Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
15:00 ΕΡΤ Sports HD Λεβαδειακός - Παναχαϊκή Super League 2
19:30 Novasports 1HD ΟΦΗ – Ατρόμητος Super League
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open
21:45 Novasports 2HD Σατορού – Λανς Ligue 2
21:45 Novasports 1HD Μίλαν – Τορίνο Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 18 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρία Σάκκαρη - Αρίνα Σαμπαλένκα WTA Dubai Championships Τένις
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπεκεσάμπα – Ολυμπιακός CEV Challenge Cup Γυναικών Βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νοβάρα – Κομερσέκον CEV Champions League Γυναικών Βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Λίβερπουλ Champions League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ντόρτμουντ - Παρί Σεν Ζερμέν Champions League Ποδόσφαιρο
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακός-Άρσεναλ Ποδόσφαιρο
18:00 ΕΡΤ Sports HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Τελικός Λιγκ Καπ Βόλεϊ
18:15 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΕΚ – Παναιτωλικός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Α. Ο. Θήρας – Δρέσδη CEV Challenge Cup Γυναικών Βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μαασέικ - Γιαστρέμπσκι Βέγκελ CEV Champions League Ανδρών Βόλεϊ
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Λειψία Champions League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Βαλένθια Champions League Ποδόσφαιρο
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 20 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:35 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, STORLIEN-MERAKER Σκι
14:20 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, STORLIEN-MERAKER Σκι
16:00 Eurosport 2 Σειρά Pro Ανδαλουσίας Ποδηλασία
16:15 Eurosport 1 Άντχολτς Δίαθλο
17:00 Eurosport 1 Shoot out Σνούκερ
17:45 Eurosport 2 Σειρά Pro Ποδηλασία
19:00 Novasports 3HD Ζενίτ – Άλμπα EuroLeague Μπάσκετ
19:15 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Βιλερμπάν Euroleague Μπάσκετ
19:45 Novasports 2HD Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ – Μπενφίκα Europa League Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Σάλτσμπουργκ Europa League Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπασακσεχίρ Europa League Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς – Ίντερ Europa League Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Χετάφε – Άγιαξ Europa League Ποδόσφαιρο
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Μπριζ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Europa League
20:45 Eurosport 1 Shoot out Σνούκερ
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
21:45 Novasports 3HD Αρμάνι Μιλάνο – Χίμκι EuroLeague Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρόμα – Γάνδη Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λεβερκούζεν – Πόρτο Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ – Μάλμε Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γουλβς – Εσπανιόλ Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρέιντζερς – Μπράγκα Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΑΠΟΕΛ – Βασιλεία Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός – Άρσεναλ Europa League Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ζάλγκιρις EuroLeague Μπάσκετ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:45 Eurosport 1 Shout out Σνούκερ
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις
15:00 ΕΡΤ Sports HD Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
16:00 Eurosport 2 Σειρά PRO Ανδαλουσίας Ποδηλασία
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence
17:45 Eurosport 2 Σειρά Pro Ποδηλασία
18.00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Βάσεκ Πόσπισιλ Marseille Open Τένις
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Βουλγαρία Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Όσναμπρικ – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
20:00 Novasports 3HD Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ
20:45 Eurosport 1 Shoot out Σνούκερ
21:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές EuroLeague Μπάσκετ
21:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπαρτσελόνα EuroLeague Μπάσκετ
21:45 Novasports 24 HD Ντέρμπι – Φούλαμ EFL Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 4HD Μπρέσια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 1HD Μετς – Λυών Ligue 1 Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο - Σαν Πάουλι Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
14:00 ΕΡΤ Sports HD Εθνικός Πειραιά - ΑΝΟ Γλυφάδας Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 2HD Μπρέντφορντ – Μπλάκμπερν EFL Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις
15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Sports HD Ρέθυμνο Cretan Kings - Λαύριο Megabolt Α1 ανδρών Μπάσκετ
16:00 COSMOTE SPORT 9 HD 2020 Τσιτσιπάς-Μπούμπλικ ATP Tour 250 Marseille Open 13 Provence Τένις
16:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 4HD Γουίγκαν – Μίλγουολ EFL ChampionshipΑγγλία Ποδόσφαιρο
17:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ
18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Ναντ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάνσας Στέιτ Γουάιλντκατς – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ
19:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο
19:50 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Ζόντιακ Champions League Ανδρών Βόλεϊ
20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Άρης Super League Ποδόσφαιρο
20:45 Novasports 4HD Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μίσιγκαν Γούλβερινς - Πέρντιου Μπόιλερμεϊκερς NCAA Μπάσκετ
21:00 Novasports 3HD Λιλ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:30 FOX Sports Xavier Musketeers - Villanova Wildcats NCAA College Basketball Μπάσκετ
21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μόντσα – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς - Σακραμέντο Κινγκς NBA Μπάσκετ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός Handball Premier Χάντμπολ
13:00 ΕΡΤ Sports HD Παναχαϊκή – Εργοτέλης Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Στουτγκάρδη – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Ντάρμσταντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τσιτσιπάς- Αλιασίμ Τελικός Marseille Open 13 Provence Τένις
15:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα ΠΣ – Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο
15:30 Novasports 4HD Φίτεσε – Αϊντχόφεν Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 5HD Βερόνα – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 3HD Τορίνο – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
17:15 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 2HD Βόλος – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο
17:45 Novasports 4HD Χεράκλες – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βέσπρεμ – Μονπελιέ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Μάιντζ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 3HD Ρόμα – Λέτσε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μποαβίστα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 3HD Ίντερ– Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς - Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP 500 Rio Open presented by Claro Τένις
23:00 FOX Sports Creighton - Butler Bulldogs NCAA College Basketball Μπάσκετ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Φίλιπ Κολσράιμπερ - Μοχάμεντ Σάφγουατ ATP 500 Τένις
16:00 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Μάλεκ Τζαζίρι 2020 ATP 500 Τένις
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαέλ Μονφίς - Μάρτον Φούκσοβιτς 2020 ATP 500 Τένις
19:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλγαρία – Λετονία Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ
21:00 ΕΡΤ Sports HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ελλάδα Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2021 Μπάσκετ
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ζιλ Βιθέντε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Τρουά – Οσέρ Ligue 2 Γαλλία Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague Μπάσκετ
02:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2020 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel Τένις
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 25 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντάνιελ Έβανς - Φάμπιο Φονίνι ATP 500
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πάμπλο Καρένο Μπούστα - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρομπέρτο Μπαουτίστα-Αγκούτ - Γιαν Λέναρντ Στραφ ATP 500
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Μπάγερν Μονάχου UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Μπαρτσελόνα UEFA Champions League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Μπούμπλικ - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Φίλιπ Κολσράιμπερ ATP 500
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Ρέθυμνο Cretan Kings Basket League
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γκαέλ Μονφίς - Γιασουτάκα Ουτσιγιάμα ATP 500
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Ρέιντζερς Europa League
19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ TBF Basketball Super League
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σκάντιτσι - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Μάντσεστερ Σίτι Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λιόν – Γιουβέντους UEFA Champions League