Page 323 of 326 FirstFirst ... 223273319320321322323324325326 LastLast
Results 3,221 to 3,230 of 3260
  1. #3221

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:35 Eurosport 2 Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών Σκι

    11:50 Eurosport 2 Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Ανδρών Σκι

    11:55 Eurosport 1 Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος Σκι

    13:00 Eurosport 1 Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι

    13:00 novasports.gr Ολυμπιακός Κ19 - Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 1HD ΚΠΡ – Λιντς Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Ιωνικός Football League

    15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

    15:00 Eurosport 1 Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος Σκι

    15:30 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ηρακλής EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play3 Λαύριο - Κολοσσός Ρόδου EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Ιωνικός EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play1 Άρης – Λάρισα EKO Basket League

    16:00 Novasports 2HD Λάτσιο – Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Άουγκσμπουργκ – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάιντς – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, TitiSee Neustadt Σκι

    17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Ήφαιστος Λήμνου EKO Basket League

    17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Handball Premier

    17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Άρσεναλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

    17:00 Novasports 1HD Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος SU Casa – Περιστέρι Basket League

    18:30 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

    18:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Λάαξ Σνόουμπορντ

    19:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Τορίνο Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – ΟΦΗ Super League

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League

    20:45 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

    21:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Σαντιάγο Μηχανοκίνητα

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Νοβάρα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μπέτις – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    21:45 Novasports 3HD Άλκμααρ – Βίλεμ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

    21:55 Novasports 1HD Ναντ – Λυών Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA




  2. #3222

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:05 Eurosport 1 Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι

    12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο Σκι

    12:45 ΕΡΤ Sports HD Απόλλων Λάρισας - Α.Ε. Καραϊσκάκης Super League 2

    12:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Σεστριέρ Σκι

    13:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Super League All Star Contests

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

    13:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ Δίαθλο

    13:15 Novasports 3HD Φένλο – Αϊντχόφεν Ποδόσφαιρο

    13:30 Novasports 1HD Μίλαν – Ουντινέζε Ποδόσφαιρο

    13:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 9 HD TBF Basketball Super League All Star Game

    14:00 Eurosport 1 Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι

    14:00 Novasports 2HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Λούτον Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Παναθηναϊκός Super League

    15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα Football League

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέτις - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνο Σνούκερ

    15:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ Δίαθλο

    15:30 Novasports 3HD Άγιαξ - Σπάρτα Ρότερνταμ Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

    16:00 Novasports 5HD Μπολόνια – Βερόνα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Μπρέσια – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 1HD Λέτσε – Ίντερ Ποδόσφαιρο

    16:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Titiesee Neustadt Σκι

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:15 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών - Βόλος ΝΠΣ Super League

    17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League

    18:00 Eurosport 2 Μόσχα, Aerials Σκι

    18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης Super League

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

    18:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ρωσία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Γυναικών

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:00 Novasports 3HD Τζένοα – Ρόμα Ποδόσφαιρο

    19:15 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Άρης Super League

    20:45 Eurosport 1 Masters Λονδίνου Σνούκερ

    21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Πάρμα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς - Μαϊάμι Χιτ NBA

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 Novasports 3HD Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο




  3. #3223

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

    12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

    15:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

    16:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός Super League 2

    18:30 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών Αγώνας πρόκρισης στους 8

    19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών Αγώνας πρόκρισης στους 8

    21:45 Novasports 2HD Αταλάντα – ΣΠΑΛ Ποδόσφαιρο

    21:55 Novasports 1HD Σεν Πριβέ Σεντ Ιλέρ – Μονακό Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπρούκλιν Νετς - Φιλαδέλφια 76ερς NBA

    22:00 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ – Στόουκ Ποδόσφαιρο




  4. #3224

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 21 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

    12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

    15:30 ΕΡΤ Sports HD Σλοβακία – Ολλανδία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

    15:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ρωσία – Ιταλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

    18:30 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

    19:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι - Μόρναρ Μπαρ Basketball Champions League Μπάσκετ

    19:15 Novasports 2HD Προμηθέας Πάτρας – Βενέτσια Eurocup Μπάσκετ

    19:15 Novasports 1HD Νταρουσάφακα – Παρτιζάν Eurocup Μπάσκετ

    19:30 Novasports 5HD Φενέρμπαχτσε – Καϊσέρισπορ Κύπελλο Τουρκίας Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

    21:00 Novasports 4HD Ανδόρα - Ουνικάχα Μάλαγα Eurocup Μπάσκετ

    21:00 Novasports 3HD Τρέντο - Βίρτους Μπολόνια Eurocup Μπάσκετ

    21:30 ΕΡΤ Sports HD Μπρίντιζι – ΠΑΟΚ Basketball Champions League Μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    22:10 Novasports 1HD Λιόν – Λιλ Λιγκ Καπ Γαλλίας Ποδόσφαιρο

    22:15 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο




  5. #3225

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    15:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

    15:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    16:00 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Masters Σνούκερ

    17:15 Novasports 2HD ΟΦΗ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 3HD Βόλος – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

    17:30 ΕΡΤ Sports HD Ιταλία – Μαυροβούνιο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Πόλο

    18:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Χάντμπολ

    18:30 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Πόλο

    18:30 Novasports 4HD Ούνικς Καζάν – Γαλατασαράι Eurocup Μπάσκετ

    19:00 COSMOTE SPORT 6 Μπουντοβλάνι Λοτζ – Φενέρμπαχτσε CEV Champions League Γυναικών Βόλεϊ

    19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ουγγαρία – Ρωσία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Πόλο

    20:15 ΕΡΤ Play1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, σύντομο πρόγραμμα, ζευγάρια Καλλιτεχνικό πατινάζ

    20:55 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Masters Σνούκερ

    21:30 ΕΡΤ Sports HD Κροατία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Πόλο

    21:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    21:30 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Μπούργκος Basketball Champions League Μπάσκετ

    21:30 Novasports 5HD Μπρέσια – Ολντενμπουργκ Eurocup Μπάσκετ

    21:45 Novasports 3HD Μπανταλόνα – Τόφας Eurocup Μπάσκετ

    22:00 Novasports 2HD Ρεμς - Παρί Σεν Ζερμέν Λιγκ Καπ Γαλλίας Ποδόσφαιρο

    22:15 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο




  6. #3226

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 23 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    12:45 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα Δίαθλο

    15:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    16:00 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Masters Σνούκερ

    17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ολυμπιακός - Ορμάν Γκεντσλίκ EuroCup Γυναικών Μπάσκετ

    17:15 Novasports 3HD Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο

    18:30 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 4HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

    19:00 Novasports 2HD Ζενίτ – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

    19:30 ΕΡΤ Play1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα Καλλιτεχνικό πατινάζ

    19:30 Novasports 1HD Άρης – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

    20:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Championship 2020 Μόντε Κάρλο, Προκριματικά

    20:55 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Masters Σνούκερ

    21:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS1 Malijai - Puimichel Πρωτάθλημα, Μόντε Κάρλο

    21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Νοβάρα – Στουτγκάρδη CEV Champions League Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ

    22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    22:00 Eurosport 2 Σειρά 6 ημερών Βερολίνο Ποδηλασία

    22:00 Novasports 4HD Μπασκόνια – Χίμκι EuroLeague Μπάσκετ

    22:00 Novasports 3HD Μπαρτσελόνα - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague Μπάσκετ

    22:40 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις


  7. #3227

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS4 St

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    12:20 Eurosport 2 Κιτσμπέχελ, γιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών Σκι

    12:20 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS5 Avancon - N D du Laus 1 Πρωτάθλημα, Μόντε Κάρλο

    12:45 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    14:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πίστα SS6 Curbans - Venterol 2 Πρωτάθλημα Μόντε Κάρλο

    15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα Δίαθλο

    16:00 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Masters Σνούκερ

    18:00 ΕΡΤ3 Χανιά – Πλατανιάς Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

    18:30 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Πόλο

    18:55 Eurosport 1 Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο Σκι

    19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Πόλο

    20:00 Novasports 4HD Ζάλγκιρις – Αλμπα EuroLeague Μπάσκετ

    20:55 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Masters Σνούκερ

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Βιλερμπάν EuroLeague Μπάσκετ

    21:45 Novasports 5HD Νις – Ρεν πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Μπρέσια – Μίλαν Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Eurosport 2 Σειρά έξι ημερών Βερολίνο Ποδηλασία

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σάρλοτ Χόρνετς - Μιλγουόκι Μπακς NBA Μπάσκετ

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Ρεάλ Μαδρίτης - Αναντολού Εφές EuroLeague Μπάσκετ



  8. #3228

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:30 novasports.gr ΑΕΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

    11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS10 La Breole - Selonnet 1 Πρωτάθλημα Μόντε Κάρλο

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 ΕΡΤ Play5 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, χορός στον πάγο, ελεύθερο Καλλιτεχνικό πατινάζ

    15:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS11 St

    15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

    15:30 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

    15:30 ΕΡΤ Play3 Ηφαιστος – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

    15:30 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός Ρόδου – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

    15:30 ΕΡΤ Play1 Ρέθυμνο – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ

    15:45 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS12 La Breole - Selonnet 2 στο Μόντε Κάρλο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ουνιόν Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ - Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γκλάντμπαχ – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 ONE Channel Σαουθάμπτον – Τότεναμ Κύπελλο ΑγγλίαςΠοδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

    18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Ανζέ Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Τζένοα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 ONE Channel Χαλ – Τσέλσι Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 ΕΡΤ Play1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών Καλλιτεχνικό πατινάζ

    19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Τελικός Πόλο

    20:45 Novasports 3HD Χεράκλες – Φέγενορντ Ολλανδικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:00 Novasports 4HD Μονακό – Στρασβούργο Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Σαραγόσα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Τορίνο – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο



  9. #3229

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS15 La Cabanette - Col de Braus 2 Power Stage Μόντε Κάρλο

    12:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    12:30 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Πίστα SS16 La Cabanette - Col de Braus 2 Power Stage Μόντε Κάρλο

    13:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΣΧ Πυλαίας - Ιωνικός Ν.Φ. Handball Premier Χάντμπολ

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:30 Novasports 2HD Ιντερ – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νίζνι Νόβγκοροντ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

    14:15 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

    15:00 ONE Channel Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός Football League Ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Θέλτα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ - ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

    15:00 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

    15:30 Novasports 3HD Χρόνιγκεν - Αγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 5HD Ελλάς Βερόνα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Σασσουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης - ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:15 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ - Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

    17:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Τβέντε Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 2HD Ρόμα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 ONE Channel Σριούσμπερι – Λίβερπουλ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

    19:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός Νικαίας Affidea – Άρης Basket League Μπάσκετ

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Πάκος Φερέιρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 2HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Ουγγαρία-Ισπανία Τελικός Πόλο

    21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς - Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ



  10. #3230

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,087
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821350

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 27 Ιανουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:30 Eurosport 2 Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι

    11:50 Eurosport 2 Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών Δίαθλο

    12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή Super League 2 Ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

    18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Χάβρη – Τρουά Β’ κατηγορία γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Eurosport 2 Σειρά έξι ημερών Βερολίνο Ποδηλασία

    22:00 ONE Channel Μπόρνμουθ – Αρσεναλ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •