Σάββατο 22/03/2014
09:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - HS 139, Σλοβενία
10:30 St Kilda - Melbourne Πρωτάθλημα Αυστραλίας
11:30 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 139, Σλοβενία
13:00 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ - Βουλιαγμένη Α1 ανδρών
13:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Οσλο
14:00 OTE Sport 5 Μπελογκόριε - Ζενίτ Καζάν Champions League
14:00 Eurosport 2 Freestyle Ski: Παγκόσμιο Κύπελλο Silvaplana - Ελβετία
14:45 OTE Sport 1 Τσέλσι - Άρσεναλ Premier League
15:00 OTE Sport 4 Φωστήρας - Παναιγιάλειος Football League
15:00 OTE Sport 2 Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα Football League
15:00 Novasports 2 - HD2 Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Superleague
15:30 Eurosport 2 Αγγλία - Νέα Ζηλανδία Twenty20 World Cup
16:00 Novasports 4 Κολοσσός - Πανιώνιος Basket League
16:00 Novasports 3 ΑΕΛ - Οικονόμος Τσαριτσάνης Γ' Εθνική
16:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Οσλο
16:30 OTE Sport 3 Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 Novasports 7 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Α1 ανδρών
17:00 Action 24 Κρασνοντάρ - Σπαρτάκ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
17:00 OTE Sport 5 Γιαστρζέμπσκι - Χάλκμπανκ Champions League
17:00 OTE Sport 4 Γρανάδα - Έλτσε La Liga
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 2ος γύρος
17:00 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι - Φούλαμ Premier League
17:15 Novasports 1 - HD1 Πανθρακικός - Άρης Superleague
18:30 Eurosport 2 Αγώνες μοτοσικλετών Speedway Ice Gladiators, 1η μέρα/Γερμανία
18:50 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
19:00 OTE Sport 4 Τορίνο - Λιβόρνο Serie A
19:30 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης Superleague
19:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Χέρτα Bundesliga
19:30 OTE Sport 1 Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
19:30 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός - ΑΕΚ Volleyleague
19:35 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Κατατακτήριες δοκιμές
19:45 Action 24 Χρόνινχεν - Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
20:45 Novasports 3 Αϊντχόφεν - Ρόντα Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 OTE Sport 3 Βαγιαδολίδ - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga
21:30 Action 24 Λόκερεν - Ζούλτε Βάρεχεμ Κύπελλο Βελγίου - Τελικός
21:45 OTE Sport 1 Κιέβο - Ρόμα Serie A
23:00 OTE Sport 3 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Χετάφε La Liga
00:45 Eurosport Βόρειος Κορέα - Γερμανία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
01:30 Novasports 2 - HD2 Βέλες - Εστουδιάντες Πρωτάθλημα Αργεντινής
02:00 OTE Sport 3 Μέμφις Γκρίζλις - Ιντιάνα Πέισερς ΝΒΑ
04:30 OTE Sport 3 Λος Άντζελες Κλίπερς - Ντιτρόιτ Πίστονς ΝΒΑ
Κυριακή 23/03/2014
09:45 Novasports 2 - HD2 Διεθνής Μαραθώνιος Ρώμης
11:15 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 139, Σλοβενία
13:00 OTE Sport 1 Οσασούνα - Σεβίλλη La Liga
13:30 OTE Sport 3 Πάρμα - Τζένοα Serie A
13:40 OTE Sport 5 Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa
13:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών, Οσλο
14:00 Eurosport 2 Freestyle Ski: Παγκόσμιο Κύπελλο Dual Moguls, Γαλλία
15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
15:00 OTE Sport 4 Εθνικός Γαζώρου - Κέρκυρα Football League
15:00 OTE Sport 2 Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Football League
15:00 Eurosport Μιλάνο - Σαν Ρέμο Ιταλία
15:00 Novasports 3 Ίκαρος - Παναθηναϊκός Basket League
15:30 OTE Sport 1 Τότεναμ - Σαουθάμπτον Premier League
15:45 Eurosport 2 Αγώνες μοτοσικλετών Speedway Ice Gladiators, 2η μέρα/Γερμανία
17:00 OTE Sport 5 Champions League Τελικός
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 3ος γύρος
17:15 Novasports 2 - HD2 Ατρόμητος - Πλατανιάς Superleague
17:15 Novasports 7 Ξάνθη - Πανιώνιος Superleague
17:15 Novasports 4 ΑΕΛ Καλλονής - ΟΦΗ Superleague
17:15 Novasports 3 Λεβαδειακός - Βέροια Superleague
17:45 OTE Sport 3 Moto3: Κατάρ
18:00 OTE Sport 4 Μπέτις - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
18:00 Eurosport Βόλφσμπουργκ - Μπαρτσελόνα Champions League γυναικών
18:00 Action 24 Κοπεγχάγη - Ράντερς Πρωτάθλημα Δανίας
18:30 OTE Sport 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χόφενχαϊμ Bundesliga
19:05 OTE Sport 3 Moto2: Κατάρ
19:15 ΔΤ Ολυμπιακός - Πανελευσινιακός Basket League
19:30 OTE Sport 5 Νάπολι - Φιορεντίνα Serie A
19:30 Novasports 1 - HD1 Εργοτέλης - Ολυμπιακός Superleague
20:00 OTE Sport 4 Βαλένθια - Βιγιαρεάλ La Liga
20:30 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ
21:45 OTE Sport 5 Λάτσιο - Μίλαν Serie A
22:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα La Liga
23:15 Novasports 2 - HD2 Ρίβερ Πλέιτ - Λανούς Πρωτάθλημα Αργεντινής
00:45 Eurosport Παραγουάη - Ισπανία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
01:30 OTE Sport 1 Ντάλας Μάβερικς - Μπρούκλιν Νετς ΝΒΑ
03:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 3ος γύρος
πηγή contra.gr