Page 319 of 336 FirstFirst ... 219269315316317318319320321322323 ... LastLast
Results 3,181 to 3,190 of 3358

Thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

  1. #3181

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Μαρτίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ





  2. #3182

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Αερωπός Έδεσσας Κύπελλο Ελλάδας χάντμπολ

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    13:15 Novasports 2HD Φίτεσε – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο

    13:30 Novasports 1HD Λέτσε – Τζένοα Ποδόσφαιρο

    14:00 Novasports 5HD Γουέστ Μπρομ – Σουόνσι Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρέγκενσμπουργκ - Σαν Πάουλι Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπέτις – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

    15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Ιωνικός Football League

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΟΦΗ Super League

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ

    16:00 Novasports 4HD ΣΠΑΛ – Μπρέσια Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD Σασσουόλο – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 1HD Τορίνο – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουνιόν Βερολίνου – Κολωνία Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Πανιώνιος Basket League

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ Super League

    17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας Super League

    18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βολάλτο Καζέρτα – Μπέργκαμο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Πάρμα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μανρέσα – Μπαρτσελόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Άρης Super League

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Βόλος – Παναθηναϊκός Super League

    21:45 Novasports 2HD Μπολόνια – Μίλαν Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς - Ντένβερ Νάγκετς NBA

    22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπελενένσες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Μπορντό Ποδόσφαιρο



  3. #3183

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Παναχαϊκή – Χανιά Super League 2

    18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζενίτ – Χίμκι VTB League

    19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ήφαιστος Λήμνου Basket League

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αφιόν Μπελεντίγεσι - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Ελπίδα Αμπελοκήπων – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών

    20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Νυρεμβέργη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ



  4. #3184

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τρίτη 10 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Συνέντευξη Τύπου Πέδρο Μαρτίνς και Αβραάμ Παπαδόπουλου Ποδόσφαιρο

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Μπεσίκτας – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

    19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σάλτσμπουργκ – Λίβερπουλ UEFA Champions League

    19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Νάπολι – Γκενκ UEFA Champions League

    21:30 ΕΡΤ Sports HD Ορτέζ – ΑΕΚ Basketball Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λιόν – Λειψία UEFA Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τσέλσι – Λιλ UEFA Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Άγιαξ – Βαλένθια UEFA Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Ζενίτ UEFA Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ - Σλάβια Πράγας UEFA Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Μπαρτσελόνα UEFA Champions League




  5. #3185

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας UEFA Πρωτάθλημα Νέων Ποδόσφαιρο

    19:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Γκαζιαντέπ Basketball Champions League Μπάσκετ

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Αλ Σαντ - Ιανγκέν Σπορ Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ – Αταλάντα UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Μάντσεστερ Σίτι UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

    21:30 Novasports 1HD Βίρτους Μπολόνια – Προμηθέας Eurocup Μπάσκετ

    22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Γιουβέντους UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Γαλατάσαραϊ UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ - Ρεάλ Μαδρίτης UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Τότεναμ UEFA Champions League Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας UEFA Champions League Ποδόσφαιρο




  6. #3186

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    15:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις

    17:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ολυμπιακός–Μόντενα CEV Cup Ανδρών βόλεϊ

    19:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις

    19:00 Novasports 5HD EuroLeague μπάσκετ

    19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές EuroLeague μπάσκετ

    19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Χετάφε – Κρασνοντάρ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βιτόρια UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Ρεν – Λάτσιο UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Κλουζ – Σέλτικ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Κοπεγχάγη – Μάλμε UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Σταντάρ Λιέγης – Άρσεναλ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    19:55 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΠΟΕΛ – Σεβίλλη UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    20:00 Novasports 4HD Ερυθρός Αστέρας Μπασκόνια EuroLeague μπάσκετ

    20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

    21:00 Eurosport 2 Diriyah Tennis Cup Τένις

    21:05 Novasports 1HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τρεντίνο – Φενέρμπαχτσε CEV Champions League Ανδρών βόλεϊ

    22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρόμα - ΒΑΚ Πέλετς UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρέιντζερς - Γιουνγκ Μπόις UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουλβς – Μπεσίκτας UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς – Φερεντσβάρος UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Μπασακσεχίρ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Φέγενορντ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22.00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άλκμααρ UEFA Europa League ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ολυμπιακός Airlines EuroLeague μπάσκετ




  7. #3187

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:45 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

    13:50 Eurosport 1 Μονταφόν, Σνόουμπορντκρος Σκι

    15:15 Eurosport1 Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν Δίαθλο

    16:40 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

    19:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Άρης EKO Basket League 2019-20

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ - Ανόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 - 2020

    19:30 ΕΡΤ Sports HDΚέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

    19:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ Σκι

    20:00 Novasports 5HD Ζάλγκιρις - Βαλένθια Turkish Airlines EuroLeague

    20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ - Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

    21:30 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης Turkish Airlines EuroLeague

    21:45 Novasports 24 HD Λιλ - Μονπελιέ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Τσάρλτον - Χαλ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 3HD Βιλερμπάν - Αρμάνι Μιλάνο Turkish Airlines EuroLeague

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 - 2020

    22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Turkish Airlines EuroLeague




  8. #3188

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:30 Novasports 3HD Μπέρμιγχαμ - Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

    15:30 ΕΡΤ Play1 Ηφαιστος – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play3 Πανιώνιος – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play2 Ηρακλής – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

    16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 ΕΡΤ Play5 Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μάιντς – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κολωνία – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 5HD Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν Τσαμπιονσιπ Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο– ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

    18:30 Novasports 4HD Μετς – Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Όκλαντ NCAA Μπάσκετ

    19:00 Novasports 3HD Νάπολι – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019 Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαμαλικάο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

    21:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Ρεμς Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάζαλματζορε - Σαν Μπερνάρντο Κούνεο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Τενερίφη Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Σαμπντόρια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο




  9. #3189

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός σκι

    12:00 Eurosport 1 WTCR Σεπάνγκ μηχανοκίνητα

    12.00 COSMOTE SPORT7HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστάνα VTB United League μπάσκετ

    12.00 COSMOTE SPORT6HD Τελικός Αγώνα Μονού Τουρνουά Lyttos Beach ITF Τένις

    13:00 COSMOTE SPORT2HD Χετάφε-Βαγιαδολίδ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    13.30 Novasports2H Ελλάς Βερόνα-Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    14.30 COSMOTE SPORT6HD Θάνος / Θεοδώρου - Πίλτσερ / Βιτάλι Τελικός Αγώνα Διπλού Τουρνουά Lyttos Beach ITF τένις

    14.30 COSMOTE SPORT8HD Σαντχάουζεν-Αμβούργο Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

    14.45 ΕΡΤ SPORTS Aπόλλων Λάρισας-Απόλλων Σμύρνης Super League 2 ποδόσφαιρο

    15.00 ΕΡΤ3 Oλυμπιακός Βόλου-Τρίγλια Football League ποδόσφαιρο

    15.00 COSMOTE SPORT5HD Θέλτα-Μαγιόρκα Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    15.00 Novasports1HD ΑΕΛ-Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

    15.30 Novasports4HD Φέγενορντ-Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16.00 COSMOTE SPORT1HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

    16.00 Novasports3HD Γιουβέντους-Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16.00 Novasports5HD Μίλαν-Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16.00 Novasports24HD Μπολόνια-Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16.30 COSMOTE SPORT3HD Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16.45 ΕΡΤ SPORTS Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Volley League ανδρών

    17.00 COSMOTE SPORT2HD Εσπανιόλ-Μπέτις Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    17.00 COSMOTE SPORT9HD Μπέργκισερ-Μαγδεμβούργο Bundesliga χάντμπολ

    17.15 Novasports2HD Βόλος-Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο

    17.45 Novasports4HD Άλκμααρ-Άγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    18.30 COSMOTE SPORT1HD Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

    19.00 Novasports3HD Ρόμα-ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    19.00 ΕΡΤ2 Περιστέρι-Παναθηναϊκός Basket League μπάσκετ

    19.00 COSMOTE SPORT3HD Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    19.30 ΕΡΤ SPORTS Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο

    19.30 COSMOTE SPORT7HD Μπαρτσελόνα-Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα μπάσκετ

    19.30 Novasports1HD Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο

    19.30 COSMOTE SPORT2HD Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    20:45 Eurosport 1 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

    21.45 Novasports2HD Φιορεντίνα-Ίντερ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22.00 COSMOTE SPORT2HD Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22.00 Novasports3HD Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22.30 COSMOTE SPORT4HD Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ μπάσκετ




  10. #3190

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    39,960
    Total Downloaded
    21.90 MB
    Rep Power
    1517358

    Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου 2019

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση της φάσης των «16» του Champions League ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση της φάσης των «32» του Europa League ποδόσφαιρο

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Χανιά – Λεβαδειακός Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 ποδόσφαιρο

    19:15 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΑΕΚ Handball Premier χάντμπολ ανδρών

    19:30 Novasports 1HD Εκδήλωση για 60 χρόνια της Α' Εθνικής

    21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σάντα Κλάρα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Γκινγκάμπ – Τρουά Γαλλικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Κάλιαρι – Λάτσιο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

    22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    23.45 «Δίκη στο Open» Οpen TV Αθλητική εκπομπή




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (1 members and 5 guests)

  1. cyclades

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •