Δευτέρα 22/04/2013
21:15 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντούισμπουργκ - Κολωνία
23:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα-Σαραγόσα
Πηγή: sport-fm
Δευτέρα 22/04/2013
21:15 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντούισμπουργκ - Κολωνία
23:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα-Σαραγόσα
Πηγή: sport-fm
Τρίτη 23/04/2013
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 4η μέρα
12:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 4η μέρα
15:00 Eurosport Γύρος της Τουρκίας 3ο στάδιο
16:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 4η μέρα
16:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 4η μέρα
20:00 ESPN America Μινεσότα - Μαϊάμι MLB
21:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 4η μέρα
21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 4η μέρα
21:45 Novasports 1 - HD1 Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα Champions League - Ημιτελικά
02:30 OTE Sport 2 Μαϊάμι Χιτ - Μιλγουόκι Μπακς NBA
02:30 ESPN America Φιλαδέλφεια - Βοστώνη NHL
Πηγή Sport24
Τετάρτη 24/04/2013
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 5η μέρα
12:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 5η μέρα
15:00 Eurosport Γύρος της Τουρκίας 4ο στάδιο
16:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 5η μέρα
16:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 5η μέρα
17:00 OTE Sport 3 Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός Football League
19:00 OTE Sport 3 Ηρακλής - ΑΕΛ Football League
20:00 OTE Sport 4 Βουλιαγμένη - Χίος Α1 ανδρών - Πλέι οφ
21:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 5η μέρα
21:00 ESPN America Σικάγο - Κλίβελαντ MLB
21:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 5η μέρα
21:45 NET Ντόρτμουντ - Ρεάλ Μαδρίτης Champions League - Ημιτελικά
02:00 OTE Sport 1 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Χιούστον Ρόκετς NBA
02:00 ESPN America Τάμπα Μπέι - Τορόντο NHL
Πηγή Sport24
Πέμπτη 25/04/2013
14:30 OTE Sport 2 Τένις ATP 500 BARCELONA
16:30 OTE Sport 2 Τένις ATP 500 BARCELONA
18:00 OTE Sport 4 ABA Crvena Zvezda-Radnicki
18:30 OTE Sport 2 Τένις ATP 500 BARCELONA
22:00 OTE Sport 4 ABA Igokea-Partizan Beograd
22:00 Novasports 2 - HD2 Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός Euroleague - Πλέι οφ
22:05 ANΤ-1 Europa League ΒΑΣΙΛΕΙΑ - ΤΣΕΛΣΙ
22:05 NOVASPORTS 1 Europa League ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
00:00 Contra.gr - Sport24.gr Super Basketball Αθλητική εκπομπή
03:00 ESPN America NFL Draft 1ος γύρος
03:30 OTE Sport 2 Σικάγο Μπουλς - Μπρούκλιν Νετς NBA
04:15 OTE Sport 3 Ρεάλ Γκαρσιλάσο - Νασιονάλ Copa Libertadores - Γύρος των "16"
04:30 OTE Sport 1 Μέμφις Γκρίζλις - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA
Παρασκευή 26/04/2013
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 7η μέρα
12:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 7η μέρα
13:30 OTE Sport 2 ATP 500 Βαρκελώνη
15:00 Eurosport 2 Γύρος της Τουρκίας 6ο στάδιο
15:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ράλι 1η μέρα
16:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 7η μέρα
16:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 7η μέρα
19:00 OTE Sport 4 Ίνγκολσταντ - Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2
19:30 Eurosport 2 Καϊράτ Αλμάτι - Μπαρτσελόνα Ποδόσφαιρο σάλας - Ημιτελικός Κυπέλλου UEFA
20:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ράλι 1η μέρα
21:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 7η μέρα
21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σέφιλντ, 7η μέρα
21:30 OTE Sport 3 Γκρόιτερ Φιρτ - Ανόβερο Bundesliga
21:45 NET Ολυμπιακός - Αναντολού Εφές Euroleague - Πλέι οφ
22:00 OTE Sport 1 Ράγιο Βαγιεκάνο - Οσασούνα Primera Division
23:45 Contra.gr - Sport24.gr Super Basketball Αθλητική εκπομπή
01:30 ESPN America NFL Draft 2ος και 3ος γύρος
03:00 ESPN America Βιρτζίνια - Μέριλαντ Κολλεγιακό πρωτάθλημα λακρός
Πηγή Sport24
Σαββάτο 27/04/2013
14:00 OTE Sport 3 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Φρανκφούρτη-Δυναμό Δρέσδης
14:30 OTE Sport 2 Τένις ATP 500 BARCELONA, Ημιτελικός
14:45 NOVASPORTS 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
15:00 NOVASPORTS 3 Ρυθμική Γυμναστική FIG WORLD CUP
16:00 ET-1 A2 Μπάσκετ ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
16:00 Action 24 Ουκρανικό πρωτάθλημα ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ-ΙΛΙΤΣΙΒΕΤΣ
16:30 OTE Sport 1 Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ
16:30 OTE Sport 3 Γερμανικό Πρωτάθλημα Λεβερκούζεν-Βέρντερ
16:30 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ
17:00 OTE Sport 2 Τένις ATP 500 BARCELONA, Ημιτελικός
19:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα
19:00 OTE Sport 2 Ιταλικό Πρωτάθλημα Αταλάντα-Μπολόνια
19:30 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ντίσελντορφ-Ντόρτμουντ
19:30 NOVASPORTS 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
19:45 Action 24 Ολλανδικό Πρωτάθλημα ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ-ΓΚΡΟΝΙΓΚΕΝ
20:00 OTE Sport 3 Κύπελλο Ελλάδος-Ποδόσφαιρο Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ
21:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης
21:30 OTE Sport 4 ABA Παρτιζάν - Ερυθρός Αστέρας (Τελικός)
21:45 Action 24 Ολλανδικό Πρωτάθλημα ΜΠΡΕΝΤΑ-ΑΓΙΑΞ
22:30 NOVASPORTS 2 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα ΠΟΡΤΟ - ΒΙΤΟΡΙΑ ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
23:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Σαραγόσα-Μαγιόρκα
23:30 OTE Sport 2 NBA Memphis Grizzlies-Los Angeles Clippers
02:00 OTE Sport 2 Ατλάντα Χοκς - Ιντιάνα Πέισερς NBA
02:00 ESPN America Ουάσινγκτον - Βοστώνη NHL
Πηγή Sport-fm
Κυριακή 28/04/2013
13:00 OTE Sport 4 Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
13:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Εσπανιόλ-Γρανάδα
15:00 NOVASPORTS 3 Ρυθμική Γυμναστική FIG WORLD CUP 2η μέρα, Λιουμπλιάνα
15:30 Action 24 Βελγικό πρωτάθλημα ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ-ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
16:00 OTE Sport 1 Ιταλικό Πρωτάθλημα Τορίνο-Γιουβέντους
16:00 OTE Sport 3 Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο-Ιντερ
16:00 OTE Sport 4 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ρόμα-Σιένα
17:00 OTE Sport 2 Τένις ATP 500 BARCELONA (Τελικός)
17:00 ET-1 Α1 Μπάσκετ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΟΚ
18:00 NOVASPORTS 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
18:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα-Χετάφε
18:30 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Σάλκε-Αμβούργο
19:00 Action 24 Βελγικό πρωτάθλημα ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ-ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
20:00 OTE Sport 3 Κύπελλο Ελλάδας Πανθρακικός-Ολυμπιακός
20:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Βαγιαδολίδ-Σεβίλλη
20:00 OTE Sport 2 NBA Boston Celtics-New York Knicks
21:45 OTE Sport 4 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μίλαν-Κατάνια
22:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Σοσιεδάδ-Βαλένθια
22:30 OTE Sport 2 NBA Milwaukee Bucks-Miami Heat
23:00 ESPN America Σιάτλ - Λ.Α. Έιντζελς MLB
00:00 Novasports 2 - HD2 Νιούελς Ολντ Μπόις - Ράσινγκ Κλουμπ Πρωτάθλημα Αργεντινής
02:15 Novasports 2 - HD2 Ρίβερ Πλέιτ - Κίλμες Πρωτάθλημα Αργεντινής
03:00 Novasports 1 - HD1 Ντιτρόιτ Τάιγκερς - Ατλάντα Μπρέιβς MLB
Μεγάλη Δευτέρα 29/04/2013
13:00 EUROSPORT 2 Τένις Τουρνουά WTA, 1η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία
16:00 EUROSPORT 2 Τένις Τουρνουά ATP, 1η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία
16:30 ET-1 A2 Μπάσκετ ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ
16:30 OTE Sport 3 Football League Εργοτέλης-Ολυμπιακός Bόλου
19:00 OTE Sport 3 Football League Θρασύβουλος-Παναχαϊκή
21:15 OTE Sport 4 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Κότμπους-Καϊζερσλάουτερν
22:00 NOVASPORTS 2 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα ΜΑΡΙΤΙΜΟ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ
23:00 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπέτις-Ντεπορτίβο
02:00 ESPN America Ατλάντα - Ουάσινγκτον MLB
02:30 OTE Sport 2 Ατλάντα Χοκς - Ιντιάνα Πέισερς NBA
Μεγάλη Τρίτη 30/04/2013
13:00 EUROSPORT 2 Τένις Τουρνουά WTA, 2η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία
16:00 EUROSPORT 2 Τένις Τουρνουά ATP, 2η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία
16:00 ET-1 Α1 Μπάσκετ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
18:15 NET Α1 Μπάσκετ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
20:00 OTE Sport 4 Χάντμπολ Φούσε Βερολίνου - Λέβεν
21:45 NOVASPORTS 1 Champions League ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
Μεγάλη Τετάρτη 01/05/2013
13:00 EUROSPORT Τένις Τουρνουά WTA, 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία
16:00 OTE Sport 4 Χάντμπολ Μάγκντεμπουργκ - Φλένσμπουργκ
16:00 ΣΚΑΪ Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Ομόνοια-Παναθηναϊκός
18:00 EUROSPORT Τένις Τουρνουά ATP, 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία
20:00 OTE Sport 4 Χάντμπολ Fuchse BERLIN-Lowen
21:45 NET Champions League Μπαρτσελόνα - Μπάγερν
03:00 OTE Sport 2 Ατλάντα Χοκς - Ιντιάνα Πέισερς NBA
03:50 OTE Sport 4 Καμπινένσε - Φλαμένγκο Κύπελλο Βραζιλίας
03:50 OTE Sport 3 Μπόκα Τζούνιορς - Κορίνθιανς Copa Libertadores - Γύρος των "16"
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)