Results 1 to 6 of 6

Thread: αναπαραγωγη ταινιων

  1. #1

    αναπαραγωγη ταινιων

    καλησπερα...πως μπορω να κανω αναπαραγωγη ταινιων απο Usb flash σε satdream6?βασικα βαζω μια ταινια η οποια ειναι αναλυσης 1080p για αναπαραγωγη μεσω της αναπαραγωγης πολυμεσων που εχει στα προσθετα αλλα μου την παιζει με αναλυση 720χ302.θελει καποια ρυθμιση η πρεπει να βαλω καποιο αλλο Plugin?

  2. #2

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Re: αναπαραγωγη ταινιων

    κατεβασα καποια δειγματακια απο το net, κι εκανα μια δοκιμη στα γρηγορα, αλλα αυτα που ειδα, ολα παιζουν με την αναλυση που δειχνει και το vlc στο pc...



    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  3. #3

    Re: αναπαραγωγη ταινιων

    Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση.θα το δοκιμάσω μέσα στη μέρα με καθαρη εγκατάσταση γιατί θεωρώ ένα plugin 'υποπτο' και θα επανελθω...

  4. #4

    Re: αναπαραγωγη ταινιων

    ακυρο λαθος συναγερμος....γινοταν λαθος μεταφορα απο το pc.αλλαζε ενας χαρακτηρας που ηταν στα ελληνικα και γινοταν λαθος αρχειο μεταφορα sorry για την αναστατωση

  5. #5
    neoktistos's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Έδεσσα
    Age
    45
    Posts
    583
    Rep Power
    76

    Απ: αναπαραγωγη ταινιων

    Για ανέφερε -αν σου είναι εύκολο- φίλε μου, σε ποιά ταινία αναφέρεσαι και σε ποιό χαρακτήρα έκανες λάθος!

  6. #6

    Re: αναπαραγωγη ταινιων

    Ταινία που την είχα 2 φορές στο λάπτοπ μέσα φίλε μια με χαμηλή ποιότητα και μια με 1080p με παρομοια ονομασια απλά έκανα μεταφορά το λάθος αρχειο αυτό με τη χαμηλή ποιότητα....δικό μου λαθος όχι κάτι από το δέκτη η το pc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •