Page 310 of 310 FirstFirst ... 210260306307308309310
Results 3,091 to 3,097 of 3097

Thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

  1. #3091

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:30 ΕΡΤ Play1 Ιαπωνία – Μαυροβούνιο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    11:00 ΕΡΤ Play2 Ιορδανία – Σενεγάλη Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    11:00 ΕΡΤ2 Δομινικανή Δημοκρατία – Λιθουανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    11:30 ΕΡΤ Sports HD Τσεχία – Ελλάδα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    14:30 ΕΡΤ Play1 Τουρκία - Νέα Ζηλανδία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    15:00 ΕΡΤ3 Γερμανία – Καναδάς Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    15:00 ΕΡΤ2 Γαλλία – Αυστραλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    15:30 ΕΡΤ Sports HD ΗΠΑ – Βραζιλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Αζερμπαϊτζάν – Κροατία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σλοβενία – Ισραήλ Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ουγγαρία – Σλοβακία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ρωσία – Καζακστάν Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Πολωνία – Αυστρία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Σκωτία – Βέλγιο Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Εσθονία – Ολλανδία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Β. Ιρλανδία – Γερμανία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σαν Μαρίνο – Κύπρος Προκριματικά Euro 2020



  2. #3092

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Σερβία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Πολωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αγγλία – Κόσοβο Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλλία – Ανδόρα Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Λιθουανία – Πορτογαλία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αλβανία – Ισλανδία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Μολδαβία – Τουρκία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μαυροβούνιο – Τσεχία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λουξεμβούργο – Σερβία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ιρλανδία – Βουλγαρία Φιλικό



  3. #3093

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Λουξεμβούργο Davis Cup

    12:30 Eurosport 1 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    14:00 ΕΡΤ Sports HD ΗΠΑ – Γαλλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    16:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Αυστραλία – Τσεχία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    18:00 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours



  4. #3094

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Πολωνία Davis Cup

    12:30 Eurosport 1 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    13:25 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    15:15 ΕΡΤ2 Βουλγαρία – Ελλάδα Euro Volley Ανδρών

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Πολωνία – Τσεχία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    18:00 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κίελο – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga

    21:00 FOX Sports Yankees – Tigers MLB



  5. #3095

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:00 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Αυστραλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Μονακό Davis Cup

    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:20 FOX Sports Qualifying final NRL

    14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    14:15 COSMOTE SPORT 7 HD SS5 Icmeler 2 WRC Τουρκίας

    14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Γαλλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    15:40 COSMOTE SPORT 7 HD SS6 Cetibeli 2 WRC Τουρκίας

    16:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    17:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS7 Ula 2 WRC Τουρκίας

    18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Καρλσρούη – Σαντχάουζεν Bundesliga 2

    21:00 Eurosport 1 Γύρος του Κέμπεκ Ποδηλασία

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βόλφσμπουρκ Bundesliga

    21:45 ΕΡΤ Sports HD Ιταλία – Ελλάδα Euro Volley Ανδρών

    21:45 Novasports 2HD Ντέρμπι – Κάρντιφ EFL Championship

    21:45 Novasports 1HD Αμιάν – Λυών Ligue 1

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Μπιλμπάο LaLiga Santander




  6. #3096

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:25 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

    10:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    11:00 ΕΡΤ Sports HD ΗΠΑ – Πολωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    11:00 FOX Sports Elimination Final NRL

    11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Europe Group 3 Davis Cup

    11:05 COSMOTE SPORT 7 HD SS10 Kizlan 1 WRC Τουρκίας

    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    13:00 FOX Sports Elimination Final NRL

    13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:50 COSMOTE SPORT 7 HD SS11 Yesilbelde 1 WRC Τουρκίας

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αννόβερο - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε LaLiga Santander

    14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Νιούκασλ Premier League

    14:30 Novasports 1HD Φούλαμ - Γούεστ Μπρομ EFL Championship

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Σερβία – Τσεχία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS12 Datca 2 WRC Τουρκίας

    15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    16:00 FOX Sports Gameday NCAA

    16:00 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Γιουβέντους Serie A

    16:05 COSMOTE SPORT 7 HD SS13 Kizlan 2 WRC Τουρκίας

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Χέρτα Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Άουγκσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Bundesliga

    17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λεγανές – Βιγιαρεάλ LaLiga Santander

    17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Premier League

    17:00 Novasports 3HD Χαλ – Γουίγκαν EFL Championship

    17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

    18:00 Novasports 4HD Προμηθέας - ΦΜΠ Βελιγραδίου Orange Trophy

    18:10 COSMOTE SPORT 5 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup Μιζάνο, Ιταλία

    18:15 ΕΡΤ2 Ελλάδα – Γαλλία Euro Volley Ανδρών

    18:30 Novasports 1HD Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο Ligue 1

    18:45 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία

    19:00 Novasports 5HD Νάπολι – Σαμπντόρια Serie A

    19:00 FOX Sports Penn State – Pittsburgh NCAA

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος – ΠΑΟΚ Super League 1

    19:15 Eurosport 1 Σαν Τροπέ Global Champions Tour

    19:15 Novasports 2HD ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League 1

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς - Μάντσεστερ Σίτι Premier League

    19:30 Novasports 3HD Άγιαξ – Χερενφέιν Eredivisie

    20:00 Eurosport 2 Βουδαπέστη Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες

    20:00 Novasports 4HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ούνικς Καζάν Orange Trophy

    21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League

    21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα - Ζιλ Βισέντε Liga NOS

    21:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Βόλος Super League 1

    21:45 Novasports 2HD Ίντερ – Ουντινέζε Serie A

    21:45 Novasports 3HD Αϊντχόφεν – Φιτέσε Eredivisie

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια LaLiga Santander

    23:00 FOX Sports Iowa State – Iowa NCAA



  7. #3097

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,999
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265963

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

    11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Αυστραλία Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

    11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 WRC Τουρκίας

    11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπάρ – Εσπανιόλ LaLiga Santander

    13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage WRC Τουρκίας

    13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα Serie A

    14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ EFL Championship

    14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga

    14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Ισπανία Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές - Σεβίλλη

    15:30 Eurosport 1 Η πρόκληση της Μαδρίτης Γύρος της Ισπανίας

    15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ - Ντεν Χάαχ Eredivisie

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Έβερτον Premier League

    16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια Serie A

    16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A

    16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο Serie A

    16:00 Novasports 5HD Χάκεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα LaLiga Santander

    18:00 Novasports 4HD Ούνιξ Καζάν - ΦΜΠ Βελιγραδίου Μικρός τελικός Orange Trophy

    18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Natioanl Tours

    18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ Ligue 1

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Άρσεναλ Premier League

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε Bundesliga

    19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο Serie A

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης Super League 1

    19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία Super League 1

    19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ Super League 1

    19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα LaLiga Santander

    20:00 Novasports 4HD Προμηθέας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Τελικός Orange Trophy

    20:00 FOX Sports Vikings – Packers NFL

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga NOS

    21:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    21:30 Eurosport 2 Γύρος του Μόντρεαλ Ποδηλασία

    21:30 Novasports 1HD Άρης – Παναθηναϊκός Super League 1

    21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν Serie A

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε LaLiga Santander

    22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ Ligue 1

    23:25 FOX Sports Saints – Rams NFL



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •