Μαρτίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
Μαρτίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Αερωπός Έδεσσας Κύπελλο Ελλάδας χάντμπολ
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα
13:15 Novasports 2HD Φίτεσε – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο
13:30 Novasports 1HD Λέτσε – Τζένοα Ποδόσφαιρο
14:00 Novasports 5HD Γουέστ Μπρομ – Σουόνσι Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρέγκενσμπουργκ - Σαν Πάουλι Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέτις – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Ιωνικός Football League
15:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΟΦΗ Super League
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ
16:00 Novasports 4HD ΣΠΑΛ – Μπρέσια Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 3HD Σασσουόλο – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 1HD Τορίνο – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Κολωνία Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Πανιώνιος Basket League
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ Super League
17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας Super League
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βολάλτο Καζέρτα – Μπέργκαμο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Πάρμα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μανρέσα – Μπαρτσελόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας
19:30 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Άρης Super League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 Novasports 1HD Βόλος – Παναθηναϊκός Super League
21:45 Novasports 2HD Μπολόνια – Μίλαν Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς - Ντένβερ Νάγκετς NBA
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπελενένσες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Μπορντό Ποδόσφαιρο
Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
17:00 ΕΡΤ Sports HD Παναχαϊκή – Χανιά Super League 2
18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζενίτ – Χίμκι VTB League
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ήφαιστος Λήμνου Basket League
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αφιόν Μπελεντίγεσι - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ελπίδα Αμπελοκήπων – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών
20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Νυρεμβέργη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ
Τρίτη 10 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Συνέντευξη Τύπου Πέδρο Μαρτίνς και Αβραάμ Παπαδόπουλου Ποδόσφαιρο
19:00 ΕΡΤ Sports HD Μπεσίκτας – ΠΑΟΚ Basketball Champions League
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σάλτσμπουργκ – Λίβερπουλ UEFA Champions League
19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Νάπολι – Γκενκ UEFA Champions League
21:30 ΕΡΤ Sports HD Ορτέζ – ΑΕΚ Basketball Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λιόν – Λειψία UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τσέλσι – Λιλ UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Άγιαξ – Βαλένθια UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Ζενίτ UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ - Σλάβια Πράγας UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Μπαρτσελόνα UEFA Champions League
Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας UEFA Πρωτάθλημα Νέων Ποδόσφαιρο
19:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Γκαζιαντέπ Basketball Champions League Μπάσκετ
19:30 ΕΡΤ Sports HD Αλ Σαντ - Ιανγκέν Σπορ Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ – Αταλάντα UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Μάντσεστερ Σίτι UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 1HD Βίρτους Μπολόνια – Προμηθέας Eurocup Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Γιουβέντους UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Γαλατάσαραϊ UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ - Ρεάλ Μαδρίτης UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Τότεναμ UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας UEFA Champions League Ποδόσφαιρο
Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
15:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις
17:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ολυμπιακός–Μόντενα CEV Cup Ανδρών βόλεϊ
19:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις
19:00 Novasports 5HD EuroLeague μπάσκετ
19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές EuroLeague μπάσκετ
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Χετάφε – Κρασνοντάρ UEFA Europa League ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βιτόρια UEFA Europa League ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Ρεν – Λάτσιο UEFA Europa League ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Κλουζ – Σέλτικ UEFA Europa League ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Κοπεγχάγη – Μάλμε UEFA Europa League ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Σταντάρ Λιέγης – Άρσεναλ UEFA Europa League ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΠΟΕΛ – Σεβίλλη UEFA Europa League ποδόσφαιρο
20:00 Novasports 4HD Ερυθρός Αστέρας Μπασκόνια EuroLeague μπάσκετ
20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
21:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις
21:05 Novasports 1HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague μπάσκετ
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τρεντίνο – Φενέρμπαχτσε CEV Champions League Ανδρών βόλεϊ
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρόμα - ΒΑΚ Πέλετς UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρέιντζερς - Γιουνγκ Μπόις UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουλβς – Μπεσίκτας UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς – Φερεντσβάρος UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Μπασακσεχίρ UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Φέγενορντ UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22.00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άλκμααρ UEFA Europa League ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ολυμπιακός Airlines EuroLeague μπάσκετ
Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:45 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
13:50 Eurosport 1 Μονταφόν, Σνόουμπορντκρος Σκι
15:15 Eurosport1 Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν Δίαθλο
16:40 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Άρης EKO Basket League 2019-20
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ - Ανόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 - 2020
19:30 ΕΡΤ Sports HDΚέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2
19:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ Σκι
20:00 Novasports 5HD Ζάλγκιρις - Βαλένθια Turkish Airlines EuroLeague
20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ - Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
21:30 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης Turkish Airlines EuroLeague
21:45 Novasports 24 HD Λιλ - Μονπελιέ Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Τσάρλτον - Χαλ Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 3HD Βιλερμπάν - Αρμάνι Μιλάνο Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020
22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Turkish Airlines EuroLeague
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 3HD Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Play1 Ηφαιστος – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λάρισα Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play2 Ηρακλής – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ
16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 ΕΡΤ Play5 Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μάιντς – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κολωνία – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 5HD Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν Τσαμπιονσιπ Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο
17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο– ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ
18:30 Novasports 4HD Μετς – Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Όκλαντ NCAA Μπάσκετ
19:00 Novasports 3HD Νάπολι – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαμαλικάο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Ρεμς Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Τενερίφη Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ
21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Σαμπντόρια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός σκι
12:00 Eurosport 1 WTCR Σεπάνγκ μηχανοκίνητα
12.00 COSMOTE SPORT7HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστάνα VTB United League μπάσκετ
12.00 COSMOTE SPORT6HD Τελικός Αγώνα Μονού Τουρνουά Lyttos Beach ITF Τένις
13:00 COSMOTE SPORT2HD Χετάφε-Βαγιαδολίδ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
13.30 Novasports2H Ελλάς Βερόνα-Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14.30 COSMOTE SPORT6HD Θάνος / Θεοδώρου - Πίλτσερ / Βιτάλι Τελικός Αγώνα Διπλού Τουρνουά Lyttos Beach ITF τένις
14.30 COSMOTE SPORT8HD Σαντχάουζεν-Αμβούργο Bundesliga 2 ποδόσφαιρο
14.45 ΕΡΤ SPORTS Aπόλλων Λάρισας-Απόλλων Σμύρνης Super League 2 ποδόσφαιρο
15.00 ΕΡΤ3 Oλυμπιακός Βόλου-Τρίγλια Football League ποδόσφαιρο
15.00 COSMOTE SPORT5HD Θέλτα-Μαγιόρκα Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
15.00 Novasports1HD ΑΕΛ-Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο
15.30 Novasports4HD Φέγενορντ-Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16.00 COSMOTE SPORT1HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο
16.00 Novasports3HD Γιουβέντους-Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16.00 Novasports5HD Μίλαν-Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16.00 Novasports24HD Μπολόνια-Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16.30 COSMOTE SPORT3HD Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16.45 ΕΡΤ SPORTS Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Volley League ανδρών
17.00 COSMOTE SPORT2HD Εσπανιόλ-Μπέτις Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17.00 COSMOTE SPORT9HD Μπέργκισερ-Μαγδεμβούργο Bundesliga χάντμπολ
17.15 Novasports2HD Βόλος-Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο
17.45 Novasports4HD Άλκμααρ-Άγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
18.30 COSMOTE SPORT1HD Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο
19.00 Novasports3HD Ρόμα-ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19.00 ΕΡΤ2 Περιστέρι-Παναθηναϊκός Basket League μπάσκετ
19.00 COSMOTE SPORT3HD Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19.30 ΕΡΤ SPORTS Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο
19.30 COSMOTE SPORT7HD Μπαρτσελόνα-Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα μπάσκετ
19.30 Novasports1HD Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο
19.30 COSMOTE SPORT2HD Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ
21.45 Novasports2HD Φιορεντίνα-Ίντερ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22.00 COSMOTE SPORT2HD Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22.00 Novasports3HD Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22.30 COSMOTE SPORT4HD Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ μπάσκετ
Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση της φάσης των «16» του Champions League ποδόσφαιρο
14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση της φάσης των «32» του Europa League ποδόσφαιρο
16:00 ΕΡΤ Sports HD Χανιά – Λεβαδειακός Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 ποδόσφαιρο
19:15 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΑΕΚ Handball Premier χάντμπολ ανδρών
19:30 Novasports 1HD Εκδήλωση για 60 χρόνια της Α' Εθνικής
21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σάντα Κλάρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Τρουά Γαλλικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 1HD Κάλιαρι – Λάτσιο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο
22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο
23.45 «Δίκη στο Open» Οpen TV Αθλητική εκπομπή
There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)