ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ FTA (FREE TO AIR) LIVE ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-12-2013
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Ziraat Turkey Kupasi
16.00 Eskisehirspor - Fethyiyespor A Haber 42° East 11791 - H - 16000 FTA / Maybe Encrypt
16.00 Eskisehirspor - Fethyiyespor A Haber HD 42° East 11896 - H - 11200 FTA / MPEG 4 / Maybe Encrypt
18.30 Galatasaray - Balikeirspor ATV Turkey 42° East 11628 - H - 6666 FTA / Maybe Encrypt
18.30 Galatasaray - Balikeirspor ATV Turkey 42° East 11791 - H - 16000 FTA / Maybe Encrypt
18.30 Galatasaray - Balikeirspor ATV Turkey HD 42° East 11896 - H - 11200 FTA / MPEG 4 / Maybe Encrypt
20.30 Bucaspor - Antalyaspor A Haber 42° East 11791 - H - 16000 FTA / Maybe Encrypt
20.30 Bucaspor - Antalyaspor A Haber HD 42° East 11896 - H - 11200 FTA / MPEG 4 / Maybe Encrypt
Coupe de la Ligue
18.00 Olympique Lionnais - Stade de Reims France 2 5° West 11590 - V - 20000 FTA
18.00 Olympique Lionnais - Stade de Reims Ntv Spor 42° East 11054 - H - 30000 FTA / Maybe Encrypt
22.00 Paris Saint Germain - Saint Etienne Ntv Spor 42° East 11054 - H - 30000 FTA / Maybe Encrypt
FIFA Club World Cup 2013 - Match for FIFTH PLACE
18.30 Al Alhy - Monterrey TV EM 42° East 11958 - V - 27500 FTA / Maybe Encrypt
FIFA Club World Cup 2013 - SEMIFINAL
21.30 Raja Casablanca - Atletico Mineiro TV EM 42° East 11958 - V - 27500 FTA / Maybe Encrypt
Tim Cup
22.00 Juventus - Avellino Rai 213° East 10992 - V - 27500 FTA / Maybe Encrypt
Άλλα ΣΠΟΡ απο το Eurosport
ESP Greek 13.0E Hotbird.13E 11278V27500-3/4 DVB-S2 8PSK FTA-HD
09:30 ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ
09:50 WORLD SERIES BY RENAULT
10:20 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ
10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ
12:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ
13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ
15:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ
16:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ
17:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΔΑ: ΔΙΑΘΛΟ
18:00 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ
18:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΑΝΕΠ/ΜΙΑΔΑ: ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ
20:50 0ΤΑ ΣΠΟΡ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
20:55 Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
21:05 ΙΠΠΑΣΙΑ
22:05 Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
22:10 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR
23:10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ
23:15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
23:20 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
23:50 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ: EXTREME SAILING SERIES
00:20 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ
00:40 ALL SPORTS: PASS SPORT
01:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
02:00 ALL SPORTS: WATTS
Επιμέλεια: Tasos.cz