Τρίτη Μαΐ7ου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
18:30 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – Χολαργός Basket League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπαρτσελόνα Champions League
Τρίτη Μαΐ7ου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
18:30 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – Χολαργός Basket League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπαρτσελόνα Champions League
Τετάρτη 8 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Fakel Gazprom Orenburg - TTSC “UMMC” ETTU Champions League
17:30 ΕΡΤ Play4 Άρης – Ρέθυμνο Basket League
17:30 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – ΑΕΚ Basket League
17:30 ΕΡΤ Play2 Περιστέρι Βίκος Cola – ΠΑΟΚ Basket League
17:30 ΕΡΤ Play1 Λαύριο - Ήφαιστος Λήμνου Basket League
17:30 COSMOTE SPORT 5 HD Ολυμπιακός - Προμηθέας Πάτρας Basket League
17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Κύμη
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάλεβ - Ούνικς Καζάν VTB United League
20:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Handball Premier
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άγιαξ – Τότεναμ Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ TBF Basketball Super League
Πέμπτη 9 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Νίζνι Νόβγκοροντ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ VTB United League
18:30 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Καρσίγιακα - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Άρσεναλ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Europa League
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουδιάντες ACB Liga Endesa
Παρασκευή 10 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 ΕΡΤ Sports HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio de Espana
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD SS1 El Pinar WRC Χιλής
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Mutua Madrid Open
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio de Espana
16:00 ΕΡΤ Sports HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Gran Premio de Espana
17:30 Eurosport 2 WTCR Slovaki Ring
17:35 COSMOTE SPORT 9 HD SS3 Espigado 1 WRC Αργεντινής
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
20:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA Mutua Madrid Open
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα - Κονελιάνο
21:45 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Μονπελιέ Γαλλικό πρωτάθλημα
22:20 COSMOTE SPORT 9 HD SS4 El Pumas 2 WRC Χιλής
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa
23:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
23:25 COSMOTE SPORT 9 HD SS5 Espigado 2 WRC Χιλής
Σάββατο 11 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:15 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη Πόλο Α1 Γυναικών
14:30 Novasports 2HD Άστον Βίλα - Γουέστ Μπρομ Ημιτελικός playoffs ανόδου Championship
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Gran Premio de Espana
16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Τζένοα Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη-Γκλάντμπαχ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβερκούζεν-Σάλκε Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λειψία-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
18:00 Novasports 2HD Ανζέ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
19:00 Novasports 1HD Κάλιαρι – Λάτσιο Serie A
19:15 Novasports 3HD Ντέρμπι – Λιντς Ημιτελικός playoffs ανόδου Championship
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός WTA Mutua Madrid Open
20:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Τελικός Κυπέλλου Ελλάδος
21:00 Novasports 3HD Νις – Ναντ Ligue 1
21:05 COSMOTE SPORT 9 HD SS10 Rio Lia 2 WRC Χιλής
21:30 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
22:05 COSMOTE SPORT 9 HD SS11 Maria Las Cruces WRC Χιλής
22:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Τοντέλα Liga NOS
23:20 COSMOTE SPORT 9 HD SS12 Pelun 2 WRC Χιλής
Κυριακή 12 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπανταλόνα – Μανρέσα ACB Liga Endesa
13:30 Novasports 1HD Τορίνο – Σασσουόλο Serie A
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD SS13 Bio Bio WRC Χιλής
15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κιέλο – Φλένσμπουργκ Bundesliga
15:30 Novasports 3HD Άλκμααρ – Άιντχόφεν Eredivisie
15:30 Novasports 1HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Άγώνας Formula 1 Gran Premio de Espana
16:00 Novasports 5HD Γιουργκόρντεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan
16:00 Novasports 2HD Φροζινόνε – Ουντινέζε Serie A
16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Εμπολι Serie A
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κάρντιφ Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λέστερ-Τσέλσι Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέρνλι-Άρσεναλ Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τότεναμ-Έβερτον Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ-Γούλβς Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπράιτον-Μάντσεστερ Σίτι Premier League
18:00 Novasports 2HD Ζάλτσμπουργκ – ΛΑΣΚ Αυστριακή Bundesliga
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μάιντς Bundesliga
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD SS16 Bio Bio 2 Power Stage WRC Χιλής
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κονελιάνο – Νοβάρα Serie A Femminile
19:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Νάπολι Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα-Χετάφε LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βαλένθια-Αλαβές LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα-Λεβάντε LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open
20:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ανδόρα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa
21:30 Novasports 1HD Ρόμα – Γιουβέντους Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρίο Άβε-Μπενφίκα Liga NOS
22:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Λυών Ligue 1
Δευτέρα 13 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia
15:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κολονία-Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2
19:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Πόλο Γυναικών
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ανδόρα-Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia
20:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Πάρμα Serie A
22:00 Novasports 1HD Ίντερ - Κιέβο Βερόνα Serie A
Τρίτη 14 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σάκκαρη-Παβλιουτσένκοβα ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, τένις
22:00 Novasports 1HD Γουέστ Μπρόμιτς-Άστον Βίλα Championship
Τετάρτη 15 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τρίτη μέρα ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις
14:45 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
19:30 Novasports 5HD Ροστόφ-Λοκομοτίβ Ρωσικό Κύπελλο ποδοσφαίρου
20:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Βερόνα Champions League πόλο ανδρών
20:30 Novasports 2HD Ντε Γκράασφσαπ-Άγιαξ Eredivisie
20:30 Novasports 3HD Αϊντχόφεν-Χεράκλες Eredivisie
20:45 Novasports 4HD Γαλατασαράι-Ακισάρ Τελικός Κυπέλλου Τουρκίας
21:45 Novasports 1HD Λιντς-Ντέρμπι Championship
Πέμπτη 16 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τέταρτη μέρα ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia
13:00 Novasports 24 HD Συνέντευξη Τύπου Final Four - EuroLeague
14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
19:30 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη Πόλο Γυναικών
20:00 Novasports 2HD Γκέτεμποργκ-Μάλμε Σουηδικό πρωτάθλημα
There are currently 24 users browsing this thread. (0 members and 24 guests)