Σάββατο 9 Ιουλίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
09:00 OTE Sport 6 HD Προολυμπιακό τουρνουά Μόσχα, φάση ομίλων
11:00 OTE Sport 8 HD World Grand Prix 1ος ημιτελικός
11:50 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP Βρετανίας 3ες ελεύθερες δοκιμές
12:30 FOX Sports Tigers - Bulldogs NRL
13:30 OTE Sport 4 HD Καναδάς - Νέα Ζηλανδία Προολυμπιακό τουρνουά - Ημιτελικά
13:30 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
14:00 OTE Sport 8 HD World Grand Prix 2ος ημιτελικός
14:00 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
14:50 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP Βρετανίας Κατατακτήριες δοκιμές
15:15 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας
16:00 OTE Sport 4 HD Γαλλία - Τουρκία Προολυμπιακό τουρνουά - Ημιτελικά
16:00 Novasports 1 Wimbledon Τελικός γυναικών
17:00 OTE Sport 6 HD Προολυμπιακό τουρνουά Μόσχα, φάση ομίλων
17:00 Novasports 4 Παγκόσμιο κύπελλο Καζάν
18:00 OTE Sport 8 HD World League 2ο Γκρουπ, Final 4, 1ος Ημιτελικός
18:00 Novasports 2 Wimbledon Τελικοί διπλού ανδρών και γυναικών
19:00 Novasports 1 ΑΕΚ - Κορόνα Κίλτσε Φιλικός αγώνας
19:00 Novasports 3 ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ Φιλικός αγώνας
19:00 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Ρίο ντε Ζανέιρο
19:45 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
19:45 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
21:00 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
21:00 FOX Sports Chicago White Sox - Atlanta Braves MLB
21:00 OTE Sport 8 HD World League 2ο Γκρουπ, Final 4, 2ος Ημιτελικός
22:05 Eurosport 2 Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy MLS
23:00 Eurosport 1 Global Champions Tour Estoril, Portugal
00:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Laguna Seca, USA
03:00 FOX Sports New York Cosmos - Miami FC NASL
Κυριακή 10 Ιουλίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
08:00 OTE Sport 8 HD World Grand Prix Τελικός 5ης θέσης
09:00 OTE Sport 6 HD Προολυμπιακό τουρνουά Μόσχα, προημιτελικά
09:00 FOX Sports Sharks - Panthers NRL
10:30 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
11:00 OTE Sport 8 HD World Grand Prix Τελικός 3ης θέσης
11:15 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
12:45 Eurosport 2 Porsche Supercup Silverstone, United Kingdom
13:15 Eurosport 1 Γύρος της Γαλλίας
14:00 Novasports 4 Παγκόσμιο κύπελλο Καζάν
14:00 OTE Sport 8 HD World Grand Prix Τελικός
15:00 OTE Sport 5 HD Formula 1: GP Βρετανίας Αγώνας
15:00 ΕΡΤ2 Formula 1: GP Βρετανίας Αγώνας
15:30 Eurosport 2 Βρετανικό πρωτάθλημα Superbike Snetterton, England
16:00 Novasports 1 Wimbledon Τελικός ανδρών
17:00 OTE Sport 6 HD Προολυμπιακό τουρνουά Μόσχα, ημιτελικά
17:00 OTE Sport 7 HD World League 2ο Γκρουπ, Final 4, Τελικός 3ης θέσης
17:30 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
17:45 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
18:00 Novasports 1 Wimbledon Τελικός διπλού μικτό
18:00 OTE Sport 2 HD Ντινάμο Κιέβου - ΤΣΣΚΑ Σόφιας Φιλικός αγώνας
18:45 Eurosport 2 Πανεπιστημιάδα Ρίο ντε Ζανέιρο
18:45 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Άμστερνταμ
20:00 FOX Sports Cleveland Indians - New York Yankees MLB
20:00 OTE Sport 7 HD World League 2ο Γκρουπ, Final 4, Τελικός
22:00 ΕΡΤ1 Πορτογαλία - Γαλλία Euro 2016 - Τελικός
00:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Laguna Seca, USA
01:05 Eurosport 2 New York Red Bulls - Portland Timbers MLS
πηγή Sport24.gr