Results 1 to 2 of 2

Thread: Το πρώτο διαζύγιο στην Ελλάδα λόγω "κρυφού" προφίλ στο faceb

  1. #1

    Το πρώτο διαζύγιο στην Ελλάδα λόγω "κρυφού" προφίλ στο faceb





    Είναι γεγονός. Μετά από 8 χρόνια έγγαμου βίου, ένα ζευγάρι αποφάσισε να χωρίσει, όταν ο σύζυγος ανακάλυψε το ψεύτικο προφίλ της γυναίκας του στο facebook.





    Μετά από 8 χρόνια γάμου, σύμφωνα με την εφημερίδα Espresso, ο 40χρονος ασφαλιστής ζήτησε διαζύγιο από τη σύζυγο του γιατί πληροφορήθηκε πως είχε δημιουργήσει κρυφά λογαριασμό στο Facebook.


    Η αίτηση διαζυγίου αναφέρει μεταξύ άλλων: "Η εν διαστάσει σύζυγός μου ήταν πάντα απαιτητική και τεμπέλα. Τη γνώρισα πριν από δέκα χρόνια μέσω φίλων μας και παντρευτήκαμε ύστερα από τρία χρόνια.

    Εκείνη με τον ερχομό του πρώτου μας παιδιού σταμάτησε να δουλεύει με το πρόσχημα να αφιερωθεί στην ανατροφή του παιδιού μας. Ποτέ δεν αισθάνθηκε την κούραση μου και το άγχος που μου δημιουργούσε η δουλειά μου σε μεγάλη ασφαλιστική εταιρεία. Ενώ η επαγγελματική ανασφάλεια, κυρίως μετά την τελευταία διετία μεγάλωνε, εκείνη όχι μόνο δεν ήταν σύμμαχος στις ανησυχίες μου, αλλά μου επικαλούταν απίστευτη κούραση με το σπίτι και το διάβασμα του μεγαλύτερου γιου μας που πάει Ά δημοτικού, απαιτώντας την πρόσληψη οικιακής βοηθού."



    "Ιδιωτικό σχολείο και παιδικός σταθμός και η εν διαστάσει σύζυγός μου να συνεχίζει να διαμαρτύρεται για σωματική εξόντωσή της, χωρίς εγώ ο ανυποψίαστος να γνωρίζω ότι στο προφίλ της στο Facebook το έπαιζε ελεύθερη και ωραία...", συνεχίζει ο σύζυγος στην αίτηση διαζυγίου.


    Ο 40χρονος σύζυγος πληροφορήθηκε ότι εκείνη διατηρεί κρυφά προφίλ όταν ένας συνάδελφος του, του είπε ότι συνομιλεί στο Facebook με κάποια που μοιάζει με τη γυναίκα του. Αυτό ήταν που τον οδήγησε στην οριστική απόφαση του διαζυγίου.


    Πηγή: εφημερίδα Espresso



    Αναδημοσίευση από πηγη

  2. #2

    Απ: Το πρώτο διαζύγιο στην Ελλάδα λόγω "κρυφού" προφίλ στο f

    enas pou tin katalave...merikes xiliades pou den katalavainoun akomi gt pernane tis portes kai noiothoun ena pono sto kefali...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 05-12-13, 13:40
  2. Rambo Boot-Plugin "nfi image booten / flashen "
    By sat gr in forum Enigma2 Plugins ΟΕ 2.0
    Replies: 12
    Last Post: 25-04-13, 12:24
  3. Rambo Boot-Plugin "nfi image booten / flashen "
    By korn in forum Multiboot Dream E2
    Replies: 1
    Last Post: 10-06-12, 17:13
  4. "Glitz", "Cartoon Network HD" και "Boomerang HD".
    By djdiageo in forum Δορυφορικές λήψεις
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-11, 16:01
  5. "TNT HD","DISNEY HD" & "EQUIDIA LIFE" στις 19.2°Ε.
    By djdiageo in forum Δορυφορικές λήψεις
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-11, 16:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •