Page 301 of 305 FirstFirst ... 201251297298299300301302303304305 LastLast
Results 3,001 to 3,010 of 3042
  1. #3001

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 13 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Περιστέρι Βίκος Cola Τρίτος μικρός τελικός Basket League

    21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League Play Offs

    21:00 ΕΡΤ Sports HD Όσλο Diamond League στίβος

    22:00 Novasports 1HD Πρώτη μέρα US Open

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Αλμπαθέτε Μπαράζ ανόδου Primera Division




  2. #3002

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 14 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    12:15 COSMOTE SPORT 8 HD SS5 Monte Baranta 1 WRC Ιταλίας

    14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Προημιτελικός ATP 250 Libema Open τένις

    16:00 Eurosport 1 Criterium du Dauphine Ποδηλασία

    17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Προημιτελικός ATP 250 Libema Open τένις

    17:45 COSMOTE SPORT 8 HD SS8 Tergu Osilo 2 WRC Ιταλίας

    21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Τρίτος τελικός Basket League

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Αγγλία – Αργεντινή Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών




  3. #3003

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 15 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    13:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος Ημιτελικός ΓυναικώνFIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    14:45 Eurosport 2 Γύρος Ουγγαρίας National Tours ποδηλασία

    15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya,

    15:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολλανδία – Καμερούν Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

    16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open

    16:30 Eurosport 2Criterium du Dauphine Ποδηλασία

    17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League Play Offs

    17:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Libema Open τένις

    18:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS14 Monti Ala 2 WRC Ιταλίας

    18:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS15 Monte Lerno 2 WRC Ιταλίας

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola – ΑΕΚ Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

    19:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    21:10 Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)Αγώνες αυτοκινήτου

    21:30 Novasports 1HD Τρίτη μέρα US Open τένις

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Play Offs

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάλαγα - Λα Κορούνια Μπαράζ ανόδου Primera Division

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Βενεζουέλα – Περού Copa America

    22:20 Eurosport 2 Στοκχόλμη Global Champions Tour ιππασία

    23:10 Eurosport 1Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου




  4. #3004

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 16 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    12:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS18 Cala Flumini2 WRC Ιταλίας

    12:20 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    13:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

    13:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS19 Sassari Argentiera 2 Power Stage WRC Ιταλίας

    13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    13:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

    15:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 250 Libema Open τένις

    16:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ίος Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας, Δεύτερο Μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

    16:30 Eurosport 2 Criterium du Dauphine Ποδηλασία

    16:35 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    17:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

    17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

    19:13 ΕΡΤ Sports HD Πολωνία U21 - Βέλγιο U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλμπαθέτε – Μαγιόρκα Μπαράζ ανόδου Primera Division

    21:00 ΕΡΤ2 Ράμπατ Diamond League

    21:30 Novasports 1HD Τέταρτη μέρα US Open

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Παραγουάη – Κατάρ Copa America




  5. #3005

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 17 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Gerry Weber Open τένις

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Fever Tree Championships τένις

    14:15 Eurosport 1 Mont Ventoux Denivele Challenge Ποδηλασία

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Gerry Weber Open τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Fever Tree Championships τένις

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Gerry Weber Open τένις

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτη μέραATP 500 Fever Tree Championships τένις

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Ν. Αφρική – Γερμανία Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Gerry Weber Open τένις

    20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Play Offs

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτη μέρα ATP 500 Fever Tree Championships μπάσκετ

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Νιγηρία – Γαλλία Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Play Offs




  6. #3006

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 18 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Ρουμανία U21 - Κροατία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Αγγλία U21 - Γαλλία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21




  7. #3007

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 19 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    15:30 Eurosport 1 Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    18:50 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ξιφασκίας Γερμανία

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία U21 - Βέλγιο U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Ιταλία U21 - Πολωνία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21



  8. #3008

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 20 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    14:00 Eurosport 1 Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    16:00 Eurosport 1 Γύρος της Οξιτανίας Ποδηλασία

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    16:30 Eurosport 2 WTCR Νίρμπουργκρινγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Gerry Weber Open

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Δανία U21 - Αυστρία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λα Κορούνια – Μαγιόρκα Πρώτος τελικός ανόδου Primera Division

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Γερμανία U21 - Σερβία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21




  9. #3009

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    12:00 ΕΡΤ Sports HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    14:00 Eurosport 1 Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    16:15 Eurosport 1 Γύρος της Οξιτανίας Ποδηλασία

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    18:15 Eurosport 1 WTCR Νίρμπουργκρινγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Αγγλία U21 - Ρουμανία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εφές - Φενέρμπαξε τελικός

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μινσκ




  10. #3010

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    35,546
    Total Downloaded
    21.66 MB
    Rep Power
    265859

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 22 Ιουνίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    12:00 Eurosport 2 WTCR Νίρμπουργκρινγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    13:00 Eurosport 2 WTCR Νίρμπουργκρινγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    14:15 Eurosport 1 Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

    14:30 Eurosport 2 Προκριματικός γύρος Formula E Bern

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    16:00 Eurosport 1 Γύρος της Οξιτανίας Ποδηλασία

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    17:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Beach Volley Σχινιάς

    19:00 Eurosport 1 Αγώνας Formula E Bern

    22:00 ΕΡΤ1 Βολιβία – Βενεζουέλα Copa America

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Περού – Βραζιλία Copa America

    23:30 Eurosport 1 Κασκέ Ιππασία



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •