Συμπληρώνω ότι τον αγώνα Palmeiras - Atletico Mineiro απο το Πρωτάθλημα Βραζιλίας θα το δείξει στις 23.30 το κανάλι Evrokom (11135/V/30000 FTA) στις 39.0Ε
Συμπληρώνω ότι τον αγώνα Palmeiras - Atletico Mineiro απο το Πρωτάθλημα Βραζιλίας θα το δείξει στις 23.30 το κανάλι Evrokom (11135/V/30000 FTA) στις 39.0Ε
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ σε όσους μίζερους λοιδορούνε την Πατρίδα μας και τους συμπατριώτες μας απανταχού Γης ευρισκόμενους
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Κυριακή 9 Νοεμβρίου
FOOTBALL
RUSSIAN PREMIER LEAGUE
12.30 Dynamo Moscow - CSKA Moscow NTV Russia* * * * 46.0E* *11135 - H - 27500 FTA
12.30 Dynamo Moscow - CSKA Moscow NTV Russia* * * * 55.0E* *12559 - V - 27500 FTA / MPEG 4
12.30 Dynamo Moscow - CSKA Moscow NTV Russia* * * * 75.0E* *12604 - V - 22000 FTA
UEFA WOMENS CHAMPIONS LEAGUE
14.00 FFC Frankfurt - TORRES Eurosport De* * 19.2E* * 12226/H/27500* FTA
UKRAINIAN 1.
14.00 VOLYN LUTSK - OLIMPIK DONETSK 2+2 Ukraine* * * * 4.8E* *11766/H/27500 FTA
19.30 DYNAMOKYIV - KARPATY 2+2 Ukraine* * * * 4.8E* *11766/H/27500 FTA
BELGIAN 1.
15.30 AA GENT - ANDERLECHT OMAN TV SPORT /HD 26.0E 12456/H/27500 FTA-HD
15.30 AA GENT - ANDERLECHT OMAN TV SPORT /HD 26.0E 12456/H/27500 FTA
ITALIAN 1.
16.00 EMPOLI - LAZIO A Spor turkey/HD 42.0E 12054/H/27500 FTA-HD
GERMAN 1.
16.30 WOLSFBURG - HAMBURG TRT3 SPOR 42.0E 11957/V/27500 FTA
16.30 WOLSFBURG - HAMBURG TRT HD 42.0E 11053/V/30000 FTA-HD
HUNGARIAN 1.
17.30 HALADAS - MTK BUDAPEST DUNA TV/HD 16.0E 10710/H/10420 FTA
17.30 HALADAS - MTK BUDAPEST DUNA TV/HD 9.0E 11766/V/27500 FTA*
17.30 HALADAS - MTK BUDAPEST DUNA TV/HD 9.0E 11958/V/27500 FTA-HD
PORTUGUES 1.
18.00 NACIONAL MADEIRA - BENFICA RTP Internacional 13.0E 10723/H/29900 FTA
20.00 SPORTING LISBON - PAOS FEREIRA A Spor turkey/HD 42.0E 12054/H/27500 FTA-HD
TURKISH 1.
18.30 DENIZLISPOR - ADANASPOR TRT3 SPOR 42.0E 11957/V/27500 FTA
SPANISH 1.
22.00 REAL SOCIEDAD - ATLETICO MADRID Duhok TV 57.0Ε 11188/V/1774 FTA
BRAZILIAN 1.
21.00 GREMIO - INTERNANACIONAL Evrokom 39.0E 11135/V/30000 FTA
23.30 CORINTHIANS - SANTOS FC Evrokom 39.0E 11135/V/30000 FTA
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK
09:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙΠ
10:00 ALL SPORTS: WATTS
11:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
14:15 ALL SPORTS: WATTS
14:30 ALL SPORTS
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:45 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
19:00 ΤΕΝΙΣ: US OPEN
21:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
22:30 MHXANOKINHTA
22:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX
00:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
02:15 MHXANOKINHTA
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
01:50 - Sampras vs Federer,Wimbledon 2001
05:50 - WTA Tournament of Champions Sofia Finale,Petkovic vs Pennetta (replica)
08:00 - Nadal vs Dolgopolov,ATP Rio de Janeiro 2014
09:45 - Kvitova vs Giorgi,Fed Cup 2014 Semifinale
11:00 - Rep. Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,P. Kvitova vs A. Petkovic (replica)
12:15 - Rep.Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,L. Safarova vs A. Kerber (replica)
13:45 - Studio Live
14:00 - LIVE Rep. Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,P. Kvitova vs A. Kerbera seguire L. Safarova vs A. Petkovic a seguire Doppio
20:00 - Studio Live
20:30 - Master 1000 Shanghai,Reloaded
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CE...F%CE%BF%CF%85/
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ σε όσους μίζερους λοιδορούνε την Πατρίδα μας και τους συμπατριώτες μας απανταχού Γης ευρισκόμενους
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Δευτέρα 10 Νοεμβρίου
Football
German 2. Bundesliga
21.15 1860.Munich -Fortuna Dusseldorf Sport 1 Germany* * *19.2E* *12480 - V - 27500* *FTA
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
11:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 ΑΓΩΝΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ
17:45 ALL SPORTS: WATTS
18:30 EUROGOALS
19:15 DARTS
20:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:45 ALL SPORTS: WATTS
22:00 ΑΓΩΝΕΣ WRESTLING
22:30 ΑΓΩΝΕΣ WRESTLING
23:30 EUROGOALS
00:15 HORSE RACING TIME
00:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
11:00 - Circolando-TC Italia Forte dei Marmi
11:30 - Master 1000 Indian Wells- Reloaded
12:25 - Federer vs Dimitrov - ATP Basilea 2014
13:55 - Rep.Ceca vs Germania - Fed Cup 2014 Finale,L. Safarova vs A. Kerber (replica)
15:30 - Nadal vs Djokovic,ATP Roma 2012
18:00 - News
18:05 - Rep. Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,P. Kvitova vs A. Kerber (replica)
21:00 - Master 1000 Shanghai - Reloaded
21:55 - News
22:00 - Fognini vs Ward,Coppa Davis 201
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CE...F%CE%BF%CF%85/
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ σε όσους μίζερους λοιδορούνε την Πατρίδα μας και τους συμπατριώτες μας απανταχού Γης ευρισκόμενους
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Τρίτη 11 Νοεμβρίου
Football
German Regionaliga
21.15 Kickers Offenbach - Hessen Kassel Sport 1 Germany* * *19.2E* *12480 - V - 27500* *FTA
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK
09:30 EUROGOALS
10:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
13:00 HORSE RACING TIM
13:15 EUROGOALS
14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 EUROGOALS
17:30 DARTS
18:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
20:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
21:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
23:00 DARTS
00:00 Το Ραντεβού 'Ταχύτητας' της Τρίτης
00:05 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ GT ACADEM
00:20 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ERC
00:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP
01:20 WORLD SERIES BY RENAULT
02:05 Το Ραντεβού 'Ταχύτητας' της Τρίτης
02:10 MHXANOKINHTA
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
07:00 - Magazine ATP
07:30 - Master 1000 Shanghai,Reloaded
08:30 - S.Williams vs Wozniacki,WTA Singapore 2014
10:45 - Murray vs Robredo,ATP Valencia 2014
14:30 - Focus (replica)
15:00 - Kvitova vs Kerber, Rep.Ceca vs Germania,Fed Cup Finale
18:00 - News
18:05 - Fognini vs Murray,Coppa Davis 2014
20:30 - S.Williams vs Ivanovic,WTA Singapore 2014
22:00 - News
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CF...F%CE%BF%CF%85/
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ σε όσους μίζερους λοιδορούνε την Πατρίδα μας και τους συμπατριώτες μας απανταχού Γης ευρισκόμενους
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Τετάρτη 12 Νοεμβρίου
Football
UEFA Womens Champion League
18.00 Wolfsburg - Neulengbach Eurosport Germany 19.2E 12226/H/27500 FTA
Friendly international
20.30 Turkey - Brazil Show TV Turkey*/HD * * 42.0E* 12209/H/10000 FTA-HD
20.30 Turkey - Brazil Show TV Turkey*/HD * * 42.0E* 12219/H/06500 FTA
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E 12226/H/27500 FTA
09:30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ GT ACADEMY
09:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP
10:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:15 EUROGOALS
13:00 ALL SPORTS: WATTS
14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 ALL SPORTS: WATTS
17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:10 ΤΑ ΣΠΟΡ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
21:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
21:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ
21:35 ΓΚΟΛΦ
22:35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
22:40 Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
22:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
23:15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ
23:20 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ
23:35 ΤΑ ΣΠΟΡ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
23:40 WORLD SERIES BY RENAULT
00:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
02:30 - Halep vs Ivanovic WTA Singapore 2014
04:45 - Circolando-TC Italia Forte dei Marmi
05:15 - Janowicz vs Murray,ATP Pechino 2014
07:30 - Doppio Rep.Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale
08:45 - I Miti del Foro-Borg e i suoi fratelli
09:15 - Sampras vs Federer,Wimbledon 2001
13:00 - Giorgi vs Pennetta, WTA Mosca 2014
14:30 - Master 1000 Shanghai,Reloaded
15:30 - Safarova vs Kerber, Fed Cup 2014 Finale
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CF...F%CE%BF%CF%85/
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ σε όσους μίζερους λοιδορούνε την Πατρίδα μας και τους συμπατριώτες μας απανταχού Γης ευρισκόμενους
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις
Europe
Happybet Cup (45min Semi Finals)
15:00 Köln - Málaga
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
16:00 Alemannia Aachen - Olympique Marseille
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
18:00 Happybet Cup (Final)
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
Club Friendly
19:15 Benfica - Wolfsburg
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
UEFA Under 19 Championship 2016 (Final)
21:30 Italy - France
Eurosport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
Hungary
NB1
19:00 Vasas - Debrecen
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500-FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
World
International Champions Cup
00:00 Inter Milan - Paris Saint Germain
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
Kanal D HD (tbc)
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
Kanal D (tbc)
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
Member SatDreamGr Projects
World
International Champions Cup 2016
20:00 Celtic - Barcelona
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Kanal D HD
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
*Kanal D
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
22:00 Real Madrid - Chelsea
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Kanal D HD
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
*Kanal D
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Kanal D HD
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
*Kanal D
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
Europe
Club Friendlies (Dresden Cup)
14:30 Everton - Real Betis
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
17:00 Dynamo Dresden - Werder Bremen
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
Club Friendlies
17:00 St Pauli - Sevilla
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
21:30 Nástic Tarragona - Real Zaragoza
Aragón Sat
-Astra 19.2°E -11685 V 22000 -FTA
-Hispasat 30°W -11811 V 27500 -FTA
Germany
3. Liga
15:00 Rot Weiß Erfurt - Hallescher
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
15:00 Holstein Kiel - FSV Frankfurt
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2°E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
15:00 Jahn Regensburg - Hansa Rostock
BR (Bayerisches) Fernsehen Süd / Nord HD
-Astra 19.2°E -11582 H 22000 -FTA
BR (Bayerisches) Fernsehen Sat
-Astra 19.2°E -11836 H 27500 -FTA
England
Club Friendly
17:00 Queens Park Rangers - Watford
Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3°W -12467 H 27500 -FTA
-Yahsat 52.5°E -12092 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26°E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12226 H 27500 -FTA
Ukraine
Прем'єр-ліга (Premier League)
17:00 Volyn Lutsk - Olimpic Donetsk
2+2 (Ukraine)
-Astra 4.8°E -11766 H 27500 -FTA/Biss
19:30Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk
2+2 (Ukraine)
-Astra 4.8°E -11766 H 27500 -FTA/Biss
Russia
Premier League
17:30 Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moscow
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
20:00 Anzhi - CSKA Moscow
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
Belgium
Jupiler League
19:00 Mouscron Péruwelz - Anderlecht
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Nilesat 7°W -11977 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42°E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42°E -12015 H 27500 -FTA/Biss
Hungary
NB1
19:00 Szombathelyi Haladás - Honvéd
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
21:30 Ferencváros - Diósgyőr
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
Italy
Coppa Italia
21:00 Lecce - Alto Vicentino
RAI Sport 1
-Hotbird 13°E -11804 V 27500 -FTA
Last edited by enigma1969; 30-07-16 at 14:29.
Member SatDreamGr Projects
England
FA Super Cup (Community Shield) 2016
18:00 Leicester City - Manchester United
Eurosport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
*TV8 HD
-Turksat 42°E -12356 H 7100 -FTA
*TV8
-Turksat 42°E -12346 H 9600 -FTA
TV8 Int (tbc)
-Turksat 42°E -12034 V 27500 -FTA
Europe
Club Friendlies
16:00 Werder Bremen - Chelsea
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
16:45 Mainz - Liverpool
SAT 1
-Astra 19.2°E -12545 H 22000 -FTA
-Astra 19.2°E -12051 V 27500 -FTA
18:00 Schalke 04 - Fiorentina
SAT 1
-Astra 19.2°E -12545 H 22000 -FTA
-Astra 19.2°E -12051 V 27500 -FTA
(excluding [ie not on these two] 12051 V "SAT.1 A" or "SAT.1 CH")
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
20:00 Arsenal - Manchester City
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2°E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10936 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10994 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -11053 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -11068 V 23000 -FTA
-Astra 28.2°E -11097 V 23000 -FTA
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2°E -10758 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10906 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10994 H 22000 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
Hungary
NB1 League
19:00 MTK Budapest - Szombathelyi Haladás
M5 HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M5 HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
23:00 Portland Timbers - Sporting Kansas City
Eurosport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
Member SatDreamGr Projects
Europe
Club Friendly
19:45 Borussia Dortmund - Athletic de Bilbao
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
UEFA Super Cup 2016
21:45 Real Madrid -Sevilla
ZDF info HD
-Astra 19.2°E -11347 V 22000 -FTA
ZDF info
-Astra 19.2°E -11954 H 27500 -FTA
OBN
-Eutelsat 16°E -11304 H 30000 -FTA
Member SatDreamGr Projects
Germany
15:05 Carl Zeiss Jena - Babelsberg
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
15:05 Energie Cottbus - Viktoria Berlin
RBB Brandenburg / RBB Berlin HD
-Astra 19.2°E -10891 H 22000 -FTA
RBB Brandenburg / RBB Berlin
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
Super Cup FINAL 2016
21:30 Borussia Dortmund - Bayern Munich
ZDF HD
-Astra 19.2°E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2°E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13°E -11054 H 27500 -FTA
Europe
Club Friendlies
16:00 Eintracht Frankfurt - Celta Vigo
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
16:00 Rot-Weiß Erfurt - Mainz 05
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
18:00 RB Leipzig- Real Betis
ServusTV HD (Germany)
-Astra 19.2°E -11303 H 22000 -FTA
Servus TV (Germany)
-Astra 19.2°E -12663 H 22000 -FTA
-Eutelsat 9°E -11785 H 27500 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
18:00 Shalke 04 - Athletic Bilbao
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
23:00 Chicago Fire - Orlando City
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
01:00 Seattle Sounders - Real Salt Lake
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
Member SatDreamGr Projects
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)