Results 1 to 9 of 9

Thread: Subtitle player by dd

  1. #1

    Subtitle player by dd

    Καλησπερα εχω dm800 sim201 με image satdreamgr 4.oe2.εχω βάλει το subtitle player by dd 3.29 και βρίσκει κατεβάζει σωστά τους υπότιτλους αλλα οταν τους παίζει τους παίζει πολυ γρηγορα.ουτε καν προλαβαίνεις να διαβάσεις.προσπαθω απο το τηλεκοντρόλ να χαμηλώνω fps αλλα τιποτα δεν πανε πιο αργά.μπορει κάποιος να βοηθήσει;

  2. #2

    Απ: Subtitle player by dd

    διάβασε το θέμα εδώ
    http://www.satdreamgr.com/forum/show...ubtitle-Player
    μην το βαρεθείς θα μάθεις πολλά χρήσιμα κόλπ γι' αυτό το πρόσθετο
    SatDreamGr

  3. #3

    Απ: Subtitle player by dd

    Τα διάβασα αλλα δεν λεει κάπου για το προβλημα που εχω εγω.με το 5 ναι σωστα λεει οτι σε παει εκει που λεει το epg αλλα δεν παει βγαζει αριστερά ενα παράθυρο με τους υπότιτλους απο την αρχη αν Πατησω εκει οκ2 φορες ξεκινάει κ πανε σφαίρα.δεν χαμηλώνει ταχύτητα με κανεναν τροπο

  4. #4

    Απ: Subtitle player by dd

    Κανεις??

  5. #5

    Απ: Subtitle player by dd

    Ακουγεται πολυ περιεργο...
    Κι εγω με ιδιο image, (αλλα και με αλλα παλιοτερα) δεν εχω ακουσει ποτε για κατι τετοιο.
    Δεν το κανεις μια πληρη αφαιρεση και να ξαναστησεις την τελευταια εκδοση..
    Το δοκιμασες και σ αλλες ταινιες?
    -------------------------------------------------------------------------------------------------


    ΕΑΝ, ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΜΕΤΡΑ, ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΤΡΟΙΚΑΝΟΙ, AΦΟΥ ΗΔΗ ΠΗΡΑΝ 1 ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ ΣΕ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΙΖΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΜΑΣ, ΤΩΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΙΒΟΝΤΑΣ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΛΕΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΒΡΩΜΙΚΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΑΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΚΟΥΣΟΥΝ ΣΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ???

  6. #6

    Απ: Subtitle player by dd

    Εκανα όλες τις version εγκαταστάσεις και ξανά απο την αρχη.και χειροκίνητα και απο newmenu και απο tspanel και ολα σε όλες τις ταινιες τα ιδια και live και απο σκληρό και απο online.το ιδιο προβλημα παντου παιζουν πολυ γρηγορα κ δεν αλλάζει fps.με τιποτα.να αλλάξω image?δεν θελω τε γαμωτο με βολεύει πολυ αυτο.

  7. #7

    Απ: Subtitle player by dd

    Μπορει καποιος να μου στειλει ενα backup image κομπλε μαζι με το subtitle damir να παιζει κανονοικα και να τον φλασαρω δεν βλεπω καποια αλλη λυση αυτο εμεινε.Υπαρχει?

  8. #8

    Απ: Subtitle player by dd

    Τελικα απο το πολυ φλας κ φλας τελικα δουλευει.λιγο αλλα δουλευει.προς ενημέρωση κατεβασμένο απο new menu.

  9. #9

    nikosthe's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    206
    Rep Power
    10728

    Απ: Subtitle player by dd

    καλησπέρα,
    όταν θες να ρυθμίσεις την ταχύτητα ,πατάς το 0...αν τρέχουν επιλέγεις πιο κάτω από το 25fps ..(29..).αν πάνε αργά επιλέγεις πιο πάνω...(23...)
    να επιλέγεις ,όταν είναι εφικτό ,υπότιτλους 25fps...
    παμε μπροστα ολοι μαζι.........

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DDamir Subtitle Player
    By korn in forum Enigma2 Plugins ΟΕ 2.0
    Replies: 294
    Last Post: 12-11-17, 10:55
  2. Subtitle Player 3.24
    By kalkan99 in forum Plugins Clarke-Tech & Xtrend
    Replies: 4
    Last Post: 11-01-14, 19:28
  3. dddamir subtitle player 3.27
    By sakis1234567 in forum Vu+ Solo
    Replies: 6
    Last Post: 27-08-13, 00:32
  4. Subtitle Player for VU DUO
    By korn in forum Enigma2 Plugins ΟΕ 2.0
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-11, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •