Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 11 to 20 of 84

Thread: Σημαντικο για κλωνους VU+

  1. #11

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    Λεω να μην το ρισκαρω και να αφησω αυτο που εχει πανω. Εχω το VIX 2.4.158 που βγηκε το καλοκαιρι του 2012. Λετε να χω προβλημα?? Πριν απο αυτο ομως, του ειχα βαλει κανα δυο καινουρια χωρις να ξερω για το time bomb... παιζει ρολο ή να μεινω ήσυχος??

  2. #12

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    Αστο μια χαρά είσαι... από ότι διαβάζω time bomb
    έχουν όλα τα image μετά το 2013.

    μπορείς να διαλέξεις οποιο image θέλεις blackhole vti openpli vix αρκεί να είναι του 2012

  3. #13

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    το blackhole 1.7.9 ειναι Ο.Ε 1.6 (παραειναι παλιο δηλαδη). ο επικινδυνος driver νομιζω οτι μπηκε καπου στον μαρτιο-απριλιοτου 2013,οποτε τα μεχρι εκει λογισμικα,πρεπει να ειναι οκ. το bh 2.04 απ οτι θυμαμαι ηταν το τελευταιο ασφαλες (αν και βγηκε ιουλιο),σε pli μονο μεχρι καποιο σημειο του 3.0 (κανενα 4.0). βεβαια,σε καθε περιπτωση...δεν θελω να ειμαι αυτος που θα παρει καποιον στον λαιμο του,οποτε πριν βαλετε οτιδηποτε,ψαξτε λιγο παραπανω.
    απο εκει και περα,τα περισσοτερα λογισμικα,εχουν κοψει το feed υποστηριξης σε παλαιοτερες εκδοσεις,οποτε και η υποστηριξη σε αυτους τους δεκτες,ολο και περιοριζεται.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  4. #14

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    Τωρα μπηκα στο vuplushd.tv και ειδα οτι το BlackHole-1.7.9 ανεβηκε στις 02.02.13! Αυτο ειναι και το τελευταιο που ανεβηκε στο site και το πιο προσφατο!!

  5. #15

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    παιδιά όπως έγραψα και πιο πάνω εγώ έβλεπα με blackhole 2.4 και ντι 6.2 και δεν είχα πρόβλημα
    διάβασα πως το πρόβλημα υπάρχει μετά το blackhole 2.5 και μετα...
    αλλα δεν ξέρω όμως αν το blackhole 2.4 δεν έχει time bomb

  6. #16

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    Quote Originally Posted by Ioannis66 View Post
    παιδιά όπως έγραψα και πιο πάνω εγώ έβλεπα με blackhole 2.4 και ντι 6.2 και δεν είχα πρόβλημα
    διάβασα πως το πρόβλημα υπάρχει μετά το blackhole 2.5 και μετα...
    αλλα δεν ξέρω όμως αν το blackhole 2.4 δεν έχει time bomb
    νομιζω οτι αν ειχε,θα τον ειχες ηδη παρει στο χερι απο καιρο.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  7. #17

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    Quote Originally Posted by nikoskonis View Post
    Τωρα μπηκα στο vuplushd.tv και ειδα οτι το BlackHole-1.7.9 ανεβηκε στις 02.02.13! Αυτο ειναι και το τελευταιο που ανεβηκε στο site και το πιο προσφατο!!
    τότε ανέβηκε στην συγκεκριμένη σελίδα αλλα δεν φτιάχτηκε τότε...

  8. #18

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    Quote Originally Posted by georgeflu View Post
    το blackhole 1.7.9 ειναι Ο.Ε 1.6 (παραειναι παλιο δηλαδη). ο επικινδυνος driver νομιζω οτι μπηκε καπου στον μαρτιο-απριλιοτου 2013,οποτε τα μεχρι εκει λογισμικα,πρεπει να ειναι οκ. το bh 2.04 απ οτι θυμαμαι ηταν το τελευταιο ασφαλες (αν και βγηκε ιουλιο),σε pli μονο μεχρι καποιο σημειο του 3.0 (κανενα 4.0). βεβαια,σε καθε περιπτωση...δεν θελω να ειμαι αυτος που θα παρει καποιον στον λαιμο του,οποτε πριν βαλετε οτιδηποτε,ψαξτε λιγο παραπανω.
    απο εκει και περα,τα περισσοτερα λογισμικα,εχουν κοψει το feed υποστηριξης σε παλαιοτερες εκδοσεις,οποτε και η υποστηριξη σε αυτους τους δεκτες,ολο και περιοριζεται.
    έχεις δίκαιο το blackhole 1.7.9 είναι ΟΕ 1.6 οποτε όταν θα φτιάξω το μηχάνημα
    θα βάλω επάνω το Black Hole 2.0.0 ΟΕ 2 που μάλλον είναι καθαρό...

  9. #19

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    σύμφωνα με όσα γραφουν σε διαφορα φόρουμ για τα κλωναράκια όλα τα image που έγιναν μέχρι
    τον ιούλιο του 2013 είναι ασφαλή από εκεί και μετά σε όλα τα image μπήκε το time bomb.

    σύμφωνα με αυτά που διάβασα το blackhole 2.0.4 κυκλοφόρησε 04.07.2013 και θεωρείτε ασφαλή
    αλλα μην πάρω και κανέναν στο λαιμό μου ο καθένας πράττει ανάλογα και έχει τι ευθύνη για το δικό του κλώνο...

    στο blackhole 2.0.4 φορτώνεται άνετα το greekstreamtv και τα ραδιόφωνα...

    Αλλα πάλι προσοχή εάν βάλετε σε κλωναράκι tsmedia πρέπει να βάλετε μονο ένα παλιό tsmedia επίσης
    λένε να μην κάνετε online update το tsmedia το παλιο γιατί ξαναφορτώνεται ο driver επάνω και ας είναι παλιό το image.

  10. #20

    Απ: Σημαντικο για κλωνους VU+

    εδώ θα βρείτε το Black Hole 2.0.4​

    SatDreamGr

Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •