Results 1 to 6 of 6

Thread: Εθνική Ελλάδας

  1. #1

    nikolis123's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    καταγωγη καρδιτσα
    Age
    63
    Posts
    1,485
    Rep Power
    1578

    Εθνική Ελλάδας

    αν καταφερουν να φτασουν μεσα στους 8 καλιτερους κερναο ολο το φορουμ
    αν τηχι να πεκσουμε με τιν γερμανια και την πετακσουν εκσο παλι κερναο

    ευχομε την Εθνική Ελλάδας οτι το καλητερο

  2. #2

    Απ: Εθνική Ελλάδας

    Έχοντας ζήσει στο εξωτερικό, καταλαβαίνω απόλυτα τη χαρά και τη λαχτάρα σου για την Ελλάδα και για καθετί Ελληνικό!

    Να ήξερες όμως πόσο διαφορετικά φαίνονται τα πράγματα από "μέσα"...!!!

  3. #3

    Απ: Εθνική Ελλάδας

    Και εγω εχω ζησει εξω και εχεις δικιο.Αλλα τα πραγματα δεν φτιαχνονται απο εξω εμεις εδω μεσα να προσπαθησουμαι να τα αλλαξουμε

  4. #4

    Απ: Εθνική Ελλάδας

    Αν και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορούμε να τα αλλάξουμε!

    Οι ποδοσφαιριστές θα πάρουν ως αμοιβή αρκετές χιλιάδες (κάποια εκατομύρια αθροιστικά) για αυτή τους την επιτυχία, την ίδια στιγμή που ο γιατρός, ο δάσκαλος, ο καθηγητής, ο πυροσβέστης θα πάρουν.....ξέρεις τι!

    Στις ομάδες τους ας παίρνουν όσα εκατομμύρια θέλουν, θα τους βγάλω και το καπέλο! Αλλά να κοστίζει στο κράτος η κάθε "επιτυχία" είναι, για το φτωχό μου το μυαλό, εξοργιστικό!

    Φυσικά, αυτό είναι μόνο ένα πολύ μικρό παράδειγμα και δείγμα του τι συμβαίνει, απλά ορμώμενος από τη σχετική ανάρτηση, αναφέρθηκα σε αυτό!

  5. #5

    Απ: Εθνική Ελλάδας

    Εχεις δικιο σε αυτα που λες Εγω το εθεσα γενικα το θεμα Εμεις πρεπει να ξεσηκωθουμε για ολα αυτα που μας κανουν και αν χρειαστη ας βαρεσουμε και μια γροθια το μαχαιρι
    Οσο για αυτους που αναφερθηκες ακομα τα περνουν ενω εμεις οι απλοι εργατες περνουμε το τριτο το μακρ.......
    Μετα ειναι κατι προσωπικο στο οποιο αναφερθηκε ο Nikolis ειναι δικαιωμα του να κεραση οποιον θελη και ειδικα με τους γερμανους (τους εχει αχτι φαινεται)
    Ας το αφησουμε ωμως αυτες οι συζητησεις ειδικα εδω μεσα δεν βγαζουν τιποτε
    Καλο βραδυ)

  6. #6

    nikolis123's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    καταγωγη καρδιτσα
    Age
    63
    Posts
    1,485
    Rep Power
    1578

    Απ: Εθνική Ελλάδας

    Quote Originally Posted by kastri59 View Post
    Εχεις δικιο σε αυτα που λες Εγω το εθεσα γενικα το θεμα Εμεις πρεπει να ξεσηκωθουμε για ολα αυτα που μας κανουν και αν χρειαστη ας βαρεσουμε και μια γροθια το μαχαιρι
    Οσο για αυτους που αναφερθηκες ακομα τα περνουν ενω εμεις οι απλοι εργατες περνουμε το τριτο το μακρ.......
    Μετα ειναι κατι προσωπικο στο οποιο αναφερθηκε ο Nikolis ειναι δικαιωμα του να κεραση οποιον θελη και ειδικα με τους γερμανους (τους εχει αχτι φαινεται)
    Ας το αφησουμε ωμως αυτες οι συζητησεις ειδικα εδω μεσα δεν βγαζουν τιποτε
    Καλο βραδυ)
    ακριβος τους εχο μεγαλο αχτι ιδικα απο το τελεφτεο ευροπαικο
    (τους κσεσκισανε η μακαροναδες το εφχαριστιθικα) για τους ιταλους λενε ο εφιαλτις τις γερμανιας 18 χρονια δεν τους νικισανε αλα 18 θα περιμενουν
    και τι ιπε ενας κολογερμαναρας σιναδερφος φορτιγατζις εκι που περιμεναμε να παρουμε τα χαρτια αν χασουμε απο αφτους και πεταχτουμε εκσο απο το ευροπαικο τοτε να τους διοκσουν ολους απο τιν γερμανια

    ΚΑΝΕΜΟΥ ΤΙΝ ΧΑΡΙ ΘΕΟΥΛΙΜΟΥ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •