Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα,10 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
17:15 ΣΠΟΡ + ΒΟΛΕΙ Α1: ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Γ)
18:00 ET3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΦΗ
22:00 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΡΟΟΥΛΙ ΤΑΟΥΝ - ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΑΟΥΝΤΙ
22:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη,11 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
15:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Β. Κορέα - Η. Α. Ε.
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Ιράκ - Ιράν
21:15 EUROSPORT Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 9η διαδρομή
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη,12 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
15:00 CONN-X SPORT 2 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:30 CONN-X SPORT 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
19:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: AEK - ΜΑΡΟΥΣΙ
21:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΣΕΒΙΛΛΗ
21:00 ET1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
22:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΤΖΕΝΟΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
23:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΕΤΙΣ
03:00 NOVASPORTS 3 ΝΒΑ ΟΚΛΑΧΟΜΑ - ΟΡΛΑΝΤΟ ΜΑΤΖΙΚ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη,13 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
15:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Ομιλοι: Ιορδανία - Σαουδ. Αραβία
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Συρία - Ιαπωνία
21:00 NOVASPORTS 3ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
21:15 EUROSPORT Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 11η ειδική
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή,14 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
10:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA
15:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ASIAN CUP
18:15 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο: Asian Cup ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ASIAN CUP, Φάση ομίλων: Μπαχρέιν - Ινδία
19:00 ΣΠΟΡ + ΠΟΛΟ Α1: ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ (Γ)
19:00 conn-X TV sports 2 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Ουνιόν Βερολίνου-Αλεμάνια Αάχεν
21:15 EUROSPORT Ράλι Ντακάρ ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 12η ειδική
21:30 CONN-X SPORT1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
21:45 conn-X TV sports 2 Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας Σιένα-Πεσκάρα
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σαββάτο,15 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
14:00 conn-X TV sports 2 Μόναχο 1860-Μπόχουμ Γερμανία δεύτερη κατηγορία
15:00 Sport+ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚΧάντμπολ
15:00 ET-3 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣFootball League
16:00 conn-x TV Sports 3 Βιτσέντζα-Αταλάντα Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας
16:00 conn-X TV Sports Νοβάρα-Πάντοβα Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας
16:30 conn-X TV sports 2 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Γερμανικό Πρωτάθλημα
17:00 ET-1 ΟΣΦΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ Α1 Μπάσκετ
17:00 NOVASPORTS 4 ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ - ΚΑΒΑΛΑΑ1 Μπάσκετ
17:00 NOVASPORTS 1 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΛΒΣ Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:15 NOVASPORTS 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ Σούπερ Λίγκα
17:15 NET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Σούπερ Λίγκα
17:45 EUROSPORT 2 14η αγων: Yoga Forli - Treviso Βόλεϊ: Ιταλικό πρωτάθλημα
19:00 conn-X TV Sports Βιγιαρεάλ-Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:00 conn-x TV Sports 3 Νάπολι-Φιορεντίνα Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00 ET-1 ΠΑΟ – ΠΑΟΚ Α1 Πόλο
19:30 NOVASPORTS 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ Σούπερ Λίγκα
19:30 NOVASPORTS 1 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΑΡΣΕΝΑΛ Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30 conn-X TV sports 2 Σάλκε-Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:00 conn-X TV Sports Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ράσινγκ Ισπανικό Πρωτάθλημα
21:15 EUROSPORT ΡΑΛΙ ΝΤΑΚΑΡ 2011, 13η ειδική Ράλι Ντακάρ
21:30 EUROSPORT 2 7η αγ: Busto Arsizio-Asystel Novara Ιταλικό Πρωτάθλημα βόλεϊ
21:45 conn-X TV sports 2 Ιντερ - Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα
22:00 NOVASPORTS 1 ΟΣΕΡ - ΜΟΝΑΚΟ Γαλλικό Πρωτάθλημα
23:00 ΣΚΑΪ Σεβίλλη - Εσπανιόλ.Ισπανικό Πρωτάθλημα
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο,15 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
14:55 ΣΠΟΡ + ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ
15:00 ΕΤ3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
16:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΜΠΑΓΕΡΝ
17:00 NOVASPORTS 3 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΚΑΒΑΛΑ
17:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΣΤΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΛΒΣ
17:00 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
17:00 BETORIUM.GR ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΝΟΡΙΤΣ - ΚΑΡΝΤΙΦ
17:15 ΝΕΤ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
19:00 ΕΤ1 ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
19:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ - ΟΣΑΣΟΥΝΑ
19:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΝΑΠΟΛΙ - ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
19:30 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ
19:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΣΑΛΚΕ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ - ΑΡΣΕΝΑΛ
21:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΡΑΣΙΝΓΚ
21:45 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΙΝΤΕΡ - ΜΠΟΛΟΝΙΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΟΣΕΡ - ΜΟΝΑΚΟ
Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή,16 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
14:00 NOVASPORTS 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ - ΝΙΟΥΚΑΣΛ
14:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
15:00 NOVASPORTS 4 ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15:00 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΕΛ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15:30 CONN-X SPORT 3 ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
16:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΜΠΑΡΙ
16:05 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ
16:30 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ: ΑΙΝΤΡΑΧΤ - ΑΝΟΒΕΡΟ
17:00 ΕΤ1 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ
17:15 NOVASPORTS 3 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17:15 NOVASPORTS 2 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ
18:00 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΛΑ ΚΟΥΡΟΥΝΙΑ
18:00 CONN-X SPORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΑΤΣΙΟ - ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
18:10 NOVASPORTS 4 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
18:30 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΚΑΙΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ - ΚΟΛΟΝΙΑ
19:30 NOVASPORTS 1 ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ
19:30 NET ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ: ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
20:00 CONN-X SP ORT 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
21:45 CONN-X SPORT 3 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΤΑΛΙΑΣ: ΛΕΤΣΕ - ΜΙΛΑΝ
22:00 CONN-X SPORT 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΛΑΓΑ
22:00 NOVASPORTS 1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΑΛΛΙΑΣ: ΜΑΡΣΕΙΓ - ΜΠΟΡΝΤΟ
Sport24
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα,17 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
15:15 Eurosport 2 ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ ΑΣΙΑΤΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
17:15 ΣΠΟΡ + ΒΟΛΕΙ Α1: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ
18:00 ET3 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ
21:15 Conn-x TV ΟΜΠΕΡΧΑΟΥΖΕΝ-ΧΕΡΤΑ ΤΣΒΑΪΤΕ ΛΙΓΚΑ
21:45 Conn-x TV ΚΡΟΤΟΝΕ-ΡΕΤΖΙΝΑ ΣΕΡΙΕ Β
22:00 Conn-x TV ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΣΙΟΝ
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη,18 Ιανουαρίου 2011
ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
09:30 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 2η μέρα,
10:00 EUROSPORT Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 2η μέρα,
10:00 EUROSPORT 2 Τένις ΤΕΝΙΣ: AUSTRALIAN OPEN 2011, 2η μέρα
14:50 ΣΠΟΡ+ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ
15:00 EUROSPORT Ποδόσφαιρο: Asian Cup Φάση ομίλων: Αυστραλία - Μπαχρέιν
17:00 CONN-X SPORT 1 ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΠΑΠ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
21:00 EUROSPORT Euro Cup 1η αγων.: Εστουντιάντες -Νίμπουργκ
21:45 ΣΠΟΡ + ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΕΣΤΕΡ
23:00 NOVASPORTS 2 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΠΑΝΙΑΣ: ΣΕΒΙΛΛΗ - ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ