φιλικό
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD WTA Rogers Cup
20:45 Novasports 3HD Άγιαξ – Έμεν Eredivisie
21:00 ΕΡΤ Sports HD Ουγγαρία – Ιράν Φιλικό τουρνουά μπάσκετ Aegean
21:00 Novasports 1HD Μπρεστ – Τουλούζ Ligue 1
21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ζιλ Βιθέντε – Πόρτο Liga NOS
21:45 Novasports 2HD Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαγκ Eredivisie
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rogers Cup
23:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπενφίκα - Πάσος Φερέιρα Liga NOS
There are currently 25 users browsing this thread. (0 members and 25 guests)