Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 40

Thread: xtrend9000

  1. #11

    Απ: xtrend9000

    ο δεκτης ειναι μια χαρα και δεν υπαρχουν τουλαχιστον σε μενα καποια απο τα προβληματα που αναφερεις με το τηλεκοντρολ του και την οθονη στην οποια εμφανιζονται κανονικα τα ελληνικα...μηπως εχεις πεσει σε ελλατωματικο δεκτη.....

  2. #12

    Απ: xtrend9000

    ο δεκτης εχει σοβαρο προβλημα με το τηλεκοντρολ με πολλες τηλεορασεις και αυτο το παραδεχονται και στην clarke tech. ειδικα με τηλεορασεις sony, lg.. κανει πρασινη οθονη. επισης στην οθονη επανω στο δεκτη ΔΕΝ εμφανιζονται ελληνικα με οποιδηποτε image. επισης σαν media player δεν παιζει avi. ολα αυτα δεν τα λεω μονο εγω αλλα και πολλοι αλλοι στο επισημο φορουμ της clarke tech.

  3. #13

    Απ: xtrend9000

    Συγγνωμη αλλα το να παιξει avi δεν ειναι θεμα του software ?
    Απο την στιγμη που εχει hardware decoding του mpeg4 stream πιστευω οτι ειναι θεμα software τα υπολοιπα.

  4. #14

    Απ: xtrend9000

    στην δικια μου την samsung δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα ουτε πρασινη οθονη μου βγαζει ουτε τιποτα τωρα αν συμβαινει σε καποιες τηλεορασεις δεν το ξερω.οσο για την αναπαραγωγη αρχειων avi ειναι θεμα αναβαθμισης του δεκτη η οποια καποια στιγμη σιγουρα θα υπαρξει

  5. #15

    Απ: xtrend9000

    θα μου πειτε σας παρακαλω ποιο image εχετε βαλει ??? εγω τον εχω 4 μερες και εχω αυτο που μου περασε αυτος που μου τον σεταρε τοexperimental 31/01/11 ...εσεις?? πρεπει να περασω καποιο ποιο νεο ισως που να εχει ενημερωμενους τους οδηγους??και κατι τελευταιο για να μην σας κουραζω η εγκατασταση γινεται οπως στον dm?? ευχαριστω πολυ...

  6. #16

    Απ: xtrend9000

    οποιο image και να βαλεις blackhole vix pli με τους τελευταιους driver ειναι οκ εγω εχω βαλει το blackhole και δεν εχω προβλημα.ο πιο ευκολος τροπος για να βαλεις ενα image ειναι να το περασεις σε ενα usb stick και aπο κει στον δεκτη

  7. #17

    Απ: xtrend9000

    εγω παιζω μεταξυ pli και vix. σημερα εκανα online αναβαθμιση και διορθωθηκε το μηνυμα που εβγαζε οταν γυρναγα το πιατο. τωρα αναβοσβηνει η ενδειξη του μοτερ.

  8. #18

    Απ: xtrend9000

    αγαπητε dennis το v2.1 05/03/2011 vix εννοεις?? εχει ελληνικο μενου??

  9. #19

    Απ: xtrend9000

    ναι το vix. ελληνικο μενου εχουν ολα τα image.μονο στην οθονη του δεκτη εχουν προβλημα τα ελληνικα.

  10. #20

    Απ: xtrend9000

    με το blackhole τα αρχεια avi αναπαραγονται κανονικα

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •