ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ FTA (FREE TO AIR) LIVE ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
ΠΕΜΠΤΗ 20-2-2014
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Qatar Stars League
15.00 Lekhwiya - Wakra Bein Sports HD 25.5E 11623 - V - 27500 FTA-HD
15.00 Lekhwiya - Wakra Bein Sports HD 7.0W 12245 - V - 27500 FTA-HD
18.15 El Jaish - Qatar Bein Sports HD 25.5E 11623 - V - 27500 FTA-HD
18.15 El Jaish - Qatar Bein Sports HD 7.0W 12245 - V - 27500 FTA-HD
Turkish.1Lig
19.00 Gaziantep - Samsunspor TRT.Avaz 42.0E 11096 - H - 30000 FTA
19.00 Gaziantep - Samsunspor TRT.Avaz 7.0E 11637 - H - 30000 FTA
Uefa Europa League
20.00 Dnipro - Tottenham 2+2 Ukraine 4.8E 11766 - H - 27500 FTA / Maybe Encrypt
20.00 Dnipro - Tottenham Itv 4 28.2E 10758 - V - 22000 FTA
20.00 Juventus - Trabzonspor AZTV 46.0E 11169 - H - 20400 FTA / Maybe Encrypt
20.00 Juventus - Trabzonspor Star Tv Turkey 42.0E 11054 - H - 30000 FTA / Maybe Encrypt
20.00 Odessa - Olympique Lionnais W9 Suisse 9.0E 12034 - V - 27500 FTA / MPEG 4
20.00 Dinamo Kiev - Valencia Idman Azerbaijan 46.0E 11169 - H - 20400 FTA / Maybe Encrypt
20.00 Dinamo Kiev - Valencia 1+1 4.0W 10722 - H - 27400 FTA / Maybe Encrypt
22.00 Porto - Eintracht Frankfurt Kabel Eins 19.2E 12544 - H - 22000 FTA
22.00 Porto - Eintracht Frankfurt Idman Azerbaijan 46.0E 11169 - H - 20400 FTA / Maybe Encrypt
22.00 Swensea - Napoli AZTV 46.0E 11169 - H - 20400 FTA / Maybe Encrypt
22.00 Swensea - Napoli ITV 1 28.2E 10891 - H - 22000 FTA
22.00 Swensea - Napoli ITV 1 LONDON HD 28.2E 10832 - H - 22000 FTA-HD / MPEG 4
22.00 Betis Sevilla - Rubin Kazan NTV Russia 46.0E 11135 - H - 27500 FTA
22.00 Betis Sevilla - Rubin Kazan NTV Russia 55.0E 12522 - V - 27500 FTA / MPEG 4
22.00 Betis Sevilla - Rubin Kazan NTV Russia 75.0E 12640 - V - 22000 FTA
AFA Primera Division
22.00 Belgrano - Newell's Old Boys TV Net Turkey 42.0E 12653 - V - 4400 FTA/ Maybe Encrypt
ΜΠΑΣΚΕΤ
21.45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Ζ) ΔΤ 3.1E 12715 - H - 18910 FTA
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
19.40 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ζ) ΔΤ 3.1E 12715 - H - 18910 FTA
Άλλα ΣΠΟΡ απο το Eurosport
ESP Greek 13.0E Hotbird.13E 11278V27500-3/4 DVB-S2 8PSK FTA HD
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK FTA
09:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
10:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SPEEDWAY
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
12:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SPEEDWAY
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ
17:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SPEEDWAY
18:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SPEEDWAY
20:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ
21:00 ΠΑΜΕ ΣΟΤΣΙ!
21:30 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: FIGHT CLUB
23:00 ALL SPORTS: WATTS
23:30 ΠΑΜΕ ΣΟΤΣΙ!
00:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SPEEDWAY
01:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ
02:00 ΠΑΜΕ
Επιμέλεια: Tasos.cz