Page 111 of 413 FirstFirst ... 1161107108109110111112113114115161211 ... LastLast
Results 1,101 to 1,110 of 4122

Thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

  1. #1101

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 09/03/2014

    08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MX2 - 1η κούρσα, Ταϊλάνδη
    09:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MXGP - 1η κούρσα, Ταϊλάνδη
    10:15 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Σλοβενία
    11:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MX2 - 2η κούρσα, Ταϊλάνδη
    11:30 Novasports 3 Ντινάμο Μόσχας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
    12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MXGP - 2η κούρσα, Ταϊλάνδη
    12:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Σλοβενία
    13:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ - Έλτσε La Liga
    13:00 Eurosport 2 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες- 30χλμ Κλασσικό, Οσλο
    13:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Σλοβενία
    13:15 OTE Sport 4 Λαμποράλ Κούτσα - Τζουβεντούτ Μπανταλόνα Liga Endesa
    13:30 OTE Sport 1 Γιουβέντους - Φιορεντίνα Serie A
    14:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών, Σλοβενία
    14:30 OTE Sport 5 Ντινάμο Δρέσδης - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
    14:45 Eurosport 2 Roma Maxima Ιταλία
    14:45 Action 24 Γιουνγκ Μπόις - Ζυρίχη Πρωτάθλημα Ελβετίας
    15:00 Novasports 4 ΑΕΚ - Ηρόδοτος Γ' Εθνική
    15:00 ΔΤ Παγκόσμιο πρωτάθλημα Κλειστός στίβος, Σόποτ
    15:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134, Νορβηγία
    15:00 Novasports 2 - HD2 Ατρόμητος - Πανιώνιος Superleague
    16:00 Novasports 3 “Greek Stars vs The Rest of the World All Star Game 2014
    16:00 OTE Sport 1 Ίντερ - Τορίνο Serie A
    16:00 OTE Sport 4 Κιέβο - Τζένοα Serie A
    16:00 OTE Sport 3 Πάρμα - Βερόνα Serie A
    16:00 OTE Sport 2 Λάτσιο - Αταλάντα Serie A
    16:30 OTE Sport 5 Φράιμπουργκ - Ντόρτμουντ Bundesliga
    17:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Κλειστός στίβος, Σόποτ
    17:15 Novasports 4 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός Superleague
    17:15 Novasports 7 Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς Superleague
    17:15 Novasports 2 - HD2 Πανθρακικός - Εργοτέλης Superleague
    17:30 Action 24 Άγιαξ - Καμπούρ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    18:00 OTE Sport 1 Αλμερία - Σεβίλλη La Liga
    18:00 OTE Sport 4 Επισκοπή - Παναχαϊκή Football League
    18:30 OTE Sport 5 Μάιντς - Χέρτα Bundesliga
    19:00 OTE Sport 3 Σικάγο Μπουλς - Μαϊάμι Χιτ ΝΒΑ
    19:30 Novasports 1 - HD1 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Superleague
    20:00 OTE Sport 1 WRC: Rally Mexico Live Stage 3
    20:00 OTE Sport 4 Ρεάλ Μαδρίτης - Λεβάντε La Liga
    20:00 OTE Sport 2 ATP Masters Indian Wells
    21:30 OTE Sport 5 Ρέτζο Εμίλια - Αρμάνι Μιλάνο Serie A
    21:45 OTE Sport 1 Νάπολι - Ρόμα Serie A
    22:00 OTE Sport 3 Βαλένθια - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
    23:15 Novasports 4 Ρίβερ Πλέιτ - Αρσενάλ Σαραντί Πρωτάθλημα Αργεντινής
    01:30 OTE Sport 3 Ντάλας Μάβερικς - Ιντιάνα Πέισερς ΝΒΑ
    02:30 Novasports 2 - HD2 Ράσινγκ Κλουμπ - Μπόκα Τζούνιορς Πρωτάθλημα Αργεντινής

    πηγή contra.gr

  2. #1102

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 10/03/2014

    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open 1η μέρα, Κίνα
    13:30 Eurosport 2 Haikou World Open 1η μέρα, Κίνα
    15:45 Eurosport Παρίσι - Νίκαια 2η διαδρομή
    16:00 OTE Sport 4 Παναιγιάλειος - Πανηλειακός Football League
    16:30 Eurosport 2 Ιαπωνία - Σουηδία Algarve Cup
    17:00 Eurosport ΗΠΑ - Δανία Algarve Cup
    18:00 OTE Sport 4 Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Football League
    19:00 Novasports 3 Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Φοίνικας Σύρου Volleyleague
    19:30 Eurosport Νορβηγία - Γερμανία Algarve Cup
    19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΕΛ Καλλονής - Βέροια Superleague
    20:00 OTE Sport 2 ATP Masters Indian Wells
    21:00 OTE Sport 1 Οσασούνα - Μάλαγα La Liga
    21:15 OTE Sport 3 Μπόχουμ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2
    21:45 OTE Sport 5 Μπούντουτσνοστ - Ιγκοκέα Αδριατική Λίγκα
    23:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

    πηγή contra.gr

  3. #1103

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 11/03/2014

    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open 2η μέρα, Κίνα
    13:30 Eurosport 2 Haikou World Open 2η μέρα, Κίνα
    15:45 Eurosport Παρίσι - Νίκαια 3η διαδρομή
    17:30 Eurosport 2 Αλ Ραγιάν - Εστεγκλάλ Champions League Ασίας
    18:30 Eurosport Παρί Σεν Ζερμέν - Ρεάλ Μαδρίτης Youth League
    20:00 OTE Sport 5 Ελλάδα - ΚροατίαWorld League ανδρών
    20:00 OTE Sport 2 ATP Masters Indian Wells, 3ος γύρος
    21:45 Eurosport 2 Ναντέρ - Μπουντιβέλνικ Eurocup
    21:45 Novasports 2 - HD2 Μπάγερν Μονάχου - Άρσεναλ Champions League
    21:45 Novasports 1 - HD1 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μίλαν Champions League

    πηγή contra.gr

  4. #1104

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 12/03/2014

    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open 3η μέρα, Κίνα
    10:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Ελβετία
    12:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ελβετία
    13:30 Eurosport 2 Haikou World Open 3η μέρα, Κίνα
    15:30 Eurosport Tirreno - Adriatico 1η διαδρομή
    18:30 Eurosport Algarve Cup Τελικός
    19:00 Novasports 3 Σαμπαντέλ - Ολυμπιακός Euro League
    19:30 Eurosport 2 Λιέτουβος - Ερυθρός Αστέρας Eurocup
    21:45 Novasports 2 - HD2 Παρί Σεν Ζερμέν - Μπάγερ Λεβερκούζεν Champions League
    21:45 ΔΤ Μπαρτσελόνα - Μάντσεστερ Σίτι Champions League

    πηγή contra.gr

  5. #1105

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 13/03/2014

    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open 4η μέρα, Κίνα
    10:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Ελβετία
    12:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών, Ελβετία
    13:30 Eurosport 2 Haikou World Open 4η μέρα, Κίνα
    15:30 Eurosport Tirreno - Adriatico 2η διαδρομή
    18:00 Novasports 3 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παρτίζαν Euroleague
    18:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Πρωτάθλημα Ski-flying Προκριματικά HS 205, Τσεχία
    19:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ γυναικών, Φινλανδία
    20:00 Novasports 1 - HD1 Λουντογκόρετς - Βαλένθια Europa League
    20:00 Novasports 3 Φενέρμπαχτσε - Ουνικάχα Μάλαγα Euroleague
    20:00 Novasports 2 - HD2 Πόρτο - Νάπολι Europa League
    21:45 Novasports 7 Μπάγερν Μονάχου - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
    22:00 Novasports 3 Λαμποράλ Κούτσα - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
    22:05 Novasports 2 - HD2 Τότεναμ - Μπενφίκα Europa League
    22:05 ANT1 Γιουβέντους - Φιορεντίνα Europa League
    22:05 Novasports 1 - HD1 Σεβίλλη - Μπέτις Europa League

    πηγή contra.gr

  6. #1106

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 14/03/2014

    07:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Αυστραλίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open Προημιτελικά, Κίνα
    11:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Αγώνας Εθνικών ομάδων, Ελβετία
    13:30 Eurosport 2 Haikou World Open Προημιτελικά, Κίνα
    15:30 Eurosport Tirreno - Adriatico 3η διαδρομή
    16:30 Eurosport 2 Παρίσι - Νίκαια 6η διαδρομή
    17:15 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Πρωτάθλημα Ski-Flying Προκριματικά HS 205, Τσεχία
    18:00 Novasports 1 - HD1 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Γαλατάσαραϊ Euroleague
    19:30 OTE Sport 3 Ίνγκολσταντ - FSV Φρανκφούρτης Bundesliga 2
    20:00 Novasports 2 - HD2 Αναντολού Εφές - Παναθηναϊκός Euroleague
    21:30 OTE Sport 1 Άουγκσμπουργκ - Σάλκε Bundesliga
    22:00 OTE Sport 3 Χετάφε - Γρανάδα La Liga
    22:00 ΔΤ Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός Euroleague
    22:30 OTE Sport 2 ATP Masters Indian Wells, προημιτελικά
    01:00 OTE Sport 3 Τορόντο Ράπτορς - Μέμφις Γκρίζλις ΝΒΑ
    04:50 OTE Sport 1 Formula 1: GP Αυστραλίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    πηγή contra.gr

  7. #1107

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 15/03/2014

    07:50 OTE Sport 1 Formula 1: GP Αυστραλίας Κατατακτήριες δοκιμές
    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open Ημιτελικά, Κίνα
    09:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Ελβετία
    10:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/Τεχν. κατάβαση ανδρών, Ελβετία
    11:45 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Σκίαθλο γυναικών, Σουηδία
    12:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Ελβετία
    13:00 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Αλματα, Σουηδία
    13:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ ανδρών, Φινλανδία
    13:45 Eurosport 2 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν. κατάβαση ανδρών, Ελβετία
    14:00 OTE Sport 5 Βακιφμπάνκ - Ετσατσίμπασι Champions League γυναικών
    14:00 OTE Sport 3 Άουε - Μόναχο 1860 Bundesliga 2
    14:00 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζενίτ Πρωτάθλημα Ρωσίας
    14:30 Eurosport 2 Haikou World Open Ημιτελικά, Κίνα
    14:30 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Σκίαθλο ανδρών, Σουηδία
    14:45 OTE Sport 1 Χαλ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
    15:00 Novasports 1 - HD1 Βέροια - Ατρόμητος Superleague
    15:00 OTE Sport 4 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ Α1 ανδρών
    15:30 Eurosport Tirreno - Adriatico 4η διαδρομή
    16:00 ΔΤ Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ Final-4 Κυπέλλου ανδρών
    16:30 OTE Sport 2 Ντόρτμουντ - Γκλάντμπαχ Bundesliga
    16:30 OTE Sport 5 Χόφενχαϊμ - Μάιντς Bundesliga
    16:30 OTE Sport 3 Βέρντερ - Στουτγάρδη Bundesliga
    16:30 Eurosport 2 Παρίσι - Νίκαια 7η διαδρομή
    16:30 Novasports 2 - HD2 Κουμπάν Κρασνοντάρ - Ντινάμο Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
    17:00 OTE Sport 4 Λεβάντε - Θέλτα La Liga
    17:00 OTE Sport 1 Φούλαμ - Νιουκάστλ Premier League
    17:00 Novasports 4 Ολυμπιακός - Έγκερ Champions League
    17:00 Novasports 3 ΚΑΟΔ - ΠΑΟΚ Basket League
    17:15 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Πρωτάθλημα Ski-Flying HS 205, Τσεχία
    17:15 Novasports 1 - HD1 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης Superleague
    17:45 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες - 4x5χλμ, Σουηδία
    19:00 OTE Sport 2 Ράγιο Βαγιεκάνο - Αλμερία La Liga
    19:15 ΔΤ ΑΟ Κηφισιάς - ΑΕΚ Final-4 Κυπέλλου ανδρών
    19:30 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - Πανθρακικός Superleague
    19:30 OTE Sport 3 Μπάγερν Μονάχου - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
    19:30 OTE Sport 1 Άστον Βίλα - Τσέλσι Premier League
    19:45 Action 24 Φιτέσε - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    21:00 OTE Sport 4 Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
    21:00 OTE Sport 2 ATP Masters Indian Wells, ημιτελικά
    21:45 OTE Sport 1 Βερόνα - Ίντερ Serie A
    23:00 OTE Sport 4 Ατλέτικο Μαδρίτης - Εσπανιόλ La Liga
    00:45 Eurosport Ιταλία - Ζάμπια Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
    01:00 OTE Sport 3 Ουάσιγκτον Ουίζαρντς - Μπρούκλιν Νετς ΝΒΑ
    01:30 Novasports 2 - HD2 Σαν Λορένσο - Κολόν Σάντα Φε Πρωτάθλημα Αργεντινής
    04:00 Eurosport 2 Γερμανία - Καναδάς Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων

    πηγή contra.gr

  8. #1108

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 16/03/2014

    07:45 OTE Sport 1 Formula 1: GP Αυστραλίας
    08:00 Eurosport 2 Haikou World Open Τελικός, Κίνα
    09:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Ελβετία
    10:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν/κατάβ. γυναικών, Ελβετία
    11:00 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες, HS 100, Σουηδία
    11:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Φινλανδία
    12:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Ελβετία
    13:00 OTE Sport 1 Έλτσε - Μπέτις La Liga
    13:15 OTE Sport 4 Σαραγόσα - Μόνμπους Liga Endesa
    13:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Φινλανδία
    13:30 Novasports 7 FIG World Cup Ντέμπρετσεν
    13:30 OTE Sport 2 Αταλάντα - Σαμπντόρια Serie A
    13:30 Eurosport 2 Haikou World Open Τελικός, Κίνα
    14:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν/κατάβ. γυναικών, Ελβετία
    14:30 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Πρωτάθλημα Ski-Flying HS 205, Τσεχία
    15:00 OTE Sport 5 Αστέρας Μαγούλας - Καλλιθέα Football League
    15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός Superleague
    15:30 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ Premier League
    16:00 OTE Sport 2 Μίλαν - Πάρμα Serie A
    16:00 OTE Sport 3 Κάλιαρι - Λάτσιο Serie A
    16:00 OTE Sport 4 Λιβόρνο - Μπολόνια Serie A
    16:30 Eurosport 2 Tirreno - Adriatico 5η διαδρομή
    16:45 Eurosport Saut Hermes Παρίσι
    17:00 OTE Sport 5 Champions League γυναικών Τελικός
    17:00 Action 24 Βασιλεία - Ααράου Πρωτάθλημα Ελβετίας
    17:00 Eurosport 2 Παρίσι - Νίκαια 8η διαδρομή
    17:15 Novasports 3 Πανιώνιος - Λεβαδειακός Superleague
    17:15 Novasports 4 Πλατανιάς - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
    17:15 Novasports 2 - HD2 Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης Superleague
    17:30 Action 24 Μπρέντα - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    18:00 OTE Sport 2 Μπαρτσελόνα - Οσασούνα La Liga
    18:00 OTE Sport 4 Ολυμπιακός Βόλου - Επισκοπή Football League
    18:00 OTE Sport 1 Τότεναμ - Άρσεναλ Premier League
    19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Οστάνδη Πρωτάθλημα Βελγίου
    19:30 Novasports 1 - HD1 Άρης - ΠΑΟΚ Superleague
    19:30 ΔΤ Final-4 Κυπέλλου ανδρών Τελικός
    20:00 OTE Sport 2 Σεβίλλη - Βαγιαδολίδ La Liga
    21:30 OTE Sport 3 Μαϊάμι Χιτ - Χιούστον Ρόκετς ΝΒΑ
    21:30 Eurosport 2 Μεξικό - Κολομβία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
    21:45 Eurosport Ισπανία - Ιαπωνία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
    21:45 OTE Sport 1 Τζένοα - Γιουβέντους Serie A
    22:00 OTE Sport 5 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Βαλένθια La Liga
    23:00 OTE Sport 2 ATP Masters Indian Wells, τελικός
    01:00 Eurosport 2 Κίνα - Νιγηρία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
    01:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ
    02:30 Novasports 2 - HD2 Ολ Μπόις - Ρίβερ Πλέιτ Πρωτάθλημα Αργεντινής

    πηγή contra.gr

  9. #1109

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 17/03/2013

    15:00 OTE Sport 4 Αναγέννηση Γιαννιτσών - Νίκη Βόλου Football League
    15:30 Eurosport Tirreno - Adriatico 6η διαδρομή
    15:30 Eurosport 2 ΗΑΕ - Ολλανδία Twenty20 World Cup
    18:00 OTE Sport 4 Πιερικός - Δόξα Δράμας Football League
    18:00 Novasports 3 Άρης - Ολυμπιακός Basket League
    19:00 OTE Sport 5 Τσεντεβίτα - Μπούντουτσνοστ Αδριατική Λίγκα
    19:15 ΔΤ Παναθηναϊκός - Ηλυσιακός Basket League
    19:30 Novasports 1 - HD1 Παναιτωλικός - Ξάνθη Superleague
    20:00 OTE Sport 1 Τορίνο - Νάπολι Serie A
    21:15 OTE Sport 3 Κάιζερσλαουτερν - Κολωνία Bundesliga 2
    21:45 OTE Sport 5 Ιγκοκέα - Τσιμπόνα Αδριατική Λίγκα
    22:00 OTE Sport 1 Ρόμα - Ουντινέζε Serie A
    23:00 OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
    01:30 OTE Sport 3 Μπρούκλιν Νετς - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ
    04:30 OTE Sport 3 Ντένβερ Νάγκετς - Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

  10. #1110

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    45,610
    Rep Power
    2483564

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 18/03/2014

    21:45 Novasports 2 - HD2 Τσέλσι - Γαλατάσαραϊ Champions League
    21:45 Novasports 1 - HD1 Ρεάλ Μαδρίτης - Σάλκε Champions League
    04:30 OTE Sport 3 Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •