Results 1 to 2 of 2

Thread: Iptv list σε samsung smart tv....

  1. #1

    Iptv list σε samsung smart tv....

    Επιδη το παιχνιδι παιζεται και σε αυτη την μερια ....IPTV.... (και τωρα που ο δεκτης μου πεταει ) εχθες κοιτουσα τι παιζει με τις iptv list και τι μπορουμε να κανουμε με αυτες.
    Αφου εκανα διαφορες δοκιμες με τον δεκτη πεφτει το ματι μου και σε μια αναφορα για samsung tv.Λες ρε λεω!!!!!.
    Παιρνω τηλεφωνο ενα φιλαρακι που εχει την 8000 56 ιντσων.Βαζει ενα app απο το store της samsung το iptv και μετα εγω απο το δικο μου σπιτι και το δικο μου laptop παω στην ιστοσελιδα siptv . eu/mylist/ και βαζω την mac adrress της τηλεορασης του βρισκω την λιστα με τα καναλια που θα δοκιμαζα να κανω upload παταω send και σε 1 δευτερολεπτο ηταν στην τηλεοραση του.Να στριμαρουν αψογα.Αλλα η λιστα με τα καναλια δεν του πολυαρεσε και θελησαμε να δοκιμασουμε αλλη.Κατι ποιο ενηλικο.Η ιδια διαδικασια και εδω γινετε το ελα να δεις.Αψογη συμπεριφορα καθολου μα καθολου lag η κοληματα ακομη και σε 3D Full HD stream.
    Το app δεν ειναι δωρεαν και ζηταν εστω 5 ευρω για donation.Οποιος εχει Σαμσουντα τηλεοραση συστηνεται ανεπιφυλακτα το app.


    Arduino playground

  2. #2

    Απ: Iptv list σε samsung smart tv....

    Οδηγίες για την εγκατάσταση σε LG, Samsung Smart tv και Mag-250,254,275 υπάρχουν εδώ
    Οδηγίες για Mag
    SatDreamGr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Samsung Smart TV UE48H6500 + Satelite Tuner
    By sakis123 in forum Δορυφορικές λήψεις
    Replies: 3
    Last Post: 20-09-14, 00:41
  2. Replies: 0
    Last Post: 04-07-13, 23:17
  3. Replies: 0
    Last Post: 11-12-12, 23:43
  4. Replies: 0
    Last Post: 29-12-11, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •