Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 8 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30 Novasports 3HD Γεωργία – Ουρουγουάη ATP Cup Τένις
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Καλαμάτα ΠΣ – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Κύπρος EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Χάντμπολ
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο
18:35 Eurosport 1 Μαντόνα ντι Καμπίλιο, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 1ο σκέλος Σκι
19:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Τενερίφη Basketball Champions League Μπάσκετ
19:00 Novasports 3HD Ρίτας Βίλνιους - Ούνικς Καζάν Eurocup Μπάσκετ
19:15 Novasports 2HD Νταρουσάφακα – Τρέντο Eurocup Μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός - Πανιώνιος ΓΣΣ Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο
21:00 ΕΡΤ Sports HD Αντβέρπ – ΑΕΚ Basketball Champions League Μπάσκετ
21:00 Novasports 5HD Ολντενμπουργκ – Βενέτσια Eurocup Μπάσκετ
21:00 Novasports 3HD Παρτίζαν - Βίρτους Μπολόνια Eurocup Μπάσκετ
21:00 Novasports 1HD Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Σούπερ Καπ Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ξάνθη ΑΟ – Άρης Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο
21:35 Eurosport 1 Μαντόνα ντι Καμπίλιο, Νυχτερινό Σλάλομ Ανδρών 2ο σκέλος Σκι
22:00 Novasports 2HD Λέστερ - Αστον Βίλα Λιγκ Καπ Αγγλίας Ποδόσφαιρο
22:05 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν - Σεντ Ετιέν Λιγκ Καπ Γαλλίας Ποδόσφαιρο
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 9 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός - Αλούινβεντ Μίσκολτς EuroCup Γυναικών Mπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τρίκαλα AO - ΠΑΣ Λαμία Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Ατλέτικο Μαδρίτης Ημιτελικός Ισπανικού Super Cup Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 5HD Άλμπα Βερολίνου - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ώρα Κυπέλλου Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague Μπάσκετ
22:00 Novasports 4HD Μπασκόνια – Φενέρμπαχτσε EuroLeague Μπάσκετ
22:00 Novasports 3HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague Μπάσκετ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
17:00 ΕΡΤ Sports HD Εργοτέλης -Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 1HD Χίμκι-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης EuroLeague Μπάσκετ
21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα-Άβες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ
21:45 Novasports 1HDΡεν-Μαρσέιγ Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 5HD Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας EuroLeague Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Μπαρτσελόνα -Αναντόλου Εφές EuroLeague Μπάσκετ
22:00 Novasports 2HD Βαλένθια-Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ
23:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μορεϊρένσε-Πόρτο Πορτογαλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
10:50 Eurosport 2 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
11:20 Eurosport 1 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι
11:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Λουτζ
12:30 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι
12:40 Eurosport 2 Ομπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών Δίαθλο
14:15 Eurosport 1 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι
14:20 Eurosport 2 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020
14:30 Novasports 3HD Μπρέντφορντ – ΚΠΡ Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου – ΟΦ Ιεράπετρα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 Eurosport 2 Δρέσδη Σκι
15:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών Δίαθλο
15:30 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος Λήμνου – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ Play1 Κολοσσός – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ
15:45 ΕΡΤ Play4 Περιστέρι – Ρέθυμνο Basket League Μπάσκετ
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν - Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League Μπάσκετ
16:00 Novasports 2HD Κάλιαρι – Μίλαν Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:40 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 5HD Τσάρλτον - Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Βόλος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο
17:45 ΕΡΤ Sports HD Άρης - ΓΣ Ηρακλής Basket League Μπάσκετ
18:10 ΕΡΤ3 Ισραήλ – Ελλάδα EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Χάντμπολ
18:30 Novasports 3HD Μπορντό – Λιόν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 FOX Sports Villanova Wildcats - Georgetown Hoyas NCAA College Basketball Μπάσκετ
19:00 Novasports 4HD Λάτσιο - Νάπολι Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο
21:00 FOX Sports Xavier Musketeers – Creighton NCAA College Basketball Μπάσκετ
21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μπρεστ Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 1HD Ιντερ – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Σετούμπαλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
10:00 Eurosport 1 Αλτενμαρκτ – Τσάουχενσεε Σκι
11:00 Eurosport 2 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος Σκι
11:25 Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι
12:30 ΕΡΤ Sports HD Σλοβακία – Ρωσία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο
12:30 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Εστουντιάντες - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ
13:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ Δίαθλο
13:30 Novasports 3HD Ουντινέζε – Σασσουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
13:45 Eurosport 2 Λωζάνη Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος Σκι
14:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Σερβία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο
14:00 Novasports 5HD Κάρντιφ – Σουόνσι Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο
14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Όρμανσπορ - Αναντολού Εφές Τουρκικό πρωτάθλημα Μπάσκετ
14:25 Eurosport 1 Αντελμπόντεν Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι
15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο
15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ
15:00 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο
15:15 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα - Παναχαϊκή Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
15:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ Δίαθλο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Μπρέσια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 1HD Τορίνο – Μπολόνια Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
16:50 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Λαύριο Μπάσκετ
17:15 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο
18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 4HD Βερόνα – Τζένοα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:30 ΕΡΤ Sports HD Ιωνικός Νικαίας- Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ
19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League Ποδόσφαιρο
19:30 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο
20:00 Novasports 2HD Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης Τελικός ισπανικού Σούπερ Καπ Ποδόσφαιρο
20:45 Eurosport 2 Masters Λονδίνο Σνούκερ
21:45 Novasports 3HD Ρόμα – Γιουβέντους Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 5HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς - Γιούτα Τζαζ NBA Μπάσκετ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 13 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 ΕΡΤ Sports HD Κροατία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο
15:30 ΕΡΤ Sports HD Ρωσία – Σερβία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο
17:00 ΕΡΤ Sports HD Λεβαδειακός – Πλατανιάς Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Λοριάν – Καέν Β’ κατηγορία Γαλλία Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 1HD Πάρμα – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 14 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατρόμητος Αθηνών - Βόλος ΝΠΣ Κύπελλο Ελλάδας
19:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Μπαντίρμα Basketball Champions League
19:00 Novasports 5HD Χίμκι – Βαλένθια EuroLeague
19:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρης - Ξάνθη Κύπελλο Ελλάδας
19:30 Novasports 3HD Αναντολού Εφές - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague
19:45 Novasports 4HD Φενέρμπαχτσε – Βιλερμπάν EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Άλμπα Βερολίνου EuroLeague
21:00 Novasports 5HD Βενέτσια – Μπρέσια Eurocup
21:05 Novasports 1HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπαρτσελόνα EuroLeague
21:45 Novasports 3HD Ουνικάχα Μάλαγα – Μπανταλόνα Eurocup
22:00 ΕΡΤ Sports HD Ιταλία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών
22:05 ONE Channel Τότεναμ – Μίντλεσμπρο Ποδόσφαιρο
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
15:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΠΑΣ Λαμία - Τρίκαλα AO Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020
15:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΟΚ - ΟΦΗ Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020
15:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΠΑΣ Λαμία - Τρίκαλα AO Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020
15:30 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα - Σλοβακία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
17:15 COSMOTE SPORT 3 HD Πανιώνιος ΓΣΣ - Παναιτωλικός Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020
18:00 ΕΡΤ Sports HD Νίζνι Νόβγκοροντ - Περιστέρι Basketball Champions League
19:00 Novasports 4HD Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης - Μπασκόνια Turkish Airlines EuroLeague
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός - Καλαμάτα ΠΣ Κύπελλο Ελλάδας 2019 - 2020
19:30 Novasports 1HD Προμηθέας Πάτρας - Ολντενμπουργκ Eurocup
20:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Ντιζόν Basketball Champions League
20:00 Novasports 3HD Ερυθρός Αστέρας - Ζάλγκιρις Κάουνας Turkish Airlines EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπάγερν Μονάχου Turkish Airlines EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μόντσα - Ιμόκο Κονελιάνο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20
21:45 Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια - Νταρουσάφακα Eurocup
21:45 ONE Channel Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουλβς Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο
01:30 FOX Sports Butler - Seton Hall Pirates NCAA College Basketball 2019-2020
03:30 FOX Sports Providence Friars - St. John NCAA College Basketball 2019-2020
04:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χιούστον Ρόκετς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς NBA 2019 - 2020
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 16 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
17:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Γεωργία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών
18:30 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Ιταλία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών
19:00 Novasports 3HD Χίμκι - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας
19:45 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε – Μπαρτσελόνα EuroLeague
20:00 ΕΡΤ Sports HD Ουγγαρία – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών
21:05 Novasports 2HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague
21:30 ΕΡΤ Sports HD Μαυροβούνιο – Κροατία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 2020
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:20 Eurosport 1 Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών Σκι
13:00 Eurosport 1 Λάαξ Σνόουμπορντ
14:30 Eurosport 1 Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών Σκι
15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ
15:30 ΕΡΤ Sports HD Ρωσία – Κροατία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Γυναικών
16:00 Eurosport 1 Ρουχπόλτινγκ, Σκυταλοδρομία Γυναικών Δίαθλο
17:30 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Εργοτέλης Super League 2
18:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, TitiSee Neustadt Σκι
19:00 Novasports 3HD Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Βαλένθια EuroLeague
19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια EuroLeague
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ζιελόνα Γκόρα - Ούνικς Καζάν VTB United League
19:30 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Βιλερμπάν EuroLeague
20:00 ΕΡΤ Sports HD Ουγγαρία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Γυναικών
20:00 Novasports 5HD Ερυθρός Αστέρας - Άλμπα Βερολίνου EuroLeague
20:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου EuroLeague
20:45 Eurosport 1 Masters Λονδίνου Σνούκερ
21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague
21:45 Novasports 3HD Φούλαμ – Μίντλεσμπρο Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα
23:15 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας