ωχ κέρδισαν πάλι ;
ποιος τους ακούει ....
ωχ κέρδισαν πάλι ;
ποιος τους ακούει ....
SatDreamGr
Τρίτη 21/01/2014
10:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν 9η μέρα
15:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 2η μέρα
20:00 OTE Sport 5 Ελλάδα - Ουγγαρία World League γυναικών
21:30 Eurosport 2 Σαραγόσα - Λιέτουβος Eurocup
21:45 OTE Sport 1 Ρόμα - Γιουβέντους Κύπελλο Ιταλίας
22:00 OTE Sport 3 Μαρσέιγ - Νις Κύπελλο Γαλλίας
22:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ - Ρεάλ Μαδρίτης Κύπελλο Ισπανίας
02:00 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν 10η μέρα
02:30 OTE Sport 3 Μαϊάμι Χιτ - Μπόστον Σέλτικς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Τετάρτη 22/01/2014
10:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν 10η μέρα
15:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 3η μέρα
17:00 OTE Sport 5 Μπελογκόριε - Μπούντβα Champions League
17:00 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ - Ηρακλής Κύπελλο Ελλάδος
18:00 OTE Sport 3 Σασελέ - Μονακό Κύπελλο Γαλλίας
20:00 OTE Sport 4 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδος
20:00 OTE Sport 5 Ιζέρ - Λιόν Κύπελλο Γαλλίας
20:15 Novasports 3 Ερυθρός Αστέρας - Πανιώνιος Eurocup
21:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ράθινγκ Σανταντέρ Κύπελλο Ισπανίας
21:55 OTE Sport 3 Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ Κύπελλο Γαλλίας
22:00 OTE Sport 2 Μίλαν - Ουντινέζε Κύπελλο Ιταλίας
23:00 OTE Sport 1 Λεβάντε - Μπαρτσελόνα Κύπελλο Ισπανίας
04:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Ημιτελικοί γυναικών
πηγή contra.gr
Πέμπτη 23/01/2014
05:30 OTE Sport 3 Φίνιξ Σανς - Ιντιάνα Πέισερς ΝΒΑ
10:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Ημιτελικοί ανδρών
12:30 Eurosport 2 Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελ. κατάβαση ανδ/Training, Αυστρία
14:00 OTE Sport 5 Ομίτσκα - Κονελιάνο Champions League γυναικών
15:45 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα 4η μέρα
17:00 OTE Sport 4 Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου Κύπελλο Ελλάδος
18:45 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
19:00 OTE Sport 5 Γαλατάσαραϊ - Κάννες Champions League γυναικών
20:00 OTE Sport 4 Πανιώνιος - Αιγινιακός Κύπελλο Ελλάδος
20:00 ΔΤ Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός Euroleague
21:05 Novasports 3 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Παρτίζαν Euroleague
21:15 Novasports 2 - HD2 Μπάγερν Μονάχου - Γαλατάσαραϊ Euroleague
21:30 OTE Sport 3 Πιατσέντζα - Ματσεράτα Champions League
21:45 Novasports 1 - HD1 Μπαρτσελόνα - Ουνικάχα Μάλαγα Euroleague
22:00 OTE Sport 1 Ατλέτικο Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο Κύπελλο Ισπανίας
22:00 OTE Sport 2 Φιορεντίνα - Σιένα Κύπελλο Ιταλίας
πηγή contra.gr
Παρασκευή 24/01/2014
07:00 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Τελικός διπλού γυναικών
09:30 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Προκριματικός γύρος, Σαπόρο/Ιαπωνία
10:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Ημιτελικοί ανδρών
12:30 Eurosport 2 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G ανδρών, Αυστρία
17:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Σύνθετο ανδ-Τεχ. Κατάβαση, Αυστρία
18:00 Novasports 2 - HD2 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Ζαλγκίρις Euroleague
18:00 OTE Sport 5 Φίλιππος Βέροιας - Κιλκίς Α1 ανδρών
18:00 OTE Sport 4 Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος Football League
18:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Προημιτελικοί
19:00 Novasports 4 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ Volleyleague
20:15 Novasports 3 Αναντολού Εφές - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
21:30 Novasports 7 Λόκερεν - Σταντάρ Λιέγης Πρωτάθλημα Βελγίου
21:30 Novasports 2 - HD2 Λαμποράλ Κούτσα - Ολυμπιακός Euroleague
21:30 OTE Sport 1 Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
22:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Μπέτις La Liga
02:30 OTE Sport 3 Μπρούκλιν Νετς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ
04:55 OTE Sport 3 Σακραμέντο Κινγκς - Ιντιάνα Πέισερς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Σάββατο 25/01/2014
09:30 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134, Σαπόρο/Ιαπωνία
10:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Τελικός γυναικών
11:15 Eurosport 2 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ιταλία
12:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση ανδρών, Κίτσμπουελ
13:00 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά- 1η κούρσα, Λετονία
14:00 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Αλματα, Ομπερστντόρφ
14:00 ΔΤ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
15:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες-HS 95, Ljubno/Σλοβενία
15:00 Novasports 2 - HD2 ΑΕΛ Καλλονής - Απόλλων Σμύρνης Superleague
15:30 Eurosport 2 Freestyle Ski: Παγκόσμιο Κύπελλο Ski Cross, Κράισμπεργκ/Αυστρία
16:30 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ - Άουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες 4x5χλμ, Ομπερστντόρφ
16:30 OTE Sport 5 Βόλφσμπουργκ - Ανόβερο Bundesliga
16:30 OTE Sport 4 Στουτγάρδη - Μάιντς Bundesliga
16:30 OTE Sport 1 Φράιμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
17:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Γρανάδα La Liga
17:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ημιτελικοί
17:15 Novasports 1 - HD1 Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
19:00 Novasports 3 Νίκη Αιγινίου - Ολυμπιακός Volleyleague
19:00 OTE Sport 4 Σαραγόσα - Μούρθια Liga Endesa
19:00 OTE Sport 2 Βαγιαδολίδ - Βιγιαρεάλ La Liga
19:00 OTE Sport 1 Νάπολι - Κιέβο Serie A
19:30 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - Πλατανιάς Superleague
19:30 OTE Sport 3 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χέρτα Bundesliga
20:00 OTE Sport 5 Τσεντεβίτα - Τσιμπόνα Αδριατική Λίγκα
21:00 Novasports 4 Λέουβεν - Ζούλτε Βάρεχεμ Πρωτάθλημα Βελγίου
21:00 OTE Sport 2 Βαλένθια - Εσπανιόλ La Liga
21:30 Novasports 1 - HD1 ΠΑΟΚ - Άρης Basket League
21:45 Action 24 Αϊντχόφεν - Άλκμααρ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 OTE Sport 1 Λάτσιο - Γιουβέντους Serie A
23:00 OTE Sport 2 Σεβίλλη - Λεβάντε La Liga
04:55 OTE Sport 3 Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Κυριακή 26/01/2014
08:00 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Τελικός μικτού διπλού
09:00 Novasports 2 - HD2 Ski Classics 2014 Σκι αντοχής, Ιταλία
09:30 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρες- 1η κούρσα, Λετονία
10:30 Eurosport Αυστραλιανό Όπεν Τελικός ανδρών
11:15 Eurosport 2 Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Αυστρία
12:15 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Αλματα, Ομπερστντόρφ
12:30 ΔΤ Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Σύντομο πρόγραμμα γυναικών
13:00 OTE Sport 4 Παλαιό Φάληρο - Ολυμπιακός Α1 ανδρών
13:00 OTE Sport 2 Αλμερία - Χετάφε La Liga
13:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G γυναικών, Ιταλία
13:30 OTE Sport 1 Βερόνα - Ρόμα Serie A
13:30 Action 24 Φιτέσε - Ναϊμέχεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:40 OTE Sport 5 Ρεάλ Μαδρίτης - Ουνικάχα Μάλαγα Liga Endesa
13:45 Eurosport 2 Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία ομάδων, Λετονία
14:15 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κίτσμπουελ
15:00 Eurosport 2 Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες-HS 95, Ljubno/Σλοβενία
15:00 Novasports 2 - HD2 Λεβαδειακός - Άρης Superleague
15:15 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Gundersen, Ομπερστντόρφ
15:30 Action 24 Γκενκ - Γάνδη Πρωτάθλημα Βελγίου
16:00 OTE Sport 5 Λιβόρνο - Σασουόλο Serie A
16:00 OTE Sport 2 Ίντερ - Κατάνια Serie A
16:00 OTE Sport 1 Κάλιαρι - Μίλαν Serie A
16:00 OTE Sport 4 Σαμπντόρια - Μπολόνια Serie A
16:00 OTE Sport 3 Πάρμα - Ουντινέζε Serie A
16:00 Novasports 3 Πανελευσινιακός - Παναθηναϊκός Basket League
16:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Τελικός
17:15 Novasports 7 Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ Superleague
17:15 Novasports 4 Πανθρακικός - Πανιώνιος Superleague
17:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - Βέροια Superleague
18:00 OTE Sport 2 Οσασούνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
18:00 OTE Sport 4 Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά Football League
18:30 OTE Sport 1 Αμβούργο - Σάλκε Bundesliga
19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Κλαμπ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου
19:30 Novasports 1 - HD1 Ξάνθη - Ολυμπιακός Superleague
20:00 OTE Sport 3 Μαϊάμι Χιτ - Σαν Αντόνιο Σπερς ΝΒΑ
20:00 OTE Sport 2 Ράγιο Βαγιεκάνο - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
21:30 OTE Sport 5 Μπρίντιζι - Ρόμα Serie A
21:45 OTE Sport 1 Φιορεντίνα - Τζένοα Serie A
22:00 OTE Sport 2 Μπαρτσελόνα - Μάλαγα La Liga
01:00 OTE Sport 3 Κλίβελαντ Καβαλίερς - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Δευτέρα 27/01/2014
16:00 OTE Sport 4 Παναχαϊκή - Φωκικός Football League
17:15 Novasports 1 - HD1 Εργοτέλης - Παναιτωλικός Superleague
18:00 OTE Sport 4 Απόλλων Καλαμαριάς - Νίκη Βόλου Football League
19:15 ΔΤ Ολυμπιακός - Ηλυσιακός Basket League
21:30 OTE Sport 5 Βαρέζε - Αρμάνι Μιλάνο Serie A
23:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Έλτσε La Liga
03:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Τρίτη 28/01/2014
18:00 Eurosport 2 Ελεύθερα Άλματα: Παγκόσμιο πρωτάθλημα junior HS 106- Γυναίκες
18:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν. κατάβαση ανδρών, Αυστρία
19:30 Novasports 3 Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδος
19:30 Eurosport 2 Λιέτουβος - Σαραγόσα Eurocup
19:30 Eurosport Ρωσία - Ολλανδία Euro 2014, φάση ομίλων
21:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχν. κατάβαση ανδρών, Αυστρία
21:45 OTE Sport 5 Νόριτς - Νιουκάστλ Premier League
21:45 OTE Sport 4 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Κάρντιφ Premier League
21:45 OTE Sport 2 Σαουθάμπτον - Άρσεναλ Premier League
22:00 Eurosport 2 Βέλγιο - Ρουμανία Euro 2014, φάση ομίλων
22:00 OTE Sport 3 Ρεάλ Μαδρίτης - Εσπανιόλ Κύπελλο Ισπανίας
22:00 OTE Sport 1 Λίβερπουλ - Έβερτον Premier League
02:30 OTE Sport 3 Νιου Γιορκ Νικς - Μπόστον Σέλτικς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Τετάρτη 29/01/2014
05:30 OTE Sport 3 Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Ουάσινγκτον Ουίζαρντς ΝΒΑ
11:00 Eurosport German Masters 1η μέρα, Βερολίνο
13:00 Eurosport 2 Σκι αντοχής: Παγκόσμιο πρωτάθλημα junior Ανδρες & Γυναίκες-Freestyle σπριντ
16:00 OTE Sport 3 ΟΦΗ - Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδος
16:00 Eurosport German Masters 1η μέρα, Βερολίνο
17:00 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - Μπαρτσελονέτα Champions League
18:00 OTE Sport 3 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου Κύπελλο Ελλάδος
19:00 Novasports 2 - HD2 Πανιώνιος - Ερυθρός Αστέρας Eurocup
19:30 Eurosport Ισπανία - Κροατία Euro 2014, φάση ομίλων
20:00 OTE Sport 3 Ολυμπιακός - Ατρόμητος Κύπελλο Ελλάδος
21:00 OTE Sport 5 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης Κύπελλο Ισπανίας
21:00 OTE Sport 2 Στουτγάρδη - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
21:45 OTE Sport 4 Νάπολι - Λάτσιο Κύπελλο Ιταλίας
21:45 OTE Sport 1 Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
21:45 Eurosport 2 Ιταλία - Σλοβενία Euro 2014, φάση ομίλων
23:00 OTE Sport 2 Μπαρτσελόνα - Λεβάντε Κύπελλο Ισπανίας
02:00 OTE Sport 4 Ντεπορτίβο Κίτο - Μποταφόγκο Κόπα Λιμπερταδόρες
02:30 OTE Sport 3 Ατλάντα Χοκς - Ντιτρόιτ Πίστονς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)