Results 1 to 4 of 4

Thread: doscam

  1. #1

    doscam

    μπορει καποιος να μου γραψει πως και απο που ! μπορω να βαλω doscam σε εναν ixussone με satdreamgr image
    με ενδιαφερει για τον τουρκο στις 7Ε και με το oscam ymod1848 δεν τα καταφερα.

  2. #2

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: doscam

    νομιζω οτι στο feed μας (αν δεν εχει μπει ηδη) θα μπει καποια νεωτερη εκδοση. επισης,για τον οχι και τοσο προχωρημενο χρηστη το ymod ειναι σχεδον ετοιμο,ενω το doscam θελει λιγο σκαλισμα...
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  3. #3

    Απ: doscam

    Quote Originally Posted by georgeflu View Post
    νομιζω οτι στο feed μας (αν δεν εχει μπει ηδη) θα μπει καποια νεωτερη εκδοση. επισης,για τον οχι και τοσο προχωρημενο χρηστη το ymod ειναι σχεδον ετοιμο,ενω το doscam θελει λιγο σκαλισμα...
    Το δοκιμασα μεσα απο τα feed αν θυμαμαι μεσω του newmenu αλλα δεν .. οσο για το ymod με παιδεψε πολυ αλλα το καταφερα στο τελος.
    με αλλα image στον ixussome που εχω εγω , το doscam (0.23 ? )εναι οτι λες εσυ για το ymod .
    να εισαι καλα για την ενημερωση.

  4. #4

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: doscam

    το newmenu το ξεχνας...
    το feed στα satdreamgr images, πατας πρασσινο/πρασσινο και πας στα softcam. απο εκει κατεβαζεις οποιο θες.
    τωρα και τα 2 (oscamymod k doscam) εχουν πανω κατω το ιδιο αποτελεσμα. απλα το πρωτο ειναι κλειστο και το δευτερο ειναι opensource για τους πιο προχωρημενους.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Doscam and Satdreamgr image!!
    By tupasino in forum SatDreamGr Images Chat
    Replies: 4
    Last Post: 19-10-16, 23:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •