Συμπληρώνω ότι τον αγώνα Palmeiras - Atletico Mineiro απο το Πρωτάθλημα Βραζιλίας θα το δείξει στις 23.30 το κανάλι Evrokom (11135/V/30000 FTA) στις 39.0Ε
Printable View
Συμπληρώνω ότι τον αγώνα Palmeiras - Atletico Mineiro απο το Πρωτάθλημα Βραζιλίας θα το δείξει στις 23.30 το κανάλι Evrokom (11135/V/30000 FTA) στις 39.0Ε
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Κυριακή 9 Νοεμβρίου
FOOTBALL
RUSSIAN PREMIER LEAGUE
12.30 Dynamo Moscow - CSKA Moscow NTV Russia* * * * 46.0E* *11135 - H - 27500 FTA
12.30 Dynamo Moscow - CSKA Moscow NTV Russia* * * * 55.0E* *12559 - V - 27500 FTA / MPEG 4
12.30 Dynamo Moscow - CSKA Moscow NTV Russia* * * * 75.0E* *12604 - V - 22000 FTA
UEFA WOMENS CHAMPIONS LEAGUE
14.00 FFC Frankfurt - TORRES Eurosport De* * 19.2E* * 12226/H/27500* FTA
UKRAINIAN 1.
14.00 VOLYN LUTSK - OLIMPIK DONETSK 2+2 Ukraine* * * * 4.8E* *11766/H/27500 FTA
19.30 DYNAMOKYIV - KARPATY 2+2 Ukraine* * * * 4.8E* *11766/H/27500 FTA
BELGIAN 1.
15.30 AA GENT - ANDERLECHT OMAN TV SPORT /HD 26.0E 12456/H/27500 FTA-HD
15.30 AA GENT - ANDERLECHT OMAN TV SPORT /HD 26.0E 12456/H/27500 FTA
ITALIAN 1.
16.00 EMPOLI - LAZIO A Spor turkey/HD 42.0E 12054/H/27500 FTA-HD
GERMAN 1.
16.30 WOLSFBURG - HAMBURG TRT3 SPOR 42.0E 11957/V/27500 FTA
16.30 WOLSFBURG - HAMBURG TRT HD 42.0E 11053/V/30000 FTA-HD
HUNGARIAN 1.
17.30 HALADAS - MTK BUDAPEST DUNA TV/HD 16.0E 10710/H/10420 FTA
17.30 HALADAS - MTK BUDAPEST DUNA TV/HD 9.0E 11766/V/27500 FTA*
17.30 HALADAS - MTK BUDAPEST DUNA TV/HD 9.0E 11958/V/27500 FTA-HD
PORTUGUES 1.
18.00 NACIONAL MADEIRA - BENFICA RTP Internacional 13.0E 10723/H/29900 FTA
20.00 SPORTING LISBON - PAOS FEREIRA A Spor turkey/HD 42.0E 12054/H/27500 FTA-HD
TURKISH 1.
18.30 DENIZLISPOR - ADANASPOR TRT3 SPOR 42.0E 11957/V/27500 FTA
SPANISH 1.
22.00 REAL SOCIEDAD - ATLETICO MADRID Duhok TV 57.0Ε 11188/V/1774 FTA
BRAZILIAN 1.
21.00 GREMIO - INTERNANACIONAL Evrokom 39.0E 11135/V/30000 FTA
23.30 CORINTHIANS - SANTOS FC Evrokom 39.0E 11135/V/30000 FTA
http://advanced-television.com/wp-co.../Eurosport.gif
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK
09:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙΠ
10:00 ALL SPORTS: WATTS
11:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
14:15 ALL SPORTS: WATTS
14:30 ALL SPORTS
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
17:45 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
19:00 ΤΕΝΙΣ: US OPEN
21:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
22:30 MHXANOKINHTA
22:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX
00:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
02:15 MHXANOKINHTA
http://www.spaziotennis.com/wp-conte...a-01.10.09.png
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
01:50 - Sampras vs Federer,Wimbledon 2001
05:50 - WTA Tournament of Champions Sofia Finale,Petkovic vs Pennetta (replica)
08:00 - Nadal vs Dolgopolov,ATP Rio de Janeiro 2014
09:45 - Kvitova vs Giorgi,Fed Cup 2014 Semifinale
11:00 - Rep. Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,P. Kvitova vs A. Petkovic (replica)
12:15 - Rep.Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,L. Safarova vs A. Kerber (replica)
13:45 - Studio Live
14:00 - LIVE Rep. Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,P. Kvitova vs A. Kerbera seguire L. Safarova vs A. Petkovic a seguire Doppio
20:00 - Studio Live
20:30 - Master 1000 Shanghai,Reloaded
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CE...F%CE%BF%CF%85/
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Δευτέρα 10 Νοεμβρίου
Football
German 2. Bundesliga
21.15 1860.Munich -Fortuna Dusseldorf Sport 1 Germany* * *19.2E* *12480 - V - 27500* *FTA
http://advanced-television.com/wp-co.../Eurosport.gif
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK
09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
11:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
13:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
14:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 ΑΓΩΝΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ
17:45 ALL SPORTS: WATTS
18:30 EUROGOALS
19:15 DARTS
20:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:45 ALL SPORTS: WATTS
22:00 ΑΓΩΝΕΣ WRESTLING
22:30 ΑΓΩΝΕΣ WRESTLING
23:30 EUROGOALS
00:15 HORSE RACING TIME
00:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
http://www.spaziotennis.com/wp-conte...a-01.10.09.png
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
11:00 - Circolando-TC Italia Forte dei Marmi
11:30 - Master 1000 Indian Wells- Reloaded
12:25 - Federer vs Dimitrov - ATP Basilea 2014
13:55 - Rep.Ceca vs Germania - Fed Cup 2014 Finale,L. Safarova vs A. Kerber (replica)
15:30 - Nadal vs Djokovic,ATP Roma 2012
18:00 - News
18:05 - Rep. Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale,P. Kvitova vs A. Kerber (replica)
21:00 - Master 1000 Shanghai - Reloaded
21:55 - News
22:00 - Fognini vs Ward,Coppa Davis 201
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CE...F%CE%BF%CF%85/
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Τρίτη 11 Νοεμβρίου
Football
German Regionaliga
21.15 Kickers Offenbach - Hessen Kassel Sport 1 Germany* * *19.2E* *12480 - V - 27500* *FTA
http://advanced-television.com/wp-co.../Eurosport.gif
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E Astra.1L 12226H27500-3/4 DVB-S QPSK
09:30 EUROGOALS
10:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
13:00 HORSE RACING TIM
13:15 EUROGOALS
14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 EUROGOALS
17:30 DARTS
18:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
19:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
20:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
21:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
23:00 DARTS
00:00 Το Ραντεβού 'Ταχύτητας' της Τρίτης
00:05 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ GT ACADEM
00:20 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ERC
00:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP
01:20 WORLD SERIES BY RENAULT
02:05 Το Ραντεβού 'Ταχύτητας' της Τρίτης
02:10 MHXANOKINHTA
http://www.spaziotennis.com/wp-conte...a-01.10.09.png
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
07:00 - Magazine ATP
07:30 - Master 1000 Shanghai,Reloaded
08:30 - S.Williams vs Wozniacki,WTA Singapore 2014
10:45 - Murray vs Robredo,ATP Valencia 2014
14:30 - Focus (replica)
15:00 - Kvitova vs Kerber, Rep.Ceca vs Germania,Fed Cup Finale
18:00 - News
18:05 - Fognini vs Murray,Coppa Davis 2014
20:30 - S.Williams vs Ivanovic,WTA Singapore 2014
22:00 - News
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CF...F%CE%BF%CF%85/
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις (Με κόκκινο χρώμα μετάδοση σε HD)
Τετάρτη 12 Νοεμβρίου
Football
UEFA Womens Champion League
18.00 Wolfsburg - Neulengbach Eurosport Germany 19.2E 12226/H/27500 FTA
Friendly international
20.30 Turkey - Brazil Show TV Turkey*/HD * * 42.0E* 12209/H/10000 FTA-HD
20.30 Turkey - Brazil Show TV Turkey*/HD * * 42.0E* 12219/H/06500 FTA
http://advanced-television.com/wp-co.../Eurosport.gif
Άλλα σπόρ απο το Eurosport
Eurosport Germany 19.2E 12226/H/27500 FTA
09:30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ GT ACADEMY
09:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP
10:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
11:15 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
12:15 EUROGOALS
13:00 ALL SPORTS: WATTS
14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
16:45 ALL SPORTS: WATTS
17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
18:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CH. LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
21:10 ΤΑ ΣΠΟΡ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
21:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ
21:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ
21:35 ΓΚΟΛΦ
22:35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΓΚΟΛΦ
22:40 Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
22:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
23:15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ
23:20 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑΣ
23:35 ΤΑ ΣΠΟΡ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
23:40 WORLD SERIES BY RENAULT
00:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
01:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
http://www.spaziotennis.com/wp-conte...a-01.10.09.png
Tennis from SUPERTENNIS-HD
Supertennis.HD 13.0E 12476/H/29900 FTA-HD
02:30 - Halep vs Ivanovic WTA Singapore 2014
04:45 - Circolando-TC Italia Forte dei Marmi
05:15 - Janowicz vs Murray,ATP Pechino 2014
07:30 - Doppio Rep.Ceca vs Germania,Fed Cup 2014 Finale
08:45 - I Miti del Foro-Borg e i suoi fratelli
09:15 - Sampras vs Federer,Wimbledon 2001
13:00 - Giorgi vs Pennetta, WTA Mosca 2014
14:30 - Master 1000 Shanghai,Reloaded
15:30 - Safarova vs Kerber, Fed Cup 2014 Finale
Πηγή: Tasos.cz http://tasos-cz4.webnode.cz/news/%CF...F%CE%BF%CF%85/
Σημερινές FTA (free to air) LIVE Αθλητικές Δορυφορικές Μεταδόσεις
Europe
Happybet Cup (45min Semi Finals)
15:00 Köln - Málaga
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
16:00 Alemannia Aachen - Olympique Marseille
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
18:00 Happybet Cup (Final)
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
Club Friendly
19:15 Benfica - Wolfsburg
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
UEFA Under 19 Championship 2016 (Final)
21:30 Italy - France
Eurosport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
Hungary
NB1
19:00 Vasas - Debrecen
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500-FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
World
International Champions Cup
00:00 Inter Milan - Paris Saint Germain
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
Kanal D HD (tbc)
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
Kanal D (tbc)
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
World
International Champions Cup 2016
20:00 Celtic - Barcelona
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Kanal D HD
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
*Kanal D
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
22:00 Real Madrid - Chelsea
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Kanal D HD
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
*Kanal D
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Kanal D HD
-Turksat 42°E -12245 H 27500 -FTA
*Kanal D
-Turksat 42°E -11977 H 27500 -FTA
Europe
Club Friendlies (Dresden Cup)
14:30 Everton - Real Betis
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
17:00 Dynamo Dresden - Werder Bremen
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
Club Friendlies
17:00 St Pauli - Sevilla
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
21:30 Nástic Tarragona - Real Zaragoza
Aragón Sat
-Astra 19.2°E -11685 V 22000 -FTA
-Hispasat 30°W -11811 V 27500 -FTA
Germany
3. Liga
15:00 Rot Weiß Erfurt - Hallescher
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
15:00 Holstein Kiel - FSV Frankfurt
NDR Fernsehen HD
-Astra 19.2°E -11582 H 22000 -FTA
NDR Fernsehen
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
15:00 Jahn Regensburg - Hansa Rostock
BR (Bayerisches) Fernsehen Süd / Nord HD
-Astra 19.2°E -11582 H 22000 -FTA
BR (Bayerisches) Fernsehen Sat
-Astra 19.2°E -11836 H 27500 -FTA
England
Club Friendly
17:00 Queens Park Rangers - Watford
Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3°W -12467 H 27500 -FTA
-Yahsat 52.5°E -12092 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26°E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12226 H 27500 -FTA
Ukraine
Прем'єр-ліга (Premier League)
17:00 Volyn Lutsk - Olimpic Donetsk
2+2 (Ukraine)
-Astra 4.8°E -11766 H 27500 -FTA/Biss
19:30Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk
2+2 (Ukraine)
-Astra 4.8°E -11766 H 27500 -FTA/Biss
Russia
Premier League
17:30 Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moscow
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
20:00 Anzhi - CSKA Moscow
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
Belgium
Jupiler League
19:00 Mouscron Péruwelz - Anderlecht
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Nilesat 7°W -11977 V 27500 -FTA
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*NTV Spor HD
-Turksat 42°E -12015 H 27500 -FTA/Biss
*NTV Spor
-Turksat 42°E -12015 H 27500 -FTA/Biss
Hungary
NB1
19:00 Szombathelyi Haladás - Honvéd
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
21:30 Ferencváros - Diósgyőr
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
Italy
Coppa Italia
21:00 Lecce - Alto Vicentino
RAI Sport 1
-Hotbird 13°E -11804 V 27500 -FTA
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
England
FA Super Cup (Community Shield) 2016
18:00 Leicester City - Manchester United
Eurosport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
*TV8 HD
-Turksat 42°E -12356 H 7100 -FTA
*TV8
-Turksat 42°E -12346 H 9600 -FTA
TV8 Int (tbc)
-Turksat 42°E -12034 V 27500 -FTA
Europe
Club Friendlies
16:00 Werder Bremen - Chelsea
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
16:45 Mainz - Liverpool
SAT 1
-Astra 19.2°E -12545 H 22000 -FTA
-Astra 19.2°E -12051 V 27500 -FTA
18:00 Schalke 04 - Fiorentina
SAT 1
-Astra 19.2°E -12545 H 22000 -FTA
-Astra 19.2°E -12051 V 27500 -FTA
(excluding [ie not on these two] 12051 V "SAT.1 A" or "SAT.1 CH")
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
20:00 Arsenal - Manchester City
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2°E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10936 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10994 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -11053 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -11068 V 23000 -FTA
-Astra 28.2°E -11097 V 23000 -FTA
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2°E -10758 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10906 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10994 H 22000 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
Hungary
NB1 League
19:00 MTK Budapest - Szombathelyi Haladás
M5 HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
M5 HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA
United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
23:00 Portland Timbers - Sporting Kansas City
Eurosport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
Europe
Club Friendly
19:45 Borussia Dortmund - Athletic de Bilbao
Sport 1 (Germany)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
*Sharjah Sport HD
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
*Sharjah Sports
-Eutelsat 8°W -11012 V 27500 -FTA
UEFA Super Cup 2016
21:45 Real Madrid -Sevilla
ZDF info HD
-Astra 19.2°E -11347 V 22000 -FTA
ZDF info
-Astra 19.2°E -11954 H 27500 -FTA
OBN
-Eutelsat 16°E -11304 H 30000 -FTA
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...bRN4xLOTVRSYkg
Germany
15:05 Carl Zeiss Jena - Babelsberg
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
15:05 Energie Cottbus - Viktoria Berlin
RBB Brandenburg / RBB Berlin HD
-Astra 19.2°E -10891 H 22000 -FTA
RBB Brandenburg / RBB Berlin
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
Super Cup FINAL 2016
21:30 Borussia Dortmund - Bayern Munich
ZDF HD
-Astra 19.2°E -11361 H 22000 -FTA
ZDF
-Astra 19.2°E -11953 H 27500 -FTA
-HotBird 13°E -11054 H 27500 -FTA
Europe
Club Friendlies
16:00 Eintracht Frankfurt - Celta Vigo
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
16:00 Rot-Weiß Erfurt - Mainz 05
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
18:00 RB Leipzig- Real Betis
ServusTV HD (Germany)
-Astra 19.2°E -11303 H 22000 -FTA
Servus TV (Germany)
-Astra 19.2°E -12663 H 22000 -FTA
-Eutelsat 9°E -11785 H 27500 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA
18:00 Shalke 04 - Athletic Bilbao
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
United States of America & Canada
MLS (Major League Soccer)
23:00 Chicago Fire - Orlando City
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
01:00 Seattle Sounders - Real Salt Lake
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA