Page 101 of 425 FirstFirst ... 51979899100101102103104105151201 ... LastLast
Results 1,001 to 1,010 of 4250

Thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

  1. #1001

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 29/11/2013

    11:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Twenty20 Προκριματικό τουρνουά, ΗΑΕ
    13:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδ./Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Kuusamo
    15:15 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών Ημιτελικά
    17:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
    17:00 OTE Sport 5 Ποσειδών Λουτρακίου - Δούκας Α1 ανδρών
    18:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ γυναικών, Έστερσουντ
    19:00 Novasports 2 - HD2 Μπουντιβέλνικ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
    19:30 OTE Sport 3 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Καρλσρούη Bundesliga 2
    19:30 Novasports 3 Ζαλγκίρις - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
    20:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθ./Κατάβαση γυν., Beaver Creek
    20:15 Novasports 4 Αναντολού Εφές - Στρασμπούρ Euroleague
    21:00 OTE Sport 2 Χετάφε - Λεβάντε La Liga
    21:15 Novasports 2 - HD2 Σιένα - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
    21:30 ΔΤ Λαμποράλ Κούτσα - Παναθηναϊκός Euroleague
    21:30 OTE Sport 1 Βόλφσμπουργκ - Αμβούργο Bundesliga
    22:00 Novasports 1 - HD1 Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε Euroleague
    22:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών Ημιτελικά
    23:00 OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ - Μάλαγα La Liga
    04:00 OTE Sport 3 Ντένβερ Νάγκετς - Νιου Γιορκ Νικς NBA

    πηγή contra.gr

  2. #1002

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 30/11/2013

    09:00 Novasports 3 Alpari 2013 Μαλαισία
    09:30 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Kuusamo, Φινλανδία
    10:30 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 5χλμ Κλασσικό γυναικών, Kuusamo
    11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών Τελικός
    12:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo
    14:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Μπαχρέιν
    14:00 OTE Sport 2 Ντινάμο Δρέσδης - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
    14:15 Action 24 Φόλκερκ - Ρέιντζερς Κύπελλο Σκωτίας
    14:15 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 4x5χλμ, Kuusamo/Φινλανδία
    15:00 Eurosport 2 UK Championship 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    15:00 Novasports 2 - HD2 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός Superleague
    15:15 Eurosport Αγωνιστικά έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες/2η κούρσα, Winterberg
    16:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ ανδρών, Ostersund
    16:00 ΔΤ Ολυμπιακός - Άρης Basket League
    16:30 OTE Sport 4 Μπάγερν Μονάχου - Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga
    16:30 OTE Sport 3 Μάιντς - Ντόρτμουντ Bundesliga
    16:30 OTE Sport 5 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Νυρεμβέργη Bundesliga
    17:00 OTE Sport 2 Έλτσε - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
    17:00 OTE Sport 1 Κάρντιφ - Άρσεναλ Premier League
    17:15 Novasports 1 - HD1 Πλατανιάς - Ατρόμητος Superleague
    17:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
    18:30 Action 24 Ιλίτσιβετς - Μέταλιστ Πρωτάθλημα Ουκρανίας
    18:30 OTE Sport 5 Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας Football League
    19:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Μπαχρέιν
    19:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Αλμερία La Liga
    19:00 OTE Sport 4 Πάρμα - Μπολόνια Serie A
    19:00 Novasports 3 ΠΑΟΚ - ΚΑΟΔ Basket League
    19:30 OTE Sport 3 Σάλκε - Στουτγάρδη Bundesliga
    19:30 Novasports 2 - HD2 Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός Superleague
    19:30 OTE Sport 1 Νιουκάστλ - Γουέστ Μπρομ Premier League
    19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΟ Κηφισιάς - ΑΕΚ Volleyleague
    19:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G γυναικών, Beaver Creek
    21:00 Eurosport 2 UK Championship 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Βαγιαδολίδ La Liga
    21:00 Action 24 Κλαμπ Μπριζ - Οστάνδη Πρωτάθλημα Βελγίου
    21:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθ./Κατάβαση ανδ., Lake Louise
    21:45 OTE Sport 1 Τζένοα - Τορίνο Serie A
    23:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
    03:30 OTE Sport 3 Ντάλας Μάβερικς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA

    πηγή contra.gr

  3. #1003

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 01/12/2013

    10:15 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Kuusamo, Φινλανδία
    11:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ γυν. Ελευθ/τεχνική, Kuusamo
    11:30 Eurosport 2 Αγωνιστικά έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες/1η κούρσα, Winterberg
    12:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Ostersund
    12:45 Eurosport 2 Αγωνιστικά έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες/2η κούρσα, Winterberg
    13:00 OTE Sport 3 Μπέτις - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga
    13:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 15χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo
    13:15 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα - Σαραγόσα Liga Endesa
    13:30 Action 24 Ντεν Χάαχ - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    13:30 OTE Sport 2 Κατάνια - Μίλαν Serie A
    14:00 OTE Sport 1 Τότεναμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
    14:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Ostersund
    14:30 OTE Sport 5 Γκρόιτερ Φιρτ - Κότμπους Bundesliga 2
    15:00 Novasports 2 - HD2 Άρης - Πανθρακικός Superleague
    15:00 Eurosport 2 UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    15:00 Novasports 3 ΑΕΚ - ΠΑΟ Κρουσσώνα Γ' Εθνική
    15:15 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ ανδρών, Kuusamo/Φινλανδία
    15:30 Action 24 Φέγενορντ - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    16:00 OTE Sport 3 Ίντερ - Σαμπντόρια Serie A
    16:00 OTE Sport 4 Κιέβο - Λιβόρνο Serie A
    16:00 OTE Sport 2 Αταλάντα - Ρόμα Serie A
    16:05 OTE Sport 1 Χαλ - Λίβερπουλ Premier League
    16:15 Eurosport UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    16:30 OTE Sport 5 Ανόβερο - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
    17:00 Action 24 Γιουνγκ Μπόις - Βασιλεία Πρωτάθλημα Ελβετίας
    17:15 Novasports 2 - HD2 Πανιώνιος - Ξάνθη Superleague
    17:15 Novasports 4 ΟΦΗ - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
    17:15 Novasports 3 Βέροια - Λεβαδειακός Superleague
    18:00 OTE Sport 4 Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Football League
    18:00 OTE Sport 2 Γρανάδα - Σεβίλλη La Liga
    18:10 OTE Sport 1 Τσέλσι - Σαουθάμπτον Premier League
    18:10 OTE Sport 3 Μάντσεστερ Σίτι - Σουόνσι Premier League
    18:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ Bundesliga
    18:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν/κατάβ. γυν, Beaver Creek
    19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου
    19:30 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός - Εργοτέλης Superleague
    20:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G ανδρών, Lake Louise
    20:00 OTE Sport 2 Βαλένθια - Οσασούνα La Liga
    21:00 Eurosport 2 UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:15 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν/κατάβ. γυν, Beaver Creek
    21:30 OTE Sport 5 Βενέτσια - Σάσαρι Serie A
    21:45 OTE Sport 1 Γιουβέντους - Ουντινέζε Serie A
    22:00 Novasports 3 Σαν Λορένσο - Εστουδιάντες Πρωτάθλημα Αργεντινής
    22:00 OTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα La Liga
    22:30 OTE Sport 3 Λος Άντζελες Κλίπερς - Ιντιάνα Πέισερς NBA

    πηγή contra.gr

  4. #1004

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 02/12/2013

    15:30 Eurosport 2 UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    15:30 Eurosport UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    16:00 OTE Sport 4 Γλυφάδα - Καλλιθέα Football League
    17:00 Novasports 1 - HD1 Ηλυσιακός - Παναθηναϊκός Basket League
    18:00 OTE Sport 4 Πανηλειακός - Παναιγιάλειος Football League
    19:00 Novasports 3 Φοίνικας Σύρου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης Volleyleague
    19:30 Novasports 1 - HD1 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ Superleague
    20:00 OTE Sport 1 Φιορεντίνα - Βερόνα Serie A
    21:00 Eurosport 2 UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:00 Eurosport UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:15 OTE Sport 2 FSV Φρανκφούρτης - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2
    21:30 OTE Sport 5 Ρόμα - Αρμάνι Μιλάνο Serie A
    22:00 OTE Sport 1 Λάτσιο - Νάπολι Serie A
    02:15 Novasports 2 - HD2 Λανούς - Μπόκα Τζούνιορς Πρωτάθλημα Αργεντινής
    03:00 OTE Sport 3 Σικάγο Μπουλς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς NBA

    πηγή contra.gr

  5. #1005

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 03/12/2013

    15:00 Eurosport 2 UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    15:00 Eurosport UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    16:00 OTE Sport 2 Σπέτσια - Πεσκάρα Κύπελλο Ιταλίας
    17:00 OTE Sport 5 Μπελογκόριε - Οστράβα Champions League
    19:00 Eurosport 2 Χίμικ - Άλμπα Φέχερβαρ Eurocup
    20:00 OTE Sport 3 Αμβούργο - Κολωνία Κύπελλο Γερμανίας
    21:00 Eurosport 2 UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:00 Eurosport UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:30 OTE Sport 5 Νόλικο Μαασέικ - Ολυμπιακός Champions League
    21:30 OTE Sport 2 Σααρμπρίκεν - Ντόρτμουντ Κύπελλο Γερμανίας
    22:00 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας - Γουέστ Χαμ Premier League
    03:00 OTE Sport 3 Μέμφις Γκρίζλις - Φίνιξ Σανς NBA

    πηγή contra.gr

  6. #1006

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 04/12/2013

    15:00 Eurosport 2 UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    15:00 Eurosport UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    17:30 OTE Sport 4 ΟΦΗ - ΑΕΛ Καλλονής Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
    18:00 OTE Sport 2 Κιέβο - Ρετζίνα Κύπελλο Ιταλίας
    19:00 Eurosport 2 Τσεντεβίτα - Όλντενμπουργκ Eurocup
    19:00 Novasports 3 Νεπτούνας - Πανιώνιος Eurocup
    20:00 OTE Sport 4 Παναιτωλικός - Ατρόμητος Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
    21:00 Eurosport 2 UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:05 Eurosport UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
    21:30 OTE Sport 3 Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Κύπελλο Γερμανίας
    21:45 OTE Sport 2 Σάντερλαντ - Τσέλσι Premier League
    21:45 OTE Sport 5 Άρσεναλ - Χαλ Premier League
    21:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον Premier League
    22:00 OTE Sport 4 Γουέστ Μπρομ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
    22:00 Novasports 1 - HD1 Προ Ρέκο - Ολυμπιακός Champions League
    02:30 OTE Sport 3 Ατλάντα Χοκς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

    πηγή contra.gr

  7. #1007

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 05/12/2013

    11:15 Eurosport Σύντομο ανδρών Ιαπωνία
    12:30 Eurosport Σύντομο γυναικών Ιαπωνία
    15:00 Eurosport 2 UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    15:00 Eurosport UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    15:00 OTE Sport 5 Ραμπίτα Μπακού - Ντρέσντνερ Champions League γυναικών
    17:30 OTE Sport 4 Απόλλων Σμύρνης - Νίκη Βόλου Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
    19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό κορασίδων Ημιτελικά
    19:30 OTE Sport 5 Άουε - Ζανκτ Πάουλι Κύπελλο Γερμανίας
    20:00 Novasports 4 Σιένα - Ζιελόνα Γκόρα Euroleague
    20:00 OTE Sport 4 Παναθηναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
    20:30 Novasports 3 Γαλατάσαραϊ - Ουνικάχα Μάλαγα Euroleague
    21:00 Eurosport 2 UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    21:00 Eurosport UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    21:00 OTE Sport 3 Κάννες - Ετσατσίμπασι Champions League γυναικών
    21:05 Novasports 2 - HD2 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Λοκομοτίβ Κουμπάν Euroleague
    21:30 ΔΤ Μπάγερν Μονάχου - Ολυμπιακός Euroleague
    21:45 Novasports 1 - HD1 Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
    21:45 Novasports 7 Στρασμπούρ - Ζαλγκίρις Euroleague
    21:45 Novasports 4 Παρτίζαν - Μπουντιβέλνικ Euroleague
    22:00 OTE Sport 1 Σαμπντόρια - Βερόνα Κύπελλο Ιταλίας

    πηγή contra.gr

  8. #1008

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 06/12/2013

    10:00 Eurosport 2 Σύντομο ζευγαριών Ιαπωνία
    11:15 Eurosport 2 Σύντομος χορός Ιαπωνία
    11:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ γυναικών, Hochfilzen
    12:15 Eurosport 2 Ελεύθερο ανδρών Ιαπωνία
    14:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ ανδρών, Hochfilzen
    15:00 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    15:00 OTE Sport 4 Ζάκυνθος - Απόλλων Καλαμαριάς Football League
    15:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 100 Μικτό Ομαδικό, Lillehammer
    17:00 OTE Sport 3 Βιγιαρεάλ - Έλτσε Κύπελλο Ισπανίας
    18:00 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φενέρμπαχτσε Euroleague
    18:00 ΔΤ Παγκόσμιο κύπελλο Κλήρωση τελικής φάσης
    19:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Beaver Creek
    20:45 Novasports 4 Αναντολού Εφές - Μπάμπεργκ Euroleague
    21:00 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    21:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυν., Lake Louise
    21:15 Novasports 7 Ναντέρ - Μπαρτσελόνα Euroleague
    21:30 Novasports 2 - HD2 Λαμποράλ Κούτσα - Λιέτουβος Ρίτας Euroleague
    21:30 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας Euroleague
    21:30 OTE Sport 2 Νυρεμβέργη - Μάιντς Bundesliga
    21:45 OTE Sport 1 Μπολόνια - Γιουβέντους Serie A
    22:45 Eurosport European Masters Παρίσι
    23:00 OTE Sport 3 Καρταχένα - Μπαρτσελόνα Κύπελλο Ισπανίας
    23:00 OTE Sport 5 Βαγιαδολίδ - Ράγιο Βαγιεκάνο Κύπελλο Ισπανίας
    00:45 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά/1η κούρσα, Καναδάς
    02:00 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά/2η κούρσα, Καναδάς
    03:00 OTE Sport 3 Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ NBA

    πηγή contra.gr

  9. #1009

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 07/12/2013

    09:15 Eurosport 2 Ελεύθερο ζευγαριών Ιαπωνία
    09:45 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 100, Lillehammer
    10:30 Eurosport 2 Ελεύθερος χορός Ιαπωνία
    10:45 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 10χλμ Κλασσικό γυν., Lillehammer
    12:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Hochfilzen
    12:45 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Lillehammer
    14:00 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Snowboardcross, Montafon/Αυστρία
    14:00 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 15χλμ ανδ. Ελευθ/τεχνική
    14:00 OTE Sport 2 Κολωνία - FSV Φρανκφούρτης Bundesliga 2
    14:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Νιουκάστλ Premier League
    15:00 Novasports 3 FIG World Cup Γλασκώβη
    15:00 Novasports 2 - HD2 Εργοτέλης - Άρης Superleague
    15:15 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    15:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία ανδρών, Hochfilzen
    16:00 Novasports 3 ΑΕΚ - Ολυμπιακός Volleyleague
    16:30 OTE Sport 2 Βέρντερ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
    16:30 OTE Sport 5 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χόφενχαϊμ Bundesliga
    16:30 OTE Sport 4 Στουτγάρδη - Ανόβερο Bundesliga
    16:30 OTE Sport 3 Γκλάντμπαχ - Σάλκε Bundesliga
    17:00 OTE Sport 1 Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ Premier League
    17:15 Novasports 1 - HD1 Λεβαδειακός - Πλατανιάς Superleague
    17:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 100, Lillehammer
    19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Μπέβερεν Πρωτάθλημα Βελγίου
    19:00 OTE Sport 4 Τζιρόνα - Χετάφε Κύπελλο Ισπανίας
    19:00 OTE Sport 2 Λιβόρνο - Μίλαν Serie A
    19:15 Novasports 1 - HD1 Τρίκαλα - Απόλλων Πάτρας Basket League
    19:30 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
    19:30 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Superleague
    19:30 OTE Sport 1 Σάντερλαντ - Τότεναμ Premier League
    19:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση ανδ., Beaver Creek
    20:00 OTE Sport 5 Κανάριας - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa
    21:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Κύπελλο Ισπανίας
    21:00 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    21:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυν., Lake Louise
    21:30 Novasports 1 - HD1 Παναχαϊκή - ΠΑΟΚ Volleyleague
    21:45 Action 24 Αϊντχόφεν - Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    21:45 OTE Sport 1 Νάπολι - Ουντινέζε Serie A
    22:45 Eurosport European Masters Παρίσι
    23:00 OTE Sport 2 Ολίμπικ ντε Τσάτιβα - Ρεάλ Μαδρίτης Κύπελλο Ισπανίας
    01:00 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες/1η κούρσα, Καναδάς
    02:00 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες/2η κούρσα, Καναδάς
    03:30 OTE Sport 3 Σαν Αντόνιο Σπερς - Ιντιάνα Πέισερς NBA

    πηγή contra.gr

  10. #1010

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    47,036
    Rep Power
    2483772

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 08/12/2013

    07:30 Eurosport 2 Γκαλά Ιαπωνία
    10:15 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 138, Lillehammer
    11:15 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 4,5χλμ Γυναικών Κλασ/Ελευθ. τεχνική
    12:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Hochfilzen
    13:00 OTE Sport 1 Αλκορκόν - Γρανάδα Κύπελλο Ισπανίας
    13:15 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Snowboardcross - Ομάδες, Montafon
    13:15 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 4x7χλμ500 Ανδρών, Lillehammer
    13:30 Action 24 Χέρενφεν - Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    13:30 OTE Sport 2 Ρόμα - Φιορεντίνα Serie A
    13:40 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα - Ουνικάχα Μάλαγα Liga Endesa
    14:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Hochfilzen
    14:30 OTE Sport 5 Κότμπους - Ίνγκολσταντ Bundesliga 2
    15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης Superleague
    15:15 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Lillehammer
    15:30 Action 24 Λέουβεν - Σταντάρ Λιέγης Πρωτάθλημα Βελγίου
    15:30 OTE Sport 1 Φούλαμ - Άστον Βίλα Premier League
    16:00 OTE Sport 4 Σαμπντόρια - Κατάνια Serie A
    16:00 Eurosport 2 UK Championship Τελικοί, York/Ην. Βασίλειο
    16:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 138 ανδρών, Lillehammer
    16:00 OTE Sport 3 Κάλιαρι - Τζένοα Serie A
    16:00 OTE Sport 2 Τορίνο - Λάτσιο Serie A
    16:30 OTE Sport 5 Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ Bundesliga
    17:00 Novasports 3 Πανελευσινιακός - Ολυμπιακός Basket League
    17:15 Novasports 7 Πανθρακικός - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
    17:15 Novasports 4 Ατρόμητος - ΟΦΗ Superleague
    17:15 Novasports 2 - HD2 Ξάνθη - Βέροια Superleague
    18:00 OTE Sport 4 Αναγέννηση Καρδίτσας - Βατανιακός Football League
    18:00 OTE Sport 2 Ταραγόνα - Βαλένθια Κύπελλο Ισπανίας
    18:00 OTE Sport 1 Άρσεναλ - Έβερτον Premier League
    18:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχ/ Κατάβ. ανδ., Beaver Creek
    18:30 OTE Sport 5 Μπράουνσβαϊγκ - Χέρτα Bundesliga
    19:00 Action 24 Γκενκ - Λόκερεν Πρωτάθλημα Βελγίου
    19:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό κορασίδων Τελικός
    19:00 OTE Sport 3 Νιου Γιορκ Νικς - Μπόστον Σέλτικς NBA
    19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΕΛ Καλλονής - Παναθηναϊκός Superleague
    19:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών, Lake Louise
    20:00 OTE Sport 2 Χαέν - Εσπανιόλ Κύπελλο Ισπανίας
    21:30 OTE Sport 5 Μπολόνια - Μπρίντιζι Serie A
    21:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχ/ Κατάβ. ανδ., Beaver Creek
    21:45 OTE Sport 1 Ίντερ - Πάρμα Serie A
    22:00 OTE Sport 2 Μάλαγα - Οσασούνα Κύπελλο Ισπανίας
    02:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Ιντιάνα Πέισερς NBA

    πηγή contra.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •