Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 29/11/2013
11:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Twenty20 Προκριματικό τουρνουά, ΗΑΕ
13:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδ./Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Kuusamo
15:15 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών Ημιτελικά
17:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
17:00 OTE Sport 5 Ποσειδών Λουτρακίου - Δούκας Α1 ανδρών
18:45 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ γυναικών, Έστερσουντ
19:00 Novasports 2 - HD2 Μπουντιβέλνικ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
19:30 OTE Sport 3 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Καρλσρούη Bundesliga 2
19:30 Novasports 3 Ζαλγκίρις - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
20:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθ./Κατάβαση γυν., Beaver Creek
20:15 Novasports 4 Αναντολού Εφές - Στρασμπούρ Euroleague
21:00 OTE Sport 2 Χετάφε - Λεβάντε La Liga
21:15 Novasports 2 - HD2 Σιένα - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
21:30 ΔΤ Λαμποράλ Κούτσα - Παναθηναϊκός Euroleague
21:30 OTE Sport 1 Βόλφσμπουργκ - Αμβούργο Bundesliga
22:00 Novasports 1 - HD1 Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε Euroleague
22:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών Ημιτελικά
23:00 OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ - Μάλαγα La Liga
04:00 OTE Sport 3 Ντένβερ Νάγκετς - Νιου Γιορκ Νικς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 30/11/2013
09:00 Novasports 3 Alpari 2013 Μαλαισία
09:30 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Kuusamo, Φινλανδία
10:30 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 5χλμ Κλασσικό γυναικών, Kuusamo
11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών Τελικός
12:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo
14:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Μπαχρέιν
14:00 OTE Sport 2 Ντινάμο Δρέσδης - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
14:15 Action 24 Φόλκερκ - Ρέιντζερς Κύπελλο Σκωτίας
14:15 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 4x5χλμ, Kuusamo/Φινλανδία
15:00 Eurosport 2 UK Championship 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
15:00 Novasports 2 - HD2 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός Superleague
15:15 Eurosport Αγωνιστικά έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες/2η κούρσα, Winterberg
16:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ ανδρών, Ostersund
16:00 ΔΤ Ολυμπιακός - Άρης Basket League
16:30 OTE Sport 4 Μπάγερν Μονάχου - Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 Μάιντς - Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 OTE Sport 5 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Νυρεμβέργη Bundesliga
17:00 OTE Sport 2 Έλτσε - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
17:00 OTE Sport 1 Κάρντιφ - Άρσεναλ Premier League
17:15 Novasports 1 - HD1 Πλατανιάς - Ατρόμητος Superleague
17:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 142, Kuusamo/Φινλανδία
18:30 Action 24 Ιλίτσιβετς - Μέταλιστ Πρωτάθλημα Ουκρανίας
18:30 OTE Sport 5 Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας Football League
19:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Μπαχρέιν
19:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Αλμερία La Liga
19:00 OTE Sport 4 Πάρμα - Μπολόνια Serie A
19:00 Novasports 3 ΠΑΟΚ - ΚΑΟΔ Basket League
19:30 OTE Sport 3 Σάλκε - Στουτγάρδη Bundesliga
19:30 Novasports 2 - HD2 Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός Superleague
19:30 OTE Sport 1 Νιουκάστλ - Γουέστ Μπρομ Premier League
19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΟ Κηφισιάς - ΑΕΚ Volleyleague
19:45 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G γυναικών, Beaver Creek
21:00 Eurosport 2 UK Championship 1η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Βαγιαδολίδ La Liga
21:00 Action 24 Κλαμπ Μπριζ - Οστάνδη Πρωτάθλημα Βελγίου
21:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ελεύθ./Κατάβαση ανδ., Lake Louise
21:45 OTE Sport 1 Τζένοα - Τορίνο Serie A
23:00 OTE Sport 2 Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
03:30 OTE Sport 3 Ντάλας Μάβερικς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή 01/12/2013
10:15 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Kuusamo, Φινλανδία
11:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ γυν. Ελευθ/τεχνική, Kuusamo
11:30 Eurosport 2 Αγωνιστικά έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες/1η κούρσα, Winterberg
12:00 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Ostersund
12:45 Eurosport 2 Αγωνιστικά έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες/2η κούρσα, Winterberg
13:00 OTE Sport 3 Μπέτις - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga
13:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 15χλμ Κλασσικό ανδρών, Kuusamo
13:15 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα - Σαραγόσα Liga Endesa
13:30 Action 24 Ντεν Χάαχ - Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 OTE Sport 2 Κατάνια - Μίλαν Serie A
14:00 OTE Sport 1 Τότεναμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
14:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Ostersund
14:30 OTE Sport 5 Γκρόιτερ Φιρτ - Κότμπους Bundesliga 2
15:00 Novasports 2 - HD2 Άρης - Πανθρακικός Superleague
15:00 Eurosport 2 UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
15:00 Novasports 3 ΑΕΚ - ΠΑΟ Κρουσσώνα Γ' Εθνική
15:15 Eurosport Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ ανδρών, Kuusamo/Φινλανδία
15:30 Action 24 Φέγενορντ - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
16:00 OTE Sport 3 Ίντερ - Σαμπντόρια Serie A
16:00 OTE Sport 4 Κιέβο - Λιβόρνο Serie A
16:00 OTE Sport 2 Αταλάντα - Ρόμα Serie A
16:05 OTE Sport 1 Χαλ - Λίβερπουλ Premier League
16:15 Eurosport UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
16:30 OTE Sport 5 Ανόβερο - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
17:00 Action 24 Γιουνγκ Μπόις - Βασιλεία Πρωτάθλημα Ελβετίας
17:15 Novasports 2 - HD2 Πανιώνιος - Ξάνθη Superleague
17:15 Novasports 4 ΟΦΗ - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
17:15 Novasports 3 Βέροια - Λεβαδειακός Superleague
18:00 OTE Sport 4 Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Football League
18:00 OTE Sport 2 Γρανάδα - Σεβίλλη La Liga
18:10 OTE Sport 1 Τσέλσι - Σαουθάμπτον Premier League
18:10 OTE Sport 3 Μάντσεστερ Σίτι - Σουόνσι Premier League
18:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ - Φράιμπουργκ Bundesliga
18:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν/κατάβ. γυν, Beaver Creek
19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου
19:30 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός - Εργοτέλης Superleague
20:00 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Super-G ανδρών, Lake Louise
20:00 OTE Sport 2 Βαλένθια - Οσασούνα La Liga
21:00 Eurosport 2 UK Championship 2η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:15 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Γιγ/τεχν/κατάβ. γυν, Beaver Creek
21:30 OTE Sport 5 Βενέτσια - Σάσαρι Serie A
21:45 OTE Sport 1 Γιουβέντους - Ουντινέζε Serie A
22:00 Novasports 3 Σαν Λορένσο - Εστουδιάντες Πρωτάθλημα Αργεντινής
22:00 OTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα La Liga
22:30 OTE Sport 3 Λος Άντζελες Κλίπερς - Ιντιάνα Πέισερς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 02/12/2013
15:30 Eurosport 2 UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
15:30 Eurosport UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
16:00 OTE Sport 4 Γλυφάδα - Καλλιθέα Football League
17:00 Novasports 1 - HD1 Ηλυσιακός - Παναθηναϊκός Basket League
18:00 OTE Sport 4 Πανηλειακός - Παναιγιάλειος Football League
19:00 Novasports 3 Φοίνικας Σύρου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης Volleyleague
19:30 Novasports 1 - HD1 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ Superleague
20:00 OTE Sport 1 Φιορεντίνα - Βερόνα Serie A
21:00 Eurosport 2 UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:00 Eurosport UK Championship 3η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:15 OTE Sport 2 FSV Φρανκφούρτης - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2
21:30 OTE Sport 5 Ρόμα - Αρμάνι Μιλάνο Serie A
22:00 OTE Sport 1 Λάτσιο - Νάπολι Serie A
02:15 Novasports 2 - HD2 Λανούς - Μπόκα Τζούνιορς Πρωτάθλημα Αργεντινής
03:00 OTE Sport 3 Σικάγο Μπουλς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 03/12/2013
15:00 Eurosport 2 UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
15:00 Eurosport UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
16:00 OTE Sport 2 Σπέτσια - Πεσκάρα Κύπελλο Ιταλίας
17:00 OTE Sport 5 Μπελογκόριε - Οστράβα Champions League
19:00 Eurosport 2 Χίμικ - Άλμπα Φέχερβαρ Eurocup
20:00 OTE Sport 3 Αμβούργο - Κολωνία Κύπελλο Γερμανίας
21:00 Eurosport 2 UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:00 Eurosport UK Championship 4η μέρα, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:30 OTE Sport 5 Νόλικο Μαασέικ - Ολυμπιακός Champions League
21:30 OTE Sport 2 Σααρμπρίκεν - Ντόρτμουντ Κύπελλο Γερμανίας
22:00 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας - Γουέστ Χαμ Premier League
03:00 OTE Sport 3 Μέμφις Γκρίζλις - Φίνιξ Σανς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 04/12/2013
15:00 Eurosport 2 UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
15:00 Eurosport UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
17:30 OTE Sport 4 ΟΦΗ - ΑΕΛ Καλλονής Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
18:00 OTE Sport 2 Κιέβο - Ρετζίνα Κύπελλο Ιταλίας
19:00 Eurosport 2 Τσεντεβίτα - Όλντενμπουργκ Eurocup
19:00 Novasports 3 Νεπτούνας - Πανιώνιος Eurocup
20:00 OTE Sport 4 Παναιτωλικός - Ατρόμητος Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
21:00 Eurosport 2 UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:05 Eurosport UK Championship Φάση των 16, York/Ηνωμένο Βασίλειο
21:30 OTE Sport 3 Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Κύπελλο Γερμανίας
21:45 OTE Sport 2 Σάντερλαντ - Τσέλσι Premier League
21:45 OTE Sport 5 Άρσεναλ - Χαλ Premier League
21:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Έβερτον Premier League
22:00 OTE Sport 4 Γουέστ Μπρομ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
22:00 Novasports 1 - HD1 Προ Ρέκο - Ολυμπιακός Champions League
02:30 OTE Sport 3 Ατλάντα Χοκς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 05/12/2013
11:15 Eurosport Σύντομο ανδρών Ιαπωνία
12:30 Eurosport Σύντομο γυναικών Ιαπωνία
15:00 Eurosport 2 UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
15:00 Eurosport UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
15:00 OTE Sport 5 Ραμπίτα Μπακού - Ντρέσντνερ Champions League γυναικών
17:30 OTE Sport 4 Απόλλων Σμύρνης - Νίκη Βόλου Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό κορασίδων Ημιτελικά
19:30 OTE Sport 5 Άουε - Ζανκτ Πάουλι Κύπελλο Γερμανίας
20:00 Novasports 4 Σιένα - Ζιελόνα Γκόρα Euroleague
20:00 OTE Sport 4 Παναθηναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών Κύπελλο Ελλάδος - Φάση των "16"
20:30 Novasports 3 Γαλατάσαραϊ - Ουνικάχα Μάλαγα Euroleague
21:00 Eurosport 2 UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
21:00 Eurosport UK Championship Προημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
21:00 OTE Sport 3 Κάννες - Ετσατσίμπασι Champions League γυναικών
21:05 Novasports 2 - HD2 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Λοκομοτίβ Κουμπάν Euroleague
21:30 ΔΤ Μπάγερν Μονάχου - Ολυμπιακός Euroleague
21:45 Novasports 1 - HD1 Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague
21:45 Novasports 7 Στρασμπούρ - Ζαλγκίρις Euroleague
21:45 Novasports 4 Παρτίζαν - Μπουντιβέλνικ Euroleague
22:00 OTE Sport 1 Σαμπντόρια - Βερόνα Κύπελλο Ιταλίας
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 06/12/2013
10:00 Eurosport 2 Σύντομο ζευγαριών Ιαπωνία
11:15 Eurosport 2 Σύντομος χορός Ιαπωνία
11:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ γυναικών, Hochfilzen
12:15 Eurosport 2 Ελεύθερο ανδρών Ιαπωνία
14:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπριντ ανδρών, Hochfilzen
15:00 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
15:00 OTE Sport 4 Ζάκυνθος - Απόλλων Καλαμαριάς Football League
15:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 100 Μικτό Ομαδικό, Lillehammer
17:00 OTE Sport 3 Βιγιαρεάλ - Έλτσε Κύπελλο Ισπανίας
18:00 Novasports 2 - HD2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φενέρμπαχτσε Euroleague
18:00 ΔΤ Παγκόσμιο κύπελλο Κλήρωση τελικής φάσης
19:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Beaver Creek
20:45 Novasports 4 Αναντολού Εφές - Μπάμπεργκ Euroleague
21:00 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
21:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυν., Lake Louise
21:15 Novasports 7 Ναντέρ - Μπαρτσελόνα Euroleague
21:30 Novasports 2 - HD2 Λαμποράλ Κούτσα - Λιέτουβος Ρίτας Euroleague
21:30 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Ερυθρός Αστέρας Euroleague
21:30 OTE Sport 2 Νυρεμβέργη - Μάιντς Bundesliga
21:45 OTE Sport 1 Μπολόνια - Γιουβέντους Serie A
22:45 Eurosport European Masters Παρίσι
23:00 OTE Sport 3 Καρταχένα - Μπαρτσελόνα Κύπελλο Ισπανίας
23:00 OTE Sport 5 Βαγιαδολίδ - Ράγιο Βαγιεκάνο Κύπελλο Ισπανίας
00:45 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά/1η κούρσα, Καναδάς
02:00 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Διπλά/2η κούρσα, Καναδάς
03:00 OTE Sport 3 Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 07/12/2013
09:15 Eurosport 2 Ελεύθερο ζευγαριών Ιαπωνία
09:45 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 100, Lillehammer
10:30 Eurosport 2 Ελεύθερος χορός Ιαπωνία
10:45 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 10χλμ Κλασσικό γυν., Lillehammer
12:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Hochfilzen
12:45 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Lillehammer
14:00 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Snowboardcross, Montafon/Αυστρία
14:00 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 15χλμ ανδ. Ελευθ/τεχνική
14:00 OTE Sport 2 Κολωνία - FSV Φρανκφούρτης Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Νιουκάστλ Premier League
15:00 Novasports 3 FIG World Cup Γλασκώβη
15:00 Novasports 2 - HD2 Εργοτέλης - Άρης Superleague
15:15 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
15:30 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκυταλοδρομία ανδρών, Hochfilzen
16:00 Novasports 3 ΑΕΚ - Ολυμπιακός Volleyleague
16:30 OTE Sport 2 Βέρντερ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
16:30 OTE Sport 5 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Χόφενχαϊμ Bundesliga
16:30 OTE Sport 4 Στουτγάρδη - Ανόβερο Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 Γκλάντμπαχ - Σάλκε Bundesliga
17:00 OTE Sport 1 Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ Premier League
17:15 Novasports 1 - HD1 Λεβαδειακός - Πλατανιάς Superleague
17:45 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 100, Lillehammer
19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Μπέβερεν Πρωτάθλημα Βελγίου
19:00 OTE Sport 4 Τζιρόνα - Χετάφε Κύπελλο Ισπανίας
19:00 OTE Sport 2 Λιβόρνο - Μίλαν Serie A
19:15 Novasports 1 - HD1 Τρίκαλα - Απόλλων Πάτρας Basket League
19:30 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
19:30 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης Superleague
19:30 OTE Sport 1 Σάντερλαντ - Τότεναμ Premier League
19:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση ανδ., Beaver Creek
20:00 OTE Sport 5 Κανάριας - Ρεάλ Μαδρίτης Liga Endesa
21:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Κύπελλο Ισπανίας
21:00 Eurosport 2 UK Championship Ημιτελικοί, York/Ην. Βασίλειο
21:15 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυν., Lake Louise
21:30 Novasports 1 - HD1 Παναχαϊκή - ΠΑΟΚ Volleyleague
21:45 Action 24 Αϊντχόφεν - Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 OTE Sport 1 Νάπολι - Ουντινέζε Serie A
22:45 Eurosport European Masters Παρίσι
23:00 OTE Sport 2 Ολίμπικ ντε Τσάτιβα - Ρεάλ Μαδρίτης Κύπελλο Ισπανίας
01:00 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες/1η κούρσα, Καναδάς
02:00 Eurosport Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναίκες/2η κούρσα, Καναδάς
03:30 OTE Sport 3 Σαν Αντόνιο Σπερς - Ιντιάνα Πέισερς NBA
πηγή contra.gr
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή 08/12/2013
07:30 Eurosport 2 Γκαλά Ιαπωνία
10:15 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 138, Lillehammer
11:15 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 4,5χλμ Γυναικών Κλασ/Ελευθ. τεχνική
12:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Hochfilzen
13:00 OTE Sport 1 Αλκορκόν - Γρανάδα Κύπελλο Ισπανίας
13:15 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Snowboardcross - Ομάδες, Montafon
13:15 Eurosport Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 4x7χλμ500 Ανδρών, Lillehammer
13:30 Action 24 Χέρενφεν - Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 OTE Sport 2 Ρόμα - Φιορεντίνα Serie A
13:40 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα - Ουνικάχα Μάλαγα Liga Endesa
14:15 Eurosport Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Hochfilzen
14:30 OTE Sport 5 Κότμπους - Ίνγκολσταντ Bundesliga 2
15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης Superleague
15:15 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Lillehammer
15:30 Action 24 Λέουβεν - Σταντάρ Λιέγης Πρωτάθλημα Βελγίου
15:30 OTE Sport 1 Φούλαμ - Άστον Βίλα Premier League
16:00 OTE Sport 4 Σαμπντόρια - Κατάνια Serie A
16:00 Eurosport 2 UK Championship Τελικοί, York/Ην. Βασίλειο
16:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 138 ανδρών, Lillehammer
16:00 OTE Sport 3 Κάλιαρι - Τζένοα Serie A
16:00 OTE Sport 2 Τορίνο - Λάτσιο Serie A
16:30 OTE Sport 5 Φράιμπουργκ - Βόλφσμπουργκ Bundesliga
17:00 Novasports 3 Πανελευσινιακός - Ολυμπιακός Basket League
17:15 Novasports 7 Πανθρακικός - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
17:15 Novasports 4 Ατρόμητος - ΟΦΗ Superleague
17:15 Novasports 2 - HD2 Ξάνθη - Βέροια Superleague
18:00 OTE Sport 4 Αναγέννηση Καρδίτσας - Βατανιακός Football League
18:00 OTE Sport 2 Ταραγόνα - Βαλένθια Κύπελλο Ισπανίας
18:00 OTE Sport 1 Άρσεναλ - Έβερτον Premier League
18:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχ/ Κατάβ. ανδ., Beaver Creek
18:30 OTE Sport 5 Μπράουνσβαϊγκ - Χέρτα Bundesliga
19:00 Action 24 Γκενκ - Λόκερεν Πρωτάθλημα Βελγίου
19:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό κορασίδων Τελικός
19:00 OTE Sport 3 Νιου Γιορκ Νικς - Μπόστον Σέλτικς NBA
19:30 Novasports 1 - HD1 ΑΕΛ Καλλονής - Παναθηναϊκός Superleague
19:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών, Lake Louise
20:00 OTE Sport 2 Χαέν - Εσπανιόλ Κύπελλο Ισπανίας
21:30 OTE Sport 5 Μπολόνια - Μπρίντιζι Serie A
21:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ/Τεχ/ Κατάβ. ανδ., Beaver Creek
21:45 OTE Sport 1 Ίντερ - Πάρμα Serie A
22:00 OTE Sport 2 Μάλαγα - Οσασούνα Κύπελλο Ισπανίας
02:00 OTE Sport 3 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Ιντιάνα Πέισερς NBA
πηγή contra.gr