Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 12/01/2011
Select Timezone GMT +1
Greek Cup - Round 4 (2nd Leg)
13:00 Diagoras Rhodos vs Ethnikos Asteras
Conn-X TV Sport 1
AFC Asian Cup 2011 - Group A
13:15 Uzbekistan vs Kuwait
Al Jazeera Sport Global
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (nordic)
Greek Cup - Round 4 (2nd Leg)
15:30 Kerkyra vs Iraklis Saloniki
Conn-X TV Sport 1
Cypriot Cup - Round 2/L16 (1st Leg)
16:00 APOEL Nicosia vs Apollon Limassol
Alfa TV (cyp)
Friendly Club Match
16:00 Cartagena vs PSV Eindoven
Eredivisie Live 1
AFC Asian Cup 2011 - Group A
16:15 China vs Qatar
Al Jazeera Sport Global
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (nordic)
Italian Cup (Coppa Italia) - Round 5/L16
16:30 Palermo vs Chievo
Al Jazeera Sport +9
C+ Fϊtbol (esp)
Digi Sport (hun)
Digi Sport+ (rom)
ESPN (uk & irl)
NTV Spor
SportKlub (slo)
YES Sport 1
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group B
18:00 Manisaspor vs Besiktas
TRT 1
TRT HD
Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Round 5
18:45 Benfica vs Olhanense
Sport TV1
Spanish King's Cup (Copa del Rey) - Quarter Final (1st Leg)
19:00 Villarreal vs Sevilla
Al Jazeera Sport +2
C+ Liga (esp)
Nova Sports 2 (hellas)
Sky Calcio 3
Sport TV2
Sport+ (fra)
SportKlub (hun)
SportKlub+ (pol)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
Sky Calcio HD3
Sport TV HD
English League Cup (Carling Cup) - Semi Final (1st Leg)
19:45 Ipswich Town vs Arsenal
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
C+ Fotball (nor)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Urheilu
Hi Soccer
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sports 2 (uk)
Sky Super Calcio
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (rom)
Sport 1 [DSF]
SportKlub (cro)
SportKlub (pol)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
YES Sport 2
DigitAlb HD4
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Sports HD2 (uk)
Sky Super Calcio HD
Scottish Premier League
19:45 Hamilton Academical vs Celtic
OSN Show Sports 3
Sky Sports 4 (uk)
OSN Show Sports HD1
Sky Sports HD4 (uk)
English Blue Square Premier
19:45 AFC Wimbledon vs Luton Town
Premier Sports UK
Setanta Ireland (roi)
Italian Cup (Coppa Italia) - Round 5/L16
20:00 Internazionale vs Genoa
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +10
Digi Sport (rom)
ESPN (uk & irl)
Gol TV (america)
Nova Sports 3 (hellas)
NTV Spor
RAI Due
Sport 1+ (ger)
SportKlub+ (SE europe)
Sportmanνa
YES Sport 1
English Premier League
20:00 Blackpool vs Liverpool
6 Eren
C+ Aitio (fin)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport 1 (pol)
Digi Sport (hun)
Digi Sport+ (rom)
Fox Sports Espanyol
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sport 1 Live (ned)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TV2 PL 1 (nor)
TV2 Sport PL (den)
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
YES Sport 2
AD Sports HD3
C+ Sport HD (pol)
Nova Sports HD (hellas)
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
Sport 1 HD (ned)
TV2 PL HD1 (nor)
Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Quarter Final
20:45 FC Porto vs Pinhalnovense
Sport TV1
Spanish King's Cup (Copa del Rey) - Quarter Final (1st Leg)
21:00 Bacelona vs Real Betsis
Al Jazeera Sport +2
C+ Sport (fra)
La Sexta
Nova Sports 4 (hellas)
Sky Calcio 3
Sky Sports 3 (uk)
Sport 2 (cze/svk)
Sport TV2
SportKlub (hun)
SportKlub+ (pol)
Al Jazeera Sport HD2
Sky Calcio HD3
Sky Sports HD3 (uk)
Sport TV HD
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 12/01/2011
Select Timezone GMT +1
AFC Asian Cup 2011 - Group B
13:15 Jordan vs Saudi Arabia
AD Sports 1
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int'l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
AFC Asian Cup 2011 - Group B
16:15 Syria vs Japan
AD Sports 1
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +5
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport Global
British EuroSport 2
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int'l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group C
18:00 Malatyaspor vs Fernerbahce
TRT 1
Spanish King's Cup (Copa del Rey)
19:00 Almeria vs Deportivo La Coruna
Al Jazeera Sport +2
C+ Liga (esp)
Canal 9 (den)
Nova Sports 3 (hellas)
NTV Spor
Setanta Africa
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sports 2 (uk)
Sky Super Calcio
Sport TV1
Sport+ (fra)
SportKlub (hun)
SportKlub (pol)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
TV4 Sport
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Sports HD2 (uk)
Sky Super Calcio HD
Sport TV HD
Italian Cup (Coppa Italia) - Round 5/L16
20:00 Juventus vs Catania
Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +3
C+ Fϊtbol (esp)
Digi Sport (hun)
Digi Sport+ (rom)
ESPN (uk & irl)
NTV Spor
Orange Sport (fra)
RAI Tre
Sport 1+ (ger)
Sport TV2
SportKlub (cro)
Sportklub (srb)
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 1 [DigitAlb]
TRK Futbol
YES Sport 1
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD4
Spanish King's Cup (Copa del Rey)
21:00 Real Madrid vs Atletico Madrid
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
C+ Spain
C+ Sport (fra)
Gol TV (america)
Nova Sports 1 (hellas)
NTV Spor
Setanta Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sports 2 (uk)
Sky Super Calcio
Sport 1 (cze/svk)
Sport TV1
SportKlub (hun)
SportKlub (pol)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
TV4 Sport
Al Jazeera Sport HD2
C+ Spain HD
Nova Sports HD (hellas)
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Sports HD2 (uk)
Sky Super Calcio HD
Sport TV HD
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 16/01/2011
Select Timezone GMT +1
Spanish Liga Adelante
12:00 Elche vs Granada
C+ Spain
Spanish Segunda B Group I
12:00 Real Madrid Castilla vs Universidad LP
Real Madrid TV
Portuguese Liga Honra
12:15 Arouca vs Leicoes
Sport TV1
Italian Serie A
12:30 Cagliari vs Palermo
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 4
C+ Fotball (nor)
C+ Sport 1 (den)
Dahlia Sport
ESPN (uk & irl)
Film+ (bulgaria)
Hi Soccer
NTV+ Football
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 7
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
SuperSport 2 [DigitAlb]
TV+ (bulgaria)
TV400
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
ESPN HD (uk)
Sky Calcio HD7
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Super Calcio HD
Sport 1 HD (ned)
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group C
12:30 Genclerbirligi vs Malatyaspor
TRT 6
TRT Anadolu
English Premier League
13:00 Sunderland vs Newcastle United
6 Eren
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (rom)
LIG TV
Nova Sport (bul)
Nova Sports 3 (hellas)
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Info *Portal
SportKlub (cro)
Sportklub (srb)
SuperSport 7 (za)
Tring Sport 2 [Shqip]
TV3 Slovenia
Viasat Football (swe)
Viasat Xtra PL 1
YES Sport 1
AD Sports HD3
C+ Fϊtbol HD (esp)
LIG TV HD
Sky Sport HD2 (ger)
TV2 PL HD1 (nor)
Birmingham City vs Aston Villa
C+ Aitio (fin)
C+ Sport (fra)
Diema
Digi Sport (hun)
Digi Sport (svk)
Digi Sport+ (rom)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Sports 1 (uk)
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
SportKlub (slo)
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
Viasat Sport (swe)
YES Sport 2
AD Sports HD4
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Sports HD1 (uk)
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
TV2 PL HD2 (nor)
Viasat PL HD
German 2. Bundesliga
13:30 Arminia Bielefeld vs FSV Frankfurt
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Augsburg vs Ingolstadt
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Duisburg vs Osnarbrόck
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Greek Super League
14:00 AEL Larissa vs Iraklis Saloniki
Nova Sports 2 (hellas)
Italian Serie A
15:00 Lazio vs Sampdoria
Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 4
C+ Aitio (fin)
C+ Fotball (nor)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 2 (pol)
Dahlia Sport
ESPN (uk & irl)
Film+ (bulgaria)
NTV+ Football
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 3
Sport TV1
Sportmanνa
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV4 Sport
TV8 (turkey)
C+ Deportes HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD4
ESPN HD (uk)
Sky Calcio HD3
Sport TV HD
Cesena vs Roma
Al Jazeera Sport +7
Arena Sport 1
Dahlia Calcio 2
Hi Sports
NTV+ Sport Classic
Sky Calcio 2
Sport 5
SuperSport 4 [DigitAlb]
Juventus vs Bari
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 3
C+ Fotboll (swe)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Sport 3 (nor)
Conn-X TV Sport 1
Digi Sport+ (rom)
Hi Soccer
LIG TV
NTV+ Sport On-Line
Sky Calcio 1
SuperSport 3 [DigitAlb]
TPS Star
TV+ (bulgaria)
YES Sport 2
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD3
LIG TV HD
Sky Calcio HD1
Genoa vs Udinese
Al Jazeera Sport +6
Dahlia Calcio 1
Sky Calcio 4
Catania vs Chievo
Al Jazeera Sport +9
Dahlia Calcio 3
Sky Calcio 5
Brescia vs Parma
Dahlia Calcio 4
Sky Calcio 6
English Premier League
15:05 Liverpool vs Everton
6 Eren
Alfa TV (cyp)
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Diema
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Fox Sports Espanyol
Iran TV3
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Russia 2
Sky Calcio 8
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport Extra (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports 1 (uk)
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
Sport TV2
SportKlub (cro)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
YES Sport 1
AD Sports HD3
C+ Sport HD (pol)
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD8
Sky Sport Extra HD
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sports HD1 (uk)
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)
‡ Sky 3DTV [Ch 217]
German 1. Bundesliga
15:30 Eintracht Frankfurt vs Hannover 96
Conn-X TV Sport 2
ESPN (uk & irl)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
NTV+ Nash Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
SuperSport 5 [DigitAlb]
SuperSport 6 (za)
TRT 3 [Spor]
Sky Sport HD1 (ger)
TRT HD
Greek Super League
16:15 Asteras Tripolis vs AEK Athens
Nova Sports 2 (hellas)
Tring Sport 2 [Shqip]
Aris Thessaloniki vs Panionios
Nova Sports 3 (hellas)
Tring Sport 4 [Planet]
Greek Beta Ethniki
16:30 Diagoras Rhodos vs Levadiakos
Conn-X TV Sport 3
Spanish LFP Primera Divisiσn
17:00 Valencia vs Deportivo La Coruna
Al Jazeera Sport +9
C+ Fotball (nor)
C+ Liga (esp)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 3 (nor)
Conn-X TV Sport 3
Digi Sport+ (rom)
NTV Spor
NTV+ Football
Sport 5+ LIVE
SuperSport 2 [DigitAlb]
C+ Liga HD
DigitAlb HD5
Cypriot 1. Division
17:00 Ethnikos Achnas vs AEL Larnaka
Lumiere TV
Spanish Segunda B Group I
17:00 Rayo Vallecano B vs Celta Vigo B
Tele Madrid Sat
English Premier League
17:10 Tottenham Hotspur vs Manchester United
2M National
6 Eren
Alfa TV (cyp)
C+ Spain
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Diema
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Fox Sports Espanyol
Iran TV3
Nova Sports 4 (hellas)
Premier League TV
Russia 2
Sky Calcio 9
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports 1 (uk)
Sky Super Calcio
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
Sport TV3
Sport+ (fra)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TRK Futbol
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
YES Sport 1
AD Sports HD3
C+ Spain HD
C+ Sport HD (pol)
Premier League HDTV
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
Sky Sports HD1 (uk)
Sky Super Calcio HD
Spormax HD
Sport 1 HD (rus)
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)
‡ Sky 3DTV [Ch 217]
AFC Asian Cup 2011 - Group A
17:15 China vs Uzbekistan
Al Jazeera Sport +5
Al Jazeera Sport +7
Al Jazeera Sport 1
British EuroSport 2
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int'l)
SuperSport 3 [DigitAlb]
Al Jazeera Sport HD2
Qatar vs Kuwait
Al Jazeera Sport Global
Dubai Sports 1
Al Jazeera Sport HD1
German 1. Bundesliga
17:30 Kaiserlautern vs FC Kφln
C+ Fϊtbol (esp)
Conn-X TV Sport 2
ESPN (uk & irl)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Sport On-Line
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 6 (za)
TRT 3 [Spor]
YES Sport 2
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD4
Sky Sport HD1 (ger)
TRT HD
Greek Super League
18:30 Panathinaikos vs Kavala
Arena Sport 4
Nova Sports 1 (hellas)
Tring Sport 2 [Shqip]
Nova Sports HD (hellas)
Xanthi vs Ergotelis
ERT World
NET (hellas)
Spanish LFP Primera Divisiσn
19:00 Almeria vs Real Madrid
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Alfa TV (cyp)
Arena Sport 3
C+ Extra 2 (swe)
C+ Fotball (nor)
C+ Liga (esp)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Sport 2 (pol)
Canal 9 (den)
Conn-X TV Sport 1
Digi Sport (rom)
Iran TV3
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 10
Sky Sports *RED button
Sky Sports 1 (uk) /2H
Sky Super Calcio
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 5
Sport TV2
Sport+ (fra)
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
C+ Liga HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
Sky Super Calcio HD
Portuguese Super Liga
19:00 FC Porto vs Naval
Ma Chaξne Sport
Nova Sport (cze)
Orange Sport (pol)
Sport TV1
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 5 [DigitAlb]
DigitAlb HD1
Sport TV HD
Mexican Primera Divisiσn
19:00 Monarcas Morelia vs Chivas Guadalajara
Fox Sports Espanyol
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group B
19:00 Trabzonspor vs Manisaspor
TRT Haber
Mexican Primera Divisiσn
19:00 Pumas UNAM vs Santos Netanya
Canal Estrellas (eu)
Israeli Ligat Al
19:15 Ashdod SC vs Maccabi Netanya
YES Sport 1
Brazilian Paulista - Round 1
20:00 Corinthians vs Portuguesa
PFC International
Mogi Mirim vs Sao Paulo
Al Jazeera Sport +10
C+ Fϊtbol 2 [MP1]
SuperSport 6 (za)
Italian Serie A
20:45 Lecce vs AC Milan
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 4
C+ Aitio (fin)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 3 (nor)
Conn-X TV Sport 3
Dahlia Sport
Digi Sport (svk)
ESPN (uk & irl)
Film+ (bulgaria)
Fox Sports Espanyol
Hi Soccer
NTV+ Sport On-Line
Raitalia 3 (africa)
Setanta Ireland
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Spormax [Digiturk]
Sport 5+
Sport TV3
SportDigital.tv
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV4 Sport
TV8 (turkey)
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD4
ESPN HD (uk)
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Spormax HD
Sport 1 HD (ned)
Spanish LFP Primera Divisiσn
21:00 Barcelona vs Malaga
6 Eren
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Alfa TV (cyp)
Arena Sport 3
C+ Extra 2 (swe)
C+ Fotball (nor)
C+ Spain
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Sport 1 (swe)
Conn-X TV Sport 2
Digi Sport (rom)
Iran TV3
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 2
Sky Sports 1 (uk)
Sky Super Calcio
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 5
Sport TV2
SuperSport 3 (za)
SuperSport 3 [DigitAlb]
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
C+ Spain HD
C+ Sport HD (nordic)
C+ Sport HD (pol)
DigitAlb HD3
Sky Calcio HD2
Sky Sports HD1 (uk)
Sky Super Calcio HD
French Ligue 1
21:00 Marseile vs Bordeaux
Al Jazeera Sport +7
C+ France
C+ GOL (pol)
C+ Hi-Tech
Kanal A (turkey)
Nova Sports 1 (hellas)
Orange Sport Info (pol)
Sport Italia
Sport+ (rus)
SuperSport 4 [DigitAlb]
SuperSport Maximo
Viasat Football (nor)
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
Nova Sports HD (hellas)
Portuguese Super Liga
21:15 Academica vs Benfica
Sport TV1
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 5 [DigitAlb]
TV2 Sport 2 (nor)
YES Sport 1
DigitAlb HD1
Brazilian Paranaense - Round 1
22:15 Parana vs Corinthians PR
PFC International
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 16/01/2011
Select Timezone GMT +1
AFC Asian Cup 2011 - Quarter Final
14:25 Japan vs Qatar
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int'l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
AFC Asian Cup 2011 - Quarter Final
17:25 Uzbekistan vs Jordan
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport 2
Al Jazeera Sport Global
British EuroSport 2
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int'l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
German 2. Bundesliga
18:00 Ingolstadt vs Duisburg
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
osnabrόck vs 1860 Mόnchen
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Paderborn vs Augsburg
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Dutch Eerste Divisie (2nd)
18:45 Roosendaal vs Volendam
Eredivisie Live 1
Turkish Super Lig
19:00 Besiktas vs Bucaspor
LIG TV
LIG TV HD
German 1. Bundesliga
20:30 Hamburg vs Eintracht Frankfurt
Alfa TV (cyprus)
C+ Fϊtbol (esp)
Conn-X TV Sport 1
ESPN (uk & irl)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 Live (ned)
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
TRK Futbol
TRT 3 [Spor]
YES Sport 1
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD5
NTV+ HD Sport
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TRT HD
Dutch Eredivisie
20:45 ADO Den Haag vs Heerenveen
C+ Fotball (nor)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 1 (swe)
Eredivisie Live 1
Italian Serie B
20:45 Livorno vs Albinoleffe
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
French Cup (Coupe de France) - Round 10/L32
20:45 Sochaux vs Paris FC
EuroSport (fra)
Spanish Liga Adelante
21:00 Xerez vs Elche
C+ Liga (esp)
Portuguese Liga Honra
21:15 Leixoes vs Feirense
Sport TV1
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 23/01/2011
Select Timezone GMT +1
Italian Serie A
12:30 Udinese vs Internazionale
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 4
C+ Extra 1 (swe)
C+ Fotball (nor)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Urheilu (fin)
Dahlia Sport
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Hi Soccer
NTV+ Football
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 6
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Sport 1 Live (ned)
Sport 5
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV8 (turkey)
Al Jazeera Sport HD1
C+ Sport HD (nordic)
C+ Sport HD (pol)
DigitAlb HD4
Sky Calcio HD6
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Super Calcio HD
Dutch Eredivisie
12:30 Utrecht vs Ajax
C+ Fotboll (swe)
C+ Sport 3 (nor)
Eredivisie Live 1
Polsat Futbol
Sport+ (rus)
SportDigital.tv
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
Turkish 1. Lig
12:30 Orduspor vs Kayseri Erciyesspor
TRT 1
Kasimpasa vs Gaziantepspor
Digi Kanal
Albanian Championship
13:00 Elbasani vs Dinamo Tiana
SuperSport 5 [DigitAlb]
Shkumbini vs Teuta
SuperSport 3 [DigitAlb]
German 2. Bundesliga
13:30 FSV Frankfurt vs RW Oberhausen
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Greuther Fόrth vs Union Berlin
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Hertha BSC Berlin vs Fortuna Dόsseldorf
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Greek Super League
14:00 Kavala vs Iraklis Saloniki
Nova Sports 2 (hellas)
Panserraikos vs Atromitos
Nova Sports 3 (hellas)
English Championship
14:15 Quenns Park Rangers vs Coventy City
Al Jazeera Sport +5
Canal 9 (den)
Sky Sports 1 (uk)
SportKlub (pol)
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 4 [DigitAlb]
Viasat Football (nor)
Sky Sports HD1 (uk)
Dutch Eredivisie
14:30 Groningen vs Twente
Eredivisie Live 2
NTV+ Football
Polsat Futbol
SportDigital.tv
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
Venlo vs PSV Eindhoven
Eredivisie Live 1
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (rom)
Roda JC vs Excelsior
- - -
Italian Serie A
15:00 Bologna vs Lazio
Al Jazeera Sport +8
C+ Fotboll (swe)
C+ Sport 3 (nor)
Hi Soccer
NTV+ Sport Classic
Sky Calcio 3
SuperSport 3 [DigitAlb]
Sampdoria vs Juventus
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 4
C+ Fotball (nor)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Dahlia Sport
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Sky Calcio 1
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
Sport 5
Sport+ (rus)
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV4 Sport
TV8 (turkey)
Al Jazeera Sport HD1
C+ Sport HD (nordic)
C+ Sport HD (pol)
DigitAlb HD4
Sky Calcio HD1
Spormax HD
Sport 1 HD (ned)
Bari vs Napoli
Al Jazeera Sport +9
Arena Sport 1
C+ Aitio (fin)
C+ Sport 1 (swe)
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 2
SuperSport 2 [DigitAlb]
TPS Star
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Fiorentina vs Lecce
Al Jazeera Sport +7
Arena Sport 3
Dahlia Calcio 1
Sky Calcio 4
Chievo vs Genoa
Al Jazeera Sport +4
Dahlia Calcio 2
Sky Calcio 5
Turkish Super Lig
15:00 Konyaspor vs Burasspor
LIG TV
LIG TV HD
German 1. Bundesliga
15:30 Mφnchengladbach vs Bayer Leverkusen
Conn-X TV Sport 2
Dubai Sports 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Sport On-Line
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 10
Sky Sport Info *Portal
Sportmanνa
SuperSport 1 (za)
SuperSport 5 [DigitAlb]
TRK Futbol
TRT 3 [Spor]
YES Sport 2
Sky Sport HD1 (ger)
TRT HD
Greek Super League
16:15 Asteras Tripolis vs Olympiacos
Nova Sports 2 (hellas)
Ergotelis vs Aris Thessaloniki
Nova Sports 3 (hellas)
English Premier League
17:00 Blackburn Rovers vs West Bromwich Albion
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
C+ Spain
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (svk)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 4 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 9
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports 1 (uk)
Sky Super Calcio
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
Sport TV2
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TV2 Sport PL (den)
Viasat Football (swe)
Viasat Sport Baltic
YES Sport 1
AD Sports HD3
C+ Spain HD
C+ Sport HD (pol)
Premier League HDTV
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
Sky Sports HD1 (uk)
Sky Super Calcio HD
Spormax HD
Sport 1 HD (ned)
Sport TV HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)
Spanish LFP Primera Divisiσn
17:00 Almeria vs Osasuna
Al Jazeera Sport +9
Taquilla 8
Getafe vs Espanyol
Al Jazeera Sport +6
NTV+ Football
SuperSport 2 [DigitAlb]
Taquilla 7
TPS Star
Sporting Gijon vs Atletico Madrid
Al Jazeera Sport +4
C+ Aitio (fin)
C+ Fotboll (swe)
C+ Sport 3 (nor)
NTV Spor
Sport 5+ LIVE
Sport TV1
Sport+ (fra)
SuperSport 7 (za)
Taquilla 5
C+ Sport HD (nordic)
Sport TV HD
Real Zaragoza vs Deportivo La Coruna
Al Jazeera Sport +5
Taquilla 6
Spanish Liga Adelante
17:00 Numerica vs Salamanca
C+ Liga (esp)
French Cup (Coupe de France)
17:00 Agen Foot vs Paris St Germain
Al Jazeera Sport +7
Arena Sport 3
EuroSport (fra)
Orange Sport Info (pol)
Antalya Cup
17:00 Universitatea Cluj vs Siber
Digi Sport (rom)
Cypriot 1. Division
17:00 Anorthosis Famagusta vs AEL Limassol
Lumiere TV
German 1. Bundesliga
17:30 Hoffenheim vs St Pauli
Conn-X TV Sport 2
Dubai Sports 1
ESPN (uk & irl)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Sport On-Line
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 5 (za)
TRT 3 [Spor]
DigitAlb HD4
Sky Sport HD1 (ger)
TRT HD
French Cup (Coupe de France)
17:30 Lille vs Wasquehal
EuroSport (fra)
Orange Sport Info (pol)
Belgian Jupiler Pro League
18:00 Anderlecht vs Standard Liege
Setanta Africa
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub+ (SE europe)
Telekanal (rus)
WDS TV
Turkish 1. Lig
18:00 Caykur Zizespor vs Diyarbakirspor
TRT 1
TRT 6
Turkish Super Lig
18:00 Galatasaray vs Sivasspor
LIG TV
LIG TV HD
Greek Super League - Week 19
18:30 Panionios vs Panathinaikos
Arena Sport 4
Nova Sports 1 (hellas)
Nova Sports HD (hellas)
Israeli Ligat Al
18:45 Hapoel Petach Tikva vs Bnei Sachnin
YES Sport 2
Spanish LFP Primera Divisiσn
19:00 Real Madrid vs Real Mallorca
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 3
C+ Extra 2 (swe)
C+ Fotball (nor)
C+ Liga (esp)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Urheilu (fin)
Canal 9 (den)
Digi Sport (rom)
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 9
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sports *RED button
Sky Sports 1 (uk) /2H
Sky Super Calcio
Sport 1 (hun)
Sport 5
Sport TV1
Sport+ (fra)
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Liga HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
Sky Sport HD3 (ita)
Sky Super Calcio HD
Sport 1 HD (ned)
Sport TV HD
Mexican Primera Divisiσn
19:00 Toluca vs Jaguares Chiapas
Canal Estrellas (eu)
Brazilian Paulista
20:00 Corinthians vs Noroeste
SuperSport 7 (za)
Belgian Jupiler Pro League
20:30 AA Gent vs Lokeren
Setanta Africa
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
WDS TV
YES Sport 2
Italian Serie A
20:45 AC Milan vs Cesena
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 4
C+ Aitio (fin)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (den)
C+ Sport 3 (nor)
Dahlia Sport
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Hi Soccer
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
Sport+ (rus)
SportDigital.tv
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV4 Sport
TV8 (turkey)
YES Sport 1
Al Jazeera Sport HD1
DigitAlb HD4
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Spormax HD
French Cup (Coupe de France)
20:45 Nice vs Lyon
Al Jazeera Sport +7
France 2
Orange Sport Info (pol)
Spanish LFP Primera Divisiσn
21:00 Villarreal vs Real Sociedad
Al Jazeera Sport +2
Alfa TV (cyprus)
Arena Sport 3
C+ Fotball (nor)
C+ Spain
C+ Sport 1 (swe)
C+ Urheilu (fin)
Canal 9 (den)
NTV+ Football
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sports 1 (uk)
Sky Super Calcio
Sport 1 (hun)
Sport 5+ LIVE
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
Al Jazeera Sport HD2
C+ Spain HD
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD3 (ita)
Sky Sports HD1 (uk)
Sky Super Calcio HD
Sport TV HD
Mexican Primera Divisiσn
23:00 Club America vs Tigres UANL
Canal Estrellas (eu)
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 24/01/2011
Select Timezone GMT +1
Greek Beta Ethniki
17:00 Ethnikos Asteras vs Kallithea
ET3
Albanian Championship
17:00 KF Tirana vs Skenderbeu
SuperSport 4 [DigitAlb]
Israeli Ligat Al
19:45 Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv
IBA Channel 1
The Israeli Network
German 2. Bundesliga
20:15 Bochum vs Erzgebirge Aue
Conn-X TV Sport 2
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 [DSF]
Sky Sport HD1 (ger)
Italian Lega Pro Division 1B
20:45 Pisa vs Ternana
RAI Sport 1
Italian Serie B
20:45 Triestina vs Novara
Dahlia Sport
Sky Calcio 1
Dutch Eerste Divisie (2nd)
20:45 Cambuur Leeuwarden vs Helmond Sport
Eredivisie Live 1
English Premier League
21:00 Bolton Wanderers vs Chelsea
6 Eren
Alfa TV (cyprus)
C+ Fϊtbol (esp)
C+ Sport 1 (pol)
C+ Urheilu (fin)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
Digi Sport (svk)
Nova Sport (bul)
Nova Sports 1 (hellas)
Premier League TV
Sky Calcio 2
Sky Sport 1 (ger)
Sky Sport 1 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports 1 (uk)
Sky Super Calcio
Sport TV2
SportKlub (cro)
SportKlub (slo)
Sportklub (srb)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
Tring Sport News
TV2 Sport PL (den)
Viasat Football (swe)
YES Sport 1
AD Sports HD3
C+ Sport HD (pol)
Nova Sports HD (hellas)
Premier League HDTV
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Sport HD2 (ger)
Sky Sports HD1 (uk)
Sky Super Calcio HD
TV2 PL HD1 (nor)
Viasat PL HD
Viasat Sport HD (swe)
Sky 3DTV [Ch 217]
Spanish LFP Primera Divisiσn
21:00 Athletic Bilbao vs Hercules
Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
C+ Fotball (nor)
C+ Fotboll (swe)
C+ Sport 1 (swe)
NTV+ Football
Sport 2 (hun)
Sport 5+ LIVE
SuperSport 7 (za)
Taquilla 8
Al Jazeera Sport HD2
C+ Sport HD (nordic)
Portuguese Super Liga
21:15 Maritomo vs Sporting Lisbon
Orange Sport (pol)
Sport TV1
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 27/01/2011
Select Timezone GMT +1
Copa del Sol 2011 - Group A
13:00 Aalesund vs Wisla Krakow
Dolce Sport
Orange Sport Info (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
Copa del Sol 2011 - Group C
16:00 Rosenborg vs Rapid Bucharest
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Antalya Cup
17:00 Universitatea Cluj vs Zestafoni
Digi Sport (rom)
Copa del Sol 2011 - Group A
19:00 FC Copenhagen vs Valerenga
Canal 9 (den)
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 2 (nor)
TV4 Sport
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group C
19:00 Fenerbahce vs Genclerbirligi
TRT 1
TRT HD
Malatyaspor vs Ankaragucu
TRT 6
TRT Anadolu
Dutch Cup (KNVB Beker) - Quarter Final
20:45 Ajax vs NAC Breda
Eredivisie Live 1
Italian Cup (Coppa Italia) - Quarter Final
20:45 Juventus vs Roma
Al Jazeera Sport +1
Alfa TV (cyprus)
C+ Fϊtbol (esp)
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
ESPN (uk & irl)
Gol TV (america)
Nova Sports 6 (hellas)
NTV Spor
Polsat Sport
RAI Uno
Sport TV2
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 1 [DigitAlb]
TRK Futbol
Al Jazeera Sport HD1
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD4
Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Quarter Final
21:30 Merelinense vs Vitoria Guimareas
Sport TV1
Friday, 28th January
CONMEBOL Copa Libertadores - Round 1 (1st Leg)
00:15 Cerro Porteno vs Deportivo Petare
Fox Sports Espanyol
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 27/01/2011
Select Timezone GMT +1
Copa del Sol 2011 - Group D
13:00 Nordsjaelland vs Sportul Studentesc
Canal 9 (den)
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
AFC Asian Cup 2011 - Match for 3rd Place
16:00 South Korea vs Uzbekistan
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +4
Al Jazeera Sport +6
Al Jazeera Sport 1
Al Jazeera Sport Global
British EuroSport 2
EuroSport 2 (fra)
EuroSport 2 (ger)
EuroSport 2 (int'l)
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Iran TV3
Copa del Sol 2011 - Group B
16:00 Tromse vs IFK Gotenberg
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Antalya Cup
16:00 Dinamo Bucharest vs Obolon Kyiv
Digi Sport (rom)
German 2. Bundesliga
18:00 Erzgebirge Aue vs Osnabrόck
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Fortuna Dόsseldorf vs FSV Frabkfurt
Conn-X TV Sport 2
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
RW Oberhausen vs Ingolstadt
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Dutch Eerste Divisie (2nd)
18:45 RKC Waalwijk vs Den Bosch
Eredivisie Live 1
Copa del Sol 2011 - Group C
19:00 Molde vs Karpaty
Orange Sport (pol)
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
German 1. Bundesliga
20:30 Bayer Leverkusen vs Hannover 96
Alfa TV (cyprus)
C+ Fϊtbol (esp)
Conn-X TV Sport 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Neo Sports
NTV+ Football
Orange Sport (fra)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 2
Sky Sport 3 (ita)
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 Live (ned)
Sport TV1
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 3 (za)
TRT 3 [Spor]
YES Sport 1
C+ Fϊtbol HD (esp)
DigitAlb HD4
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD2
Sky Sport HD1 (ger)
Sky Sport HD3 (ita)
TRT HD
Belgian Jupiler Pro League
20:30 Zulte Waregem vs Racing Genk
SportKlub (pol)
SportKlub (rom)
SportKlub+ (SE europe)
YES Sport 2
English Blue Square Premier
20:45 Gateshead vs AFC Wimbledon
Premier Sports UK
Setanta Africa
Setanta Ireland
English League Two
20:45 Bury vs Shrewsbury Town
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports HD2 (uk)
Dutch Eredivisie
20:45 NEC Nijmegen vs Heracles Almelo
Eredivisie Live 1
Italian Serie B
20:45 Empoli vs Varese
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Spanish Liga Adelante
21:00 Alcorcon vs Albacete
C+ Liga (esp)
Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Quarter Final
21:30 Academica vs Vitoria Setubal
Sport TV1
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 31/01/2011
Select Timezone GMT +1
Albanian Championship
18:00 Dinamo Tirana vs KF Tirana
SuperSport 4 [DigitAlb]
Friendly Club Match
18:00 Sheriff Tiraspol vs Steau Bucharest
Sport.Ro
Scandinavian Atlantic Cup
19:00 Brandby vs Elfsborg
Viasat Football (swe)
Turkish Super Lig
20:00 Eskisehirspor vs Konyaspor
LIG TV
LIG TV HD
Adanaspor vs kartalspor
TRT 6
TRT Anadolu
German 2. Bundesliga
21:15 Augsburg vs Bochum
Conn-X TV Sport 2
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Sky Bundesliga
Sky Sport Info *Portal
Sport 1 [DSF]
Sky Sport HD1 (ger)
French Ligue 2
21:30 Le Havre vs Chateauroux
EuroSport (fra)
Northern Irish Premier League
21:45 Glenavon vs Clifonville
Sky Sports 1 (uk)
Sky Sports HD1 (uk)
Italian Lega Pro Division 2C
21:45 Latina vs Milazzo
RAI Sport 1
Dutch Eerste Divisie (2nd)
21:45 MVV vs Emmen
Eredivisie Live 1
Italian Serie B
21:45 Frosinone vs Atalanta
Dahlia Sport
Sky Calcio 1
Spanish LFP Primera División
22:00 Racing Santander vs Valencia
Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 3
C+ Fotball (nor)
C+ Fotboll (swe)
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (swe)
C+ Urheilu (fin)
Canal 9 (den)
Digi Sport+ (rom)
Film+ (bulgaria)
NTV Spor
NTV+ Football
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hun)
Sport 1 (lithuania)
Sport 1 Live (ned)
Sport 5+ LIVE
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
Taquilla 8
Al Jazeera Sport HD2
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD5
Sport TV HD
Scandinavian Atlantic Cup
22:00 Helsingborg vs OB Odense
TV10 (sweden)
Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις
Greek Cup - Quarter Final (2nd Leg)
16:00 Diagoras Rhodos vs Atromitos
Conn-X TV Sport 1
Friendly Club Match - (Antalya, Turkey)
18:00 Metalurg Z vs Pandurii
Digi Sport (rom)
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Quarter Final (1st Leg)
18:00 Genclerbirligi vs Bucaspor
TRT Haber
Scandinavian Atlantic Cup
19:00 Elfsborg vs OB Odense
TV10 (sweden)
TV2 Sport (den)
Greek Cup - Quarter Final (2nd Leg)
19:00 Olympiacos Volos vs Kerkyra
ANT 1 (europe)
Conn-X TV Sport 2
Copa del Sol 2011 - Semi Final
19:45 FC Copenhagen vs Karpaty
Canal 9 (den)
Dolce Sport
Orange Sport (pol)
OSN Show Sports 3
Setanta Africa
TRK Futbol
TV2 Sport 1 (nor)
TV4 Sport
Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Quarter Final (1st Leg)
21:30 Gaziantepspor vs Galarasaray
TRT 1
English Blue Square Premier
21:45 Kettering vs Crawler Town
Premier Sports UK
Setanta Africa
Setanta Ireland
Italian Serie A
21:45 Bari vs Internazionale
Al Jazeera Sport +1
Arena Sport 4
C+ Fotball (nor)
C+ Fútbol (esp)
C+ Sport (fra)
C+ Sport 1 (den)
C+ Urheilu (fin)
Conn-X TV Sport 2
Digi Sport (hun)
Digi Sport (rom)
ESPN (uk & irl)
Film+ (bulgaria)
Fox Sports Espanyol
Hi Soccer
NTV+ Football
Raitalia 3 (africa)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (ita)
Sky Super Calcio
Spormax [Digiturk]
Sport 1 Live (ned)
Sport TV2
SuperSport 1 [DigitAlb]
TV4 Sport
YES Sport 1
Al Jazeera Sport HD1
C+ Fútbol HD (esp)
C+ Sport HD (nordic)
DigitAlb HD4
ESPN HD (uk)
NTV+ HD Sport
Sky Calcio HD1
Sky Sport HD1 (ita)
Sky Super Calcio HD
Spormax HD
Sport 1 HD (ned)
Sport TV HD
Scandinavian Atlantic Cup
22:00 Brandby vs Helsingborg
TV10 (sweden)
TV2 Sport (den)
Portuguese Liga Honra
22:15 Freamunde vs Feirense
Sport TV1
Portuguese Cup (Taça de Portugal)
23:00 Vitoria Guimaraes vs Academica
Sport TV1
Brazilian Gaúcho - Round 6
23:30 International vs Juventude
PFC International
Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου
CONMEBOL Copa Libertadores - Round 1 (2nd Leg)
01:00 Union Espanola vs Bolivar
Fox Sports Espanyol