Results 1 to 4 of 4

Thread: Επι τελους τελος(?)

  1. #1

    Επι τελους τελος(?)

    Μετα απο εναν περιπου χρονο που δεν μπορουσα να συνδεθω σημερα επι τελους το καταφερα

  2. #2

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    51,784
    Rep Power
    2484984

    Απ: Επι τελους τελος(?)

    Καλωσόρισες - γιατί δεν μου έστελνες ένα π.μ. Γιάννη από οποιονδήποτε χώρο για το πρόβλημα ?

  3. #3

    Απ: Επι τελους τελος(?)

    Ο Μιχαλης ειχε μιλησει με τον Γιωργο και εναν ακομα και το ειχε αναφερει το προβλημα.Τελικα ηταν προβλημα ρυθμισεων του ρουτερ απο την vodafone.Περσι ειχα προβλημα αποσυνδεσεων και πηρα την vodafone και το εκαναν on line και μετα απο την επεμβαση δεν μπορουσα να μπω.Τις προηγουμενες μερες ειχα προβλημα με το wi-fi και χθες τους πηρα για να το αναφερω και μετα την on line επεμβαση τους λυθηκε το προβλημα(και του wi-fi και της συνδεσεως με το satdream).

  4. #4
    Dimitrios1971's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Germany/Greece
    Age
    52
    Posts
    28
    Rep Power
    0

    Απ: Επι τελους τελος(?)

    Επιτελους Γιαννη!!!
    Οι απόψεις μου μπορεί να έχουν αλλάξει, αλλά όχι και το γεγονός ότι έχω δίκιο

    Δέκτες: 2χ DΜΜ 900UHD, 1 x Kaon OTESAT

    Δορυφορικές Κεραίες: 2x ASTRO 100 (Astra 19.2°E Hotbird 13°E, Eutelsat 9A 9.0°E, Eutelsat 3D 3.0°E)

    LNBs 6x Triax TQT-006 Uni QUATTRO LNC 2x Inverto Multi Dielectric Quad LNB IDLB-QUDL24-MULTI-OPP

    DISEQC 1x EMP-CENTAURI ProfiLine MultiSwitch MS 17/12-PIU 2x 4x1+ Terrestrisch DiSEqC-EMP Centauri P.164-TW

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •