Kαι για τους φιλους απο το εξωτερικο:
Δεύτερα 17 Οκτωβριου
19.00 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Tivibu Spor HD
-Turksat 42°E- 11853 H 25000 -FTA (DVB-S2)
Arena Sport 2
- Hellasat 39°E - 11135,V 30000- FTA/Tandberg
Και όσοι εχουν συνδρομή στο Laola TV
Kαι για τους φιλους απο το εξωτερικο:
Δεύτερα 17 Οκτωβριου
19.00 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Tivibu Spor HD
-Turksat 42°E- 11853 H 25000 -FTA (DVB-S2)
Arena Sport 2
- Hellasat 39°E - 11135,V 30000- FTA/Tandberg
Και όσοι εχουν συνδρομή στο Laola TV
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΑΝ, ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΜΕΤΡΑ, ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΤΡΟΙΚΑΝΟΙ, AΦΟΥ ΗΔΗ ΠΗΡΑΝ 1 ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΠΙΣΩ ΣΕ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΜΙΖΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΜΑΣ, ΤΩΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΙΒΟΝΤΑΣ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΦΙΛΕΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΑΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΒΡΩΜΙΚΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΑΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΚΟΥΣΟΥΝ ΣΕ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝ ???
Τρίτη 18 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:00: OTE Sport 6 ATP 250 Kremlin Cup, κυρίως ταμπλό
13:00: OTE Sport 6 ATP 250 Kremlin Cup, κυρίως ταμπλό
13:00: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: 2η ημέρα
19:00: ΕΡΤ 1 ΑΕΚ-Σζολνόκι – Champions League Basketball, 1η αγωνιστική
19:30: Novasports 3 Τσιμπόνα-Ιberostar Τενερίφη – Champions League Basketball, 1η αγωνιστική
19:30: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: 2η ημέρα
21:00: Novasports 2 Helios Ντομζάλε-Αρης – Champions League Basketball, 1η αγωνιστική
21:30: Novasports 3 Ντινάμο Σάσαρι-Ζιελόνα Γκόρα – Champions League Basketball, 1η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 2 Μπάγερ Λεβερκούζεν-Τότεναμ - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 5ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 3 Ρεάλ Μαδρίτης-Λέγκια Βαρσοβίας - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 6ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 4 Λιόν-Γιουβέντους - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 8ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 5 Σπόρτινγκ Λισσαβώνας-Μπορούσια Ντόρτμουντ - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 6ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 6 Λέστερ-Κοπεγχάγη - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 7ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 7 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Σεβίλλη - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 8ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 8 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μονακό - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 5ος όμιλος, 3η αγωνιστική
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
19:00: Novasports 1 Στο φιλέ
20:00: OTE Sport 2 UEFA Champions League Show
20:00: OTE Sport 4 Pick & Roll
21:00: Novasports 1 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45: OTE Sport 1 UEFA Champions League (Λεπτό προς λεπτό)
23:45: OTE sport 2 UEFA Champions League Show
πηγή sentragoal.gr
Τετάρτη 19 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: 3η ημέρα
14:30: OTE Sport 6 ATP 250 Kremlin Cup, κυρίως ταμπλό
16:30: OTE Sport 6 ATP 250 Kremlin Cup, κυρίως ταμπλό
17:00: OTE Sport 3 Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Σίτι - UEFA Youth League, φάση ομίλων, 3ος όμιλος, 3η αγωνιστική
19:30: Novasports 2 Ρόσα Ράντομ-ΠΑΟΚ – Basket Champions League, 1η αγωνιστική
19:30: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: 3η ημέρα
19:30: OTE Sport 6 Φλένσμπουργκ-Βίσλα Πλοκ - EHF Champions League χάντμπολ, φάση ομίλων, 3η αγωνιστική
19:30: Eurosport 2 Νίζνι-Γκραν Κανάρια – Eurocup, 2η αγωνιστική
21:30: Novasports 2 Βαρέζε-Βιλερμπάν – Basket Champions League, 1η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 2 Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Σίτι - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 3ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: EΡΤ 1 Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Σίτι - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 3ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 3 Μπάγερν Μονάχου-Αϊντχόφεν - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 4ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 4 Σέλτικ-Γκλάντμπαχ - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 3ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 5 Αρσεναλ-Λουντογκόρετς - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 1ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 6 Παρί Σεν Ζερμέν-Βασιλεία - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 1ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 7 Ροστόφ-Ατλέτικο Μαδρίτης - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 4ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 8 Ντιναμό Κιέβου-Μπενφίκα - UEFA Champions League, φάση ομίλων, 2ος όμιλος, 3η αγωνιστική
02:45: OTE Sport 7 Κρουζέιρο-Κορίνθιανς - Copa do Brasil, προημιτελικός, 2ος αγώνας
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
20:00: OTE Sport 2 UEFA Champions League Show
21:00: Novasports 1 Η ώρα των πρωταθλητών
21:00: ΕΡΤ 1 Champions EΡΤ
21:45: OTE Sport 1 UEFA Champions League (Λεπτό προς λεπτό)
23:30: ΕΡΤ 1 Champions EΡΤ
23:45: OTE Sport 2 UEFA Champions League Show
πηγή sentragoal.gr
Πέμπτη 20 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: 4η ημέρα
16:30: OTE Sport 6 ATP 250 Kremlin Cup, κυρίως ταμπλό
19:45: ΕΡΤ 1 Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές – Euroleague, 2η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 2 Καραμπάγκ-ΠΑΟΚ - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 10ος όμιλος, 3η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 4 Σταντάρ Λιέγης-Παναθηναϊκός - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 7ος όμιλος, 3η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 5 Θέλτα-Αγιαξ - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 7ος όμιλος, 3η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 6 Ιντερ-Σαουθάμπτον - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 11ος όμιλος, 3η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 7 Σλόβαν Λίμπερετς-Φιορεντίνα - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 10ος όμιλος, 3η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 8 Κράσνονταρ-Σάλκε - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 9ος όμιλος, 3η αγωνιστική
21:00: Novasports 3 Μπάμπεργκ-Ούνικς Καζάν – Euroleague, 2η αγωνιστική
21:05: Novasports 4 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης – Euroleague, 2η αγωνιστική
21:45: Novasports 5 Νταρουσάφακα-Αρμάνι Μιλάνο – Euroleague, 2η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 2 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ–Φενέρμπαχτσε - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 1ος όμιλος, 3η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 3 Ολυμπιακός-Αστάνα - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 2ος όμιλος, 3η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 4 Γιουνγκ Μπόις-ΑΠΟΕΛ - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 2ος όμιλος, 3η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 5 Ρόμα-Αούστρια Βιέννης - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 5ος όμιλος, 3η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 6 Γκενκ-Αθλέτικ Μπιλμπάο - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 6ος όμιλος, 3η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 7 Μάιντς-Αντερλεχτ - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 3ος όμιλος, 3η αγωνιστική
22:05: OTE Sport 8 Ραπίντ Βιέννης-Σασουόλο - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 6ος όμιλος, 3η αγωνιστική
01:55: OTE Sport 5 Moto3 - Αυστραλία, 1ες ελεύθερες δοκιμές
02:50: OTE Sport 5 MotoGP - Αυστραλία, 1ες ελεύθερες δοκιμές
03:00: OTE Sport 4 Μινεσότα Λινξ-Λος Αντζελες Σπαρκς - WNBA τελικοί, 5ος αγώνας
03:50: OTE Sport 5 Moto2 - Αυστραλία, 1ες ελεύθερες δοκιμές
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: OTE Sport 2 UEFA Europa League Show
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
19:00: ΕΡΤ 1 Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές – Euroleague, 2η αγωνιστική (Pre game)
20:00: OTE Sport 1 UEFA Europa League (Λεπτό προς λεπτό)
21:00: OTE Sport 3 Ολυμπιακός-Αστάνα - UEFA Europa League, φάση ομίλων, 2ος όμιλος, 3η αγωνιστική (Pre game)
21:00: Novasports 1 Η ώρα των πρωταθλητών
21:45: ΕΡΤ 1 Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές – Euroleague, 2η αγωνιστική (Post game)
22:00: Novasports 2 Super Euroleague
23:00: EPT 1 Euroleague Show
00:05: OTE Sport 2 UEFA Europa League Show
πηγή sentragoal.gr
Παρασκευή 21 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
06:05: OTE Sport 5 Moto3 - Αυστραλία, 2ες ελεύθερες δοκιμές
07:00: OTE Sport 5 MotoGP - Αυστραλία, 2ες ελεύθερες δοκιμές
08:00: OTE Sport 5 Moto2 - Αυστραλία, 2ες ελεύθερες δοκιμές
13:00: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: Προημιτελικοί
16:45: Eurosport 1 Βενεζουέλα-Ισπανία - FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών, Ιορδανία: Playoff για την 3η θέση
17:50: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, 1ες ελεύθερες δοκιμές
18:30: OTE Sport 8 ATP 250 Kremlin Cup, προημιτελικός
18:45: Eurosport 1 Βόρεια Κορέα-Ιαπωνία - FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών, Ιορδανία: Τελικός
19:30: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: Προημιτελικοί
19:30: OTE Sport 7 Βίρτσμπουργκερ Κίκερς-Καρλσρούη - Bundesliga 2, 10η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 6 ATP 250 Αμβέρσα, προημιτελικός
20:00: Novasports 1 Γαλατάσαραϊ-Ερυθρός Αστέρας – Εuroleague, 2η αγωνιστική
20:00: Νovasports 2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός Superfoods – Euroleague, 2η αγωνιστική
20:00: Νovasports 3 Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπασκόνια – Euroleague, 2η αγωνιστική
20:30: OTE Sport 8 ATP 250 Kremlin Cup, προημιτελικός
21:30: OTE Sport 1 Αμβούργο-Αϊντραχτ Φρανκφούρτης - Bundesliga, 8η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 2 Οσασούνα-Μπέτις - LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
21:45: Novasports 5 Μονακό-Μονπελιέ – Ligue 1, 10η αγωνιστική
21:50: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι , 2ες ελεύθερες δοκιμές
22:00: OTE Sport 6 ATP 250 Αμβέρσα, προημιτελικός
22:00: Νovasports 3 Μπαρτσελόνα-Φενέρμπαχτσε – Euroleague, 2η αγωνιστική
23:00: Novasports 1 Μαρίτιμο-Μποαβίστα – Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, 8η αγωνιστική
01:55: OTE Sport 5 Moto3 - Αυστραλία, 3ες ελεύθερες δοκιμές
02:50: OTE Sport 5 MotoGP - Αυστραλία, 3ες ελεύθερες δοκιμές
03:50: OTE Sport 5 Moto2 - Αυστραλία, 3ες ελεύθερες δοκιμές
05:30: OTE Sport 5 Moto3 - Αυστραλία, κατατακτήριες δοκιμές
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
14:00: EΡΤ 1 Europa League EΡΤ
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
19:00: Novasports 1 Η ώρα των πρωταθλητών
19:00: OTE Sport 3 Sport Show
22:00: Novasports 2 Super Euroleague
22:00: EΡΤ 1 Euroleague Show
πηγή sentragoal.gr
Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
06:25 OTE sport5HD MotoGP: Αυστραλία, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές
07:05 OTE sport5HD MotoGP: Αυστραλία, Κατατακτήριες Δοκιμές
08:00 OTE sport5HD Moto2: Αυστραλία, Κατατακτήριες Δοκιμές
08:00 OTE sport8HD FIVB Club World Championship: 1ος Ημιτελικός Γυναικών
14:00 Novasports4HD Τένις: ATP World Tour 250, Στοκχόλμη Ημιτελικά
14:00 OTE sport2HD Εσπανιόλ-Εϊμπαρ: LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
14:00 OTE sport3HD Σαντχάουζεν-Ζανκτ Πάουλι: Bundesliga 2, 10η αγωνιστική
14:30 OTE sport1HD Μπόρνμουθ-Τότεναμ: Premier League, 9η αγωνιστική
15:00 OTE sport6HD Τένις: ATP 250 Αμβέρσα, 1ος Ημιτελικός
16:00 Novasports1HD Δόξα Λευκάδας-Ολυμπιακός: Basket League, 3η αγωνιστική
16:00 Novasports3HD Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης: Super League, 8η αγωνιστική
16:30 OTE sport3HD Ινγκολσταντ-Ντόρτμουντ: Bundesliga, 8η αγωνιστική
16:30 OTE sport4HD Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ: Bundesliga, 8η αγωνιστική
16:30 OTE sport7HD Χέρτα Βερολίνου-Κολωνία: Bundesliga, 8η αγωνιστική
16:30 OTE sport8HD Ντάρμσταντ-Βόλφσμπουργκ: Bundesliga, 8η αγωνιστική
17:00 OTE sport1HD Αρσεναλ-Μίντλεσμπρο: Premier League, 9η αγωνιστική
17:00 OTE sport6HD Τένις: ATP 250 Αμβέρσα, 2ος Ημιτελικός
17:15 OTE sport2HD Βαλένθια-Μπαρτσελόνα: LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
17:50 OTE sport5HD Formula 1: United States Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές
18:00 Novasports5HD Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Γκινγκάμπ
18:15 Novasports1HD Πλατανιάς-Ξάνθη: Super League, 8η αγωνιστική
19:00 OTE sport7HD Σαμπντόρια-Τζένοα: Serie A TIM, 9η αγωνιστική
19:15 Novasports3HD Αρης-ΠΑΟΚ: Basket League, 3η αγωνιστική
19:30 OTE sport1HD Λίβερπουλ-Γουέστ Μπρομ: Premier League, 9η αγωνιστική
19:30 OTE sport2HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αλαβές: LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
19:30 OTE sport3HD Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ: Bundesliga, 8η αγωνιστική
20:00 OTE sport8HD FIVB Club World Championship: 1ος Ημιτελικός Ανδρών
20:15 Novasports4HD Σπόρτινγκ-Τοντέλα: Πορτογαλικό πρωτάθλημα
20:30 Novasports2HD ΑΕΚ-Πανιώνιος: Super League, 8η αγωνιστική
20:50 OTE sport5HD Formula 1: United States Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές
21:00 Novasports1HD Ρεν-Ναντ: Γαλλικό πρωτάθλημα
21:45 OTE sport1HD Μίλαν-Γιουβέντους: Serie A TIM, 9η αγωνιστική
21:45 OTE sport2HD Γρανάδα-Σπόρτινγκ Χιχόν: LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
22:30 Novasports4HD Πόρτο-Αρούκα: Πορτογαλικό πρωτάθλημα
23.00 OTE sport8HD FIVB Club World Championship, 2ος Ημιτελικός Ανδρών
02:35 OTE sport5HD Moto3: Αυστραλία, Warm Up
03:05 OTE sport5HD Moto2: Αυστραλία, Warm Up
03:35 OTE sport5HD MotoGP: Αυστραλία, Warm Up
04:45 OTE sport5HD Moto3: Αυστραλία, Αγώνας
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
12:00 ΣΚΑΪ Goal χωρίς σύνορα
16:00 Novasports2HD Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό
22:30 Novasports2HD Παίζουμε Ελλάδα
πηγή sentragoal.gr
Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
06:05: OTE Sport 5 Moto2 - Αυστραλία, αγώνας
07:30: OTE Sport 5 MotoGP - Αυστραλία, αγώνας
08:00: OTE Sport 8 FIVB Club World Championship, τελικός 3ης θέσης γυναικών
13:00: OTE Sport 2 Θέλτα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια - LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
13:00: OTE Sport 6 Μπρέσια-Αρμάνι Μιλάνο - Lega Basket Serie A, 4η αγωνιστική
13:30: OTE Sport 4 Μπανταλόνα-Μπασκόνια - ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική
13:30: OTE Sport 7 Ουντινέζε-Πεσκάρα - Serie A TIM, 9η αγωνιστική
14:30: OTE Sport 3 Νυρεμβέργη-Αννόβερο - Bundesliga 2, 10η αγωνιστική
15:30: OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι-Σαουθάμπτον - Premier League, 9η αγωνιστική
15:30: OTE Sport 6 ATP 250 Αμβέρσα, τελικός
16:00: OTE Sport 4 Κροτόνε-Νάπολι - Serie A TIM, 9η αγωνιστική
16:00: OTE Sport 5 Τορίνο-Λάτσιο - Serie A TIM, 9η αγωνιστική
16:00: OTE Sport 7 Κάλιαρι-Φιορεντίνα - Serie A TIM, 9η αγωνιστική
16:00: OTE Sport 8 Αταλάντα-Ιντερ - Serie A TIM, 9η αγωνιστική
16:00: Novasports 2 Ηρακλής-Ατρόμητος – Super League, 8η αγωνιστική
16:00: Novasports 4 Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Ιf Stockholm Open: Τελικός
16:30: OTE Sport 3 Λειψία-Βέρντερ Βρέμης - Bundesliga, 8η αγωνιστική
17:00: Novasports 3 Παναθηναϊκός Superfoods-Κόροιβος – Stoiximan.gr Basket League, 3η αγωνιστική
17:15: OTE Sport 2 Σεβίλλη-Ατλέτικο Μαδρίτης - LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
18:00: OTE Sport 1 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Premier League, 9η αγωνιστική
18:15: Novasports 2 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ – Super League, 8η αγωνιστική
18:15: Novasports 5 Λεβαδειακός-Παναιτωλικός – Super League, 8η αγωνιστική
18:30: OTE Sport 3 Σάλκε-Μάιντς - Bundesliga, 8η αγωνιστική
19:00: OTE Sport 6 Γεζιλγκιρεσούν-Φενέρμπαχτσε - Turkish Basketball League 3η αγωνιστική
19:00: OTE Sport 8 FIVB Club World Championship, τελικός 3ης θέσης ανδρών
19:30: OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ-Λας Πάλμας - LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
19:30: OTE Sport 4 Εστουντιάντες-Φενέρμπαχτσε - ACB Liga Endesa, 5η αγωνιστική
19:30: OTE Sport 7 Μάλαγα-Λεγανές - LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
20:30: Novasports 1 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ – Super League, 8η αγωνιστική
21:15: OTE Sport 8 FIVB Club World Championship, τελικός ανδρών
21:45: OTE Sport 1 Ρόμα-Παλέρμο - Serie A TIM, 9η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο - LaLiga Santander, 9η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 5 Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, αγώνας
21:45: Novasports 2 Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ – Ligue 1, 10η αγωνιστική
22:00: ΕΡΤ 2 Formula 1 – Γκραν πρι ΗΠΑ, αγώνας
22:15: Novasports 3 Mπελενένσες-Μπενφίκα – Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, 8η αγωνιστική
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
13:00: ΣΚΑΪ Goal χωρίς σύνορα
17:00: Novasports 1 Παίζουμε Ελλάδα (Λεπτό προς λεπτό)
20:00: OTE Sport 5 Grand Prix
21:30: ΕΡΤ 1 Αθλητική Κυριακή
21:40: ΣΚΑΪ Kick Off
22:30: Novasports 1 Παίζουμε Ελλάδα
22:30: OTE Sport 3 Sport Show
πηγή sentragoal.gr
Δευτέρα 24 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00: OTE Sport7HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
16:00: OTE Sport7HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
18:00: OTE Sport7HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
18:00: Novasports 2 ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΠΑΟΚ – Volley League «Πάμε Στοίχημα», 1η αγωνιστική
19:30: Novasports 1 Βέροια-Παναθηναϊκός – Super League, 8η αγωνιστική
19:45: OTE Sport6HD ATP 500 Swiss Indoor, κυρίως ταμπλό
21:15: OTE Sport8HD Καϊζερσλάουτερν-Μπόχουμ - Bundesliga 2, 10η αγωνιστική
21:45: OTE Sport6HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
21:45: OTE Sport7HD Καζέρτα-Πιστόια - Lega Basket Serie A, 4η αγωνιστική
22:00: Novasports 2 Μπράγκα-Ντεπορτίβο Τσάβες – Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, 8η αγωνιστική
22:30: OTE Sport2HD Βραβεία LaLiga 2016
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
18:30: OTE Sport6HD Top Spin
19:00: Novasports 1 Παίζουμε Ελλάδα
21:30: Novasports 1 Παίζουμε Ελλάδα
22:00: ΕΡΤ 3 Press-ing
22:30: OTE Sport3HD Sport Show
23:45: ΣΚΑΪ Η Δίκη στον ΣΚΑΪ
πηγή sentragoal.gr
Τρίτη 15 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
15:00: OTE Sport 1 HD ΑΕΛ Καλλονής-Αγροτικός Αστέρας 1932 - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
15:00: OTE Sport 3 HD Αιγινιακός Π.Α.-Αρης - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
16:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
16:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
17:15: OTE Sport 1 HD Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ 1925 - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
17:15: OTE Sport 3 HD Πανθρακικός ΑΠΣ-Καλλιθέα ΓΣ - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
18:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
18:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
19:00: Novasports 3 ΠΑΟΚ-Ουσάκ Σπορτίφ – Basketball Champions League, 2η αγωνιστική
19:00: Novasports 2 Ούνικς Καζάν-Νταρουσάφακα – Euroleague, 3η αγωνιστική
19:00: Novasports 5 Νεπτούνας-Βαρέζε - Basketball Champions League, 2η αγωνιστική
19:30: OTE Sport 1 HD ΑΕΚ-Κασσιόπη ΑΟ - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
20:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
21:00: Novasports 2 Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο – Euroleague, 3η αγωνιστική
21:00: Novasports 5 Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Euroleague, 3η αγωνιστική
21:30: Novasports 3 Σαρλερουά-ΑΕΚ – Basketball Champions League, 2η αγωνιστική
21:45: Novasports 4 Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη – Γερμανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου, 2ος γύρος
21:45: OTE Sport 2 HD Τζένοα-Μίλαν - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
22:00: Novasports 1 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια – Euroleague, 3η αγωνιστική
22:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
02:30: OTE Sport 4 HD Κλίβελαντ Καβαλίερς-Νιου Γιορκ Νικς – NBA, κανονική περίοδος
05:30: OTE Sport 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Σαν Αντόνιο Σπερα, NBA, κανονική περίοδος
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
19:00: Novasports 1 Στο φιλέ
20:00: OTE Sport 4 HD Pick & Roll
20:30: Novasports 1 Η ώρα των πρωταθλητών
23:00: Novasports 2 Super Euroleague
23:00: ΕΡΤ 1 Euroleague Show
πηγή sentragoal.gr
Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
15:00: OTE Sport 1 HD Πανιώνιος-Λεβαδειακός - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
15:00: OTE Sport 3 HD ΠΑΣ Γιάννινα-Ξάνθη - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
16:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
16:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
17:15: OTE Sport 1 HD Ατρόμητος-Παναιτωλικός - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
17:15: OTE Sport 3 HD ΠΑΟΚ-ΑΕΛ, Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
18:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
18:00: OTE Sport 7 HD ATP 500 Erste Bank Open, Βιέννη, κυρίως ταμπλό
19:00: Novasports 1 Μπεσίκτας-Παρτίζαν Βελιγραδίου – Basketball Champions League, 2η αγωνιστική
19:00: Novasports 3 Αρης-Μπάκεν Μπερς – Basketball Champions League, 2η αγωνιστική
19:30: OTE Sport 1 HD Ολυμπιακός-Πλατανιάς - Κύπελλο Ελλάδας, 2η φάση, 1η αγωνιστική
20:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, κυρίως ταμπλό
20:00: Novasports 4 Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα – Euroleague, 3η αγωνιστική
20:00: Eurosport 2 Ζενίτ-Μούρθια – Eurocup, 3η αγωνιστική
20:45: Novasports 5 Φενέρμπαχτσε-Ζαλγκίρις Κάουνας – Euroleague, 3η αγωνιστική
21:00: ΕΡΤ 1 Μπάμπεργκ-Παναθηναϊκός – Euroleague, 3η αγωνιστική
21:05: Novasports 2 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Γαλατάσαραϊ – Euroleague, 3η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 1 HD Γιουβέντους-Σαμπντόρια - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 2 HD Σασουόλο-Ρόμα - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 3 HD Νάπολι-Εμπολι - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 4 HD Ιντερ-Τορίνο - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 7 HD Φιορεντίνα-Κροτόνε - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
21:45: OTE Sport 8 HD Λάτσιο-Κάλιαρι - Serie A TIM, 10η αγωνιστική
21:45: Novasports 1 Μπάγερν Μονάχου-Αουγκσμπουργκ – Γερμανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου, 2ος γύρος
21:45: Eurosport 2 Μάλαγα-Μπάγερν Μονάχου – Eurocup, 3η αγωνιστική
22:00: OTE Sport 6 HD ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό
03:00: OTE Sport 4 HD Μέμφις Γκρίζλις-Μινεσότα Τίμπεργουλβς, NBA, κανονική περίοδο
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: ΕΡΤ 3 Ο κόσμος των σπορ
21:00: Novasports 1 Η ώρα των πρωταθλητών
23:00: Novasports 2 Super Euroleague
23:00: ΕΡΤ 1 Euroleague Show
πηγή sentragoal.gr
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)