Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 19/03/2014
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 1ος γύρος
17:30 OTE Sport 5 ΑΕΚ - Διομήδης Άργους Κύπελλο Ελλάδος - Τελικός
19:00 Eurosport 2 Βαλένθια - Άλμπα Eurocup
19:00 OTE Sport 1 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδος
21:45 Novasports 2 - HD2 Ντόρτμουντ - Ζενίτ Champions League
21:45 Novasports 1 - HD1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ολυμπιακός Champions League
21:45 ΔΤ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ολυμπιακός Champions League
00:30 OTE Sport 5 Καλ Σεντ Πόλι - Τέξας Σάουθερν NCAA
00:45 OTE Sport 4 Ατλέτικο Μινέιρο - Νασιονάλ Copa Libertadores
00:45 Eurosport Νέα Ζηλανδία - Ισπανία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
01:30 OTE Sport 3 Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ ΝΒΑ
03:00 OTE Sport 4 Μπαΐα ντε Φέιρα - Κορίνθιανς Κύπελλο Βραζιλίας
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 20/03/2014
11:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Προκριματικά HS 139, Σλοβενία
13:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ γυναικών, Οσλο
16:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ ανδρών, Οσλο
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 1ος γύρος
18:50 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
19:00 Novasports 3 Ανζί - Άλκμααρ Europa League
19:45 Novasports 7 Ζαλγκίρις - Λοκομοτίβ Κουμπάν Euroleague
20:00 Novasports 2 - HD2 Φιορεντίνα - Γιουβέντους Europa League
20:00 Novasports 1 - HD1 Μπενφίκα - Τότεναμ Europa League
21:45 Novasports 7 Ρεάλ Μαδρίτης - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
21:45 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε Euroleague
22:05 Novasports 2 - HD2 Μπέτις - Σεβίλλη Europa League
22:05 Novasports 1 - HD1 Ζάλτσμπουργκ - Βασιλεία Europa League
22:05 ANT1 Νάπολι - Πόρτο Europa League
01:00 OTE Sport 3 Κλίβελαντ Καβαλίερς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ
04:30 OTE Sport 3 Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μιλγουόκι Μπακς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 21/03/2014
11:30 Eurosport 2 Ιρλανδία - Ολλανδία Twenty20 World Cup
13:00 Eurosport Champions League Κλήρωση
13:00 Novasports 1 - HD1 Champions League Κλήρωση
14:00 Eurosport Europa League Κλήρωση
14:00 Novasports 1 - HD1 Europa League Κλήρωση
15:30 Eurosport 2 Ινδία - Πακιστάν Twenty20 World Cup
16:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 139, Σλοβενία
16:55 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 1ος γύρος
17:30 OTE Sport 4 Δούκας - Αναγέννηση Βύρωνα Α1 ανδρών
18:15 OTE Sport 5 Ντιουκ - Μέρσερ NCAA
19:30 OTE Sport 4 Ουνιόν Βερολίνου - Πάντερμπορν Bundesliga 2
19:50 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
20:00 Eurosport 2 Freestyle Ski: Παγκόσμιο Κύπελλο Dual Moguls, Γαλλία
20:00 Novasports 3 Γαλατάσαραϊ - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
21:30 ΔΤ Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
21:30 OTE Sport 1 Φράιμπουργκ - Βέρντερ Bundesliga
21:45 Novasports 1 - HD1 Ουνικάχα Μάλαγα - Μπαρτσελόνα Euroleague
22:00 OTE Sport 3 Θέλτα - Μάλαγα La Liga
22:00 Novasports 2 - HD2 Αρμάνι Μιλάνο - Αναντολού Εφές Euroleague
22:00 Eurosport Φ. Μποργκ - Κ. Χόουπ
02:30 OTE Sport 3 Ντάλας Μάβερικς - Ντένβερ Νάγκετς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 22/03/2014
09:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - HS 139, Σλοβενία
10:30 St Kilda - Melbourne Πρωτάθλημα Αυστραλίας
11:30 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 139, Σλοβενία
13:00 OTE Sport 4 ΠΑΟΚ - Βουλιαγμένη Α1 ανδρών
13:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Οσλο
14:00 OTE Sport 5 Μπελογκόριε - Ζενίτ Καζάν Champions League
14:00 Eurosport 2 Freestyle Ski: Παγκόσμιο Κύπελλο Silvaplana - Ελβετία
14:45 OTE Sport 1 Τσέλσι - Άρσεναλ Premier League
15:00 OTE Sport 4 Φωστήρας - Παναιγιάλειος Football League
15:00 OTE Sport 2 Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα Football League
15:00 Novasports 2 - HD2 Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Superleague
15:30 Eurosport 2 Αγγλία - Νέα Ζηλανδία Twenty20 World Cup
16:00 Novasports 4 Κολοσσός - Πανιώνιος Basket League
16:00 Novasports 3 ΑΕΛ - Οικονόμος Τσαριτσάνης Γ' Εθνική
16:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Οσλο
16:30 OTE Sport 3 Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 Novasports 7 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Α1 ανδρών
17:00 Action 24 Κρασνοντάρ - Σπαρτάκ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
17:00 OTE Sport 5 Γιαστρζέμπσκι - Χάλκμπανκ Champions League
17:00 OTE Sport 4 Γρανάδα - Έλτσε La Liga
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 2ος γύρος
17:00 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι - Φούλαμ Premier League
17:15 Novasports 1 - HD1 Πανθρακικός - Άρης Superleague
18:30 Eurosport 2 Αγώνες μοτοσικλετών Speedway Ice Gladiators, 1η μέρα/Γερμανία
18:50 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
19:00 OTE Sport 4 Τορίνο - Λιβόρνο Serie A
19:30 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης Superleague
19:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Χέρτα Bundesliga
19:30 OTE Sport 1 Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
19:30 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός - ΑΕΚ Volleyleague
19:35 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ Κατατακτήριες δοκιμές
19:45 Action 24 Χρόνινχεν - Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
20:45 Novasports 3 Αϊντχόφεν - Ρόντα Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 OTE Sport 3 Βαγιαδολίδ - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga
21:30 Action 24 Λόκερεν - Ζούλτε Βάρεχεμ Κύπελλο Βελγίου - Τελικός
21:45 OTE Sport 1 Κιέβο - Ρόμα Serie A
23:00 OTE Sport 3 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Χετάφε La Liga
00:45 Eurosport Βόρειος Κορέα - Γερμανία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
01:30 Novasports 2 - HD2 Βέλες - Εστουδιάντες Πρωτάθλημα Αργεντινής
02:00 OTE Sport 3 Μέμφις Γκρίζλις - Ιντιάνα Πέισερς ΝΒΑ
04:30 OTE Sport 3 Λος Άντζελες Κλίπερς - Ντιτρόιτ Πίστονς ΝΒΑ
Κυριακή 23/03/2014
09:45 Novasports 2 - HD2 Διεθνής Μαραθώνιος Ρώμης
11:15 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 139, Σλοβενία
13:00 OTE Sport 1 Οσασούνα - Σεβίλλη La Liga
13:30 OTE Sport 3 Πάρμα - Τζένοα Serie A
13:40 OTE Sport 5 Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa
13:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών, Οσλο
14:00 Eurosport 2 Freestyle Ski: Παγκόσμιο Κύπελλο Dual Moguls, Γαλλία
15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
15:00 OTE Sport 4 Εθνικός Γαζώρου - Κέρκυρα Football League
15:00 OTE Sport 2 Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Football League
15:00 Eurosport Μιλάνο - Σαν Ρέμο Ιταλία
15:00 Novasports 3 Ίκαρος - Παναθηναϊκός Basket League
15:30 OTE Sport 1 Τότεναμ - Σαουθάμπτον Premier League
15:45 Eurosport 2 Αγώνες μοτοσικλετών Speedway Ice Gladiators, 2η μέρα/Γερμανία
17:00 OTE Sport 5 Champions League Τελικός
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 3ος γύρος
17:15 Novasports 2 - HD2 Ατρόμητος - Πλατανιάς Superleague
17:15 Novasports 7 Ξάνθη - Πανιώνιος Superleague
17:15 Novasports 4 ΑΕΛ Καλλονής - ΟΦΗ Superleague
17:15 Novasports 3 Λεβαδειακός - Βέροια Superleague
17:45 OTE Sport 3 Moto3: Κατάρ
18:00 OTE Sport 4 Μπέτις - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
18:00 Eurosport Βόλφσμπουργκ - Μπαρτσελόνα Champions League γυναικών
18:00 Action 24 Κοπεγχάγη - Ράντερς Πρωτάθλημα Δανίας
18:30 OTE Sport 1 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Χόφενχαϊμ Bundesliga
19:05 OTE Sport 3 Moto2: Κατάρ
19:15 ΔΤ Ολυμπιακός - Πανελευσινιακός Basket League
19:30 OTE Sport 5 Νάπολι - Φιορεντίνα Serie A
19:30 Novasports 1 - HD1 Εργοτέλης - Ολυμπιακός Superleague
20:00 OTE Sport 4 Βαλένθια - Βιγιαρεάλ La Liga
20:30 OTE Sport 3 MotoGP: Κατάρ
21:45 OTE Sport 5 Λάτσιο - Μίλαν Serie A
22:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα La Liga
23:15 Novasports 2 - HD2 Ρίβερ Πλέιτ - Λανούς Πρωτάθλημα Αργεντινής
00:45 Eurosport Παραγουάη - Ισπανία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
01:30 OTE Sport 1 Ντάλας Μάβερικς - Μπρούκλιν Νετς ΝΒΑ
03:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 3ος γύρος
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 24/03/2014
15:00 Novasports 4 Ανζί - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
16:30 Eurosport Γύρος της Καταλωνίας 1η διαδρομή
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 3ος γύρος
19:00 Novasports 3 ΑΟ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός Volleyleague
21:45 OTE Sport 5 Μπούντουτσνοστ - Παρτίζαν Αδριατική Λίγκα
23:00 OTE Sport 1 Αλμερία - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
02:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Ντένβερ Νάγκετς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 25/03/2014
15:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
16:30 Eurosport Γύρος της Καταλωνίας 2η διαδρομή
17:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, γύρος των "16"
18:30 OTE Sport 4 Γκρόιτερ Φιρτ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
18:45 Eurosport Players Tour Championship Finals
21:00 OTE Sport 5 Χέρτα - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
21:00 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ - Σάλκε Bundesliga
21:00 Eurosport 2 Άλμπα - Βαλένθια Eurocup
21:45 OTE Sport 4 Ρόμα - Τορίνο Serie A
21:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
23:00 OTE Sport 3 Έλτσε - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
01:00 OTE Sport 3 Ορλάντο Μάτζικ - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς ΝΒΑ
03:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, γύρος των "16"
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 26/03/2014
08:45 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σύντομο πρόγραμμα ανδρών
15:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
15:00 Novasports 3 Πλατανιάς - Λεβαδειακός Superleague
15:00 Novasports 2 - HD2 Βέροια - Ξάνθη Superleague
16:30 Eurosport Γύρος της Καταλωνίας 3η διαδρομή
17:15 Novasports 4 Πανιώνιος - Παναιτωλικός Superleague
17:15 Novasports 3 Άρης - Εργοτέλης Superleague
17:15 Novasports 2 - HD2 ΟΦΗ - Ατρόμητος Superleague
19:15 Novasports 4 Ριέκα - Ολυμπιακός Champions League
19:30 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
19:30 Novasports 3 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός Superleague
19:45 OTE Sport 5 Κάννες - Γκινγκάμπ Κύπελλο Γαλλίας
20:30 Eurosport 2 Ερυθρός Αστέρας - Μπουντιβέλνικ Eurocup
21:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, προημιτελικά
21:00 OTE Sport 3 Μπαρτσελόνα - Θέλτα La Liga
21:30 Eurosport Players Tour Championship Finals
21:45 OTE Sport 4 Φιορεντίνα - Μίλαν Serie A
21:55 OTE Sport 5 Μονακό - Λανς Κύπελλο Γαλλίας
22:00 OTE Sport 1 Λίβερπουλ - Σάντερλαντ Premier League
23:00 OTE Sport 3 Σεβίλλη - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
02:30 OTE Sport 3 Σαν Αντόνιο Σπερς - Ντένβερ Νάγκετς ΝΒΑ
03:00 OTE Sport 4 Ατλέτικο Παραναένσε - Βέλες Copa Libertadores
03:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, προημιτελικά
04:30 ΔΤ Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 27/03/2014
08:45 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Σύντομο πρόγραμμα γυναικών
15:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
16:30 Eurosport Γύρος της Καταλωνίας 4η διαδρομή
17:15 Novasports 1 - HD1 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός Superleague
17:45 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
18:15 Eurosport Players Tour Championship Finals
19:30 Novasports 1 - HD1 Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ Superleague
19:45 Novasports 4 Ζαλγκίρις - Γαλατάσαραϊ Euroleague
20:45 Novasports 3 Αναντολού Εφές - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
21:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, προημιτελικά
21:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Βαγιαδολίδ La Liga
21:05 Novasports 2 - HD2 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
21:45 Action 24 Άλκμααρ - Άγιαξ Κύπελλο Ολλανδίας
21:45 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
21:45 Eurosport Βενεζουέλα - Καναδάς Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
21:45 ΔΤ Μάλαγα - Ολυμπιακός Euroleague
21:45 OTE Sport 5 Ρεν - Λιλ Κύπελλο Γαλλίας
21:45 OTE Sport 3 Ίντερ - Ουντινέζε Serie A
23:00 OTE Sport 1 Αλμερία - Βαλένθια La Liga
00:45 Eurosport 2 Ιαπωνία - Μεξικό Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
00:45 Eurosport Γκάνα - Ιταλία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
01:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, προημιτελικά
01:30 OTE Sport 3 Ατλάντα Χοκς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς ΝΒΑ
03:45 OTE Sport 5 Φλόριντα - UCLA NCAA
03:50 OTE Sport 1 Formula 1: GP Μαλαισίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
04:30 ΔΤ Παγκόσμιο πρωτάθλημα Χορός στον πάγο - σύντομο πρόγραμμα
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 28/03/2014
07:50 OTE Sport 1 Formula 1: GP Μαλαισίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
10:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών
13:30 Eurosport 2 Νιγηρία - Ισπανία Παγκόσμιο κύπελλο κορασίδων
15:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
16:00 Eurosport E3 Harelbeke
18:00 Novasports 1 - HD1 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Παρτίζαν Euroleague
19:00 Novasports 2 - HD2 All Star Ελλάδος - All Star Μεικτής Ευρώπης Rebuild Kefalonia
19:30 OTE Sport 3Ζανκτ Πάουλι - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2
20:00 Eurosport Αγώνες μοτοσικλετών Speedway Speedway Best Pairs
20:30 Novasports 3 Φενέρμπαχτσε - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
21:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 1ος ημιτελικός
21:30 Novasports 4 Κλαμπ Μπριζ - Λόκερεν Πρωτάθλημα Βελγίου
21:30 OTE Sport 1 Σάλκε - Χέρτα Bundesliga
21:45 Novasports 2 - HD2 Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός Euroleague
01:00 OTE Sport 2 ATP Masters Μαϊάμι, 2ος ημιτελικός
01:15 OTE Sport 5 Μίσιγκαν - Τενεσί NCAA
01:30 OTE Sport 3 Ντιτρόιτ Πίστονς - Μαϊάμι Χιτ ΝΒΑ
04:00 OTE Sport 3 Φίνιξ Σανς - Νιου Γιορκ Νικς ΝΒΑ
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 29/03/2014
06:50 OTE Sport 1 Formula 1: GP Μαλαισίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
09:50 OTE Sport 1 Formula 1: GP Μαλαισίας Κατατακτήριες δοκιμές
10:15 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
10:30 Eurosport 2 Φρεμάντλ - Γκολντ Κοστ Σανς Πρωτάθλημα Αυστραλίας
14:00 OTE Sport 3 Καρλσρούη - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άστον Βίλα Premier League
15:00 OTE Sport 5 Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας Football League
15:00 OTE Sport 2 Ηρακλής - Ζάκυνθος Football League
15:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
15:00 Novasports 2 - HD2 Παναιτωλικός - Βέροια Superleague
16:00 ΔΤ Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδος γυναικών
16:30 OTE Sport 4 Στουτγάρδη - Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 Μπάγερν Μονάχου - Χόφενχαϊμ Bundesliga
16:30 Eurosport Γύρος της Καταλωνίας 6η διαδρομή
17:00 Novasports 4 Ηλυσιακός - Ίκαρος Χαλκίδας Basket League
17:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ - Μπαρτσελόνα La Liga
17:00 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας - Τσέλσι Premier League
17:15 Novasports 1 - HD1 Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Superleague
18:00 Eurosport 2 Σαγκάν Τόζου - Γκάμπα Οζάκα Πρωτάθλημα Ιαπωνίας
19:00 OTE Sport 3 Μπολόνια - Αταλάντα Serie A
19:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Σεβίλλη La Liga
19:00 Novasports 4 Εθνικός Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Κηφισιάς Volleyleague
19:00 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Volleyleague
19:15 ΔΤ Πανναξιακός - Ηρακλής Κύπελλο Ελλάδος γυναικών
19:30 OTE Sport 1 Άρσεναλ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
19:30 OTE Sport 4 Φράιμπουργκ - Νυρεμβέργη Bundesliga
19:30 Novasports 2 - HD2 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός Superleague
19:45 Action 24 Φιτέσε - Χέρενφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:00 Novasports 1 - HD1 Γκενκ - Ζούλτε Βάρεχεμ Πρωτάθλημα Βελγίου
21:00 OTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
21:00 Eurosport 2 Players Tour Championship Finals
21:30 Eurosport Superkombat GP1
21:45 Action 24 Αϊντχόφεν - Χρόνινχεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 OTE Sport 1 Μίλαν - Κιέβο Serie A
23:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga
01:15 Novasports 2 - HD2 Νιούελς Ολντ Μπόις - Κίλμες Πρωτάθλημα Αργεντινής
02:00 OTE Sport 3 Ουάσιγκτον Ουίζαρντς - Ατλάντα Χοκς NBA
πηγή contra.gr