Results 1 to 5 of 5

Thread: εγκατασταση kodi.

  1. #1

    εγκατασταση kodi.

    Καλησπερα σας.Με βαση τις οδηγιεςσας,εγκατεστησα τον kodi απο τα προσθετα στην image satdream 8 στον δεκτη edision os nino pro.Αφου τον εγκατεστησα χρειαζεται κατι αλλο για να λειτουργησει?Σας ευχαριστω πολυ.

  2. #2

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    51,784
    Rep Power
    2484984

    Απ: εγκατασταση kodi.

    Φίλε μου με αυτό που έκανες εγκατέστησες το πρόγραμμα. Για να λειτουργήσει θα πρέπει να εγκαταστήσεις ένα σωρό άλλα προγράμματα, πηγές κ.λ.π. που απαιτούν πολύ εξειδικευμένες γνώσεις και πολύ διάβασμα σε σελίδες του kodi.-
    Υπάρχουν πολλές ομάδες που ασχολούνται με το θέμα αυτό αποκλειστικά τις οποίες βρίσκεις εύκολα στο facebook.-

    Για τον δέκτη σου δεν ξέρω εάν το σηκώνει, σε osmio4kplus δουλεύει σχετικά καλά.-

    Να έχεις υπόψη σου όμως ότι οι δέκτες Ε2 δεν είναι ότι καλύτερο για το kodi, υπάρχουν αρκετά TVbox όπου λειτουργεί πολύ καλά.-

    Αλλά για να ασχοληθείς θέλει όπως είπα και παραπάνω πολύ διάβασμα και πολύ βοήθεια στα πρώτα σου βήματα.-

    Δεν ξέρω εάν αξίζει τον κόπο.-

  3. #3

    Απ: εγκατασταση kodi.

    Σε ευχαριστω πολυ,φιλε μου.Απλα διαβασα το αρθρο σας και θεωρησα οτι ηταν σχετικα ευκολο.

  4. #4
    spartan's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    ελλαδα
    Posts
    69
    Rep Power
    0

    Απ: εγκατασταση kodi.

    αν θες βοηθεια σχετικα με ελληνικο build και πως να το περασεις μπορω αρκει δε ξερω αν το τρεχει το μηχανημα σου

  5. #5

    Απ: εγκατασταση kodi.

    Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου spartan.Τα στοιχεια ειναι image satdream 8 στον δεκτη edision os nino pro.Καθε βοηθεοα ευπροσδεκτη.Για να μην κουραζουμε τα παιδια στειλε μου αν θελεις την διαδικασια σε προσωπικο μηνυμα.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 16-11-20, 14:07
  2. KODI
    By toros42 in forum Octagon
    Replies: 1
    Last Post: 11-11-19, 23:52
  3. Πρόβλημα με Kodi
    By panagio in forum Vu + Solo 4k
    Replies: 8
    Last Post: 20-03-18, 21:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •