Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 12/06/2013
13:00 Eurosport 2 WTA Tour Νυρεμβέργη, 3η μέρα
13:00 Novasports 1 - HD1 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - 3η μέρα
14:30 Eurosport ATP World Tour Queen's, 3η μέρα
16:30 Novasports 4 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - 3η μέρα
18:00 ET1 Τοφάλεια 2013 Μίτινγκ στίβου
18:30 ......... Πανιώνιος - Ρέθυμνο Basket League ΟΠΑΠ - Θέσεις 3-4
19:00 Novasports 3 Mare Nostrum Βαρκελώνη, 2η μέρα
19:30 ESPN America Βαλτιμόρη - Λ.Α. Έιντζελς MLB
20:00 OTE Sport 4 Παναιτωλικός - Νίκη Βόλου Football League - Πλέι οφ
20:00 OTE Sport 3 Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής Football League - Πλέι οφ
21:00 .......... Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Basket League ΟΠΑΠ - Τελικοί
22:30 ESPN America Σαν Ντιέγκο - Ατλάντα MLB
Οι αγώνες Basket League ΟΠΑΠ ενδεχομένως να μεταδοθούν από ΑΝΤ1 .....
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
21:00 ΣΚΑΙ Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Basket League ΟΠΑΠ - Τελικοί
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 13/06/2013
13:00 Eurosport 2 WTA Tour Νυρεμβέργη, προημιτελικοί
13:00 Novasports 1 - HD1 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - 4η μέρα
14:30 Eurosport ATP World Tour Queen's, 4η μέρα
16:30 Novasports 4 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - 4η μέρα
20:00 Novasports 3 US Open Championship 1η μέρα
20:00 ESPN America Νιου Γιορκ Μετς - Σεντ Λούις MLB
22:00 Novasports 1 - HD1 US Open Championship 1η μέρα
23:00 ESPN America Όκλαντ - Νιου Γιορκ Γιάνκις MLB
02:00 ESPN America Πίτσμπεργκ - Σαν Φρανσίσκο MLB
04:00 OTE Sport 1 Σαν Αντόνιο Σπερς - Μαϊάμι Χιτ NBA - 4ος τελικός
Πηγή Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 14/06/2013
10:50 OTE Sport 2 MotoGP: Καταλωνία Ελεύθερες δοκιμές 1
13:00 Eurosport 2 WTA Tour Μπέρμιγχαμ, προημιτελικά
13:00 Novasports 1 - HD1 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - Προημιτελικά
14:30 Eurosport ATP World Tour Queen's, προημιτελικά
15:00 OTE Sport 2 MotoGP: Καταλωνία Ελεύθερες δοκιμές 2
16:30 Novasports 4 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - Προημιτελικά
18:00 OTE Sport 1 Ρωσία - Σερβία World League
20:00 Novasports 3 US Open Championship 2η μέρα
21:00 OTE Sport 2 Ιταλία - Κούβα World League
22:00 Novasports 1 - HD1 US Open Championship 2η μέρα
23:00 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa - 3ος τελικός
02:00 ESPN America Κλίβελαντ - Ουάσινγκτον MLB
03:00 OTE Sport 4 ΗΠΑ - Γαλλία World League
03:00 OTE Sport 1 Αργεντινή - Βραζιλία World League
Πηγή Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 15/06/2013
14:00 Eurosport 2 WTA Tour Queen's, ημιτελικά
14:00 Novasports 1 - HD1 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - 1ος ημιτελικός
14:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, προημιτελικά ανδρών
14:25 OTE Sport 2 MotoGP: Καταλωνία Ελεύθερες δοκιμές 4
14:30 Novasports 3 World League ανδρών 1ος ημιτελικός
15:00 Eurosport ATP World Tour Queen's, ημιτελικά
15:05 OTE Sport 2 MotoGP: Καταλωνία Κατατακτήριες δοκιμές
15:30 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, προημιτελικά ανδρών
16:15 Novasports 3 World League ανδρών 2ος ημιτελικός
16:30 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, προημιτελικά γυναικών
17:00 Novasports 1 - HD1 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - 2ος ημιτελικός
18:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, 1ος ημιτελικός ανδρών
18:00 OTE Sport 2 Ρωσία - Σερβία World League
19:00 Novasports 4 Mare Nostrum Κανέ, 1η μέρα
19:00 OTE Sport 1 Ολλανδία - Ιταλία Euro Beach Soccer League
19:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, 1ος ημιτελικός γυναικών
20:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, 2ος ημιτελικός ανδρών
20:00 OTE Sport 3 Ελλάδα - Ιταλία Προκριματικά ευρωπαϊκού πρωταθλήματος
20:00 Novasports 1 - HD1 US Open Championship 3η μέρα
21:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, 2ος ημιτελικός γυναικών
02:40 OTE Sport 1 Αργεντινή - Βραζιλία World League
Πηγή Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή 16/06/2013
11:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ήρεμων νερών Μοντεμόρ-ο-Βέλιο, Πορτογαλία
11:45 OTE Sport 2 Moto3: Καταλωνία Αγώνας
13:05 OTE Sport 2 Moto2: Καταλωνία Αγώνας
13:30 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, θέσεις 3-4 γυναικών
14:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ήρεμων νερών Μοντεμόρ-ο-Βέλιο, Πορτογαλία
14:30 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, θέσεις 3-4 ανδρών
14:30 Novasports 3 World League ανδρών Μικρός τελικός
15:00 Eurosport 2 WTA Tour Μπέρμιγχαμ, τελικός
15:00 OTE Sport 2 MotoGP: Καταλωνία Αγώνας
15:00 Novasports 1 - HD1 ATP World Tour 250 Gerry Weber Open - Tελικός
16:00 Eurosport ATP World Tour Queen's, τελικός
16:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, τελικός γυναικών
16:15 Novasports 3 World League ανδρών Τελικός
17:00 OTE Sport 4 World Tour Χάγη, τελικός ανδρών
17:30 Eurosport 2 Superbike: Βρετανικό πρωτάθλημα 2ος αγώνας
19:00 OTE Sport 2 Ιταλία - Ουκρανία European Beach Soccer League
19:00 Novasports 4 Mare Nostrum Κανέ, 2η μέρα
20:00 ΣΚΑΪ Α1 Μπάσκετ Φιέστα Παναθηναϊκού
20:00 ESPN America Σινσινάτι - Μιλγουόκι MLB
20:00 Novasports 1 - HD1 US Open Championship 4η μέρα
20:00 OTE Sport 1 Ηρακλής - Παναιτωλικός Football League - Πλέι οφ
20:00 OTE Sport 3 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου Football League - Πλέι οφ
20:00 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa - 4ος τελικός
21:00 OTE Sport 2 Ιταλία - Κούβα World League
22:00 ΣΚΑΪ Μεξικό - Ιταλία Confederations Cup
22:10 Novasports 2 - HD2 Ατλέτικο Ραφαέλα - Νιούελς Ολντ Μπόις Πρωτάθλημα Αργεντινής
01:00 ΣΚΑΪ Ισπανία - Ουρουγουάη Confederations Cup
03:00 Novasports 1 - HD1 Ατλάντα Μπρέιβς - Σαν Φρανσίσκο Τζάιαντς MLB
03:00 OTE Sport 1 Σαν Αντόνιο Σπερς - Μαϊάμι Χιτ NBA
03:30 Novasports 2 - HD2 Λανούς - Ρίβερ Πλέιτ Πρωτάθλημα Αργεντινής
04:00 OTE Sport 4 Αργεντινή - Βραζιλία World League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 17/06/2013
09:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 1η μέρα
09:45 Eurosport Wuxi Classic 1η μέρα
14:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 1η μέρα
14:30 Eurosport Wuxi Classic 1η μέρα
22:00 ΣΚΑΪ Ταϊτή - Νιγηρία Confederations Cup
03:00 ESPN America Βοστώνη - Σικάγο NHL
Πηγή Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 18/06/2013
09:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 2η μέρα
09:30 Eurosport Wuxi Classic 2η μέρα
12:30 Eurosport 2 Αυστραλία - Ιράκ Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου
14:30 Eurosport Wuxi Classic 2η μέρα
15:00 Eurosport 2 Ουζμπεκιστάν - Κατάρ Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου
18:30 Eurosport Καταδύσεις: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γερμανία
19:00 Eurosport 2 Ιορδανία - Ομάν Προκριματικά παγκοσμίου κυπέλλου
04:00 OTE Sport 1 Μαϊάμι Χιτ - Σαν Αντόνιο Σπερς NBA
Πηγή Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 19/06/2013
09:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 3η μέρα
09:45 Eurosport Wuxi Classic3η μέρα
13:00 Eurosport ATP World Tour Ίστμπορν, γύρος των "16"
14:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 3η μέρα
15:00 Eurosport Wuxi Classic 3η μέρα
17:30 Eurosport Καταδύσεις: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γερμανία
18:30 Eurosport Καταδύσεις: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γερμανία
19:00 Eurosport 2 Le Mans 24 ώρες Ελεύθερη προπόνηση
20:00 ESPN America Ντιτρόιτ - Βαλτιμόρη MLB
20:00 OTE Sport 4 Ολυμπιακός Βόλου - Παναιτωλικός Football League - Πλέι οφ
20:00 OTE Sport 3 Ηρακλής - Νίκη Βόλου Football League - Πλέι οφ
22:00 ΣΚΑΪ Βραζιλία - Μεξικό Confederations Cup
23:00 ESPN America Σαν Φρανσίσκο - Σαν Ντιέγκο MLB
01:00 ΣΚΑΪ Ιταλία - Ιαπωνία Confederations Cup
03:00 ESPN America Βοστώνη - Σικάγο NHL
Πηγή Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 20/06/2013
09:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 4η μέρα
09:30 Eurosport Wuxi Classic 4η μέρα
13:00 Eurosport ATP World Tour Ίστμπορν, προημιτελικοί
14:30 Eurosport 2 Wuxi Classic 4η μέρα
15:00 Eurosport Wuxi Classic 4η μέρα
17:30 Eurosport Καταδύσεις: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γερμανία
18:30 Eurosport Καταδύσεις: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γερμανία
19:00 Eurosport 2 ATP World Tour Ίστμπορν, προημιτελικοί
20:00 Eurosport Le Mans 24 ώρες Προκριματικός γύρος
21:00 ESPN America Τέξας - Όκλαντ MLB
23:00 Eurosport Le Mans 24 ώρες προκριματικός γύρος
Πηγή Sport24