Quote Originally Posted by korn View Post
To SatDreamGr 8 αν το εγκαταστήσεις καθαρό, έχει τα προβλήματα που αναφέρεις ?
Αν στην πορεία εγκαθιστούμε διάφορα πρόσθετα άλλες φορές συμβατά και άλλες φορές όχι και αρχίσουν τα προβλήματα δεν φταίει το image .......
Καλό επίσης θα ήταν και θα βοηθούσε τα προβλήματα να τα συγκεκριμενοποιούμε ....δηλαδή πέρασα το image και μετά που πέρασα το χ και ψ έχω αυτό το θέμα.....
Μόνο έτσι λύνονται τα όποια προβλήματα,-
Εχεις δικιο,
Λοιπον , εγκατεστησα το Image καθαρο χωρις προσθετα, αλλα αναγκαστηκα θα πρεπει να βαλεις και προσθετα, και ετσι εκανα,χωρις προσθετα το δουλεψα για μια μερα και μου εκανε το ιδιο προβλημα που περιεγραψα στο πιο πανω ποστ , αλλα για πολυ λιγο, δηλαδη 4-5 λεπτα και μετα επανηλθε μονο του , εγκατεστησα το E2iPlayer απο το μενου του Image , και ολα καλα για δυο εβδομαδες.
Μετα απο δυο εβδεομαδες , ξαφνικα μια μερα παω να ανοιξω το box μου και δεν ανοιγει ,ενω το λαμπακι δειχνει να ειναι ανοιχτο, προσπαθησα να το επαναφερω με σβησιμο του box 6-7 φορες αλλα τιποτα, το αφησα 6 ωρες κλειστο ,αλλα και παλι τιποτα, το ξαναφλασαρα με το ιδιο image ,αλλα δεν αλλαξε τιποτα, και ετσι εκαν φλασ με αλλο image (satdream6) και ολα καλα. Αυτα.