Τρίτη 3 Αυγούστου 2021
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
03:00 ΕΡΤ1 Δημήτρης Τσιάμης τριπλούν ανδρών (δεύτερο προκριματικό γκρουπ)
04:00 ΕΡΤ1 Ειρήνη Βασιλείου 400 μέτρα γυναικών (τέταρτη προκριματική σειρά)
03:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Στίβος: 5η Ημέρα, πρωινά αγωνίσματα
03:00 Eurosport 2 Μπιτς βόλεϊ Ολυμπιακοί Αγώνες
03:00 Eurosport 1 Στίβος Ολυμπιακοί Αγώνες
03:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 - Ρωσία-Καναδάς Βόλεϊ Ανδρών
04:00 ΕΡΤ3- Eurosport 2 Τόκιο 2020 –Σλοβενία-Γερμανία Προημιτελικός Μπάσκετ Ανδρών
04:00 ΕΡΤ Sports 1 Μπιτς βόλεϊ Ολυμπιακοί Αγώνες
04:00 Eurosport 1 Στίβος Ολυμπιακοί Αγώνες
06:05 ΕΡΤ2 - 470 γυναικών - Αιμιλία Τσουλφά/Αριάδνη Σπανάκη (ιστιοδρομίες 9, 10) Ιστιοπλοΐα
06:15 ΕΡΤ2 - 470 ανδρών - Παύλος Καγιαλής/Παναγιώτης Μάντης (ιστιοδρομίες 9, 10) Ιστιοπλοΐα
06:30 Eurosport 1 Πυγμαχία Ολυμπιακοί Αγώνες 07:00
07.00 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 Ιαπωνία-Βραζιλία - Βόλεϊ Ανδρών
07:00 ΕΡΤ Sports 1 Βόλεϊ Ολυμπιακοί Αγώνες
07:40 ΕΡΤ3- Eurosport 2Τόκιο 2020 – Ισπανία-ΗΠΑ Προημιτελικός Μπάσκετ Ανδρών
08:30 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Ιστιοπλοΐα
09:00 Eurosport 1 Καταδύσεις Ολυμπιακοί Αγώνες
09:40 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Ισπανία-Κίνα Προημιτελικός Υδατοσφαίριση Ανδρών
11:00 ΕΡΤ Sports 1-Eurosport 2 Μεξικό-Βραζιλία Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ποδόσφαιρο ανδρών
11:00 ΕΡΤ Sports 2 Ιταλία – Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες Βόλεϊ ανδρών
11:00 Ενόργανη γυμναστική Ολυμπιακοί Αγώνες
11:20 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Iταλία-Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Μπάσκετ Ανδρών
13:00 ΕΡΤ1 Τόκιο 2020 – Στίβος 5η μέρα
13:20 ΕΡΤ1 Εμμανουήλ Καραλής Τελικός Επί Κοντώ
13:42 ΕΡΤ1 Κώστας Δουβαλίδης 110 μέτρα με εμπόδια ανδρών (πέμπτη προκριματική σειρά)
13:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Στίβος 5η μέρα - Απογευματινά Αγωνίσματα
13:15 Eurosport 1 Στίβος Ολυμπιακοί Αγώνες
13:20 ΕΡΤ3 Ολλανδία-Ουγγαρία Ολυμπιακοί Αγώνες Υδατοσφαίριση Γυναικών Πόλο
13:50 ΕΡΤ Sports 1 Τόκιο 2020 Άρση Βαρών 109 kg-Ανδρών
14:00 ΕΡΤ Sports 2-Eurosport 2 Ιαπωνία – Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες Ημιτελικός Ποδόσφαιρο ανδρών
15:00 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Αυστραλία-Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες Προημιτελικός Μπάσκετ Ανδρών
15:30 ΕΡΤ2 Πολωνία – Γαλλία Τόκιο 2020 - Βόλεϊ Ανδρών
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Citi Open Τένις
21:45 OPEN TV Μποέμιανς – ΠΑΟΚ UEFA 3ος Προκριματικός Conference League Ποδόσφαιρο
22:00 MEGA-Novasports 1HD Ολυμπιακός – Λουντογκόρετς 3ος Προκριματικός Champions League