Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
18:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Καραμπάγκ-Μονακό
18:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Λοκομοτίβ Μόσχας
18:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κίμκι-Στρασμπούρ
20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κρασνοντάρ-ΠΑΟΚ
20:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Καμπάλα
20:00: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρουμπίν Καζάν-Λίβερπουλ
20:00: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αγιαξ-Φενέρμπαχτσε
20:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νάπολι-Μίντιλαντ
20:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μπράγκα
20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
20:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπάμπεργκ-Μακάμπι Τελ Αβίβ
20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
21:45: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ
21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου
21:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τσεντεβίτα
21:45: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές
22:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Σπάρτα Πράγας-Σάλκε
22:05: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΑΠΟΕΛ
22:05: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Τότεναμ-Αντερλεχτ
22:05: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρόζενμποργκ-Λάτσιο
22:05: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λεχ Πόζναν-Φιορεντίνα
22:05: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Παρτιζάν Βελιγραδίου
01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Ρίβερ Πλέιτ-Ουρακάν
03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σικάγο Μπουλς-Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ
18:15: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο
19:30: Action 24: Blender
20:30: Action 24: Sports Live
21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών
21:00: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ (Pre Game Show)
20:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)
22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)
23:45: Novasports 2: Super Euroleague
23:45: ΕΡΤ 2: Euroleague Show
00:05: OTE Sport 2: UEFA Europa League 2015-16 Show
πηγή sentragoal.gr