Results 1 to 8 of 8

Thread: Mag 250 απο Aliexpress

  1. #1

    Mag 250 απο Aliexpress

    Γεια σας, εχω δει αυτον το δεκτη Mag στο aliexpress http://www.aliexpress.com/store/prod...017230846.html .
    Για IP tv που τον θελω κανει δουλεια ή θα φαω φολα?

  2. #2

    Απ: Mag 250 απο Aliexpress

    99% πιστεύω ότι είναι κλώνος και μόλις θα βάλεις πάνω stalker portal και κάνεις update θα φας την φόλα
    ψώνισε από Ελλάδα και θα μπορέσεις αν φας φόλα να του τον πας πίσω
    SatDreamGr

  3. #3

    Re: Mag 250 απο Aliexpress

    Λογικα κλωνος ειναι σε τετοια τιμη και καπου ειδα οτι τελικα το λογισμικο ειναι απο mag240. Παρολα αυτα αν του βαλω μια απλη λιστα m3u (ή δεν ξερω και γω πως αλλιως θα μπουν τα καναλια) θα τα παιξει χωρις να του κανω καποιο update? Ειναι δηλαδη ιδια περιπτωση με αλλους κλωνους οπως τα dreambox απο Κινα?

  4. #4

    enigma1969's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    SatDreamGR
    Posts
    4,646
    Rep Power
    263480

    Re: Mag 250 απο Aliexpress

    Κλώνος είναι φίλε μου και οι επιλογές σου είναι δύο, ή το παίρνεις (αφού βλέπω ότι επιμένει) και εδώ θα είμαστε να μας ενημερωνεις ή κανείς αυτό που γράφουν όλοι εδώ και στο άλλο (μαζί και εγώ) να το πάρεις από Ελλαδα
    Τουλάχιστον εδώ αν γίνει κάτι θα βρεις και ένα κεφάλι να τον "κατεβάσεις" στην αντίθετη περίπτωση όμως;;;;;
    Member SatDreamGr Projects


  5. #5

    Re: Mag 250 απο Aliexpress

    Είδες Ραφαήλ που τον τρώει να φάει την φόλα;
    SatDreamGr

  6. #6

    enigma1969's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    SatDreamGR
    Posts
    4,646
    Rep Power
    263480

    Re: Mag 250 απο Aliexpress

    Το είδα φίλε και γι αυτό έγραψα και εγώ αυτό που έγραψα, τίποτα άλλο δεν μπορούμε να κάνουμε (γνώμες, απόψεις) η επιλογή είναι αποκλειστικά δική του!!!
    Member SatDreamGr Projects


  7. #7

    Re: Mag 250 απο Aliexpress

    Οπως ειπα και στο αλλο φορουμ (ασχετο αλλα οταν ανοιξα το θεμα εδω δεν το ειδα πουθενα, ψαρωσα γιαυτο το εγραψα και στο αλλο φορουμ :P ) δεν θα γινει κατι αμεσα, μαζευω ιδιες και θα τα βαλω ολα κατω. Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

  8. #8

    Re: Mag 250 απο Aliexpress

    Φίλε μου τα πράγματα είναι απλά.Αν τον θες για ελεύθερη χρήση μπορεί να έχεις θέμα.Αν τον θες για να του βάλεις μέσα αυτό,που θα σου στείλει κάποιο παλικάρι,που κάνει την άλλη δουλειά,τότε δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •