επισης
21:45.. open beyond tv..ΕΛΛΑΔΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ_ UEFA Nations League
επισης
21:45.. open beyond tv..ΕΛΛΑΔΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ_ UEFA Nations League
Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γεωργία-Καζακστάν UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ανδόρα-Λετονία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Λιχτενστάιν-Αρμενία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γερμανία-Ολλανδία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Τσεχία-Σλοβακία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Βουλγαρία-Σλοβενία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία-Ιρλανδία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Κύπρος-Νορβηγία UEFA Nations League
Τρίτη 20 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
19:00 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Μακάμπι EuroLeague
19:30 Novasports 5HD Νίμπουρκ – Μπάμπεργκ Basketball Champions League
20:00 ΕΡΤ3 Αυστρία – Ελλάδα Μπαράζ Ελπίδων
20:00 Novasports 4HD Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα EuroLeague
21:00 Novasports 3HD Αντβέρπ – ΑΕΚ Basketball Champions League
21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αλβανία-Ουαλία Φιλικό
21:30 Novasports 2HD Μπάγερν Μονάχου – Ολυμπιακός EuroLeague
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ιταλία-ΗΠΑ Φιλικό
21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Κόσοβο-Αζερμπαϊτζάν UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Σερβία-Λιθουανία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μαυροβούνιο-Ρουμανία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σουηδία-Ρωσία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πορτογαλία-Πολωνία UEFA Nations League
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης - Γκραν Κανάρια EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλλία-Ουρουγουάη Φιλικό
Τετάρτη 23 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
ΕΡΤ3
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας
Football League 15:00
ΕΡΤ2
Ελλάδα - Ισραήλ
Προκριματικά Eurobasket γυναικών 17:00
ΕΡΤ PLAY 1
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ.
Volley League 17:30
EUROSPORT
Ισπανία - Καναδάς
Παγκόσμιο Γυναικών Under 17 18:45
NOVASPORTS 5
Χίμκι - Μπούντουτσνοστ
Euroleague 19:00
NOVASPORTS 3
Ζενίτ - Τρέντο
Eurocup 19:00
NOVASPORTS 2
Προμηθέας Πατρών - Βίρτους Μπολόνια
Basketball Champions League 19:30
NOVASPORTS 4
ΤΣΣΚΑ - Ζάλγκιρις
Euroleague 19:45
ΕΡΤ2
Ολυμπιακός - Σπαντάου
LEN Champions League 20:00
COSMOTE SPORT 8
Ράιν Νέκαρ- Βέσπρεμ
VELUX EHF Champions League 20:00
NOVASPORTS 1
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπαρτσελόνα
Euroleague 21:00
ΕΡΤ3
Τενερίφη - ΠΑΟΚ
Basketball Champions League 21:30
EUROSPORT
Γερμανία - ΗΠΑ
Παγκόσμιο Γυναικών Under 17 21:45
NOVASPORTS 2
Αρμάνι Μιλάνο - Μπασκόνια
Euroleague 21:45
Πέμπτη 22 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
15:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας Football League
19:15 Novasports 2HD Νταρουσάφακα - Αναντολού Εφές EuroLeague
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο-Φούσε Βερολίνου Bundesliga Χάντμπολ
20:45 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
21:05 Novasports 3HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Φενέρμπαχτσε EuroLeague
22:30 Novasports 2HD Γκραν Κανάρια - Μπάγερν Μονάχου EuroLeague
Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
COSMOTE SPORT 5
ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1 ες Ελεύθερες
Formula 1 08:50
EUROSPORT 2
Grand Prix Γαλλίας
Καλλιτεχνικό Πατινάζ 17:45
COSMOTE SPORT 4
Brooklyn Nets-Minnesota Timberwolves
NBA 19:00
EUROSPORT 2
Grand Prix Γαλλίας
Καλλιτεχνικό Πατινάζ 19:15
COSMOTE SPORT 7
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντούισμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30
NOVASPORTS 4
Ζάλγκιρις - Χίμκι
Euroleague 19:45
FOX SPORTS
Flyers - Rangers
NHL 20:00
NOVASPORTS 2
Μπασκόνια - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Euroleague 21:30
NOVASPORTS 5
Μπούντουτσνοστ - ΤΣΣΚΑ
Euroleague 21:30
COSMOTE SPORT 3
Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30
NOVASPORTS 3
Λιόν - Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:45
NOVASPORTS 24
Ίπσουιτς - Γουέστ Μπρόμιτς
Championship Αγγλίας 21:45
NOVASPORTS 4
Μπαρτσελόνα - Αρμάνι Μιλάνο
Euroleague 22:00
COSMOTE SPORT 2
Λεγανές-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00
Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ντάρμσταντ-Κολονία Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander
14:30 Novasports 1HD Ρόδεραμ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship
15:45 ΕΡΤ Play2 Προμηθέας – Κύμη Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1 Ρέθυμνο – Χολαργός Basket League
16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Ρόμα Serie A
16:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης Super League
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ-Λειψία Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βερολίνου-Χόφενχαϊμ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς-Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
17:00 Novasports 3HD Στόουκ – ΚΠΡ Championship
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ-Λίβερπουλ Premier League
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ζενίτ-Ζιέλονα Γκόρα VTB United League
17:15 COSMOTE SPORT 4 HD Βαλένθια-Ράγιο Βαγεκάνo LaLiga Santander
17:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ Super League
18:00 Novasports 5HD Χάρτμπεργκ – Σάλτσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα
18:00 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Τουλούζ Ligue 1
18:00 ΕΡΤ2 Περιστέρι – Λαύριο Basket League
19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – ΣΠΑΛ Serie A
19:00 ΕΡΤ HD Παναιτωλικός – ΑΕΚ Super League
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κιέλτσε-Μπαρτσελόνα Champions League Χάντμπολ
19:30 Novasports 1HD Μπρέντα – Άγιαξ Eredivisie
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Νυρεμβέργη Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Λεβάντε LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ-Τσέλσι Premier League
19:30 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – Ξάνθη Super League
21:00 Novasports 3HD Καέν – Μονακό Ligue 1
21:30 Novasports 1HD Ίντερ – Φροζινόνε Serie A
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες ACB Liga Endesa
21:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Χερενφέιν Eredivisie
21:45 OPEN TV Ρίβερ Πλέιτ - Μπόκα Τζούνιορς Τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander
Κυριακή 25 Νοεμβρίου
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets
NBA REGULAR SEASON
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπιλμπάο-Χετάφε
LALIGA SANTANDER
13:30 Novasports 1HD
Πάρμα - Σασουόλο
SERIE A
14:00 Novasports 2HD
Άστον Βίλα - Μπέρμιγχαμ
CHAMPIONSHIP
14:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπεσίκτας-Γαλατάσαραϊ
TBF BASKETBALL SUPER LEAGUE
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ντιναμό Δρέσδης-Ίνγκολσταντ
BUNDESLIGA 2
14:45 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
15:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ-Ήφαιστος Λήμνου
BASKET LEAGUE
15:30 Novasports 5HD
Φέγενοορντ - Χρόνιγκεν
EREDIVISIE
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ-Άρσεναλ
PREMIER LEAGUE
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπόρνμουθ-Άρσεναλ
PREMIER LEAGUE
16:00 Novasports 4HD
Έμπολι - Αταλάντα
SERIE A
16:00 Novasports 3HD
Μπολόνια - Φιορεντίνα
SERIE A
16:00 Novasports 1HD
Νάπολι - Κιέβο Βερόνα
SERIE A
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Τόφας-Φενέρμπαχτσε
TBF BASKETBALL SUPER LEAGUE
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
BUNDESLIGA
17:15 Novasports 2HD
ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός
SUPER LEAGUE
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη-Βαγιαδολίδ
LALIGA SANTANDER
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς-Χάντερσφιλντ
PREMIER LEAGUE
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς-Χάντερσφιλντ
PREMIER LEAGUE
19:00 Novasports 3HD
Λάτσιο - Μίλαν
SERIE A
19:00 ΕΡΤ HD
Ατρόμητος - Ολυμπιακός
SUPER LEAGUE
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ-Ανόβερο
BUNDESLIGA
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ-Τζιρόνα
LALIGA SANTANDER
19:30 Novasports 1HD
ΟΦΗ - Άρης
SUPER LEAGUE
20:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης
ACB LIGA ENDESA
21:30 Novasports 2HD
Τζένοα - Σαμπντόρια
SERIE A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Μπέτις
LALIGA SANTANDER
22:00 OPEN TV
Ρίβερ Πλέιτ - Μπόκα Τζούνιορς
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
22:00 Novasports 3HD
Αμιάν - Μαρσέιγ
LIGUE 1
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Los Angeles Lakers-Orlando Magic
NBA REGULAR SEASON
SatDreamGr
Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
COSMOTE SPORT 4
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Basket League 19:00
NOVASPORTS 1
Πανιώνιος - Λαμία
Super League 19:30
NOVASPORTS 2
Κάλιαρι - Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30
COSMOTE SPORT 7
Αμβούργο-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00
Τρίτη 27 Νοεμβρίου 2018
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
15:00 COSMOTE SPORT 7 ΑΕΚ-Άγιαξ UEFA Youth League
18:00 COSMOTE SPORT 7 Ολυμπιακός-Βολερό CEV Champions League βόλεϊ
19:55 COSMOTESPORT 2 ΑΕΚ - Άγιαξ Champions League
19:55 COSMOTESPORT 5 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Βικτόρια Πλζεν Champions League
22:00 COSMOTESPORT 3 Μπάγερν Μονάχου - Μπενφίκα Champions League
22:00 COSMOTESPORT 5 Ρόμα - Ρεάλ Μαδρίτης Champions League
22:00 COSMOTESPORT 6 Γιουβέντους - Βαλένθια Champions League
22:00 COSMOTESPORT 7 Λιόν - Μάντσεστερ Σίτι Champions League
22:00 COSMOTESPORT 8 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γιουνγκ Μπόις Champions League
22:00 COSMOTESPORT 9 Χόφενχαϊμ - Σαχτάρ Ντονέτσκ Champions League
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)