Page 325 of 326 FirstFirst ... 225275321322323324325326 LastLast
Results 3,241 to 3,250 of 3259
  1. #3241

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γιουίτσι Σουγκίτα - Ρικάρντας Μπεράνκις 2020 ATP Tour 250 Τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρομπέρτο Μαρκόρα - Τζέιμς Ντάκγουορθ 2020 ATP Tour 250 Τένις

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Χανιά - Α.Ο. Κέρκυρα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σουνγού Κουόν - Ιγκόρ Γκερασίμοφ 2020 ATP Tour 250 Τένις

    19:00 Novasports 2HD Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague Μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης – Ντάρμσταντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ - Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο

    19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ

    20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπολόνια - Σαν Λορένθο FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο Μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

    21:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ζενίτ EuroLeague Μπάσκετ

    21:45 Novasports 24 HD Ανζέ – Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 4HD Μπρίστολ Σίτι – Μπέρμιγχαμ Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Ρόμα – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Μπαρτσελόνα - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

    23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη - Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Βάιπερς FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο Μπάσκετ



  2. #3242

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Φέλντεμπεργκ Σκι

    12:00 Eurosport 1 Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Κίνα Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    13:35 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα Σκι

    13:55 Eurosport 1 Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:30 Novasports 2HD Γουίγκαν – Πρέστον Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    15:00 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν Σκι

    15:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    15:30 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας με αμαξίδια

    16:00 Eurosport 2 Σειρά PRO Ποδηλασία

    16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:55 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίλιγκεν Σκι

    17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - ΟΦ Νέας Ιωνίας Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 4HD Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία Championship Ποδόσφαιρο

    17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φαμαλικάο - Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ – Ντράμεν Challenge Cup Χάντμπολ

    19:00 Novasports 2HD Τορίνο – Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 5HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Λάρισα Super League Ποδόσφαιρο

    20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βίλεμ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:00 Novasports 3HD Ρεν – Μπρεστ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο - Μπαρτοτσίνι Περούτζια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 FOX Sports Villanova Wildcats - Seton Hall Pirates NCAA College Basketball Μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο



  3. #3243

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:50 Eurosport 1 Γκάρμισχ - Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών Σκι

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Α.Ο. Φαίακας - Ιωνικός Ν.Φ. Handball Premier Χάντμπολ

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:15 Novasports 2HD Ουτρέχτη – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    13:30 Novasports 3HD ΣΠΑΛ – Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:45 Eurosport 1 Αλπικό Σκι, Σαμονί Σκι

    14:05 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο, Οτέπα Σκι

    14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νόρντχορν – Βέτσλαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέχεν Βίζμπαντεν – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:45 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

    14:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας - Ιαλυσός ΓΑΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    15:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    15:30 Eurosport 1 Σειρά PRO Ποδηλασία

    15:30 Novasports 2HD Άλκμααρ – Φέγενορντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 5HD Τζένοα - Κάλιαρι Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Μπρέσια – Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD Νάπολι – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Κολονία ΓΓερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας Μπάσκετ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 Eurosport 1 Αλμα με Σκι, Βίλιγκεν Σκι

    17:15 ΕΡΤ1 Ατρόμητος Αθηνών – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τσέλιε Πιβοβάρνα - Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

    18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

    18:30 COSMOTE SPORT 9 HD FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020 Τελικός 3ης θέσης Μπάσκετ

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 2HD Πάρμα – Λάτσιο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός - Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

    20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:00 COSMOTE SPORT 9 HD FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020 Τελικός Μπάσκετ

    21:00 ΕΡΤ Play1 Νιγηρία (Γ) - ΗΠΑ (Γ) Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

    21:45 Novasports 2HD Ιντερ – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λυών Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ



  4. #3244

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament Ρότερνταμ Τένις

    14:45 Eurosport 1 Οπεν Ουαλίας Σνούκερ

    15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αστάνα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament Ρότερνταμ Τένις

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

    18:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

    18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ζενίτ VTB United League Μπάσκετ

    20:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament Ρότερνταμ Τένις

    20:45 Eurosport 1 Οπεν Ουαλίας Σνούκερ

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Ζανκτ Πάουλι Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Λανς – Γκρενόμπλ Ligue 2 Γαλλία Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament Ρότερνταμ Τένις



  5. #3245

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 11 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Κάρεν Κατσάνοφ - Φάμπιο Φονίνι ATP 500

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νικολόζ Μπασιλασβίλι - Αντρέι Ρούμπλεφ ATP 500

    16:30 ΕΡΤ Sports HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας βόλεϊ Γυναικών

    18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νταρουσάφακα - Αναντολού Εφές TBF Κύπελλο Τουρκίας

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλατάσαραϊ – Τόφας TBF Κύπελλο Τουρκίας

    20:30 COSMOTE SPORT 6 HD Χούμπερτ Χουρκάτς - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κνακ Ρουσελάρε – Φρίντριχσαφεν CEV Champions League Ανδρών

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φίλιπ Κραζίνοβιτς - Τάλον Χρίκσπουρ ATP 500



  6. #3246

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρόμπιν Χάασε - Νταβίντ Γκοφάν ATP 500

    15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρέιντζερς - Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Πρωτάθλημα Νέων

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαέλ Μονφίς - Ζοάο Σόουζα ATP 500

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας – Περιστέρι Κύπελλο Ελλάδας μπάσκετ

    18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τουρκ Τέλεκομ – Καρσίγιακα TBF Κύπελλο Τουρκίας

    18:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - ΠΑΣ Λαμία Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 3HD Γαλατασαράι – Αλάνιασπορ Κύπελλο Τουρκίας

    19:30 Novasports 2HD Ντιζόν - Παρί Σεν Ζερμέν Κύπελλο Γαλλίας

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε – Μπάντιρμα TBF Κύπελλο Τουρκίας

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας μπάσκετ

    20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    20:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ - Βάσεκ Ποσπισίλ 2020 ATP

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Νοβάρα – Σκάντιτσι Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    22:00 OPEN TV Μπιλμπάο – Γρανάδα Κύπελλο Ισπανίας

    22:05 Novasports 1HD Λυών – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ - Φέλιξ Οζέρ Αλιασίμ ATP 500



  7. #3247

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός League Cup Νίκος Σαμαράς βόλεϊ

    19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ατρόμητος– Άρης Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γκέπινγκεν – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Copa del Rey μπάσκετ

    20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τρεντίνο – Τσιβιτανόβα CEV Champions League Ανδρών βόλεϊ

    22:00 Novasports 1HD Επινάλ - Σεντ Ετιέν Κύπελλο Γαλλίας

    22:00 OPEN TV Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μιράντες Κύπελλο Ισπανίας

    22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο ACB Copa del Rey μπάσκετ

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis



  8. #3248

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    14:45 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Hof-Finnskog 2 Σουηδία

    15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αστάνα – Χίμκι VTB United League

    15:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Finnskogen 2 Σουηδία

    16:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Torsby 1 Σουηδία

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας Super League 2

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νταρουσάφακα – Γαλατάσαραϊ TBF Κύπελλο Τουρκίας

    16:50 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Nyckelvattnet 2 Σουηδία

    19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τουρκ Τέλεκομ – Φενέρμπαχτσε TBF Κύπελλο Τουρκίας

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χάιντενχαϊμ – Νυρεμβέργη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη – Ανδόρα ACB Copa del Rey

    20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    21:45 Novasports 2HD Χαλ – Σουόνσι EFL Championship

    21:45 Novasports 1HD Μονακό – Μονπελιέ Ligue 1

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γουλβς – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

    22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα – Σαραγόσα ACB Copa del Rey

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis Tournament



  9. #3249

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    12:00 novasports.gr Άρης U19 - AEK U19 Ποδόσφαιρο

    12:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Nyckelvattnet 2 Σουηδία

    13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μαρία Σάκκαρη - Ελένα Ριμπάκινα WTA

    14:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Χίος Πόλο Α1 Ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ανόβερο – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 3HD Γουέστ Μπρομ - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship

    14:55 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Hagfors 2 Σουηδία

    15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Τρίκαλα Football League

    16:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Torsby Sprint 2 Σουηδία

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    16:00 Novasports 2HD Λέτσε – ΣΠΑΛ Serie A

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 Novasports 5HD Μίντλεσμπρο – Λούτον EFL Championship

    17:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Super League

    18:30 Novasports 3HD Αμιάν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

    19:00 Novasports 4HD Μπολόνια – Τζένοα Serie A

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια ACB Copa del Rey

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Πανιώνιος Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    20:45 Novasports 5HD Ντεν Χάαχ – Αϊντχόφεν Eredivisie

    21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Νις Ligue 1

    21:45 Novasports 1HD Αταλάντα – Ρόμα Serie A

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD ACB Copa del Rey 2020 2ος ημιτελικός

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρίο Άβε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νοτρ Νταμ - Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς NCAA



  10. #3250

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,077
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    821348

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2020 Likenas 2 Σουηδία

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός Handball Premier

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    13:30 Novasports 2HD Ουντινέζε - Ελλάς Βερόνα Serie A

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Σάντχαουζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Ιεράπετρα Football League

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λεγανές – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

    15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός Super League

    15:30 Novasports 4HD Άγιαξ – Βάαλβαϊκ Eredivisie

    15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αστέρια της Ρωσίας - Αστέρια του Κόσμου VTB League

    16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε TBF Κύπελλο Τουρκίας

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

    16:00 Novasports 24 HD Σασουόλο – Πάρμα Serie A

    16:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια – Φιορεντίνα Serie A

    16:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Μπρέσια Serie A

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 ABN AMRO Tennis

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κολωνία - Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ1 Προμηθέας Πάτρας – ΑΕΚ τελικός κυπέλλου Ελλάδας

    17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης Super League 2

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:15 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Λαμία Super League

    17:15 Novasports 2HD Βόλος - Αστέρας Τρίπολης Super League

    17:45 Novasports 4HD Τσβόλε – Φέγενορντ Eredivisie

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πικ Ζέγκεντ - Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ

    19:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:00 Novasports 3HD Κάλιαρι – Νάπολι Serie A

    19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπαρτοτσίνι Περούτζια – Μπέργκαμο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD ACB Copa del Rey Τελικός

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Άρης – ΑΕΚ Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Τεμπλ NCAA

    21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Ίντερ Serie A

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 Novasports 3HD Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •