Page 96 of 388 FirstFirst ... 469293949596979899100146196 ... LastLast
Results 951 to 960 of 3877

Thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

  1. #951

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 16-10-2013

    14:00 Eurosport WTA Tour Λουξεμβούργο, 3η μέρα
    18:00 Eurosport Βόλφσμπουργκ - Πάρνου Champions League γυναικών
    19:00 Novasports 3 Πανιώνιος - Ραντνίτσκι Eurocup
    19:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, 3η μέρα
    20:00 Eurosport Πότσδαμ - Ουγγάρια Champions League γυναικών
    20:15 OTE Sport 5 Γκορένιε - Άαλμποργκ Champions League
    20:30 OTE Sport 2 Χαέν - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Copa del Rey
    21:00 Novasports 4 Μπάμπεργκ - Στρασμπούρ Euroleague
    21:30 Novasports 3 Σιένα - Γαλατάσαραϊ Euroleague
    22:30 OTE Sport 3 Χιρόνα - Αλαβές Copa del Rey
    22:30 OTE Sport 1 Ουέλβα - Λούγκο Copa del Rey

    πηγή contra.gr

  2. #952

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 17/10/2013

    14:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, 4η μέρα
    15:45 Eurosport Βραζιλία - Σλοβακία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    18:45 Eurosport Ακτή Ελεφαντοστού - Ιταλία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    19:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, 4η μέρα
    19:00 Novasports 2 - HD2 Μπουντιβέλνικ - Φενέρμπαχτσε Euroleague
    20:00 Novasports 4 Ερυθρός Αστέρας - Λοκομοτίβ Κουμπάν Euroleague
    20:30 OTE Sport 1 Εϊμπάρ - Αλκορκόν Copa del Rey
    21:00 Eurosport WTA Tour Λουξεμβούργο, 4η μέρα
    21:30 OTE Sport 3 Ράιν Νέκαρ Λόβεν - Αγία Πετρούπολη Champions League
    21:45 Novasports 3 Λιέτουβος Ρίτας - Παναθηναϊκός Euroleague
    21:45 Novasports 1 - HD1 Λαμποράλ Κούτσα - Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague
    21:45 Novasports 2 - HD2 Αναντολού Εφές - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
    21:45 Novasports 4 Ναντέρ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
    22:30 OTE Sport 5 Λας Πάλμας - Έρκουλες Copa del Rey
    02:50 OTE Sport 2 MotoGP: Αυστραλία Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    πηγή contra.gr

  3. #953

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 18/10/2013

    07:00 OTE Sport 2 MotoGP: Αυστραλία Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
    14:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, προημιτελικά
    15:45 Eurosport Κροατία - Μαρόκο Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    18:00 OTE Sport 4 Τύρναβος - Αναγέννηση Καρδίτσας Football League
    18:00 OTE Sport 5 ΑΣΕ Δούκα - ΠΑΟΚ Α1 ανδρών
    18:45 Eurosport Ρωσία - Ιαπωνία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    19:00 Action 24 Ζενίτ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
    19:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, προημιτελικά
    19:30 Novasports 3 Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Volleyleague
    19:30 OTE Sport 3 Κότμπους - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2
    19:45 Novasports 2 - HD2 Ζαλγκίρις - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
    20:00 Novasports 4 Ζιελόνα Γκόρα - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
    21:00 Eurosport Bigger 's Better Σλοβακία
    21:30 Action 24 Μονς - Άντερλεχτ Πρωτάθλημα Βελγίου
    21:30 OTE Sport 1 Χόφενχαϊμ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
    21:30 ΔΤ Ολυμπιακός - Ουνικάχα Μάλαγα Euroleague
    21:45 OTE Sport 2 Ρόμα - Νάπολι Serie A
    22:00 Eurosport Bigger 's Better Κατηγορία βαρέων βαρών, Σλοβακία
    02:50 OTE Sport 2 MotoGP: Αυστραλία Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    πηγή contra.gr

  4. #954

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 19/10/2013

    06:25 OTE Sport 2 MotoGP: Αυστραλία Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
    07:05 OTE Sport 2 MotoGP: Αυστραλία Κατατακτήριες δοκιμές
    13:00 Eurosport 2 Σερέζο Οζάκα - Σονάν Μπελμάρ Πρωτάθλημα Ιαπωνίας
    14:00 OTE Sport 4 Άουε - Μπόχουμ Bundesliga 2
    14:45 Eurosport World Series by Renault 1η κούρσα, Βαρκελώνη
    14:45 OTE Sport 1 Νιουκάστλ - Λίβερπουλ Premier League
    16:00 Novasports 2 - HD2 Ατρόμητος - Λεβαδειακός Superleague
    16:00 Action 24 Ιλίτσιβετς - Σαχτάρ Πρωτάθλημα Ουκρανίας
    16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Superpole, Αραγκόν
    16:00 Eurosport Καναδάς - Αυστρία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    16:00 Novasports 3 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Volleyleague
    16:30 OTE Sport 5 Βέρντερ Βρέμης - Φράιμπουργκ Bundesliga
    16:30 OTE Sport 4 Ντόρτμουντ - Ανόβερο Bundesliga
    16:30 OTE Sport 3 Μπάγερν Μονάχου - Μάιντς Bundesliga
    17:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα Primera Division
    17:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, ημιτελικά
    17:00 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σαουθάμπτον Premier League
    18:15 Novasports 1 - HD1 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης Superleague
    18:45 Eurosport Ιράκ - Σουηδία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    19:00 OTE Sport 3 Κάλιαρι - Κατάνια Serie A
    19:00 OTE Sport 2 Βαλένθια - Ρεάλ Σοθιεδάδ Primera Division
    19:30 OTE Sport 4 Χέρτα - Γκλάντμπαχ Bundesliga
    19:30 OTE Sport 1 Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
    19:45 Action 24 Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    20:30 Novasports 2 - HD2 Πλατανιάς - Ολυμπιακός Superleague
    21:00 OTE Sport 2 Οσασούνα - Μπαρτσελόνα Primera Division
    21:00 Eurosport ISU Grand Prix: Skate America Σύντομο γυναικών
    21:00 Novasports 3 Γκενκ - Λιρς Πρωτάθλημα Βελγίου
    21:30 Novasports 1 - HD1 Άρης - ΠΑΟΚ Basket League
    21:40 OTE Sport 5 Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων 1ος ημιτελικός
    21:45 OTE Sport 1 Μίλαν - Ουντινέζε Serie A
    21:45 Action 24 Τβέντε - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    22:30 Eurosport 2 Μίσιγκαν - Ιντιάνα NCAA Big Ten
    23:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division
    00:10 OTE Sport 5 Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων 2ος ημιτελικός
    04:45 OTE Sport 2 Moto3: Αυστραλία Αγώνας

    πηγή contra.gr

  5. #955

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 20/10/2013

    06:05 OTE Sport 2 Moto2: Αυστραλία Αγώνας
    07:30 OTE Sport 2 MotoGP: Αυστραλία Αγώνας
    08:00 Novasports 4 Διεθνής Μαραθώνιος Πεκίνου
    09:35 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Ιαπωνία
    10:15 Eurosport 2 Μαραθώνιος Άμστερνταμ
    13:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 1η μέρα, Αραγκόν
    13:00 OTE Sport 1 Γρανάδα - Χετάφε Primera Division
    13:30 OTE Sport 2 Αταλάντα - Λάτσιο Serie A
    13:40 OTE Sport 5 Ρεάλ Μαδρίτης - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa
    14:00 Eurosport 2 World Series by Renault 2η κούρσα, Βαρκελώνη
    14:00 Novasports 4 Grand Prix Berlin Masters
    14:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Βαλένθια
    14:30 OTE Sport 3 Κάιζερσλαουτερν - Καρλσρούη Bundesliga 2
    15:30 Action 24 Χρόνινχεν - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
    15:30 Novasports 7 Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Πρωτάθλημα Βελγίου
    15:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 48 κιλά γυναικών
    16:00 Novasports 3 ΑΕΚ - Άγιος Νικόλαος Γ' Εθνική
    16:00 Eurosport 2 WTA Tour Λουξεμβούργο, τελικός
    16:00 OTE Sport 5 Λιβόρνο - Σαμπντόρια Serie A
    16:00 OTE Sport 4 Βερόνα - Πάρμα Serie A
    16:00 OTE Sport 2 Τζένοα - Κιέβο Serie A
    16:00 OTE Sport 1 Φιορεντίνα - Γιουβέντους Serie A
    16:00 Novasports 2 - HD2 Βέροια - Άρης Superleague
    16:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 1η μέρα, Αραγκόν
    16:30 OTE Sport 3 Αμβούργο - Στουτγάρδη Bundesliga
    18:00 OTE Sport 4 Νίκη Βόλου - Απόλλων Καλαμαριάς Football League
    18:00 OTE Sport 1 Άστον Βίλα - Τότεναμ Premier League
    18:00 OTE Sport 2 Αλμερία - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division
    18:00 Novasports 3 Ηλυσιακός - Ολυμπιακός Basket League
    18:10 OTE Sport 5 Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων Μικρός τελικός
    18:15 Novasports 7 Απόλλων Σμύρνης - Παναιτωλικός Superleague
    18:15 Novasports 2 - HD2 ΟΦΗ - Εργοτέλης Superleague
    18:15 Novasports 4 ΑΕΛ Καλλονής - Ξάνθη Superleague
    18:30 OTE Sport 3 Άουγκσμπουργκ - Βόλφσμπουργκ Bundesliga
    18:45 Eurosport Ιταλία - Νέα Ζηλανδία Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων
    19:00 Action 24 Κόρτραϊκ - Κλαμπ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου
    19:00 Eurosport 2 ΗΑΕ - Βραζιλία Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων
    20:00 OTE Sport 2 Μπέτις - Έλτσε Primera Division
    20:30 Novasports 1 - HD1 Παναθηναϊκός - Πανθρακικός Superleague
    21:10 OTE Sport 5 Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων Τελικός
    21:45 OTE Sport 1 Τορίνο - Ίντερ Serie Α
    22:00 OTE Sport 2 Βαγιαδολίδ - Σεβίλλη Primera Division
    22:00 Eurosport ISU Grand Prix: Skate America Ελεύθερο ζευγαριών
    23:15 Eurosport ISU Grand Prix: Skate America Ελεύθερο γυναικών
    00:15 Novasports 2 - HD2 Ρίβερ Πλέιτ - Μπελγράνο Πρωτάθλημα Αργεντινής
    03:00 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Ντιτρόιτ Τάιγκερς MLB
    03:15 Novasports 3 Γοδόι Κρους - Μπόκα Τζούνιορς Πρωτάθλημα Αργεντινής

    πηγή contra.gr

  6. #956

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 21/10/2013

    15:45 Eurosport Τυνησία - Ρωσία Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων
    16:00 Eurosport 2 Κροατία - Παναμάς Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων
    16:00 OTE Sport 4 Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου Football League
    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 48 κιλά ανδρών
    18:00 OTE Sport 4 Καλλιθέα - Πανηλειακός Football League
    18:45 Eurosport Ιαπωνία - Βενεζουέλα Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων
    19:15 ΔΤ Παναθηναϊκός - Πανελευσινιακός Basket League
    19:30 Novasports 1 - HD1 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος Superleague
    20:00 Eurosport 2 Ουζμπεκιστάν - Μαρόκο Παγκόσμιο πρωτάθλημα παίδων
    21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 56 κιλά ανδρών
    21:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Λεβάντε Primera Division
    21:15 OTE Sport 3 Κολωνία - Μόναχο 1860 Bundesliga 2
    22:30 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας - Φούλαμ Premier League
    23:00 OTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Βιγιαρεάλ Primera Division

    πηγή contra.gr

  7. #957

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 22/10/2013

    15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προκριματικά
    15:45 Eurosport 2 Καναδάς - Ιράν Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    15:45 Eurosport Μεξικό - Ιράκ Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 58 κιλά γυναικών
    18:45 Eurosport Αργεντινή - Αυστρία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    20:00 Eurosport 2 Σουηδία - Νιγηρία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 62 κιλά ανδρών
    21:00 OTE Sport 5 Οστράβα - Ολυμπιακός Champions League
    21:30 Eurosport 2 Μονς - Βίρτους Ρόμα Eurocup
    21:45 Novasports 1 - HD1 Άρσεναλ - Ντόρτμουντ Champions League
    21:45 Novasports 7 Σάλκε - Τσέλσι Champions League
    21:45 Novasports 3 Μαρσέιγ - Νάπολι Champions League
    21:45 Novasports 2 - HD2 Μίλαν - Μπαρτσελόνα Champions League
    21:45 Novasports 4 Champions League Λεπτό προς λεπτό

    πηγή contra.gr

  8. #958

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 23/10/2013

    12:30 Eurosport Γύρος της Γαλλίας Επίσημη παρουσίαση διαδρομής 2014
    15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προκριματικά
    15:45 Eurosport 2 Ιταλία - Ουρουγουάη Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    16:45 Eurosport Ρεάλ Μαδρίτης - Γιουβέντους Youth League
    18:00 OTE Sport 5 Μπελογκόριε - Νόλικο Μαασέικ Champions League
    18:00 Novasports 3 Σπαρτάκ Αγίας Πετρούπολης - Πανιώνιος Eurocup
    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 63 κιλά γυναικών
    19:00 Eurosport Σλοβακία - ΗΑΕ Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    19:00 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μάντσεστερ Σίτι Champions League
    20:00 Novasports highlights Άλμπα Φέχερβαρ - ΠΑΟΚ Eurocup
    20:00 Eurosport 2 Ονδούρα - Βραζιλία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 69 κιλά ανδρών
    21:30 OTE Sport 5 Ιμόκο Κονελιάνο - Γαλατάσαραϊ Champions League γυναικών
    21:45 Novasports 2 - HD2 Ρεάλ Μαδρίτης - Γιουβέντους Champions League
    21:45 Novasports 7 Μπάγερν Μονάχου - Πλζεν Champions League
    21:45 Novasports 3 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ρεάλ Σοθιεδάδ Champions League
    21:45 Novasports 1 - HD1 Άντερλεχτ - Παρί Σεν Ζερμέν Champions League
    21:45 ΔΤ Μπενφίκα - Ολυμπιακός Champions League
    21:45 Novasports 4 Champions League Λεπτό προς λεπτό
    02:30 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Σεντ Λούις Κάρντιναλς MLB - 1ος τελικός
    02:50 OTE Sport 5 Γκρέμιο - Κορίνθιανς Κύπελλο Βραζιλίας - Προημιτελικά
    02:50 OTE Sport 4 Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα - Σάο Πάουλο Copa Sudamericana - Φάση των "16"

    πηγή contra.gr

  9. #959

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 24/10/2013

    14:00 OTE Sport 2 ATP 500 Βαλένθια, προκριματικά
    15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προκριματικά
    15:45 Eurosport 2 Ιαπωνία - Τυνησία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    15:45 Eurosport Ρωσία - Βενεζουέλα Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 69 κιλά γυναικών
    18:45 Eurosport Κροατία - Ουζμπεκιστάν Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    19:00 Novasports 7 Σαχτιόρ Καραγκάντι - Άλκμααρ Europa League
    19:00 Novasports 3 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Λιέτουβος Ρίτας Euroleague
    20:00 Eurosport 2 Μαρόκο - Παναμάς Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    20:00 ANT1 ΠΑΟΚ - Μακάμπι Χάιφα Europa League
    20:00 Novasports 4 Europa League Λεπτό προς λεπτό
    20:00 Novasports 2 - HD2 Σέριφ - Τότεναμ Europa League
    20:00 Novasports 1 - HD1 Απόλλων Λεμεσού - Λάτσιο Europa League
    21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 77 κιλά ανδρών
    21:30 Novasports 3 Αρμάνι Μιλάνο - Ζαλγκίρις Euroleague
    21:45 ΔΤ Γαλατάσαραϊ - Ολυμπιακός Euroleague
    21:45 Novasports 7 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάμπεργκ Euroleague
    22:05 Novasports 2 - HD2 Μπορντό - ΑΠΟΕΛ Europa League
    22:05 Novasports 1 - HD1 Σουόνσι - Κουμπάν Europa League
    03:00 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Σεντ Λούις Κάρντιναλς MLB - 2ος τελικός
    03:50 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    πηγή contra.gr

  10. #960

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    43,240
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    2228204

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 25/10/2013

    07:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Ινδίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
    08:00 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
    10:30 Eurosport 2 WatDucks - AZS Politechnika Euro Hockey League
    11:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Ινδίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
    13:00 Eurosport 2 Rot Weiss Koln - Stroitel Euro Hockey League
    14:00 OTE Sport 2 ATP 500 Βαλένθια, προημιτελικά
    15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προημιτελικά
    15:45 Eurosport 2 Νιγηρία - Ιράκ Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    15:45 Eurosport Σουηδία - Μεξικό Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    16:00 OTE Sport 4 Πανηλειακός - Χανιά Football League
    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 85 κιλά ανδρών
    18:00 OTE Sport 4 Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας Football League
    18:45 Eurosport Αυστρία - Ιράν Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    19:00 Novasports 1 - HD1 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπουντιβέλνικ Euroleague
    19:30 OTE Sport 5 Γκρόιτερ Φιρτ - Ίνγκολσταντ Bundesliga 2
    20:00 Novasports 4 Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα Euroleague
    20:00 Eurosport 2 Αργεντινή - Καναδάς Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
    20:00 Novasports 7 Παρτίζαν - Ναντέρ Euroleague
    21:00 Novasports 2 - HD2 Μπάγερν Μονάχου - Σιένα Euroleague
    21:00 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, σύντομο ζευγαριών
    21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 75 κιλά γυναικών
    21:30 OTE Sport 1 Στουτγάρδη - Νυρεμβέργη Bundesliga
    21:30 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
    21:45 Novasports 7 Στρασμπούρ - Αναντολού Εφές Euroleague
    21:45 Novasports 4 Ουνικάχα Μάλαγα - Ζιελόνα Γκόρα Euroleague
    22:00 OTE Sport 5 Ράγιο Βαγιεκάνο - Βαγιαδολίδ Primera Division
    22:05 Novasports 1 - HD1 Νιούελς Ολντ Μπόις - Γοδόι Κρους Πρωτάθλημα Αργεντινής
    22:30 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, σύντομο γυναικών
    00:15 Novasports 2 - HD2 Μπόκα Τζούνιορς - Κολόν Σάντα Φε Πρωτάθλημα Αργεντινής
    03:50 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    πηγή contra.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •