New Experimental SatDreamGr 8 Images
Page 170 of 328 FirstFirst ... 70120166167168169170171172173174220270 ... LastLast
Results 1,691 to 1,700 of 3278
  1. #1691

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

    18:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Καραμπάγκ-Μονακό

    18:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Λοκομοτίβ Μόσχας

    18:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κίμκι-Στρασμπούρ

    20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κρασνοντάρ-ΠΑΟΚ

    20:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Καμπάλα

    20:00: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρουμπίν Καζάν-Λίβερπουλ

    20:00: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αγιαξ-Φενέρμπαχτσε

    20:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νάπολι-Μίντιλαντ

    20:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μπράγκα

    20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

    20:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπάμπεργκ-Μακάμπι Τελ Αβίβ

    20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό

    21:45: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ

    21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου

    21:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τσεντεβίτα

    21:45: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές

    22:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Σπάρτα Πράγας-Σάλκε

    22:05: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΑΠΟΕΛ

    22:05: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Τότεναμ-Αντερλεχτ

    22:05: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρόζενμποργκ-Λάτσιο

    22:05: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λεχ Πόζναν-Φιορεντίνα

    22:05: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Παρτιζάν Βελιγραδίου

    01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Ρίβερ Πλέιτ-Ουρακάν

    03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σικάγο Μπουλς-Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

    18:15: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο

    19:30: Action 24: Blender

    20:30: Action 24: Sports Live

    21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

    21:00: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ (Pre Game Show)

    20:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)

    22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)

    23:45: Novasports 2: Super Euroleague

    23:45: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

    00:05: OTE Sport 2: UEFA Europa League 2015-16 Show

    πηγή sentragoal.gr

  2. #1692

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    09:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    10:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    11:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    14:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

    15:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

    15:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

    16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Κισσαμικός-ΑΕΛ

    16:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

    16:00: Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης FINA World Cup – Ντουμπάι: 1η ημέρα

    17:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

    18:00: Novasports 7: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Κηφισιά-Παναθηναϊκός

    19:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Πινάρ Καρσίγιακα

    19:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Καρλσρούη-Μπόχουμ 1848

    19:30: ΕΡΤ 2: AIMS Gala για τον «Καλύτερο Μαραθωνοδρόμο 2015»

    19:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα

    20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ζιέλονα Γκόρα-Παναθηναϊκός

    20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

    21:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ

    21:30: OTE Sport 1: Bundesliga: Αννόβερο-Χέρτα Βερολίνου

    21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ

    21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Ντίναμο Σάσαρι

    22:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός

    22:30: Novasports 4: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Εστορίλ-Ακαδέμικα

    05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σακραμέντο Κινγκς-Χιούστον Ρόκετς

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    18:00: Europa League ΕΡΤ

    18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

    19:30: OTE Sport 6: Top Spin

    19:30: Action 24: Blender

    20:30: Action 24: Sports Live

    21:45: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

    22:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show

    23:45: Novasports 2: Super Euroleague

    πηγή sentragoal.gr

  3. #1693

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    09:55 OTE Sport 5: Moto3: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    10:50 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    11:50 OTE Sport 5: Moto2: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    13:30 OTE Sport 5: Moto3: Προκριματικά

    14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ

    14:25 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

    14:45 OTE Sport 1: Premier League: Μπόρνμουθ - Νιουκάστλ

    15:00 Novasports 3: Super League: Πανιώνιος - Πλατανιάς

    15:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι: 1ος ημιτελικός

    16:00 OTE Sport 5: Moto2: Προκριματικά

    16:00 Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης: FINA World Cup: 2η μέρα, Ντουμπάι

    16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Μπάγερν - Στουτγκάρδη

    16:30 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - Καβάλα

    16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Μάιντς - Βόλφσμπουργκ

    16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Λεβερκούζεν - Κολωνία

    17:00 Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ

    17:00 OTE Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρόμιτς

    17:00 OTE Sport 2: Primera Division: Θέλτα - Βαλένθια

    17:00 ΕΡΤ 1: Τελετή έναρξης μαραθωνίου

    17:00 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ A2: Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας

    17:15 Novasports 1: Super League: Καλλονή - Ξάνθη

    18:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι: 2ος ημιτελικός

    18:00 Novasports 6: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ

    18:00 Novasports 7: Volley League: Ηρακλής - Ολυμπιακός

    19:00 OTE Sport 8: Serie A: Βερόνα - Μπολόνια

    19:15 OTE Sport 2: Primera Division: Λεβάντε - Λα Κορούνια

    19:30 Novasports 2: Super League: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

    19:30 OTE Sport 1: Premier League: Στόουκ - Τσέλσι

    19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Ντάρμσταντ 98 - Αμβούργο

    21:00 Novasports 3: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ - Μπαστιά

    21:30 OTE Sport 2: Primera Division: Εϊμπάρ - Χετάφε

    21:30 OTE Sport 7: Primera Division: Ράγιο Βαγιεκάνο - Γρανάδα

    21:45 OTE Sport 1: Serie A: Μίλαν - Αταλάντα

    22:45 Novasports 1: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Βιτόρια Γκιμαράες - Νασιονάλ Μαδέιρα

    23:05 OTE Sport 8: Primera Division: Μάλαγα - Ρεάλ Μπέτις

    01:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Σικάγο Μπουλς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

    16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα, λεπτό προς λεπτό

    21:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα

    πηγή sentragoal.gr

  4. #1694

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    07:30: ΕΡΤ 1: Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

    09:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση

    10:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση

    10:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση

    11:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας

    12:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-Λαύριο

    13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ

    13:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Πιστόια Μπάσκετ-Καντού

    13:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας

    13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Τορίνο-Ιντερ

    14:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μούρθια-Μπιλμπάο Μπάσκετ

    14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Λάιπτσιχ-Καϊζερσλάουτερν

    14:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας

    15:00: ΟΤΕ Sport 2: Football League ΟΠΑΠ: Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης

    15:00: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Ηρακλής

    15:00: ΕΡΤ 2: Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωτάθληματος χάντμπολ 2017: Ελλάδα-Κύπρος

    15:30: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι

    15:30: Novasports 4: Eredivisie: Φέγενορντ-Αγιαξ

    16:00: ΟΤΕ Sport 4: Serie A: Ρόμα-Λάτσιο

    16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Τελικός

    16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Εμπολι-Γιουβέντους

    16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Παλέρμο-Κιέβο

    16:00: Novasports 7: Πρωτάθλημα μπάσκετ Α1 γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

    16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Σάλκε

    17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ

    17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα Α1 βόλεϊ γυναικών: ΑΟΦ Πορφύρας-Αρης

    17:15: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός

    17:15: Novasports 3: Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Βέροια

    18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αρσεναλ-Τότεναμ

    18:00: ΟΤΕ Sport 8: Premier League: Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας

    18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Αουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης

    18:30: Novasports 7: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Λοκομοτίβ Μόσχας-Ζενίτ

    19:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Εστουντιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης

    19:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Νάπολι-Ουντινέζε

    19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν

    19:30: Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης

    20:15: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ

    21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης

    21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Σαμπντόρια-Φιορεντίνα

    22:00: Νovasports 2: Ligue 1: Λιόν-Σεντ Ετιέν

    22:00: Novasports 4: Ligue 1: Μπορντό-Μονακό

    22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Κλίβελαντ Καβαλίερς-Ιντιάνα Πέισερς

    01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Τορόντο Ράπτορς

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα

    16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 4η αγωνιστική

    21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

    21:30: Novasports 24: Best of Super League

    21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off

    22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή

    22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights

    πηγή sentragoal.gr

  5. #1695

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    18:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός Βόλου-Παναιγιάλειος

    18:30: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Απόλλων Πατρών-Παναθηναϊκός

    19:30: Νοvasports 1: Super League: Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

    21:15: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Ζανκτ Πάουλι-Φορτούνα Ντίσελντορφ

    21:45: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αβελίνο-Ντίναμο Σάσαρι

    23:00: Novasports 2: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Ουνιάο Μαδέιρα-Μπράγκα

    05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Μέμφις Γκρίζλις

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

    19:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

    19:30: Action 24: Blender

    20:00: ΟΤΕ Sport 3: Ωρα Ελλάδας

    20:30: Action 24: Sports Live

    21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

    21:45: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών

    22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show

    00:15: ΣΚΑΪ: Η δίκη στον ΣΚΑΪ

    πηγή sentragoal.gr

  6. #1696

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    19:00 OTE Sport 6: Βόλεϊ CEV Denizbank Champions League Γυναικών: Ατομ Τρεφλ Σόποτ - Βάκιφμπανκ

    02:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Γ. Γουίζαρντς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ

    18:15 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα

    19:00 Novasports 1: Στο φιλέ

    19:30 Action 24: Blender

    20:00 OTE Sport 4: Pick 'n' Roll

    20:30 Action 24: Sports Live

    21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών

    πηγή sentragoal.gr

  7. #1697

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 11 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Παναχαϊκή-Κέρκυρα

    18:50: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων: Μπάνβιτ-Αρης

    19:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων: Νεπτούνας-ΑΕΚ

    19:00: Novasports 2: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων: ΠΑΟΚ-Λιέτουβος Ρίτας

    20:30: Novasports 3: LEN Champions League υδατοσφαίριση ανδρών: Σπαντάου-Ολυμπιακός

    21:15: ΟΤΕ Sport 7: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Ράιν Νέκαρ Λέβεν-Λάιπτσιχ

    21:30: ΟΤΕ Sport 6: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ γυναικών – League Round, 2ος αγώνας: Κάζαλματορε-Τσέμικ Πολίς

    21:30: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών: Πάντοβα-Τρέια

    05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς-Σαν Αντόνιο Σπερς

    πηγή sentragoal.gr

  8. #1698

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 12 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    19:45: OTE Sport 6: EHF Champions League χάντμπολ ανδρών – 7ος όμιλος: Κίελο-Παρί Σεν Ζερμέν

    20:00: Νοvasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός

    21:15: Νοvasports 4: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Νταρουσάφακα

    21:30: ΟΤΕ Sport 5: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών – 4ος γύρος: Tρεντίνο-LPR Πιατσέντζα

    21:30: Νοvasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Λιμόζ-Αρμάνι Μιλάνο

    21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Playoff, 1ος αγώνας: Νορβηγία-Ουγγαρία

    21:45: Νοvasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Μπαρτσελόνα-Λοκομοτίβ Κουμπάν

    21:45: Νοvasports 7: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Ερυθρός Αστέρας

    02:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Γιούτα Τζαζ


    πηγή sentragoal.gr

  9. #1699

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 13 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    09:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: 1ος ημιτελικός ανδρών

    10:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: 2ος ημιτελικός ανδρών

    13:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Βραζιλίας, Σάο Πάουλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    15:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: Τρίτη θέση ανδρών

    16:05: ΟΤΕ Sport 6: FIVB Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Volley 2015 – Κατάρ, Ντόχα: Τελικός ανδρών

    17:50: ΟΤΕ Sport 5: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Βραζιλίας, Σάο Πάουλο: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

    19:00: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: TΣΣΚΑ Μόσχας-Ουνικάχα Μάλαγα

    19:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Πινάρ Καρσίγιακα-Ζιέλονα Γκόρα

    21:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Τσεντεβίτα Ζάγκρεμπ-Λαμποράλ Κούτσα

    21:30: Novasports 4: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Στρασμπούρ-Ρεάλ Μαδρίτης

    21:30: Novasports 6: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Ντίναμο Σάσαρι-Μπάμπεργκ

    21:45: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2016 – Playoff, 1ος αγώνας: Βοσνία/Ερζεγοβίνη-Ιρλανδία

    21:45: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ζαλγκίρις Κάουνας

    21:45 Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 5η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ-Κίμκι

    02:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Τορόντο Ράπτορς-Νιου Ορλινς Πέλικανς


    πηγή sentragoal.gr

  10. #1700

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    38,523
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    1044485

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:30 OTE Sport 5: WRC 2015: SS9 Gartheiniog 2, Μεγάλη Βρετανία

    14:50 OTE Sport 5: Formula 1: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    15:00 ΕΡΤ 2: Handball Premier: ΑΕΚ - Ποσειδών Λουτρακίου

    17:00 OTE Sport 2: Φιλικός αγώνας φιλανθρωπικού χαρακτήρα της UNICEF: Μεγάλη Βρετανία & Ιρλανδία - Υπόλοιπος Κόσμος

    17:00 Novasports 1: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΠΑΟΚ - Κολοσσός Ρόδου

    17:00 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ Α2 Ανδρών: Περιστέρι - ΑΕ Λιβαδειάς

    17:50 OTE Sport 5: Formula 1: Προκριματικά

    19:00 OTE Sport 1: Προκριματικά Euro 2016, Playoff/1ος αγώνας: Ουκρανία - Σλοβενία

    19:00 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - Απόλλων Πάτρας

    19:00 Novasports 1: Πόλο Α1 Γυναικών: Βουλιαγμένη - Ολυμπιακός

    19:30 Novasports 3: Volley League: Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός

    21:45 OTE Sport 1: Προκριματικά Euro 2016, Playoff/1ος αγώνας: Σουηδία - Δανία

    03:30 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Μιλγουόκι Μπακς - Κλ. Καβαλίερς

    ΕΚΠΟΜΠΕΣ

    12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα

    16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα - Λεπτό προς λεπτό

    πηγή sentragoal.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •