Page 104 of 367 FirstFirst ... 454100101102103104105106107108154204 ... LastLast
Results 1,031 to 1,040 of 3663

Thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

  1. #1031

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 02/01/2013

    14:30 Eurosport ATP 250 Ντόχα, προημιτελικά
    19:45 Novasports 7 Γαλατάσαραϊ - Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague
    19:45 OTE Sport 4 Ισραήλ - Ελλάδα Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος
    20:00 Novasports 4 Παρτίζαν - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
    20:00 Novasports 2 - HD2 Ουνικάχα Μάλαγα - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
    21:30 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
    21:45 Novasports 1 - HD1 Μπαρτσελόνα - Αναντολού Εφές Euroleague
    03:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Μπρούκλιν Νετς ΝΒΑ
    03:30 OTE Sport 1 ATP 250 Μπρίσμπεϊν, προημιτελικά

    πηγή contra.gr

  2. #1032

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 03/01/2014

    06:00 OTE Sport 2 WTA Tour Σεντζέν, ημιτελικά
    11:15 Eurosport Σκι Αντοχής: Tour de Ski Γυναίκες 15χλμ Ελεύθ/Τεχν. Ιταλία
    13:00 Eurosport Σκι Αντοχής: Tour de Ski 35χλμ - F Ανδρες, Ιταλία
    13:30 OTE Sport 3 ATP 250 Τσενάι, προημιτελικά
    14:00 Eurosport 2 Ελεύθερα Άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες - HS 106, Ρωσία
    15:00 Eurosport Ελεύθερα Άλματα: Τουρνουά Four Hills Προκριματικά HS 130, Ινσμπρουκ
    15:00 Novasports 2 - HD2 Λοκομοτίβ Κουμπάν - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
    15:30 Eurosport 2 ATP 250 Ντόχα, ημιτελικά
    16:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ ανδρών, Ομπερχοφ
    18:00 OTE Sport 4 Καλλιθέα - Φωκικός Football League
    18:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ γυναικών, Ομπερχοφ
    19:45 Novasports 3 Ζαλγκίρις - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
    21:30 ΔΤ Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε Euroleague
    04:00 OTE Sport 3 Ντένβερ Νάγκετς - Μέμφις Γκρίζλις ΝΒΑ
    04:55 OTE Sport 1 ATP 250 Μπρίσμπεϊν, ημιτελικά

    πηγή contra.gr

  3. #1033

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 04/01/2013

    08:00 OTE Sport 2 WTA Tour Σεντζέν, τελικός
    09:00 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Άλματα, Ρωσία
    10:45 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Ρωσία
    11:45 Eurosport Σκι Αντοχής: Tour de Ski 10χλμ ανδρών, Βαλ ντι Φιέμε, Ιταλία
    13:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη Ανδρών, Ομπερχοφ
    13:30 Eurosport 2 Ελεύθερα Άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες HS 106, Ρωσία
    13:30 OTE Sport 3 ATP 250 Τσενάι, ημιτελικά
    15:00 Eurosport Ελεύθερα Άλματα: Τουρνουά Four Hills HS 130, Ίνσμπρουκ
    15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης Superleague
    15:00 OTE Sport 4 Αιγινιακός - Εθνικός Γαζώρου Football League
    16:00 OTE Sport 5 Κρκα - Τσεντεβίτα Αδριατική Λίγκα
    17:00 Novasports 3 Απόλλων Πάτρας - Πανιώνιος Basket League
    17:00 Eurosport 2 ATP 250 Ντόχα, τελικός
    17:00 Eurosport Σκι Αντοχής: Tour de Ski 5χλμ Κλασ. Γυναικών, Βαλ ντι Φιέμε, Ιταλία
    17:00 OTE Sport 1 Μάλαγα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
    17:15 Novasports 1 - HD1 Εργοτέλης - Ατρόμητος Superleague
    17:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη Γυναικών, Ομπερχοφ
    18:00 OTE Sport 5 Τσιμπόνα - Ουνιόν Ολίμπια Αδριατική Λίγκα
    18:00 OTE Sport 4 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Α1 ανδρών
    18:45 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά/1η κούρσα, Koenigsee
    19:00 OTE Sport 1 Βαγιαδολίδ - Μπέτις La Liga
    19:00 Eurosport 2 Ελεύθερα Άλματα: Τουρνουά Four Hills HS 130, Ινσμπρουκ
    19:30 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
    19:45 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά/2η κούρσα, Koenigsee
    20:15 OTE Sport 4 Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa
    21:00 OTE Sport 1 Βαλένθια - Λεβάντε La Liga
    21:45 OTE Sport 2 Ρεν - Βαλανσιέν Κύπελλο Γαλλίας
    22:00 OTE Sport 5 Λαμποράλ Κούτσα - Μπαρτσελόνα Liga Endesa
    23:00 OTE Sport 1 Αλμερία - Γρανάδα La Liga
    02:30 OTE Sport 3 Μπρούκλιν Νετς - Κλίβελαντ Καβαλίερς ΝΒΑ
    04:55 OTE Sport 3 Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς - Φιλαδέλφεια 76ερς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

  4. #1034

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 05/01/2013

    07:30 OTE Sport 1 ATP 250 Μπρίσμπεϊν, τελικός
    09:00 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Άλματα, Ρωσία
    10:30 Eurosport 2 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Μπόρμιο
    10:45 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Ρωσία
    11:15 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Άνδρες/1η κούρσα, Koenigsee
    12:30 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Άνδρες/2η κούρσα, Koenigsee
    13:00 OTE Sport 1 Σεβίλλη - Χετάφε La Liga
    13:30 Eurosport 2 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Μπόρμιο
    13:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Μαζική εκκίνηση ανδρών, Ομπερχοφ
    13:30 OTE Sport 3 ATP 250 Τσενάι, τελικός
    14:30 Eurosport Σκι Αντοχής: Tour de Ski Γυν./9χλμ Freestyle, Βαλ ντι Φιέμε, Ιταλία
    14:45 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία ομάδων, Koenigsee
    15:00 Novasports 2 - HD2 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός Superleague
    15:15 OTE Sport 2 Μπρεστ - Παρί Σεν Ζερμέν Κύπελλο Γαλλίας
    15:45 Eurosport Σκι Αντοχής: Tour de Ski 9χλμ Ανδρών, Βαλ ντι Φιέμε, Ιταλία
    16:00 Novasports 3 Ρέθυμνο - Παναθηναϊκός Basket League
    16:00 OTE Sport 4 Κιέβο - Κάλιαρι Serie A
    16:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών, Ομπερχοφ
    17:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα - Έλτσε La Liga
    17:00 OTE Sport 5 Ελλάδα - Ισραήλ Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος
    17:15 Novasports 4 Πανθρακικός - Λεβαδειακός Superleague
    17:15 Novasports 7 Πανιώνιος - ΟΦΗ Superleague
    17:15 Novasports 2 - HD2 Βέροια - Πλατανιάς Superleague
    17:30 Eurosport Ελεύθερα Άλματα: Τουρνουά Four Hills Προκριματικά HS 140, Bischofshofen
    18:00 OTE Sport 2 Βαν - Μονακό Κύπελλο Γαλλίας
    18:00 OTE Sport 4 Χανιά - Ηρακλής Ψαχνών Football League
    19:00 OTE Sport 5 Οσασούνα - Εσπανιόλ La Liga
    19:00 OTE Sport 1 Φιορεντίνα - Λιβόρνο Serie A
    19:15 ΔΤ Ολυμπιακός - ΑΕΝ Κηφισιάς Basket League
    19:30 Novasports 1 - HD1 Ξάνθη - ΠΑΟΚ Superleague
    20:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 2η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
    20:00 OTE Sport 3 Ντιτρόιτ Πίστονς - Μέμφις Γκρίζλις NBA
    21:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
    21:45 OTE Sport 5 Μαρσέιγ - Ρεμς Κύπελλο Γαλλίας
    21:45 OTE Sport 1 Γιουβέντους - Ρόμα Serie A
    01:00 OTE Sport 3 Κλίβελαντ Καβαλίερς - Ιντιάνα Πέισερς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

  5. #1035

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 06/01/2014

    13:30 OTE Sport 1 Νάπολι - Σαμπντόρια Serie A
    15:00 OTE Sport 4 Αναγέννηση Γιαννιτσών - Κέρκυρα Football League
    15:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση Ανδρών, Ιταλία
    16:00 OTE Sport 5 Τζένοα - Σασουόλο Serie A
    16:00 OTE Sport 3 Ουντινέζε - Βερόνα Serie A
    16:00 OTE Sport 2 Πάρμα - Τορίνο Serie A
    16:00 OTE Sport 1 Μίλαν - Αταλάντα Serie A
    16:45 Eurosport Ελεύθερα Άλματα: Τουρνουά Four Hills HS 140, Bischofshofen
    19:00 OTE Sport 5 Μέγκα Βιζούρα - Παρτίζαν Αδριατική Λίγκα
    19:30 Novasports 1 - HD1 Άρης - Απόλλων Σμύρνης Superleague
    19:30 OTE Sport 1 Λάτσιο - Ίντερ Serie A
    20:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 3η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
    20:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Θέλτα La Liga
    23:00 OTE Sport 1 Ράγιο Βαγιεκάνο - Βιγιαρεάλ La Liga
    02:00 OTE Sport 3 Φιλαδέλφεια 76ερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

  6. #1036

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 07/01/2014

    20:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 4η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
    21:45 Eurosport 2 Ναντέρ - Καντού Eurocup
    23:00 OTE Sport 1 Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης Κύπελλο Ισπανίας
    03:00 OTE Sport 3 Μέμφις Γκρίζλις - Σαν Αντόνιο Σπερς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

  7. #1037

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 08/01/2013

    11:00 Eurosport Ρότζερ Φέντερερ και φίλοι Φιλανθρωπική εκδήλωση, Μελβούρνη
    15:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Ruhpolding
    17:30 OTE Sport 4 Αιγινιακός - Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδος - 3η φάση
    19:00 OTE Sport 5 Ελλάδα - Ολλανδία Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος
    19:15 Eurosport 2 Μπάνβιτ - Μπουντιβέλνικ Eurocup
    20:00 Novasports 2 - HD2 Έγκερ - Ολυμπιακός Champions League
    20:00 OTE Sport 4 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Κύπελλο Ελλάδος - 3η φάση
    20:40 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 5η μέρα, Ηνωμένο Βασίλειο
    21:00 OTE Sport 3 Αλκορκόν - Εσπανιόλ Κύπελλο Ισπανίας
    21:00 OTE Sport 1 Μπέτις - Αθλέτικ Μπιλμπάο Κύπελλο Ισπανίας
    22:00 OTE Sport 2 Φιορεντίνα - Κιέβο Κύπελλο Ιταλίας
    23:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα - Χετάφε Κύπελλο Ισπανίας
    23:00 OTE Sport 3 Ράθινγκ Σανταντέρ - Αλμερία Κύπελλο Ισπανίας
    02:00 OTE Sport 3 Σαν Αντόνιο Σπερς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

  8. #1038

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 09/01/2014

    10:30 OTE Sport 2 ATP 250 Σίδνεϊ, προημιτελικά
    15:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία ανδρών, Ruhpolding
    17:30 OTE Sport 4 Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Μαγούλας Κύπελλο Ελλάδος - 3η φάση
    19:00 OTE Sport 2 Ρόμα - Σαμπντόρια Κύπελλο Ιταλίας
    19:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Προημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο
    20:00 Novasports 2 - HD2 Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα Euroleague
    20:00 OTE Sport 4 Ηρακλής - ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδος - 3η φάση
    20:30 OTE Sport 1 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Βιγιαρεάλ Κύπελλο Ισπανίας
    21:05 Novasports 4 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Λοκομοτίβ Κουμπάν Euroleague
    21:15 Novasports 3 Μπάγερν Μονάχου - Παρτίζαν Euroleague
    21:45 ΔΤ Αρμάνι Μιλάνο - Ολυμπιακός Euroleague
    22:00 OTE Sport 2 Ουντινέζε - Ίντερ Κύπελλο Ιταλίας
    22:30 OTE Sport 3 Ράγιο Βαγιεκάνο - Λεβάντε Κύπελλο Ισπανίας
    22:30 OTE Sport 1 Ρεάλ Μαδρίτης - Οσασούνα Κύπελλο Ισπανίας
    03:00 OTE Sport 5 WTA Tour Χόμπαρτ, 1ος ημιτελικός
    04:00 OTE Sport 2 ATP 250 Σίδνεϊ, ημιτελικά

    πηγή contra.gr

  9. #1039

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 10/01/2014

    09:00 OTE Sport 5 WTA Tour Χόμπαρτ, 2ος ημιτελικός
    12:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ/Κατάβ. γυν.-Training, Αυστρία
    13:45 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Parallel Slalom, Αυστρία
    15:00 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο Προκριματ. HS 200, Tauplitz/Αυστρία
    15:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Ατομικό γυναικών, Ruhpolding
    15:00 OTE Sport 4 Αχαρναϊκός - Φωστήρας Football League
    17:00 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Parallel Slalom, Jauerling/Αυστρία
    18:00 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ζαλγκίρις Euroleague
    18:30 Eurosport 2 Freestyle Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Slopestyle, Breckenridge/ΗΠA
    19:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Προημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο
    20:00 Novasports 3 Αναντολού Εφές - Ουνικάχα Μάλαγα Euroleague
    21:30 Novasports 2 - HD2 Λαμποράλ Κούτσα - Παναθηναϊκός Euroleague
    21:45 Novasports 1 - HD1 Ρεάλ Μαδρίτης - Γαλατάσαραϊ Euroleague
    22:00 OTE Sport 1 Γρανάδα - Βαγιαδολίδ La Liga
    03:00 OTE Sport 3 Μέμφις Γκρίζλις - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ
    04:55 OTE Sport 5 WTA Tour Χόμπαρτ, τελικός

    πηγή contra.gr

  10. #1040

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    41,065
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1972212

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 11/01/2013

    05:30 OTE Sport 3 Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μπόστον Σέλτικς ΝΒΑ
    10:30 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά- 1η κούρσα, Ομπερχοφ
    10:30 OTE Sport 2 ATP 250 Σίδνεϊ, τελικός
    11:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατάβ. ανδρών, Adelboden
    11:45 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά- 2η κούρσα, Ομπερχοφ
    12:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Αυστρία
    13:00 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 118, Chaux-Neuve/Γαλλία
    13:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Ατομικό ανδρών, Ruhpolding
    14:30 Eurosport 2 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν/Κατάβ. ανδρών, Adelboden
    14:45 OTE Sport 1 Χαλ - Τσέλσι Premier League
    15:00 Novasports 2 - HD2 ΟΦΗ - Βέροια Superleague
    15:15 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες- 2η κούρσα, Ομπερχοφ
    15:30 Novasports 3 Ίκαρος - ΠΑΟΚ Basket League
    15:30 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 200, Tauplitz /Αυστρία
    15:45 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Chaux-Neuve/Γαλλία
    16:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο
    17:00 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Α1 ανδρών
    17:00 OTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Αλμερία La Liga
    17:00 OTE Sport 1 Τότεναμ - Κρίσταλ Πάλας Premier League
    17:15 Novasports 1 - HD1 Λεβαδειακός - Εργοτέλης Superleague
    18:00 OTE Sport 5 Ουνιόν Ολίμπια - Σιρόκι Αδριατική Λίγκα
    19:00 OTE Sport 4 Βαλένθια - Τενερίφε Liga Endesa
    19:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Βαλένθια La Liga
    19:00 OTE Sport 3 Λιβόρνο - Πάρμα Serie A
    19:30 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος Superleague
    19:30 Novasports 1 - HD1 Λαμία - Ολυμπιακός Volleyleague
    19:30 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σουόνσι Premier League
    20:00 OTE Sport 5 Ραντνίτσκι - Ερυθρός Αστέρας Αδριατική Λίγκα
    21:00 OTE Sport 2 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα La Liga
    21:45 OTE Sport 1 Μπολόνια - Λάτσιο Serie A
    23:00 OTE Sport 2 Έλτσε - Σεβίλλη La Liga
    02:30 OTE Sport 3 Ντιτρόιτ Πίστονς - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ

    πηγή contra.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •