[IMG]http://img687.**************/img687/4513/mpakodimou150811.jpg[/IMG]

Η Μαρία Μπακοδήμου εξήγησε πως η συνεργασία της με τον Φώτη Σεργουλόπουλο κρατάει τόσα χρόνια επειδή δεν υπάρχει ανταγωνισμός μεταξύ τους, όμως αποκάλυψε πως έχουν τσακωθεί μερικές φορές.




Ειδικότερα, σε συνέντευξή της στο ένθετο "Radar!", της εφημερίδας "Έθνος της Κυριακής", η Μαρία Μπακοδήμου περιέγραψε πως "η ζωή με τον Φώτη είναι σαν να έχουμε κάμερα μέσα στο σπίτι μας. Είναι δουλειά και θα τσακωθούμε, αλλά στον βαθμό που θα του πω “τι γίνεται;” και θα μου απαντήσει “παράτα με”. Μέχρι εκεί. Υποχωρούμε πάντα και οι δυο."


Δεν δίστασε να παραδεχτεί πως έχει πολλές ανασφάλειες ως γυναίκα λέγοντας πως "Έχω όμως και αυτοεκτίμηση.

Μεγαλώνοντας δεν έχω την αγωνία να είμαι “τέλεια”. Το να είσαι τέλεια σου δημιουργεί τόσο στρες που σου στερεί τη χαρά του σήμερα. Και δεν θα γίνεις ποτέ τέλεια."



Αν και η ίδια εξομολογήθηκε πως έχει απιστήσει εις βάρος του συντρόφου της, δήλωσε πως τώρα πια τη συγχώρεση τη θεωρεί φυσιολογική κίνηση.


"Το να συγχωρείς, όμως, δεν σημαίνει ότι μένεις και στη σχέση. Απλώς καταλαβαίνεις ότι ο άλλος έκανε κάτι που σε πλήγωσε, αλλά δεν σημαίνει ότι το έκανε και επίτηδες" είπε.




πηγη