19:30 NTV Spor Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Super League
19:30 NTV Spor Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Super League
Δευτέρα 27/10/2014
09:30 Eurosport International Championship 2η μέρα, Chengdu/Κίνα
12:00 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, 1ος γύρος
13:30 Eurosport International Championship 2η μέρα, Chengdu/Κίνα
16:00 OTE Sport 4 Παναιγιάλειος - Καλλιθέα Football League
16:00 Action 24 Ντινάμο Μόσχας - Ρουμπίν Πρωτάθλημα Ρωσίας
18:00 OTE Sport 4 Λαμία - ΑΕΛ Football League
19:30 Novasports 1 - HD1 Ξάνθη - Νίκη Βόλου Super League
21:15 OTE Sport 2 Ντάρμσταντ - Νυρεμβέργη Bundesliga 2
22:00 OTE Sport 1 ΚΠΡ - Άστον Βίλα Premier League
23:30 OTE Sport 2 Ποδοσφαιρικά βραβεία La Liga Γκαλά
πηγή contra.gr
Τρίτη 28/10/2014
09:30 Eurosport International Championship 3η μέρα, Chengdu/Κίνα
12:00 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, 1ος+2ος γύρος
13:30 Eurosport International Championship 3η μέρα, Chengdu/Κίνα
15:00 OTE Sport 5 Τύρναβος - Αιγινιακός Κύπελλο Ελλάδος
15:00 OTE Sport 4 Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου Κύπελλο Ελλάδος
15:30 Eurosport 2 Τσεναϊγίν - Μουμπάι Σίτι Πρωτάθλημα Ινδίας
17:15 OTE Sport 5 Εθνικός Γαζώρου - Ηρακλής Κύπελλο Ελλάδος
17:15 OTE Sport 4 Φωστήρας - Παναχαϊκή Κύπελλο Ελλάδος
19:00 Eurosport 2 Λοκομοτίβ Κουμπάν - ΠΑΟΚ Eurocup
19:00 Novasports 3 Λοκομοτίβ Κουμπάν - ΠΑΟΚ Eurocup
19:30 OTE Sport 1 ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών Κύπελλο Ελλάδος
20:00 OTE Sport 5 Τσέμνιτσερ - Βέρντερ Κύπελλο Γερμανίας
21:30 OTE Sport 1 Ζανκτ Πάουλι - Ντόρτμουντ Κύπελλο Γερμανίας
21:30 Eurosport 2 Ρέτζο Εμίλια - Στρασμπούρ Eurocup
21:45 OTE Sport 2 Σασουόλο - Έμπολι Serie A
02:00 OTE Sport 3 Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Ορλάντο Μάτζικ NBA
πηγή contra.gr
Τετάρτη 29/10/2014
10:00 Eurosport International Championship 4η μέρα, Chengdu/Κίνα
11:30 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, 2ος γύρος
13:30 Eurosport International Championship 4η μέρα, Chengdu/Κίνα
15:00 OTE Sport 4 Εργοτέλης - Βέροια Κύπελλο Ελλάδος
15:00 OTE Sport 2 Ατρόμητος - Πανθρακικός Κύπελλο Ελλάδος
15:00 OTE Sport 5 Λεβαδειακός - Πλατανιάς Κύπελλο Ελλάδος
16:00 ΝΕΡΙΤsports Μαρκόπουλο - Πανναξιακός Α1 γυναικών
17:15 OTE Sport 4 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ Καλλονής Κύπελλο Ελλάδος
19:30 Eurosport 2 Χάποελ Ιερουσαλήμ - Παρτίζαν Eurocup
19:30 OTE Sport 2 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδος
19:30 OTE Sport 1 Ολυμπιακός - Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδος
21:30 OTE Sport 1 Αμβούργο - Μπάγερν Μονάχου Κύπελλο Γερμανίας
21:45 OTE Sport 5 Φιορεντίνα - Ουντινέζε Serie A
21:45 OTE Sport 4 Ρόμα - Τσεζένα Serie A
21:45 OTE Sport 2 Τζένοα - Γιουβέντους Serie A
01:15 OTE Sport 4 Εστουδιάντες - Ρίβερ Πλέιτ Copa Sudamericana
01:30 OTE Sport 3 Μαϊάμι Χιτ - Ουάσινγκτον Ουίζαρντς ΝΒΑ
02:00 OTE Sport 5 Φλαμένγκο - Ατλέτικο Μινέιρο Κύπελλο Βραζιλίας
03:30 OTE Sport 4 Ατλέτικο Νασιονάλ - Σέσαρ Βαγιέχο Copa Sudamericana
πηγή contra.gr
Πέμπτη 30/10/2014
09:45 Eurosport International Championship Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα
11:30 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, γύρος των 16
13:30 Eurosport International Championship Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα
15:00 OTE Sport 5 Ερμιονίδα - Απόλλων Σμύρνης Κύπελλο Ελλάδος
15:00 OTE Sport 4 Κέρκυρα - Απόλλων Καλαμαριάς Κύπελλο Ελλάδος
17:15 OTE Sport 4 Νίκη Βόλου - Ζάκυνθος Κύπελλο Ελλάδος
18:00 Novasports 3 Ούνικς Καζάν - Σάσαρι Euroleague
19:30 OTE Sport 5 Ελλάδα - Κύπρος Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
19:30 OTE Sport 4 ΟΦΗ - Ξάνθη Κύπελλο Ελλάδος
19:30 OTE Sport 1 Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός Κύπελλο Ελλάδος
19:45 Novasports 4 Αναντολού Εφές - Ζαλγκίρις Euroleague
20:00 Novasports 3 Ερυθρός Αστέρας - Βαλένθια Euroleague
21:15 Novasports 6 Άλμπα - Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague
21:30 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε Euroleague
21:45 OTE Sport 1 Βερόνα - Λάτσιο Serie A
22:00 Novasports 1 - HD1 Ρεάλ Μαδρίτης - Νίζνι Euroleague
00:15 OTE Sport 4 Σάο Πάουλο - Εμελέκ Copa Sudamericana
02:00 OTE Sport 3 Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντιτρόιτ Πίστονς ΝΒΑ
02:30 OTE Sport 4 Μπόκα Τζούνιορς - Σέρο Πορτένιο Copa Sudamericana
πηγή contra.gr
Παρασκευή 31/10/2014
09:30 Eurosport International Championship Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
13:30 Eurosport International Championship Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
15:00 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, προημιτελικά
16:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP ΗΠΑ Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
19:30 OTE Sport 5 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Ίνγκολσταντ Bundesliga 2
20:00 NEΡΙΤ Νεπτούνας - Ολυμπιακός Euroleague
20:30 OTE Sport 4 ΑΕΛ - Πιερικός Football League
20:30 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, προημιτελικά
20:30 Novasports 6 Τσεντεβίτα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
20:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP ΗΠΑ Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
21:15 Novasports 2 - HD2 Μπάγερν Μονάχου - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
21:30 Novasports 1 - HD1 Μονακό - Ρεμς Ligue 1
21:30 OTE Sport 1 Σάλκε - Άουγκσμπουργκ Bundesliga
21:30 Novasports 3 Λαμποράλ Κούτσα - Γαλατάσαραϊ Euroleague
21:45 OTE Sport 5 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Χετάφε La Liga
21:45 Novasports 7 Ουνικάχα Μάλαγα - Λιμόζ Euroleague
21:45 Novasports 4 Μπαρτσελόνα - Τούροβ Euroleague
22:00 Eurosport Κ. Χάμερ - Κόστα Τζούνιορ
22:15 Eurosport 2 Skate America Σύντομο ανδρών
00:15 Eurosport 2 Skate America Σύντομο ζευγαριών
01:00 OTE Sport 3 Ιντιάνα Πέισερς - Μέμφις Γκρίζλις ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Σάββατο 01/11/2014
09:30 Eurosport International Championship Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
13:30 Eurosport International Championship Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα
14:00 OTE Sport 5 ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης Football League Νέων
14:00 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Χρονομετρημένα δοκιμαστικά, Αζερμπαϊτζάν
14:00 OTE Sport 4 Νυρεμβέργη - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 1 Νιουκάστλ - Λίβερπουλ Premier League
15:00 Action 24 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζενίτ Πρωτάθλημα Ρωσίας
15:00 Novasports 4 Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα Super League
15:30 Eurosport 2 Γκόα - Ντέλχι Ντάιναμος Πρωτάθλημα Ινδίας
15:30 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, ημιτελικά
16:00 ΝΕΡΙΤsports Μαρκόπουλο - Ρέθυμνο Α1 γυναικών
16:00 OTE Sport 4 Νάπολι - Ρόμα Serie A
16:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP ΗΠΑ Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
17:00 Novasports 3 ΚΑΟΔ - Άρης Basket League
17:00 OTE Sport 1 Τσέλσι - ΚΠΡ Premier League
17:00 Novasports 2 - HD2 ΑΕ Νέας Κηφισιάς - Απόλλων Πάτρας Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - Κόροιβος Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Κολοσσός - Πανελευσινιακός Basket League
17:00 Novasports 2 - HD2 Ρέθυμνο - Πανιώνιος Basket League
17:00 OTE Sport 5 Γρανάδα - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
17:15 Novasports 1 - HD1 Βέροια - Πανιώνιος Super League
18:00 Action 24 Πεναφιέλ - Εστορίλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
18:00 Novasports 4 Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
18:00 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, ημιτελικά
19:00 OTE Sport 5 Ατλέτικο Μαδρίτης - Κόρδοβα La Liga
19:00 OTE Sport 4 Έμπολι - Γιουβέντους Serie A
19:30 OTE Sport 1 Μπάγερν Μονάχου - Ντόρτμουντ Bundesliga
19:30 Novasports 2 - HD2 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός Super League
19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΕΚ - ΑΟ Κηφισιάς Volley League
19:45 Eurosport 2 Skate Canada Ελεύθερο ανδρών
19:50 OTE Sport 2 Formula 1: GP ΗΠΑ Κατατακτήριες δοκιμές
20:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Superpole, Κατάρ
21:00 OTE Sport 3 Μπαρτσελόνα - Θέλτα La Liga
21:00 Novasports 1 - HD1 Νις - Λιόν Ligue 1
21:45 OTE Sport 2 Πάρμα - Ίντερ Serie A
22:00 OTE Sport 5 Μπιλμπάο - Σεβίλλη Liga Endesa
22:15 Eurosport 2 Skate Canada Ελεύθερο ζευγαριών
22:15 Action 24 Πόρτο - Νασιονάλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
23:00 OTE Sport 3 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Μάλαγα La Liga
23:00 Eurosport Porsche Supercup 1η κούρσα, Όστιν
01:00 OTE Sport 3 Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Κυριακή 02/11/2014
07:00 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Προκριματικός αγώνας, Αζερμπαϊτζάν
08:00 Eurosport 2 International Championship Τελικός, Chengdu/Κίνα
09:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη, Κίνα
11:30 Eurosport Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Αζερμπαϊτζάν
11:30 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Αζερμπαϊτζάν
13:00 OTE Sport 1 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σεβίλλη La Liga
13:30 Eurosport International Championship Τελικός, Chengdu/Κίνα
13:40 OTE Sport 4 Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια Liga Endesa
14:30 OTE Sport 5 Μπόχουμ - Μόναχο 1860 Bundesliga 2
15:00 OTE Sport 2 Αχαρναϊκός - ΑΕΚ Football League
15:00 Novasports 3 Άρης - Δόξα Δράμας Γ' Εθνική
15:00 Novasports 2 - HD2 Εργοτέλης - ΠΑΟΚ Super League
15:30 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
16:00 OTE Sport 4 Ουντινέζε - Τζένοα Serie A
16:00 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, τελικός
16:30 Eurosport Μαραθώνιος Νέας Υόρκης
16:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ Bundesliga
17:00 Novasports 3 Τρίκαλα - Παναθηναϊκός Basket League
17:15 Novasports 4 Νίκη Βόλου - Κέρκυρα Super League
17:15 Novasports 7 Παναιτωλικός - Ξάνθη Super League
17:15 Novasports 2 - HD2 Πανθρακικός - ΟΦΗ Super League
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 1η κούρσα, Κατάρ
18:00 OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ - Βαλένθια La Liga
18:00 OTE Sport 1 Άστον Βίλα - Τότεναμ Premier League
18:30 OTE Sport 5 Κολονία - Φράιμπουργκ Bundesliga
19:15 Eurosport Porsche Supercup 2η κούρσα, Όστιν
19:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Ντόχα, Κατάρ
19:30 Novasports 1 - HD1 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος Super League
20:00 OTE Sport 3 Λεβάντε - Αλμερία La Liga
21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 2η κούρσα, Κατάρ
21:30 OTE Sport 5 Ρόμα - Σάσαρι Serie A
21:45 OTE Sport 1 Μίλαν - Παλέρμο Serie A
22:00 Novasports 2 - HD2 Μαρσέιγ - Λανς Ligue 1
22:00 ALPHA Formula 1: GP ΗΠΑ
22:00 OTE Sport 2 Formula 1: GP ΗΠΑ
22:30 OTE Sport 3 Λος Άντζελες Κλίπερς - Σακραμέντο Κινγκς ΝΒΑ
00:00 Eurosport 2 Skate Canada Γκαλά
01:00 OTE Sport 3 Μαϊάμι Χιτ - Τορόντο Ράπτορς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Κυριακή 02/11/2014
07:00 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Προκριματικός αγώνας, Αζερμπαϊτζάν
08:00 Eurosport 2 International Championship Τελικός, Chengdu/Κίνα
09:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη, Κίνα
11:30 Eurosport Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Αζερμπαϊτζάν
11:30 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Αζερμπαϊτζάν
13:00 OTE Sport 1 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Σεβίλλη La Liga
13:30 Eurosport International Championship Τελικός, Chengdu/Κίνα
13:40 OTE Sport 4 Ρεάλ Μαδρίτης - Βαλένθια Liga Endesa
14:30 OTE Sport 5 Μπόχουμ - Μόναχο 1860 Bundesliga 2
15:00 OTE Sport 2 Αχαρναϊκός - ΑΕΚ Football League
15:00 Novasports 3 Άρης - Δόξα Δράμας Γ' Εθνική
15:00 Novasports 2 - HD2 Εργοτέλης - ΠΑΟΚ Super League
15:30 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
16:00 OTE Sport 4 Ουντινέζε - Τζένοα Serie A
16:00 OTE Sport 3 ATP Masters Παρίσι, τελικός
16:30 Eurosport Μαραθώνιος Νέας Υόρκης
16:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ Bundesliga
17:00 Novasports 3 Τρίκαλα - Παναθηναϊκός Basket League
17:15 Novasports 4 Νίκη Βόλου - Κέρκυρα Super League
17:15 Novasports 7 Παναιτωλικός - Ξάνθη Super League
17:15 Novasports 2 - HD2 Πανθρακικός - ΟΦΗ Super League
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 1η κούρσα, Κατάρ
18:00 OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ - Βαλένθια La Liga
18:00 OTE Sport 1 Άστον Βίλα - Τότεναμ Premier League
18:30 OTE Sport 5 Κολονία - Φράιμπουργκ Bundesliga
19:15 Eurosport Porsche Supercup 2η κούρσα, Όστιν
19:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Ντόχα, Κατάρ
19:30 Novasports 1 - HD1 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος Super League
20:00 OTE Sport 3 Λεβάντε - Αλμερία La Liga
21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 2η κούρσα, Κατάρ
21:30 OTE Sport 5 Ρόμα - Σάσαρι Serie A
21:45 OTE Sport 1 Μίλαν - Παλέρμο Serie A
22:00 Novasports 2 - HD2 Μαρσέιγ - Λανς Ligue 1
22:00 ALPHA Formula 1: GP ΗΠΑ
22:00 OTE Sport 2 Formula 1: GP ΗΠΑ
22:30 OTE Sport 3 Λος Άντζελες Κλίπερς - Σακραμέντο Κινγκς ΝΒΑ
00:00 Eurosport 2 Skate Canada Γκαλά
01:00 OTE Sport 3 Μαϊάμι Χιτ - Τορόντο Ράπτορς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Δευτέρα 03/11/2014
15:00 OTE Sport 4 Αιγινιακός - Ηρακλής Football League
18:00 OTE Sport 4 Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης Football League
19:00 OTE Sport 3 ΑΕΚ - Ολυμπιακός Basket League
19:00 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Ορεστιάδα Volley League
19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΕΛ Καλλονής - Λεβαδειακός Super League
20:00 OTE Sport 2 Τσεζένα - Βερόνα Serie A
21:15 ΟΤΕ Sport 6 Λειψία - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
21:45 OTE Sport 5 Ράγιο Βαγιεκάνο - Έιμπαρ La Liga
22:00 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας - Σάντερλαντ Premier League
22:00 OTE Sport 2 Λάτσιο - Κάλιαρι Serie A
02:30 OTE Sport 3 Μπρούκλιν Νετς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ
πηγή contra.gr
There are currently 24 users browsing this thread. (0 members and 24 guests)