ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ FTA (FREE TO AIR) LIVE ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2013
FOOTBALL
Russian Premier League
11.30 FC Rostov - FC Spartak Moskva ABS.1 75.0E 12640V22000-3/4 FTA
Holland Eredivisie League
13.30 SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam FOG.TV/HD 42.0E TURKSAT.3A 11555V27500-3/4 FTA
Italian Calcio League Serie A
13.30 AS Roma - ACF Fiorentina IRIB 26.0E BADR.5 11881H27500-5/6 FTA-HD
21.45 Internazionale - Parma FC IRIB 26.0E BADR.5 11881H27500-5/6 FTA-HD
Belgium Jupiler League
15.30 OH Leuven - Standard de Liege TURKSAT.3A 42.0E TV.NET 12652V4444-5/6 FTA
England FA Cup
16.00 Tamworth - Bristol City FC ITV/HD 28.2E ASTRA.1N 10832H22000-5/6 FTA-HD
German Bundesliga 1st Div.
16.30 SC Freiburg - VfL Wolfsburg DUBAI.SPORTS.BUNDESLIGA 26.0E Badr.4 12130V27500-3/4 FTA
16.30 SC Freiburg - VfL Wolfsburg DUBAI.SPORTS.BUNDESLIGA 7.0W Nilesat.102 12226H27500-3/4 FTA
18.30 Eintr. Braunschweig - Hertha Berlin DUBAI.SPORTS.BUNDESLIGA 26.0E Badr.4 12130V27500-3/4 FTA
18.30 Eintr. Braunschweig - Hertha Berlin DUBAI.SPORTS.BUNDESLIGA 7.0W Nilesat.102 12226H27500-3/4 FTA
England Premier League
18.00 Arsenal - Everton IRIB 26.0E BADR.5 11881H27500-5/6 FTA
German Cup Draw
19.00 Quarter Final Draw ARD.DAS.ERSTE/HD 19.2E ASTRA.1M 11494H22000-2/3 FTA-HD
19.00 Quarter Final Draw ARD.DAS.ERSTE/HD 13.0E HOTBRIRD.13B 11541V22000-5/6 FTA
Portugal SuperLiga
19.45 Gil Vicente FC - Sporting Lisbon RTP.INTERNATIONAL 13.0E HOTBIRD.13B 10723H29900-3/4 FTA
Israeli Liga Al
20.50 Beitar Jer. - Maccabi.Tel.Aviv IBA.CHANNEL.1/HD 4.0W AMOS.3 10972V30000-2/3 FTA-HD
Άλλα ΣΠΟΡ απο το Eurosport
ESP Greek 13.E Hotbird.13E 11278V27500-3/4 DVB-S2 8PSK FTA-HD
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK FTA
09:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
10:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
11:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
12:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
13:15 ΣΚΙ ΑΝΤΟΧΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
16:00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
19:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
22:40 ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΣΠΟΡ
22:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: UK CHAMPIONSHIP
01:00 ΔΙΑΘΛΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
01:30 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
02:25 ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΣΠΟΡ
02:30 EUROSPORT-Η πρόταση της Ημέρας
Επιμέλεια: Tasos.cz