Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 8 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
16:30 Eurosport 1 Γύρος της χώρας των Βάσκων Ποδηλασία
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης Super League Σουρωτή
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Χίμκι - Ζιελόνα Γκόρα VTB United League
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Γουέστ Χαμ Premier League
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Μαγδεμβούργο Bundesliga 2
21:30 Novasports 1HD Μπολόνια - Κιέβο Βερόνα Serie A
21:45 Novasports 2HD Σατορού – Λανς Ligue 2
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 9 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
16:30 Eurosport 1 Γύρος της χώρας των Βάσκων Ποδηλασία
17:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ – Ηρακλής Volley League
17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γεωργία
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Φενέρμπαχτσε – Κονελιάνο CEV Champions League Γυναικών
19:30 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γεωργία
21:30 Novasports 1HD Βαλένθια - Αλμπα Βερολίνου Τελικός Eurocup
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Πόρτο UEFA Champions League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 10 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
15:00 ΕΡΤ Play2 Κύμη – Ηφαιστος Basket League
15:00 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
15:30 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Κολοσσός Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3 Χολαργός – Άρης Basket League
16:30 Eurosport 1 Γύρος της χώρας των Βάσκων Ποδηλασία
17:00 ΕΡΤ3 Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης Τελικός ΕΠΣΜ
18:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Ολυμπιακός Basket League
18:00 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Τουρκία Προκριματικά Euro 2020 χάντμπολ
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ζενίτ Καζάν – Περούτζια CEV Champions League Ανδρών
19:30 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γεωργία
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League
20:15 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλατασαράι – Τόφας TBF Basketball Super League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπαρτσελόνα UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άγιαξ – Γιουβέντους UEFA Champions League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Πέμπτη 11 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λεπτό προς λεπτό UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρσεναλ – Νάπολι UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα - Άιντραχτ Φρανκφούρτης UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βιγιαρεάλ – Βαλένθια UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σλάβια Πράγας – Τσέλσι UEFA Europa League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Παρασκευή 12 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
16:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas 1ες ελεύθερες δοκιμές
17:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas 1ες ελεύθερες δοκιμές
18:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas 1ες ελεύθερες δοκιμές
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπελεντίγιεσμπορ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νυρεμβέργη – Σάλκε Bundesliga
21:00 Novasports 1HD Αλμπα Βερολίνου – Βαλένθια Τελικός Eurocup
21:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas 2ες ελεύθερες δοκιμές
21:45 Novasports 2HD Ναντ – Λυών Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Νιουκάσλ Premier League
22:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas 2ες ελεύθερες δοκιμές
23:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas 2ες ελεύθερες δοκιμές
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Σάββατο 13 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μαγδεμβούργο – Ντάρμσταντ Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Αλαβές Primera Division
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Χάντερσφιλντ Premier League
15:00 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Βόλος Football League
15:15 ΕΡΤ Sports HD Παράλληλες μεταδόσεις Basket League
15:45 ΕΡΤ Play4 Λαύριο – Χολαργός Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3 Ήφαιστος – Ρέθυμνο Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός Ρόδου – Περιστέρι Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1 Πανιώνιος – ΑΕΚ Basket League
15:45 COSMOTE SPORT 5 HD Παναθηναϊκός – Προμηθέας Basket League
15:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Basket League
16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Γιουβέντους Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης – Φράιμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αννόβερο – Γκλάντμπαχ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγάρδη – Λεβερκούζεν Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λειψία – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
16:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas 3ες ελεύθερες δοκιμές
17:00 Novasports 3HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μίλγουολ Championship
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Ουέσκα – Μπαρτσελόνα Primera Division
17:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas 3ες ελεύθερες δοκιμές
18:00 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Α.Ο.Π.Κηφισιάς VolleyLeague ανδρών
18:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Νιμ Ligue 1
18:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas 3ες ελεύθερες δοκιμές
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa
19:00 Novasports 1HD Ρόμα – Ουντινέζε Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα Primera Division
19:30 Novasports 4HD Άγιαξ – Εξέλσιορ Eredivisie
19:30 Novasports 3HD Λιντς - Σέφιλντ Γουένσντεϊ Championship
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga NOS
20:30 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Φοίνικας Σύρου Volleyleague ανδρών
20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas Κατατακτήριες δοκιμές
21:00 Novasports 2HD Μονακό – Ρεμς Ligue 1
21:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas 4ες ελεύθερες δοκιμές
21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φιλαδέλφεια 76ερς-Μπρούκλιν Νετς ΝΒΑ
21:30 Novasports 1HD Μίλαν – Λάτσιο Serie A
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μόντσα - Μπούστο Αρσίτσιο Serie A Femminile
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Μπέτις Primera Division
21:45 Novasports 4HD Φέγενορντ – Χεράκλες Eredivisie
22:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas Κατατακτήριες δοκιμές
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άβες - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS
23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas Κατατακτήριες δοκιμές
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Κυριακή 14 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
08:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1, Grand Prix Κίνας Αγώνας
09:00 Eurosport 2 Μπρίσμπεϊν Six Day Ποδηλασία
09:00 Eurosport 1 Μαραθώνιος Παρισιού Κλασικός αθλητισμός
09:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1, Grand Prix Κίνας Αγώνας
09:30 ΕΡΤ3 14ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος» Κλασικός αθλητισμός
12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Superbike
12:00 Eurosport 1 Παρίσι – Ρουμπέ Ποδηλασία
13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Supersport
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαγιαδολίδ – Χετάφε Primera Division
13:15 Novasports 2HD Αϊντχόφεν - Ντε Γκράαφσαπ Eredivisie
13:30 Novasports 1HD Τορίνο – Κάλιαρι Serie A
14:00 Novasports 3HD Γουίγκαν – Νόριτς Championship
14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζανκτ Πάουλι - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ – Χέρτα Bundesliga
15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Άσεν Superbike
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division
15:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Football League
16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου Μόντσα
16:00 Novasports 4HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Σίριους Allsvenskan
16:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Τζένοα Serie A
16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Πάρμα Serie A
16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Μπολόνια Serie A
16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3 Τουρκία – Ελλάδα Προκριματικά Euro 2020
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Primera Division
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπανταλόνα – Μπούργος ACB Liga Endesa
18:00 Novasports 5HD Ζάλτσμπουργκ - Στουρμ Γκρατς Αυστριακό Πρωτάθλημα
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τσέλσι Premier League
18:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας
19:00 Eurosport 1 Nordic Swim Tour Στοκχόλμη
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ούνικς Καζάν – Ζενίτ VTB United League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αουγκσμπουργκ Bundesliga
19:00 Novasports 24 HD Κιέβο Βερόνα – Νάπολι Serie A
19:00 ΕΡΤ Play1 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 4HD Λεβαδειακός – Πανιώνιος Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 3HD ΠΑΣ Γιάννενα - Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Ξάνθη Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ατρόμητος Super League Σουρωτή
19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΑΕΚ Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα – Βιγιαρεάλ Primera Division
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ερυθρός Αστέρας – Μπουντούτσνοστ Αδριατική Λίγκα
20:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας
21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas Αγώνας
21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε – Ίντερ Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Λεβάντε Primera Division
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα - Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS
22:00 Novasports 4HD Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Δευτέρα 15 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Κυρίως ταμπλό
19:00 Eurosport 1 Nordic Swim Tour Στοκχόλμη
21:30 Novasports 1HD Βαλένθια - Άλμπα Βερολίνου Τελικός Eurocup
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία – Αμβούργο Bundesliga 2
21:30 Novasports 2HD Αταλάντα – Έμπολι Serie A
21:45 Novasports 3HD Παρί – Λοριάν Ligue 2
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές - Ρεάλ Μαδρίτης Primera Division
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Αρσεναλ Premier League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τρίτη 16 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Κυρίως ταμπλό, τένις
20:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια EuroLeague
20:45 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε – Ζάλγκιρις EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γιουβέντους – Άγιαξ UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ UEFA Champions League
Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
Τετάρτη 17 Απριλίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
16:00 ΕΡΤ3 Βόλος - Απόλλων Λάρισας Football League
17:00 Eurosport 1 Φλες Μπραμπανκόν Ποδηλασία
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπουντούτσνοστ - Ερυθρός Αστέρας Αδριατική Λίγκα
20:00 Novasports 4HD Λάτσιο – Ουντινέζε Serie A
20:00 Novasports 3HD Ναντ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
20:00 Novasports 1HD Αναντόλου Εφές – Μπαρτσελόνα EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ UEFA Champions League
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Πόρτο – Λίβερπουλ UEFA Champions League
22:15 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague